• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Tak já včera vyrábím ten kostým pro Honzíka a on si vůbec nevzal na sebe. :frowning2: Když jsem přišli do školky tak mě řekl že se bojí. Paní učitelce jsem řekla že má kostým ve skříňce, ale ani později si ho nechtěl obléct. Řekl mě že až bude starší tak si ho obleče. Jeho kamarád že se bál taky tak aby ho ještě víc nevystrašil. :slight_smile: Ach ty děti. ....
29. dub 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dopoledne bylo prima, mám doktora v Poděbrach, sedla jsem si tam pak na kolonádu a kochala se sluníčkem. Cukrovka mi dopadla dobře, byla jsem teda v klidu, ale člověk nikdy neví. Takže i když jsem toho kus nachodila, neovlivnilo to. Sestřička říkala že je to spíš asi kvůli tomu aby se mi neudělalo špatně, říkala jsem jí že někde se nesmí vůbec z čekárny, přišla mi překvapená. Koupila jsem nějaký hadříky na mimčo, vlezla jsem do bazaru a koupila ještě s cedulkama od výrobce, takže za 455,- kč mám body, jedno s nohavičkama, vestičku tu teda až trošku povyroste a dva komplety triček s lacláčkama.. Už si tam musím zakázat chodit nebo to ani neunosíme. Do kočárku mám ještě po první zavinovačku, takovou krajkovou na zip, je jak nová ale nevím jestli jí použiju, přeci jen se to už moc nedává a tenkrát jsem koupila i plimo (teď nevím jaký se píše Y) :slight_smile: ale to jsem ani tenkrát moc nepoužívala, bylo spíš jen na parádu. Moc na krajky nejsem ale nic jiného nebylo, teď chci pořídit fusak lodger bunker, na léto bych používala jen tu vnitřní vložku do kočáru a autosedačky a venkovní na podzim.Je drahý ale dá se až do tří let a je fakt super.
@msevy prima že ti kontrola vyšla v pořádku, určitě ta bulka bude spojená s tou přípravou těla na kojení a bude to v pořádku. Ta druhá zpráva vybrala všechno zlé a teď už na tebe zbylo jen to štěstíčko.
@micka1 no ještě jsi to včera psala hlavně aby jsi se s tím nešila a nakonec k ničemu vid, tak třeba zítra to užije, vyspí se na to a změní názor, ale známe ty jejich hlavičky :slight_smile:
29. dub 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak posezení s kámoškou bylo skvelý,pořádne sme si pokecali.....a poté sme byly pro postýlku,k tomu jsem koupila i fleecovou deku na přikrytí do kočárku a zadarmo sme si mohly vybrat 2 x body a 2 páry ponožek...manža,když sme přišli domu,tak složil postýlku a čéčé je nádherná...ješte voní krásne dřevem a už se nemužu dočkat,až v ní bude ležet miminko...když sme byly v prodejne,tak nám ukázali ten náš kočárek,který tam zustane do porodu a je nádhernej,já už se nemužu dočkat až bude mimi na svete a všetko odskoušíme,či postýlku nebo kočárek....Když sme byly v prodejne,tak pán prodavač říkal,vy čekáte určite holčičku,to už pozná podle bříška a to na začátku tehu me všichni říkali,že spíš vypadám na kluka...no tak to teda nevím,to bude opravdu po porodu překvápko,já už se nemužu dočkat,až to zjistím,co to je......či kluk nebo holčička.....
29. dub 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 :grinning: :grinning: :grinning: děti jsou kouzelné :grinning: tak máte aspoň s kostýmem vystaráno na příští rok :wink: :grinning:
@lebapa lodger bunker zbožňuji :dizzy_face: :dizzy_face: . chtěla jsem původně ten folklore, fialový, ale pro klučíka se nehodí, je už fakt spíš holčičí a ten zářivě modrý... zatím nevím, nechávám to do podzimu. kterou barvičku jsi si vybrala? bezva zpráva s tou cukrovkou :slight_smile:
@tasmailla1 tak to je hezké, že jste si mohli v obchodě vybrat dáreček :slight_smile: jéééé, teď se nebudu moci dočkat neděle, až složíme tu naši postýlku... :dizzy_face: :grinning: :grinning:
29. dub 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to "kapánek" přehnala s úklidem a hodinu mě teď pěkně bolelo a tvrdlo :frowning2: ... ufufuf, dnes už se ani nehnu!
29. dub 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes večer vyrážíme k Martinovému kamarádovi na svícu. Martin má odpolední tak ho musím vyzvednout v práci. Napřed jsem nechtěla jít vůbec, ale stejně bych pro něho musela v noci jet. Zítra má Martin hasičské závody a v neděli má Honzík hasičské závody. Tak máme o víkend postaráno. :slight_smile:
29. dub 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem si u dr pro ten recept. Tak mě napsal Aktiferin tak uvidím jak mě po tom bude. :slight_smile:
29. dub 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 to máte nabitý program :slight_smile: hlavně tedy ti tvoji kluci :grinning:
29. dub 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Tak včera jsem po dlouhé době byla vzhůru po půlnoci až jsem se divila. :slight_smile: Divadlo bylo super. Jmenovalo se to Splašené nůžky myslím a byla to celkem sranda... A hlavně pak byl obrovský raut,tak jsme se pořádně nadlábli,mňam. Taková večeře v jedenáct,to je panečku dieta na cukrovku :grinning: A těch zákusků co tam bylo,ale těm jsem statečně odolala a celý večer jsem fakt pila jen vodu. Smáli jsme se,že doma vážím i rýži a tam jsem nosila plné talířky :grinning:

Miminko včera vůbec nekopkalo a když jsem dolehla do postele,tak začalo ródeo,ale jen na chviličku,asi abych o ní věděla a pak jsme se krásně vyspali :slight_smile:

O půl šesté mě manžel vzbudil,že jede pro tu komodu a přebalovák,tak jsem myslela že vstanu a něco uklidím,ale procitla jsem až v půl sedmé,tak jsem jim aspoň šla udělat místo,aby to v pohodě pronesli do bytu,tak až to dáme na místo,tak dám fotečky.
Nejdřív šel do bytu manžel a mezi dveřma na mě volal,jestli jsem oblečená,pak teprve vpustil chlapi,jsem se musela smát :grinning: Sousedi se pobavili hned ráno :slight_smile:

Teď jel zase na moravu pro vínko a slivovičku,tak se vrátí kdoví kdy,tak jedu ségře za chvilku hlídat malýho,začínají s přestavbou a on na to má snad ten nejhorší věk. Kde jsou ty časy,kdy ho dala do cestovky a on sice řval,ale člověk něco udělal. Teď už má hroznou sílu v rukách a normálně se vytáhne a nožičkama se opírá o tu síťku na bokách ,div to neprovalí a kdyby ho nikdo nehlídal,tak snad přepadne...

A odpoledne jdeme ke tchánům opíkat buřty,tak se těším

Zítra prý bude válecí neděle,tak jsem zvědavá. K obědu jsem mu slíbila bramboráky se směsí,tak nevím kdy začneme hubnout,nějak nám furt nevychází čas :grinning: :grinning:
30. dub 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já ten fusak naživo viděla jen u jedné paní v kočárku a pak na netu, ale jsem do něj taky zamilovaná, myslím že je to dobrá volba když vydrží po celou dobu jen jeden. Mě se taky moc líbí ten modrý, kočárek mám čokoládový tak nevím jestli nevolit ten s tou hlavou koně zelený s hnědou vnitřní vložkou. Ukazovala jsem ho dceři, té se moc nezdál a ten fialový mi taky připadá spíš na holčičku. Chystám se na něj dojet podívat, na živo to bude uplně jiné rozhodování.

Já to včera taky trochu přepískla s aktivitami, sice jsme fit, ale musíme se hlídat, jak jsem si pak sedla do auta tak mě píchalo v břiše jak blázen. Taky se natahují svaly, dostávají zabrat tím jak se mimčo zvětšuje.
Doktor mi včera jen říkal ať si kontroluju sladký, že mamince předemnou zakázal sladký a že se teď divila když jí řekl že mimčo vypadá tak na 4,5 kg, prý sladkýmu nedokáže odolat. Snažím se spíš jíst perníčky, to říkal že je v poho, ale prý ty mimča jak cejtí sladký tak jsou jak houby a všechno do sebe vcucnou :slight_smile: no i mě to motivovalo si tak nedopřávat, zákazu bych se bála, ale za ty tři týdny jsem přibrala jen kilo, asi se spíš lekl toho mýho obr břicha :grinning:

@misi.21 to jste měli akční ráno, se tady šklebím jak to manžel projistotu ošéfoval aby jsi nebyla zkouknutá :slight_smile:
30. dub 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se nd dnešek v noci probudila s pěknou anginou :frowning2: . Šíleně mi bolí v krku a na prsou. Sotva mluvím. Nevíte co na to vzít?? Zábaly moc nepomáhají, muj osvědčený zábal z tvarhu taky moc zatím nefunguje. Nemáte něco vyzkoušené? :confounded: :confounded:
30. dub 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa on ten fialový není naživo tak hezký.. ale celkově věci od Lodger se mi moooc líbí. :slight_smile: uvidíme...

Ted odpočívám, v 1 v noci mě vzbudilo silné bodání a bolest v bříšku a už jsem nespala. v 5 jsem šla do vany na hodinku, trošku to povolilo a neměla jsem vůbec chuť jet k doktoru a přemýšlet, co si sbalit.. naštěstí poslední pokus o usnutí zabral v 7h(můj už mezitím jel pro benzín a nachystal se k odjezdu) tak jsem chrněla do půl 2 odpoledne. Honza mezitím vymaloval koupelnu a uvařil oběd.zlato. jenže mě naprosto vytočil, protože dokázal opět udělat takový bordel v kuchyni a o koupelně a přilehlých místnostech nemluvím... vše zacákané barvou a zamalované, na můj dotaz(hysterický), na co jsme kupovali ty pásky a igelity..prý mu to přišlo zbytečné.. tak jsem zuřila jak blázen. řekl, že to uklidí, tak jsem po půl hodině zuření a umývání praštila s věcma a ať si to teda uklidí... nádobí opět po celé kuchyni, mezi tím zakomponovány otevřené okurky, sáčky od rýže a jiné poklady a překvapení :rolling_eyes: , tak jsem třískla i s tím, ani mi není vůbec dobře, bříško už nebolí, rošťáček stále kope a kotoulí se, ale bála jsem se, aby si mě tam nenechali, kdybych musela k dr.
Tak si tu ležím v obýváku a relaxuji-raději se nerozhlížím. jsou tu věci z ložnice, kt. teď můj maluje. o ostatní místnosti se postaral přítel :rolling_eyes: tak až zase nabytu sílu a nervy, půjdu drhnout další kus koupelny..
30. dub 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1975 ahoj, to nevím.. maažu si průdušky větrovýma kapkama nebo mastí, když se mi špatně dýchá.. nebo inhalace... tak ať je brzo líp

@misi.21 :grinning: manžel myslí na vše :grinning:
30. dub 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
micka 1 Aktiferin beru ja a jak už jem psala tabletky mi docela dráždí žaludek. Tak mi to dr změnila na sirup a je to v poho. tak si to kdyžtak nech změnit a budeš mít klid. jen je alapší, tak se musí brát víckrát za den.
30. dub 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní den jsem zvládli v pohodě. Já jsem teda unavená jako hrom. Včera jsem se vrátili domů až ve 2 v noci a v půl9 už jsem vstávala abych mohla předat Honzíka exmanželovi. Hned jsem vyrazili na závody a vrátili jsem se kolem 16. Na chvilku jsem si lehla a v 17 už bych Honzík doma tak jsem využili pěkného počasí a opékali. Vletím do vany a ulehnu vedle HOnzíka k televizi. Zítra mám Honzík závody tak uvidíme jak mu to půjde. :slight_smile:

@paja1975 dnes jsem si vzala první prášek tak mě řekli v lékarně tak uvidím jak to budu snášet. Když to nechám vyměnit.
30. dub 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no uvidím jak ty fusaky budou vypadat, ale vyhraje nějaký co bude ladit k té hnědé a nebo ten modrý, na tuhle barvu jsem vysazená, i holky měly modré kočárky :slight_smile: S tím borčusem po chlapech je to snad všude podobný, ten můj přijel v noci a dopoledne zase odjel, ale přesně jsem věděla na co kde sahal..peskuju děti a s nima se to občas nedá jinak.
Od 16 hod jsme byli s partou na ohýnku, vrátila jsem se po osmé hod. bohužel jako již posledncíh 5 let je manžel v práci tak holky nemohly řádit venku do noci ale i tak si myslím že si to užily. V těhle chvílích myslím na ty co trápí záda a jsem šťastná že se mi to vyhýbá, miminko je na mě tentokrát moc hodný, jen ho neba když ho utiskuju špatným sezením. Ani mi nepřijde že bych měla pomalu za dva měsíce rodit, v první chvíli když mi doktor řekl že na kontrolu mám přijít za 14 dní jsem chtěla říct že to se ale přeci chodí až ke konci :slight_smile:
30. dub 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 já ten aktiferin taky mám a mám po něm trochu zácpu ale nic hrozného.
Jinak jsem v rychlosti dočetla ale už ani nevím na co jsem chtěla reagovat :sweat_smile:
Pomalu a jistě se stávám nepohyblivou lemrou, tohle těhu mi dává hrozně zabrat, s Aduš jsem ani nevěděla, že jsem těhu a do konce jsem byla hrozně pohyblivá a akční a teď když pominu ty všechny neduhy tak se sotva kulím. O víkendu jsme byli v zoo a já se po pár hodinách sotva belhala, malá se mi tlačila na spodek a břicho mi tvrdlo jak šílený. od té doby chodím jak kachna a strašně mě bolí stydká kost.
A to mě čeká příští týden velké stěhování do nového bytečku, těším se ale zároveň se fakt děsím. Tenhle týden se bude dělat kuchyň a sekat voda a koncem týdne začínáme akci kulový blesk :slight_smile: Tak snad neporodím do toho chaosu a bordelu.
Na cukrovku mě neposlal přesně jak jsem čekala jen musim znova na sono ledvin pač se jim nezdálo něco v moči no ale počítám, že to bude ok. Tlak držím v mezích dopáčem i když poslední kontrolu jsem měla 160/120 ale bylo to hlavně dvouhodinovým čekáním :angry: kdy jsem stála v čekárně pač tatínci jako doprovod těhulek museli sedět :rolling_eyes: :angry: stejně jako puberťačky co šly pro antikoncepci. Naštěstí pak vlítla do čekárny sestřička a nastolila pořádek :grinning: ale i tak jsem si odstála pěknou chvilku.
1. kvě 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj????
1. kvě 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak zas nic no :frowning2:
1. kvě 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem u nás hezky svítí sluníčko tak snad to tak vydrží. Včera jsem byli na hasičských závodech a pěkně hnusně tam foukalo a byla pak i zima. Honzík napřed že bude soutěžit, ale když měl vyběhnout tak se zasekl a začal brečet. Stěžoval si že ho neodstartoval taťka(Martin) a zárověň s ním vyběhnul ještě jeden chlapeček tak nevěděl co má dělat. Tak snad příště to bude lepší. :slight_smile:
2. kvě 2011 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tak u nás čarodky nic moc. Opekli jsme si buřtíky,snědla jsem kila zeleniny a pak jsme ještě chtěli jet za ségrou,ale začalo nehorázně pršet,tak jsme byli v 8 doma a manžel v 8,15 usnul :grinning:

Včera mi přidělali ten nábytek,tak dneska jdu pokoupit pár věcí,molitan,látky na potahy,nějaký ty nálepky,ať je to veselejší...
V ložnici už je novej PC stůl,tak to dneska manžel přestěhuje,akorát je dost velkej a manžel si ho dal trošku víš,aby to pro něj bylo pohodlné a večer jsme došli k tomu,že budou krátký kabeli od klávesnice i od myši,tak musíme koupit vše bezdrát,ale to stejně chtěl. Tak jsem zvědavá,jak to nakonec dopadne.
Ale teda až dáme do ložnice ještě postýlku,tak tam zůstane fakt jenom cesta na projítí :slight_smile: ASi před dvěma lety jsme si nechali udělat obr čelo k posteli s úložným prostorem a tím se to tam dost zmenšilo,ale co,vždyť tam chodíme jen spát...

Taky jsem si včera objednala ty vakuové pytle,mi už se do těch skříní nemůžeme vejít,na to,že nemám co na sebe mám skříň teda dost plnou :grinning: Tak do toho dám hlavně bundy,co se těď nenosí a hnedle se to tam pročistí. Musím to protřídit všechno a dá se to na charitu,vyhodit je mi to líto.
2. kvě 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ahoj, no čekají tě pěkné věci s tím stěhováním, ale určitě i když si budeš myslet že ještě můžeš,tak raději uber. S tím tvrdnutím břicha jsem měla problémy v druhém těhu, teď jsem o tom dokonce někde i četla, myslím že v mamince. Psali tam jak mamina nepozná rozdíl mezi kopáním a vztahem dělohy, já se takhle léčila tenkrát ležením, vyšlo mi to zrovna mezi vánoci a novým rokem. A když jsem se po novém roce teprve vydala k doktorovi tak mě nepustil domů ani pro bačkory. Ale abych neděsila po týdnu jsem byla doma a mimčo se pak narodilo ještě o týden dýl, asi po těch práškách se jí zas ven nechtělo. Jen jsem už pak musela jen ležet i doma.Léty vidím jak ona má na všechno svůj čas, věřím že ta jejich povaha se projevuje už v tom bříšku, vidím to na obou holkách :slight_smile: . Tohlě těhu se snažím polehávat a šetřit se (většinou). Ony to ale můžou být třeba jen natažený svaly, taky dostávají pěkně zabrat, teď už musí být i v normalu pěkně našponovaný.

@misi.21 na ty vaku pytle se taky chystám, myslím že je mají i v tescu, máme skříň taky narvanou zimním oblečením a vyhodit zatím nemůžu nic.sláááva že už je po a teď už budeme drandit za sluníčka :sunglasses:
2. kvě 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky pěkné ráno, tady slunečno,ale chladno. Včera jsem se dala do úklidu a nějak jsem se přetáhla, všechno mě bolí :frowning2: :frowning2: Tak nebudu už nic dělat. Můj měl práci mimo domov, tak jsem si říkala, že tady nebudu sedět a teď se nemůžu hýbat. Jak přijel domů, tak mě sprdl na 2 doby :slight_smile: . No tak jo už na nic nešáhnu :grinning:
2. kvě 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka určitě jsi slyšela jak nemáš rozum, že jsi se zbláznila :slight_smile: no jo, jenže když člověku to v tu chvíli nedá když to jde tak od ruky a je energie :slight_smile:
2. kvě 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa noo a navíc když bych čekala až to " někdo " uklidí tak by jsme tady asi umřeli v binci :grinning: :grinning: :grinning: on nemá stále čas a je v práci ...a já když bych nic neudělala, tak si budu připadat blbě.... jak si tady válím šunky a on maká v práci. I když mu to nevadí, vždycky mi říká odpočiň si a nebo proč si to dělala, ale mi to prostě nedá no :confused: Tak asi tak ... ale okna nehrotím, kachličky v koupelně taky ne a ještě jsem chtěla vypucovat vnitřek kuch. linky. Mám slíbeno, že všechno udělá , jen není znám termín :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa už máte jména? My zatím ne ... taťka si dává načas. Včera jsem hledala na netu jména , tak jsem tam našla odkaz na fůru jmen, většinou tedy cizích, tak to chci projít jestli mi něco nevletí do oka. Je to moc složité vybrat něco co by bylo hezké.
2. kvě 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, to píšeš uplně přesně jak kdyby jsi byla u nás..proč to děláš, ale další ruce navíc tady nejsou že by se to udělalo samo. I když se snaží, stihne občas max. vytřít. a taky mi to nedá jen tady ležet a šetřit se. Jen se musím teda hlídat abych si dělala pauzy. Taky mi to přijde občas divný že bych měla jen ležet a zaúkolovat děti, no asi podle toho jak mám zrovna náladu, na druhou stranu mají přípravu až se to narodí a budou se muset starat mnohem víc.
Jména máme tak na půl, kluka asi Honzu, u toho jsem se rozmýšlela protože je dost častý ale byl by do rodu. Chtěla jsem Robina, ale ten mi neprošel a holka zatím asi Sabinka, tu zatím měníme. Jednu chvíli to vypadalo na Emu, ale zase moje mamka mě požádala jestli by jsme ji nedávali. Jo jména, zkus si koupit knížku na jména, jestli veříš na to že tím ovlivníš i to dítě, záleží i na tom kdy se narodí. já myslím že na všem něco je,ale beru to hodně podle instinktu..i když u té první mě dodnes mrzí že jsme jí dali po mně, možná by stačilo jen to jméno trochu upravit..no..uvidíme :slight_smile:
2. kvě 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jo znám ty knížky jméno je Tvůj osud a tak ... věřím na to, ale nevím co si z toho vybrat, narazila jsem asi na 4 knížky podobného typu a v každé se o tom samém jménu píše úplně něco jiného :grinning: Tak se podle toho neřídím... ono i ta numerologie, čínské znamení a normální udělají své. Mám strach abych to už moc nepřekombinovala. Navíc ty jména co se mi líbí, tam ani nejsou. Honzíci se dávají dost, Emu co jsi chtěla dát dala známá. Sabinka se mi líbila taky, ale doma to neprošlo ... asi si to spojuje s Laurinovou :grinning: Je spousta jmen co se mi líbí, ale nedáme je , protože nám vždycky připomínají nějakého idiota a nebo pipinu :slight_smile: Taky to tak máš, že se vysloví jméno a hned si na někoho takového vzpomeneš? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tohle spojení mě napadá snad u každého jména. :slight_smile: Při Honzíkovi jsme na jménu na kluka shodli hned,a le jméno na holku jsem vypisovala po cestě do porodnici. Nakonec jsem měla napsanou Adélku. Teď to bylo něco podobného jméno na kluka bylo jasné hned od začátku. To měl být to tatínkovi Martin. Na holku to bylo horší to jsem se nemohli dohodnout, ale nakonec jsem se dohodli a bude to Michaela. Ani v jedné rodině se tohle jméno nevyskytuje a ani v našem okolí zatím není. :slight_smile:
2. kvě 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem chvilku žehlila a musela jsem toho nechat. Nějak jsem dnes unavená a nevyspaná. Vůbec jsem nemohla v noci spát. Honzík přišel za námi do ložnice ve 3 a mimi se taky probudilo a řádilo až do půl5. Jsem si myslela že když už se uklidnilo že budu spát, ale kdeže ne a ne zabrat. Ještě že mám dnes navařeno od včerejška. Honzík je ve školce, Martin v práci tak mám klid.
2. kvě 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek