• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@paja1975 plánuji jen deku :slight_smile: Je fajn, že si už zdravá :wink:
3. kvě 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 hmmmm kočárek moc peknej,ale taky jsem ho videla naživo a me přišel na výšku malej,tak sme proto šli do věčšího a že ste vybrali černej,no a co?je fakt,že když jsem moji máme říkala,že budeme mít taky kočárek černej a k tomu fusak zeleno-černej,tak se zhrozila,že proč kupujeme černej a ne jinou barvu,ale proste jsem jí řekla,že si kupujeme to,co se líbí nám.....a nám se ten náš líbí moc....
@paja1975 taky mám koupenou jak hradilenka do kočárku fleecovou letní deku....
@hradilenka a co budeš mít do kočárku v zime krome fusaku?zimní fleecovou deku od emitexu?
@druidee ty jo,ty se máš,ty pořád koukáš jenom na pohádky,to jednou z tebe bude mít dítko radost,že s ním budeš koukat na pohádky,a že je máš tolik?to chodíš pořád do DVD pujčejen,nebo je máte nakoupený doma?a tak správne,odpočívej,ono to neuteče...
Já už dnes chctela začít prát věcičky a zase jsem se k tomu nedokopala,když je venku hnusne,tak jsem si odpolko lehla a tedka to nemá cenu...Zítra v 1O hodin jedu na poslední ultrazvuk a pak do poradny...jsem zvedavá,jak sme vyrostli,protože vubec nemám představu,jak je tedka mimi veliký a hlavne těžky,aby to pak nebyl pořádnej obřík....
3. kvě 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj mám tu od emitexu , navíc budu mít kločárek ještě zadělaný tím nánožníkem tak to moc neprofoukne. Když dobře obleču a dám fusak, tak to musí stačit .... stejně nebudeme chodit ven pokud budou velké mrazy. Na léto mám deku stejnou jako povlečko do postýlky, tak jí využijeme.
3. kvě 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a kočárek už vám dorazil?
3. kvě 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 stahujeme, nebo co seženeme od známých... :sweat_smile: TV mě vůbec nebaví a taky je v obýváku a já s pc lenoším v ložnici :grinning: s praním určo počkej až bude hezky, člověk má z toho hezčí pocit, když ty věcičky schnou za sluníčka a tepla - fakt :wink:
3. kvě 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no ja taky moc nekoukám na telku,ale tedka me to bere,když jsou mistrovství v hokeji.....to se na to musím koukat.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: tak to já vůbec.. brrrr. nikdy ani nevím, zda se hraje hokej nebo fotbal-jen slyším od sousedů "gooooooooool" a řvaní a tleskání :grinning: :grinning: a v rádiu měli dnes za hosta moji neoblíbenou herečku, tak jsem to zasekla tady u PC :grinning: :grinning:
3. kvě 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Kočárek je už dlouho objednaný, ale je objednaný na konec května. Hokej a takové ty sporty nemusím, podívám se jen na lyžování a krasobruslení. Jinak mě nic nebere a jsem ráda, že ne ani Jirku. Ten můj minulý ex musel čučet na všechny sporty co šly v TV.... od F1 tak po motorky, box, fotbal, hokej, skoky na lyžích slalom atd . no děs. Nic udělanýho hlavně , že byl sport :angry: :angry: :angry: :angry:
3. kvě 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 @druidee já se teď koukám na difko s Robíčkem :sweat_smile: to je jediný chlap kterýho miluju po Jirkovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Asi si ho vezmu i do porodnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka toho Robíčka mi musíš upřesnit.. :grinning: Robie Williams?
3. kvě 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj trefa :grinning:
3. kvě 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: také jsem vděčná, že Honza neholduje TV sportu.. jako můj bývalý.. mohla bych napsat přesně co Ty... :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. kvě 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee co se zubíš? :confused: :grinning:
3. kvě 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@druidee No muj taky neholduje takhle sportu,ale když jsou mistrovství v hokeji,tak spíš já koukám na telku,než muj....ale jinak jiné sporty me moc neberou a futbal už vubec ne....
3. kvě 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka že jsem trefila Robieho :grinning:
@tasmailla1 jé a komu fandíš? cz nebo sk???? :grinning: :grinning: myslím, když hrajeme mezi sebou..
3. kvě 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no jasne že fandím sk,ale když vypadnou tak budu fandit cz....
3. kvě 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak večeři mám hotovou, salát taky a bábovku v troubě :grinning: Jen chlap nikde :confused:
3. kvě 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. kvě 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 kočárek jste vybrali pěkný, myslím že budeš spokojená, hlavně jak psaly holky, hlavně když ti padnul do ruky. Já taky netušila jaký vybrat, měla jsem dvě volby, nakonec jsem řekla že rozhodne jak se ten kočárek skládá a vejde se do auta...je to teď docela sranda jak to funguje a s nostalgií vzpomínám jak jsme nakupovali ten první před 13ti lety :slight_smile: to UŽ začínaly mít kočárky polohovací rukojeť, jen nám ho ta naše dračice produpla. Scháněla jsem tenkrát kšíry, to jsem ještě neměla řidičák a nejsme z města i když školu a školku tu máme, tak mi to chvíli trvalo a vyšlo to že jí začal akorát 6tý měsíc a musela jsem jí kurtovat protože jsme jezdili vykloněný z kočáru a pozorovala kolečka. Taky mi tenkrát na osmi měsících vylezla po čtyřech do patra..no snad jsem si to s ní vybrala :slight_smile: ale je zas na co vzpomínat :grinning:
@hradilenka kočárek budu mít taky s ruční brzdou, těším se jak jí využijeme na bruslích, snad budu fit
3. kvě 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj pokrok hýbe světem .... kdyby mi vyšlo mé první těhu taky bych měla takové vzpomínky jako Ty :wink:
A jaký jste vybrali kočárek? A v jaké barvě? :sweat_smile:
3. kvě 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty už si jednou čekala miminko?
3. kvě 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 už 2x pokaždé to nevyšlo
3. kvě 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jee to je mi líto a tak tedka čekáte miminko přirozene,nebo si byla na umělým?
3. kvě 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no měla jsem vybraný nový Espiro enzo ale nakonec vyhrál kočárek od kamarádky švagra. Ještě je v záruce i když tím že ho kupovala sice z Prahy ale přes net stránky obchodu tak za pár končí, jinak když se kupuje přímo na obchodě tak dávají 3letou záruku. Je už ale vychytaný, v plné výbavě a co jsem koukala na bazaru tak mi ho nechala fakt za dobrou cenu. Jo je to Teutonia cosmo v čokoládové barvě. Je to moc fajn že se vám miminko nakonec povedlo, asi nebylo všechno před tím v pořádku. Bohužel si člověk připadá že už to je na dením pořádku že se může stát cokoli hlavně z kraje.
3. kvě 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 přirozeně, já neměla problém otěhotnět, ale uderžet .
3. kvě 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj ten kočárek má i druidee.
Věřila jsem jak překonám 3 měsíc, že bude vše dobré. Jen pak jsem měla ještě stres z toho jak dopadne genetika vzhledem k mému věku. Tak snad to bude všechno už jen jen dobré pro nás všechny :sweat_smile:
3. kvě 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to se nedivím že jsi byla nervozní, jak se tě to pídě ale čaplo tak to musel být bojovník a určitě už je pak všechno v poho. Jůů koukala jsem že budeš mít Hartana, ten se mi taky moc líbil, byl to taky můj favorit. Nebýt to že to mimčo už bude fakt moje poslední tak bych do něj šla, to bych koupila nový jako jsem měla při holkách. No je vidět že mimčo bude mazlik, já pokojíček teprve zařizuju, bude teda s námi v ložnici, ale v patře se snažím aby mělo místnustku pro sebe. Dneska jsem dokoupila záclonu ve stejném dekoru a budu tvořit dekorace, jeden obrázek už z tý záclony mám zarámovaný, další budu zítra našívat. Za dva nebo tři roky bude velký stěhování, vymění si pokoj s tou nejstarší a tam už bude samo.
3. kvě 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jo laplo se a pěkně mě mlátí vevnitř ... asi si říká tady to máš za to všechno matko :grinning: .... nandá mi to už předem za to co se jí nebude líbit až pak bude na světě :grinning:
Ano dlouho jsme hledali kočárek co by nám pasoval tak nějak komplexně. Hodně nám v krámech nabízely polské, jsou hezké,ale buď tam něco nepasovalo a nebo mě odradila cena. Měla jsem strach aby to nebyl nějaký šrot s čím by byly neustále problémy. Dost kočárků se prodávalo i nad 10tis a pak je tady zakázali prodávat, že jsou nebezpečné, tak jsem to nechtěla riskovat. Pak nám dost nabízeli Maxi mura 4 ,ale tam jsme se dočetli v testech, že má kočárek zase dost toxické díly. No a pak ještě nabízeli Casuaplay ale u toho kočárku mi chyběla přehazovací rukojeť a zdála se mi ta boudička taková moc otevřená na zimu. Tak nakonec vyhrál Hartan. Psala jsem spoustě mamin jak s ním jsou a nebo byly spokojené a potvrdili mi to co se mi na kočárku líbilo. Je to také německý kočátek a je kvalitou srovnatelný s teutonií. Jen on je takový sportovnější jako BMW, ale teutonia je Meďour :grinning: Takže tak.
Jen doufám, že z té naší bude mazlík a ne rozmazlík :grinning: .
3. kvě 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jéééééééé :grinning: :dizzy_face: dobrá volba kočárku :dizzy_face: také jsem ho pořídila nakonec bazárkový a základ je také čokoládově hnědý :slight_smile: je to starší design z 2009. co nemohu sehnat je čokoládově hnědý termoobal na lahvičku.. v DM jsem sehnala tašku na kočárek, ale termoobaly už mají jen fialové a béž.. :frowning2:
@hradilenka teda, to mě mrzí.. mě stačilo projít si tím jednou.. asi u vás do třetice všeho dobrého :wink:
však za pár týdnů už jsou prckové tady v náruči nás, maminek :slight_smile: :sunglasses:
3. kvě 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek