• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@micka1 No s tím jménem to bude ještě boj :grinning: JJ dej si taky šábes a odpočívej :wink:
2. kvě 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já od rána jsem uklízela,tak jsem na Vás neměla čas....ale šlo me to od ruky,manža přišel z práce,teda byl na kontrole u očního,už v pul desátý,tak jsem ho zapřáhla do domácích prací a aspon me vyluxoval,zbytek jsem si udelala sama,jako vytřít všude prach a umejt pořádne koupelnu a WC.....a odmenou za dobre vykonanou pracou mu byl parádní oběd-špenát,uzený a knedlík,tak sme se najedli a tedka každý odpočívame u počítačov,on na velkým hrá nejaké svoje hry a já na noťasi brouzdám po netu.....Víkend byl suprovej,na čarodky sme grilovali u kámoše,ale kolem 2O hodiny začalo pekne pršet,tak sme se přesunuli do baráku a koukali na hokej a vubec nám to nevadilo,že venku prší.....a včera takovej pohodovej den,normální nedele a odpolko procházka s cílem najít rozkvetlou třešen,našli sme jenom jeden konár,jinak je všechno už odkvetlý,takže pusa probehla a snad neuschnu....
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no s tím žehlením to mám nápodobně, jenže já jsem se vydala do práce s lístkem na peníze, zakecala jsem se s kolegou a přijedu dom a prádlo tu pořád čeká :unamused: ale dneska se do toho musím pustit, jen se mi to pak kupí. Holky toho docela dost našpiní a po víkendu ještě i kupa prádla co přiveze našpiněný manžel z práce, naštěstí mi to nevadí,ale nesmí toho být moc.
@hradilenka se jménama to je věc pokaždý a i když by jsi si vybrala teď jméno pro případné další mimčo tak až by jsi byla znova těhu řešili by jste to uplně odznova. Kamarádka říkala že když byla těhu nemohla se rozhodnout mezí Bárou a Viki, pak prý byla na ult a malá na ně udělala prstíkama V a prý bylo jasno. Jenže ten náš prcek se jen mračil a komunikovat nechtěl. Uvidíme teď. Ale asi z toho moudrá nijak nebudu, no možná když se bude mračit tak to bude klasika kluk a jestli bude za modelku pozovat tak holka, ale myslím že tentokrát to bude klučik, zatím si ho všichni typujou. :sunglasses:
2. kvě 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím sluníčko (konečně) a docela teplo.. lítají tu mouchy, včely i gripeny :grinning: dávám si pauzu od uklízení šnečím tempem, dlabu dušenou zeleninu a dočítám...
@misi.21 taky uvažuji nad těmi vaku.. mám stejný problém se skříní jako Ty:grinning: přeplněná, ale nemám co na sebe.. :sweat_smile: také raději dávám do charity, teď mě to zase čeká, co jsme vyklidili z ložnice, projde sítem a pryč.
@hradilenka @lebapa :grinning: :grinning: jakobych slyšela přítele: odpočívej, proč to děláš, já to udělám... :grinning: ale je v práci, nebo u compu a také je mi hloupé jen sedět u pohádek.. a aby on pak přišel a já pro něj měla seznam, co má vše dělat :grinning: :grinning: v sobotu mi řekl, že jsem ho pěkně naštvala (jak mi bylo špatně s tím bodáním atd-přehnala jsem to s vyklízením ložnice před malováním no..)
S úklidem bytu mi hodně pomohla máma, bez toho bych asi zkratovala s nervama..tak jsem ráda,já operovala jen v kuchyni u sporáku atd.. pak jsme po práci všichni za odměnu složili postýlku a přebal.pult... no radoooost :dizzy_face: :dizzy_face: dnes jsem umyla a vyprala hračky :dizzy_face: hned se cítím naprosto v pohodě, když mám čisto a nachystáno na mimi. Musela jsem příteli slíbit, že tento týden nachystám tašku do porodnice a zajdeme na matriku.

:slight_smile: Dostala jsem dárečkem k nákupu na bazárku sloníka. uvnitř se nahmatá hrací krabička, ale už nefungoval-ani zvuk, nic. jinak krásný.. tak jsem ho strčila do pračky a funguje... teď se tam stále chechtá na šňůře... :grinning: :grinning:

@lebapa tak jestli se povaha mimíska projeví už v bříšku.. ten náš je pořádný akčař, hodně aktivní, kontaktní.. poslední dny, asi jak už vyrost, tak už to jeho dovádění toliko nebolí, spíš si to užívám.. chůďátko, po každém mém jídle či napití chytne pořádnou škytavku, drobeček.. :grinning:
@hradilenka také si jméno spojuji s lidmi, které znám... je spousta jmen, co se nám líbí, ale buď to neprošlo u druhého, nebo to nešlo k příjmení...No, význam jména Jindřich jsme zjistili, že znamená "vládce domu" :grinning: jsem zvědavá, kt. jméno nakonec vyberete :slight_smile: u nás jako první vypadla jména, co se teď hodně dávají a jména z rodiny (i když se nám líbila)
2. kvě 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak snad jste si hezky všichni užili čarodky a lásky čas..
@tasmailla1 u nás ještě kvetou, hlavně tedy sakury.. máme je i u domu, ale aby nás viděl celý panelák, do toho se nám nechtělo.. a bylo zima. tak jsme si dali pusu jen tak doma a jako že to platí na 1.máje :grinning: tak jsem řekla, že aspoň skočím do spíže pro třešňový kompot... :grinning: :grinning:
2. kvě 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kami1984/clanek/zabalime-si/ vím, že už jsme to tu řešily, ale teď to na mě vykouklo na m.koníku.. :wink:
2. kvě 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no to mě taky napadlo jestli náhodou co knížka to jinak :slight_smile: No asi je to nej nechat to na tom pocitu, ale hlavně nedávat jméno které ti vnutí, tak je na tom kámoška a holce pak stejně říkala uplně jinak.
@druidee na to fakt věřím že je ta povaha daná od začátku a výchovou to jen do jisté míry ovlivníš. Ale jak to je si fakt uvědomíš až zpětně..no teď by mě teda taky podle toho čekají pěkné věci, ale asi to je potřeba. Ta první kopala taky jak blázen a vykopala se dřív a ač je teda na sebe hodně opatrná tak přitom na co mohla tam vylezla a nej zábava byla když jsme měli ještě staré dveře tak s tebou mluvit a přitom vylezla mezi futrama až nahoru..každou nohu na jednu stranu a už ručkovala..teď už máme dřevěný tak jí to přešlo, ale největší trest je pro ni když nemůže někam na závody čehokoli. Za to ta druhá pohodička, s gymnastikou skončila v momentu kdy chtěli víc jak kotrmelec, má na všechno svůj čas a tak si ale myslím že tím životem propluje, máloco ji rozhodí :sunglasses:
2. kvě 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tady na kukandu, abych se trochu odreagovala. Moc děkuju všem za psych.podporu. Zemřel mi děda :frowning2: , bylo mu sice už 84let, ale naprosto vitální, ve svých 80letech se naučil na PC, celý život měl dva velké koníčky - fotografování (tím se i do konce života živil) a rybaření. A právě na rybách mu v pátek přestalo bít srdíčko. Ještě v pondělí s Matýskem chytali ryby, plánoval jak a co ho bude učit, strašně se těšil na druhé pravnouče a teď najednou prázdno. :frowning2: Jakoby to mimčo vycítilo, tak v pátek přes den i v noci mi bylo strašně. Mimčo nespalo snad ani 5minut, pořád kopalo, převalovalo se ze strany na stranu a nakonec opět kleslo zase úplně dolu. Zase šílený tlaky, špatně od žaludku, už jsem myslela, že snad pojedeme. V sobotu se to naštěstí trochu zklidnilo. Snažím se s tím srovnat - drží mě to, že odešel na svém oblíbeném místě, v krásný slunečný den a hlavně rychle. Že to nebylo tak, aby nás nepoznával nebo byl nějak hodně nemocný - to ne. Nikdy neměl absolutně žádný zdrav.problém. Jediný s čím se nemůžu vyrovnat je to, že naši i zbytek rodiny nechtějí, abych na pohřeb šla. Mají strach, aby se něco nestalo s mimčem. A to je pro mě naprosto příšerný. Omlouvám se, že jsem vám takhle skočila do vašeho tématu, potřebovala jsem se z toho trochu vypsat. :unamused:
2. kvě 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahoj, tyhle zprávy vždycky zaskočí a nedá se na ně připravit. Vašim se asi moc nedivím že nechtějí aby jsi šla na pohřeb, přeci jen je to psychicky náročné, ale důležité je aby jsi se s dědou rozloučila sama v sobě, určitě stačí podle toho jak to cítíš třeba zapálit svíčku. Myslím že to pro něj bylo štěstí že mohl takhle odejít, za čas bude mnohem líp. Byla jsem v podobné situaci, ale děda byl manžela a je pravda že jsme neměli takové citové vazby. Moc držím palečky aby jste to zvládli. Nechci moc rozepisovat city, teď je to hodně citlivé téma, určitě byl do poslední chvilky šťastný
2. kvě 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Já se zase probudila do tý svý nálady,jestli je to počasím,nebo já nevím. Ještěže je manžel v práci,jinak by to asi chudák schytal za celej svět. Ani malá nekope,jestli je taky naštvaná či co...
V noci už se mi špatně převaluje z boku na bok,připadám si jak před porodem.
Nemáte zkušenosti,jak se spí s tím kojícím polštářem?? Já na něj včera náhodou narazila v bazaru a stál jen 130Kč,tak jsem ho hned brala,tak ho dneska vyperu a hned ho vyzkouším.
Taky jsem si koupila,ty nálepky na zeď,stáli pár korun,tak nevím,jestli je mám nalepit už teď,nebo to nechat až po narození,až tady bude postýlka.
Včera jsem si šla koupit molitan na přebalovák a paní mi řekla ,že ho zrovna nemají a když jsem se jí slušně zeptala,kdy bych si asi tak mohla přijít,kdy jim chodí zboží,tak mi strašně příjemným tónem odpověděla,že teď ho prostě nemají. Tak mě nakrkla,vycouvala jsem a už mě tam baba neuvidí.

Jdu uklidit a kuchtit bramboráky,až přijde manžel z práce,tak chceme přestěhovat konečně počítač do ložnice,aspoň ho nebudu furt zaoínat,jak ho mám na očích,tak je to děs. Po dlouhé době použiju můj naťásek,chudák,leží někde zaprášenej...

A ještě jedna věc,jak jsem si stěžovala,že to jde rychle nahoru ty ykila,že jsem za 3 týdny nabrala 3 kg,tak teď budu ráda,že nenaberu 3 za týden. Musím zjisti nosnost naší váhy,abych ji nestrhala :grinning:
3. kvě 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady od rána leje jak z konve, chystám se ještě dopoledne do města, jen doufám že to přejde. Na dnešek jsem se taky moc nevyspala, píďa kopal ale už od odpoledne tak nějak jinak. Myslela jsem si jestli se konečně neotočil hlavou dolů, ale to co se mi dělo uplně dole až u té stydké kosti, to nevím jestli by šlo rukama, přišlo mi jak když tam má uplně všechno a vůbec ho nebavilo že jsem si lehla.Ještě v půl jedný jsem koukala do zdi, v noci přijel manžel, jen jsem na něj promluvila už bylo kopání zas a ráno jako budíček. Teď se vrtí zas nahoře.
@misi.21 já jsem si kdysi taky šila přebalovák z molitanu, udělala jsem si takový velký aby pak mimčo mohlo i na něm řádit. Dneska ale nevím jestli se to vyplatí, přebalovák mi půjčila kamarádka, nedokážu teda posoudit kolik co stojí a když ti paní tak pěkně odpověděla bála bych se aby jsi nešila před porodem. Tohle zboží asi moc na odbyt nejde, je taky x tlouštěk toho molitanu aby pak měli taky tu co potřebuješ. Tenkrát jsem si z toho ušila i ohrádku do postýlky, holky jí pak měly na hraní. Bylo to prima že molitan byl pevný a opravdu zabránil propadnutí dudlíku z postýlky a moc to nešlo přizvednout a narvat tam nohu nebo ruku když už byly větší.
3. kvě 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no mě právě udělal švagr přebalovák na zeď,a já tam nic jiného ne militan 3cm nedám,udělal tam pár poliček,tak abych to zavřela. Nejhorší je,že já vůbec nevím,kde jinde to koupit. Paní byla pěkná kráva!

Dneska bych ani nevylezla,taky tady prší a je zima,tak jsem ráda,že jsem většinu věcí stihla vyřídit včera.
3. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já to kupovala v doplňkách pro domácnost - záclony, povlečení a tak. Možná by to měli i tam kde se prodávají hodně matrace, v normálním nábytku to asi moc mít nebudou. Jedině kouknout na net a poslat email na obchody co jsou blíž tobě jeslti to mají v nabídce...a doufat že ti odepíšou :unamused: Jo když se narazí na takovou šikovnou tak to pak má člověk o náladu postaráno
3. kvě 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa pokud zítra nebude pršet,tak se půjdu podívat po městě,snad pořídím. Už bych to chtěla mít hotový,abych měla klid. Tchýně mi ušije dva potahy na střídačku a bude to.

Holky já dneska už udělala takový práce,se sama divím. Škoda jen že prádlo musím sušit doma :unamused:
3. kvě 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už jenn neprší,ale i sněží,tak jsem zvědavá,co z toho bude. Máme letní gumy a v pátek ráno odjezd směr Krkonoše,tak doufám,že tam nepojedou vleky :grinning:
3. kvě 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tomu říkám venku nádherný jarný počasí :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: pořád jenom prší a prší a je pěkná zima,u nás jenom 2 stupne.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: já už chci zase teplíčko a sluníčko,pretože ma nič takhle nebaví delat,jenom zalehnout a spát....ráno jsem byla na nákupu,tak jsem pekne byla mokrá,ani deštník nepomáhal.....
3. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak až teď jsem mohla jít se psem ven , byl tady pěkný ragoš přišla bych jak kaňa. Prší tady asi od 3 od rána bych to tipla. To je zase počasíčko. Jsem ráda, že jsem ještě nedeala ven muškáty, jinak bych je měla zase utopené a polámané jako loni.
@lebapa @druidee holky no s tím úklidem to tak prostě je ... ale včera se mi poštěstilo, že Jirka vytřel. Dal kvítka na balkon co je mám jinak v bytě, tak je na léto strkám na balkon . A v neděli vyžehlil což bylo fajn.
@msevy mrzí mě to, ale na jednu stranu zase to bylo náhlé a nretrápil se. Ber to tak jak to napsala lebapa . Pokud se s ním rozloučíš sma po svém doma, jistě bude on s Tebou. Záleží na Tobě jak se cítíš, ale když si měla problémy, raději neriskuj.
@misi.21 taky se v noci už špatně otáčím a špatně se zvedám z gauče :grinning: co se týká přibírání, tak za 14 dnů 1,5kg a to moc nejím. Tak jsem zvědavá kde to nakonec skončí.Ty molitanový jsem myslím ani nikde neviděla, jen ty omyvatelné, ale to je asi taky z molitanu,ale výška je tedy větší jak 3cm. To je hrozně nizoučké. Máš na tom přebalováku aspoň ten rantl? Aby Ti mimino nehapalo jak se bude vrtět.
3. kvě 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo,mám bočnice. No já tam právě tu přebalovací podložku nedám,tak koupím jen molitan a nechám si na to ušít potah. Stejně bych podložku 75x75 nesehnala asi.
3. kvě 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Našla jsem na netu http://www.baby-line.cz/68-podlozky.html?idProduktu=2848 je v různých motivech a vzorech a rozměrově to sedí
3. kvě 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak to počasí mě fakt už štve. U nás právě přestalo pršet, ale je i tak hnusně. Moje nálada je teda taky pěkně hnusná. Ještě že jsem sama doma. Jinak by to asi doma všichni odnesli. :frowning2:
3. kvě 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi rozměry podložky máme 72*74. Kupovala jsem ji při Honzíkovi a myslím že to normální rozměr. :slight_smile:
3. kvě 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem a přeji krásný den ikdyž tady alespon prší a je pěkně hnusně:( máme konečně koupený kočárek jen přijde za týden odzkoušela jsem si ho a zdá se super tak se moc těším mrkněte do fotoblogu a jestli máte některá zkušenost napište:slight_smile:
3. kvě 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jj ten je hezký a má i velkou korbu. Jen nám tam bohužel chyběly jisté věci. Ale jinak si myslím dobrá volba :wink:
3. kvě 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a co vám tam chybělo?
3. kvě 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, tady je teda hnuuuuusně.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: prší a je zima a tma.
spala jsem jak špalek do 11, pak honem uvařila halušky-mňam mňam, uklidila nádobí,sundala jsem prádlo z balkonu, nakrmila zvěř a teď ležím u čaje a pohádky.. včera mě zase bodalo bříško, tak to nebudu pokoušet. Akorát jsem měla zase noční můru, brrrrr.
Včera jsme na zkoušku dali mantinel do postýlky, juuuuu, paráda. už se těším, až tam bude spinkat miminko.. :dizzy_face: zítra nás čeká kontrola a nákupy-chci dokoupit zbytek věcí do tašky do porodnice (nějaké ty vložky,kalhotky,ještě jednu košili..)
@zlatunka84 už jsem koukala na kočárek, moc hezký :slight_smile: co ta změna najednou?
@misi.21 tak to vás asi v Krkonoších čeká lyžovačka.. :grinning: hm, takové chování také nemám ráda-mě už by prodavačka také nikdy neviděla :wink: hihi, já se převaluji tak, že si bříško držím rukama z boku.kojící polštář neplánuji, tak mezi kolena si sroluju do ruličky larisu, nebo jinou deku.. (nebo na celou délku, že ji obejmu)spí se mi tak mnohem líp..tak určo ten koj.polštář uleví :slight_smile:
@tasmailla1 tady je podobně. můj, když přišel na oběd, tak si přezul jiné boty i ponožky za suché :grinning:
3. kvě 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 kočárek je moc pěkný. :slight_smile:
3. kvě 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 děkuji byly doma námitky u babiček proč černý ale mě se barva moc líbí
3. kvě 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, tak už jsem zase zdravá, jen rýmka mě ještě trochu zlobí. Ale bylo to peklo. :unamused: zlatunka84 tn kočárek je moc pěknej, hlavn je že ti vyhovuje do ruky. Já měla na Matýska kočárek co mi vůbec nesedšl do ruky a bylo to peklo. Měli jsme ho poděděnej. Měla jsem radost,že ušetříme a pak jsme stejně koupili jinej. Novej. Taky černej, Bebe Conford. A ten mě tak bavil a bezva se sním jezdilo. No seděl nám oběma jak pr...na hrnec, jak se řiká. A černej je takovej frajerskej, vytuněnej :grinning: A teď ho máme i na druhý miminko a jestli to bude holčička tak bude taky v černym a mě se to líbí.

A když už jsme u tech kočárků. Co si do něj ženský pořizujete?? Myslím tím dovnitř, jako polštářek, přikrývku atak. Matýska jsem měla na zimu, tak šel rovnou do fusaku. Ale teď to nevím. Jesli plenku do spod, polštářek asi ne, ten se nedává a jeslti stačí nějaká slabá flaušová deka. Co si tam dáte?
druidee - uživej si ten spánek do jedenácti. :wink: :wink:
3. kvě 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 já chtěla ještě ruční brzdu ( máme to tady z kopce ) a přehazovací rukojeť , jinak si už nevzpomínám jo a ještě se mi jevily malé přední kolečka do terénu. Já tady budu furt lítat po polňačkách se psem. Jinak se mi taky moc líbil i díky té velké korbě :wink:
3. kvě 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek