• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Tak já mám 88cm :grinning: to jsem neměla nikdy ani přes prsa :grinning:
28. dub 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak to by byla super cena o proti tomu co vam nabízeli u konku. Ještě vybrat dekor, ale myslím že kdyby podobný z nákresu neměl v nabídce že by vám to ani necenil. Vážím se taky jen u doktora, zítra mě to čeká, no ať tak či tak, dám si pak nějakou odměnu za cestování :grinning:
28. dub 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - vzorník barev bude mít zítra připravený, stejně tak i pracovní desky - jsem zvědavá, jestli to bude aspoň trochu podobný tomu co jsme vybrali v Lutzu. Ještě máme do soboty čas se definitivně rozhodnout. Do konce měsíce totiž platí ty slevy, co by nám dali v XXXLutzu.
28. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj, díky. asi ho stejně pořídím. žádný kloudný tip na čištění jsem ani nenašla..
@brendda mě třeba vyšel "slabý krevní obraz" což má asi naznačit mírnou chudokrevnost, proto mi ho Dr. napsal.
28. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - tak já mám naopak hodně železa v krvi a to neumí ničím snížit, takže mi doporučili akorát nelízat železné trubky :grinning: :grinning: :grinning: Zvýšit železo umí, ale naopak se to musí jenom hlídat.
28. dub 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,díky....mě nějak ubývají krevní destičky-u prvního porodu jsem dost krvácela-ale zatím mi nikdo neřekl,co s tím,tak proto se ptám.Jestli bych neměla preventivně taky zakoupit,ale mě děsně ucpává.

Díky.
28. dub 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ...tak už ty trubky nelízej :grinning: :grinning: :grinning:
@brendda tak to máš asi stále v mezích. já ten "slabý krev. obraz" poslouchám od doktorů už pár let, ale to ničemu neva, asi to spíš řešili v rámci těhotenství, že by bylo fajn to posílit :slight_smile: :grinning: jinak jsem si v prvním trim.pořídila listovku se železem-poradí Ti v lékárně :slight_smile:
28. dub 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no tak tenhle návrh od truhláře zní velmi dobře oproti těm ostatním :dizzy_face:
28. dub 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - taky jsme si teď říkali, že i kdyby vydržela třeba jenom 5let, tak se to dá přežít víc, než u kuchyně za 200tis. Takhle můžeme dát víc do spotřebičů. :slight_smile:
28. dub 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska to mám za 85dní :grinning: Tu rekonstrukci nemůžeme ani za nic stihnout.........
28. dub 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska si švára odvezl Matýska do Brna, tak čekám jak na trní na telefon, že dorazili v pořádku. V neděli si pro něj pojedeme - teda ráda jsem ho dala ségře na víkend, že si trochu odpočineme a zařídíme co potřebujeme,ale už teď mi je smutno. Je to moje prdelka milovaná :slight_smile:
28. dub 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendda mě dnes volali od dr že mám špatný krevní obraz tak proto mě nasadí to železo.
28. dub 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak aspoň si trochu odpočineš. Já budu v sobotu bez Honzíka bude až do večera u otce. :slight_smile: Ještě před rokem tam býval celý víkend, ale bohužel exmanžel je agresivní a pokazil si to svým chováním na plné čáře. Honzík k němu na noc nechce jít. Tak ho má jenom jednou za týden odpoledne a jednou za 14 dní sobotu. Vztah mezi nima už je o něco lepší.
28. dub 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já ráno zase vlezla na váhu a s hrůzou zjistila,že snad přibírám každý den. Já to nechápu,jím míň,menší porce,častěji,víc zeleniny,piju jenom vodu a každý den to leze nahoru,mě asi u doktorky trefí za zři týdny... S takovouhle se do patnácti určitě nevejdu... :unamused:
29. dub 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 - nejlepší je vyhýbat se váze až do KO :wink: S Matýskem jsem nabrala 13kilo, tady to bude zřejmě víc,tak se radši moc nevážím. Proč se stresovat:slight_smile:)
29. dub 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se dopoledne chystám k doktorovi, jsem zvědavá jak mi dopadl ta cukrovka. Taky jsem určitě za ty tři týdny zas přibrala jak blázen. Beru to ale že to k tomu holt patří, asi to začnu víc řešit až to o prázdninách nebudu moct schodit, to si začnu říkat že jsem se neměla tak rozmazlovat :slight_smile: a jestli se vejdu do 15ti nebo 17ti to už nebude takový rozdíl,nelámej si misi.21 z toho hlavu, mimčo za ty dva měsíce musí nabrat extremě víc jak za celou dobu do ted.
29. dub 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska dopol. jdu na sonografii - nahmatala jsem si v podpaždí bulku, :frowning2: doktorka mě radši poslala na vyšetření. Ale spíš to bude jenom asi tuková bulka - doufám. U nás nikdo v rodině problémy neměl, tak tím se utěšuju :rolling_eyes: Pak frčím za tím truhlářem k Budějcím (domů :slight_smile: ) Zatím se mějte, krásný den, pááááá
29. dub 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no právě aby to se mnou u dr neseklo,až tam vlezu na váhu... :unamused:
@lebapa miminko ať přibírá podle libosti,ale něco by si mohla vzít ze mě :grinning: No jsem zvědavá,jak na tom za tři měsíce budu.

Taky jdu dneska k doktorce,zase na diabetologii,tak jsem zvědavá,jestli budu chodit až do konce takhle často,nechce se mi tam lítat po týdnu. Domácí testování moči i cukru z krve mám všechno OK,tak to tak snad i vydrží.

A včera jsem si uvědomila,jak jsem strašně blbá,v úterý jsem byla ne gyndě a samozřejmně jsem zase zapoměla na lístek na peníze,ale asi na to prdím a skáknu tam až v pondělí. Hlavně že jsem si před tím říkala,že na to nesmím zapomenout. Já co nemám napsaný,tak nevyřídím... A blbý je,že to je se mnou čím dál horší.

Včera jsme se stavili v TESCU a našla jsem tam nádherný šatičky na malou. Chtěli za ně 450Kč,tak jsem je zase hezky vrátila a na bazárku si za ty prachy pořídím patery...
29. dub 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásnej den,u nás se klube sluníčko,tak snad bude hezky a teplo...včera posezení s kolegynema bylo úžasný,zas človek nekam vypadnul a pokecal,byla sranda,ale moc jsem nevydržela,dali sme si tam večeři a byla jsem zralá do postele,tak jsem ve 21 hodin volala manžoj a ten po mě zajel autem....Tedka jedu neco dobrýho ukuchtit a po obede mám stretko s kámoškou na kafíčku,kterou už jsem aspon 2 mesíce nevidela a poté s manžou konečne zajedeme po postýlku,už jsem na ní zvedavá a kouknu se tam i na cestovní postýlky,pokud by byly za rozumnou cenu,tak jednu koupíme....a ješte jsem se chtela zeptat,jak řešíte peřinky do kočára?Máte koupený klasiku polštářek a peřinky,nebo na přikrytí máte fleecovou deku?
Holkám,co maj dnes kontroly,at dobře dopadnou....Si fur říkám,celej život jsem takhle po doktorech nechodila a tedka,když jsem tehotná mám pocit,že pořád se jenom chodí...ale to nevadí..to je dobře,tak to má být,at si nás hlídají... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já peřinky nekupuju,budu mít deky. V zimě silnější+fusak.
Zítra budu mít nábytek doma,tak už můžu začít přepírat a třídit velikosti,abych věděla,co ještě musím dokoupit za oblečení a taky už to chci mít z krku to praní a žehlení,je docela brzo,ale co. Aspoň se o to pak už nebudu muset starat.

Včera jsme vybrali co teda namalujeme na zeď,tak to teď ta kámoška rozkreslí na papír a pak na zeď už to bude rychlovka a pokojíček bude hotový. Nejradši bych převezla i postýlky,ale to mi neprojde :slight_smile: Akorát ještě nějaký hezký dětský světlo,zatím nás nic moc nezaujalo,ale to se může dokoupit kdykoli.mamka mi volala,že mi koupila Lovelu,tak si to zítra dovezu. A po neděli vezmu manžela a půjdeme nakoupit to lehátko do vaničky a pár drobností a taky vybereme ty samolepky na zeď do ložnice,dokud jsou peníze :grinning:
Taky jsem včera koupila bryndáky v tescu,5 za 125kč. Vzala jsem pro tu naši holčičku modrý,protože pak měli už jenom bílý a to je na prd. Nechápu proč dělají tak málo věcí zelenejch,oranžovejch,prostě neutrálních...

A ještě taková perlička,jedna holka od nás měla mít holčičku a na konci se z ní vyklubal kluk jako buk :grinning: :grinning: Teď dokážou zjisti různý vrozený vady a tak,ale v těch holčičkách se začínají sekat čím dál víc :slight_smile:
29. dub 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeju dobré ráno, u nás je polojasno, ale v celku teplo.

@msevy Tak kuchyň se Ti podařila snížit což je fajn, zase úspora . Ať Ti dopadne kontrola dobře, není to žádná sranda.
@misi.21 Taky ať Ti to dobře dopadne na KO. Tak co jste nakonec vybrali za obrázky do pokoje? My máme doma už šábes všechno hotové. S tou holčičkou jsem to tady také už psala, známé taky povídali až do posledku, že to bude holka a jak se probudila po císaři, tak to byl kluk :grinning:. Tak já doufám, že u mě se trefili, nevím co bych s tou růžovou dělala :confused: :confused: :confused:
@tasmailla1 Tak užila sis dobře dneska zase .... ty jo .... si společenská :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dneska to bude útrata :grinning: :grinning: :grinning: ale už to budete mít taky z krku a nemusíte na to myslet.
@druidee Tak ten barák taky nebereme, je to dost peněz a navíc můj se díval na ten stavební systém, tady to není vůbec rozšířené a má špatné izolační vlastnosti. To by jsme tam protopili majlant. Nechápu, že to stavěli z toho a je to jen 3 roky starý barák . Tak si můžeme spolu opět podat ruce :grinning:
29. dub 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no nad postýlku se bude naklánět palma,vedle ní bude slon a žirafa a nad dveřma bude llítat papoušek :grinning: Tak uvidíme,jak to bude ve finále vypadat :slight_smile:
Já moc růžového nemám,ale tak nějak bych si tu holčičku přála :slight_smile: Ale zase na druhou stranu,by to bylo fakt překvapení,kdyby vylezl klučina,hlavně ať je mimčo zdravé...
Taky už jsem to tu psala.Ségra s chlapem taky vítali na světě Gábinku a sestry se jim hrozně smáli i s doktorem,kdo prej jim to řekl :slight_smile: Když rozesílali sms rodině,tak si každej myslel,že si dělají srandu :grinning:
29. dub 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Hmm tak taky budete mít pokojíček safari jako my .... to bude hezké ... je to rozhodně lepší jak ti meďoši :stuck_out_tongue_closed_eyes: My na zeď nekreslili, já koupila jen takové 3D samolepky zvířátek a koupila jsem fotoobraz se sloníky je tam rodinka, tak se mi líbil 2 malošci a 2 velcí. A oblečení + výbavičku máme taky skoro vše safari .... snad to tady pak nebude vypadat jak v džungli myslím tím řev miminka :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee aha tak to jo no každopádně to beru tak jsem zvědavá:slight_smile: pak dám vědět já už tak běhám 2x denně což jsem ráda jiné holky mají zácpu a to bych nechtěla:((
29. dub 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak podávám ruku :grinning: :grinning: je to škoda, ale člověk nic nenadělá.
@misi.21 tak to máte skoro stejný motiv s hradilenkou :slight_smile:
@tasmailla1 ahoj, co se týče peřinek, asi je to na vkusu maminky. my máme spoustu flísových dek, i na laclíku jsem 2 koupila. nad peřinkou jsem ani neuvažovala.. v horku bude třeba jen pod plenečkou nebo dekou přikrytý, jinak máme zavinovačky a v zimě počítám s fusakem. zatím jsme nekupovali ani peřinku+polštář do postýlky, nechám to na později :wink:
@msevy musíte říct řemeslníkům, že to musí stihnout do termínu před Tebou :grinning: cca max 80dní :wink: :grinning:

Holky, ať vám dobře dopadnou kontroly.
Dnes jsem chtěla dělat kuře na paprice, ale nějak jsem spala do 10.30... tak jdu dělat palačinky :sweat_smile:
29. dub 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no, stačí pár dní přenášet a bude to Lvíče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás mají medvídci vstup zakázán. jen jeden na přebal.pultu a méďa Pů párkrát na oblečení...
@zlatunka84 hlavně, když to dobře snášíš. já sem tam zobnu aspoň listovku se železem, co mi zbyla ze začátku těhu a hlavně valím zeleninu
29. dub 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 co se děje s kočárkem?
29. dub 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no kupují ho rodiče a dávají si teda na čas:slight_smile: prej ho dodávají do týdne tak pojedeme až příští týden pro něj tak jsem zvědavá myslím že to bude mít určitě nějaký háček nebo tak něco jako se vším co dělám na poslední chvíli jsem zvědavá no:slight_smile:
29. dub 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa hmmm to pěkné bříško:slight_smile: mě už neroste tak 3 týdny říkají mi že jsem jako těhotný somálec:( ale za to zadek mi porost to se musí nechat .... někdy jsme z toho neštastná trochu ale to zas rychle přejde:slight_smile:
29. dub 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jo tak.. to se nedivím, také bych byla nervózní.. a nemůžeš se dočkat, viď? :grinning: snad to klapne bez problému :wink: a necháte ho do porodu u rodičů nebo už si ho vezmeš domů?
29. dub 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek