• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee No nevím jestli si člověk moc vybere mezi lvem a rakem .... oboje má jisté vlastnosti co mi nevyhovují, ale uklidňuji se tím, že naše dítě bude pravý opak :grinning: :grinning: :grinning: Ty možná stihneš i blížence ne? :grinning: Taky žádná výhra :grinning: Není nad beránky a býčky :grinning: :grinning: :grinning:
Jo palačinky ... otázka pár minut a oběd je na světě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já si dneska dám játra na roštu , zemáček, tatarka a zeleninový salátek. Taky rychlovka játra jsou hned ... dýl trvají ty zemáky :grinning:
@tasmailla1 já mám taky jen deky, peřinky nekupuju. Deku jsem koupila od toho emitexu jako ten fusak. i barevně stejnou aby to ladilo :grinning:
29. dub 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: neboj, každý má své +i- :grinning:
29. dub 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díváte se na královskou svatbu? :confused: Jsem zvědavá jestli to bude honosnější jako když se vdávala Diana ... nebo stejný. Děvčica to tam nebude mít jednoduchý. Ale Diana byla asi víc plachá jak tato kočka :grinning:
29. dub 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to právě nevím chtěla bych ho asi domů:slight_smile: oni s tím čekali aby něco neuspěchali víš tatka je asi pověrčivý nebo co tak jsem nervózní chci tmavo modrý a jestli nebude nebo tak něco tak je rozpůlím na půl :slight_smile:))
29. dub 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nekoukám myslím že bych bulela dojetím :slight_smile:)) ale princ william je teda pomalu celý tatínek a takový to byl fešák za mlada :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak vyjmenuj ty plusy a zápory .... :grinning: Mám zkušenost se všemi znameními ... ( převládají u Tebe plusy a nebo zápory? ) :sunglasses:
29. dub 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: s kočárkem to dopadne dobře mi taky ještě nepřišel nechávali jsme to na poslední chvíli ... já se na svatbu dívám... jo je celý tata.... ( který je mimochodem příšerný .... úliz ) :grinning: Mladý vypadá ještě o 100% líp .... vylepšený Dianou..... :sweat_smile:
29. dub 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to asi jo no ....tatínek je dost slizounek ale jinak william se mi jeví jako velmi sympatický chlap a ta kate taky jsou roztomilý pár držím jim palečky
29. dub 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 to klapne.. nebo pro jistotu provolej ten obchod :wink: jj, starší generace je mnohem pověrčivější na tohle...
@hradilenka nějak mě to moc nebere ta svatba. né, že bych měla něco proti, to né. pak se mrknu jaké měla kočka šaty.
mizím ke šporáku :wink: :grinning:
29. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 Uvidíme jak to bude pak, jestli to unese a nebo ne ... možná si už vzala jeho rodina ponaučení tak do ní nebudou rýt. :sunglasses:
29. dub 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 kolik máš Ty přes ten pupík? Já se taky nemám čím poměřit nejsem švadlenka :grinning:
29. dub 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka aha tak detailně to nesleduji vím že není aristokratka ale vztahy neznám :slight_smile:)) no snad jo jako už by bylo na čase lady di mi bylo moc líto :(

já taky nejsem švadla ale krejčovský metr doma teda mám ... no já mám 94cm mám takovou šišku bříško
29. dub 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 Tak si lepší , my máme doma jen ten vystřelovací ... ten vlastní můj manžel, je totiž kutil Tim :grinning: :grinning: :grinning: Já ten krejčovský metr nikdy nepotřebovala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo no moje maminka je švadla segra taky šije teda už ne ale obě to dříve dělaly když nebylo co koupit takže jsem poznamenaná :slight_smile:)) i tetky šily obě no celá rodinka :slight_smile:)) jenom mě to minulo...

kutil tim? tak to musí být legrace to se nenudíš:slight_smile:)))
29. dub 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 Řekla jsem kutil Tim, ale ten můj je moc šikovný, na co šáhne všechno mu jde. Co je potřeba tak všechno doma udělá. Od elektřiny, pc ( tady se vyloženě vyžívá ) , truhlářské, zednické. Dělá prostě všechno. Nejvíc mě fascinuje to, že i když to nikdy nedělal, tak si sežene jak se to dělá a špárá se v tom tak dlouho dokud to neudělá tak jak to má vypadat :grinning: :grinning: :grinning: hold má trpělivost ... ta mi chybí. :rolling_eyes:
29. dub 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo tak to jo to je k nezaplacení mít doma všestranného chlapa to znám:slight_smile: naštěstí... nejhorší je mít pecivála lenocha co se bojí vzít cokoliv do ruky to jsem měla a dej pokoj nechtěla bych už nikdy
29. dub 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no přesně...ho všechno baví .... navíc tím člověk ušetří spoustu peněz ... jinak by si na všechno musel brát firmu a nebo řemeslníky a dneska to není nic levnýho. On má vždycky radost, když ho pochválím jak to pěkně opravil a nebo udělal, vymyslel . A já mám taky radost, že mám tak šikovného chlapa. Jen je to složité, máme na sebe málo času, spousta lidí po něm furt něco chce ... tak moc doma není ... jen kutí :grinning:
29. dub 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo no ten můj zase pořád zakopaný v nějakém autě :slight_smile:)) takže taky se moc nevidíme bud práce nebo spravování ale zase si vydělá navíc a nelezem si na nervy má to svoje pro a proti ahlavně ho to baví to bych mu nemohla upřít:slight_smile:
29. dub 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá , že bude mít nevěsta krásné krajkové šaty :sweat_smile:
29. dub 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jj máš taky šikulku ... navíc když donesou nějakou kačku navíc je to dobré. :wink:
29. dub 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka oooooooooo tak to se pak budu muset podívat na fotky
29. dub 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 je moc hezká ... jemná , nic přeplácanýho :wink:
29. dub 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm koukla jsem krásná teda a le ted čtu 29let to bych jí řekla méně max 25roků
29. dub 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 oni si nedali pusu .... :confused: asi to tam není zvykem :rolling_eyes:
29. dub 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hm to je divné
29. dub 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata,jsem zpátky od dr a jsem docela naštvaná :angry:
. Nejdřív se tam sestra stresovala,že nemám žádný žíly,tak jsem jí slušně vysvětlila,že já za to nemůžu... Pak jsem šla do ordinace a doktorka mi řekla,že zatím je to docela dobrý. Prej docela,kráva. Sama mi říkala,že mám mít po jídle do 7,4 a bude to dobrý a já mám kolem 5,5,tak ať mi řekne,co by ještě chtěla. Jdu za 14 dní na kontrolu a že se uvidí,zatím mi prý nechá jen dietu. Pochopila jsem to tak,že mi chce dát inzulín. Se zbláznila,ne?? Kam až mi chce ten cukr proboha srazit?? Slyšela jsem totiž už od pár holek,že ona se k inzulínu nenechá přemlouvat,ale já myslela,že je to blbost,asi není. Známa z toho jejího léčení předčasně porodila a holka měla necelý 2kila. V porodnici jí řekli,kdo jí ten inzulín napsal,když to měla jen zvíšené. Nic do sebe píchat nebudu a tečka. Neřeknu kdybych měla po jídle 10 ale takhle?? Mě to přijde fakt na hlavu. U nás ve městě jinej diabetolog není,ale jestli to bude příště chtít řešit inzulínem,tak u ní teda končím a radši budu někam dojíždět. Nemíním kvůli ní něco riskovat! :angry:
29. dub 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem tu na skok, už jsem schopna trochu myslet. Kontrola dopadla vcelku dobře - je to bulka, ale zřejmě se to týká mléčné žlázy. Pravidelné kontroly a možná hrozí při kojení zánět. Ale není to žádný nádor apod. Manžel mi volal během kontroly asi 2x, měl jednak strach jak to dopadne, ale ta rados, že to není nic vážného,t zkalila velká rána. Volal mi, že máme úmrtí v rodině. Naši mu volali, aby mi to nějak jemně sdělil a hlavně abych nikam dneska nejezdila. Sedím doma, už jsem se trochu vzpamatovala, ale..................................prďolka kope jak šílenej, asi to cítí.
29. dub 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Tak jsem ráda, že kontrola Ti dopadla dobře to je důležité. Ta druhá zpráva je strašná, upřímnou soustrast ... snad to není nikdo z blízké rodiny. Tak se drž ... a mysli na maloška.

@misi.21 jj pokud se Ti zdá divný přístup je lepší zjistit i názor jiného lékaře 100 lidí 100 názorů. Lepší jak něco zanedbat.
29. dub 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy to je mi velmi líto, taková smutná zpráva. Drž se a mysli hlavně na prcka. Je fajn, že kontrola dopadla ok.
@misi.21 mazec ta doktorka. pokud se TI to nezdá a už víš z okolí, že její léčba je divná, určitě jdi jinam - nebo si třeba i informativně anonymně zavolej na jinou diabetologii, jak to chodí s těmi hodnotami a inzulínem.. nedej se.
@zlatunka84 just married...? hezké! :dizzy_face:
mě bylo líto i Charlese, když jsem viděla ten film, jak to tam muselo být kvůli těm jejich předpisům.. protože až když je s Camilou, příjde mi šťastný a u toho filmu jsem pochopila proč. samozřejmě Di jsem měla také strašně ráda..
u mladých se mi líbí, že si místo poslušnosti slíbili lásku a nechtějí prý služebnictvo doma atd... snad to dodrží :wink: jdu honem kouknout na reportáže ze svatby - šaty atd :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ani se nedivím že jsi naštavaná. To by mě teda taky vytočilo. Já si vzpomínám že jsem při Honzíkovi měla po jídle 8,2 a měla jsem jenom dietu. U dr nepadla žádná zmínka o inzulínu. Naštěstí u nás v nemocnici je na diabetologii hodná dr i sestřička. :slight_smile:
@msevy tak jedná zpráva dobrá a druhá smutná. Drž se a mysli na mimčo. Já vím že je to těžké.
29. dub 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek