• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee no jo,byl to už věčší nákup,jsem si říkala,at už aspon neco mám,co kdyby neco a hlavne pořád manža do me šije,či už mám uchystanou tašku do porodky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jo se mu nedivím,protože kdyby to přišlo ted,tak nevím,jak by plašil on,aby musel všechno nakoupit sám....jojo chci tu odsavačku na vysavač...
5. kvě 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty už sisi nejaku odsavačku pořídila?
5. kvě 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: můj už mě také uháněl. také jsem napsala seznam na papír a odškrtávám, co mám, aby v případě potřeby zbytek dokoupil on, nebo jsme vůbec věděli, co chybí. Jen stále doufám, že to nebude tak žhavé.. :wink: ale včera mě naštvali a postrašili hodně.. nejen anopyrinem.
Taky chci tu na vysavač-je účinější. i když kamarád mi na to řekl (mají 4 děti) - si představ, že o půl noci štracháš a zapínáš vysavač.. tak nevím, zda nepořídit i tu manuální..?
5. kvě 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mě ji koupí švagrová.. na vysavač..
5. kvě 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já si tu manuální pořizovat nebudu,my máme docela tichej vysavač,takže na to kašlu....ale nechápu,proč te tak strašej,samozřejme když budeš v stresu,tak se muže staát cokoliv a ty mužeš začít rodit....ale to,že tak za 3 týdny to muže přijít,me to přijde brzo...to jako ti chtejí naplánovat cisaře za 3 týdny?
5. kvě 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 víš, já se přiznám, že nevím.. dr. si mlel svou a jsem ráda, že jsem se dostala ke slovu aspoň s něčím. Asi myslel, že když budou problémy s tím tlakem (opět diastola nad 100) .. ono toho bylo víc, co jsem si vyslechla.. jakobych si ten tlak dělala sama, nebo mi to bylo jedno. nenechá mě ani většinou domluvit. no, když jsem chtěla říct na debatu s tlakem a doktorama, že chápu, že každý doktor mi radí s tlakem jinak (internista, nefrolog, gynda) tak mě zastavila sestřička "ale my tu řešíme vás i dítě, při tak velkém tlaku třeba případ mrtvého plodu v děloze" (tak jsem si řekla, proč mě teda na internu posílaj, když je důležitá jejich léčba???) no v tu chvíli mi to přišlo, že je plná čekárna a tak mám zavřít pusu a dveře za sebou.. nevím, zda si uvědomila, co řekla.. takže i to mi znělo v palici celou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď pořád hlídám, zda se prckek hýbe atd... panika, no. bylo mi do breku. dostávám alergii na starší lékaře a hlavně nedůvěra.. :rolling_eyes: příště si počkám na svého dr. třeba i půl dne a bude..
5. kvě 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to se ti nedivím,že te to takhle rozčílilo a tu sestru bych roznesla v zubech...ale je fakt od toho jsou internisti,aby ti ho srovnali a ne gyndař,který pomalu ani neví,jaké léky na vysokej tlak existujou....no práve proto te maj hlídat na interne a na nefrologii,protože oni tomu rozumej víc,než gynda....a jak to,že máš tedka jinýho gyndaře?kde je ten tvuj,ke kterýmu si chodila?či tenhle je jen jako záskok?a se hlavne říká,že starší doktoři jsou lepší,že maj plno skušeností a vedomostí a koukám občas je opak pravdou.....
5. kvě 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, to je záskok.. no, jsem přímo na rizikovém odd.. příště si fakt počkám na mého dr.
5. kvě 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to jsou starosti :frowning2: já teda mám tlak pořád vysokej a takhle mě nestaršili, dopáč taky beru ale klidně mám na poradně 160/110, vždycky se jen ptají jak se cítím a chodim teda co 14 dní na kontroly ale jinak nikdo nic neříká :confused:
5. kvě 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka nojo, člověče, sleduju že je to všude jiné.. také mi příjde, že kdyby to bylo tak moc vážné, určitě jsou jiná opatření, než tohle bububu, jakobych to dělala schválně či co... myslím si o tom trochu své, ale klid mi stejně vzali.
ten tlak jsi tu už nedávno zmiňovala, viď? ty jo, to koukám...
5. kvě 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@druidee no tak to mi je novinka, jaký porodnický kalhotky? to neznám. já mám zatím jen vložky do podprdy, dneska jsem koupila lehátko do vaničky, hřebínek a prostěradla do postýlky. Taky jsem koupila pytel na spaní. Teploměr taky nemám. V jednom krámě jsem nechala 500 a v druhém to samé. dokoupila jsem nějaké dekorace, holkám potřeby do školy a lítá to jak blázen. Bepanten kupuju už asi 14dní :slight_smile: na tu kosmetiku sebamed jsem taky koukala, nevím ale co se bude hodit. myslím že pěna do koupele je zbytečná, co jsi kupovala ty? asi bych koupila jen tělové mléko a nějaký šampon nebo sprcháč. Lahvičku jsem tenkrát dostávala v dárkové tašce v porodnici,ale to je pokaždý jinak a taky asi jak kde.Odsávačku jsem měla tu balonkovou, hodně si chválí tu na vysavač, prý se není čeho bát. Taky budu muset pořídit novou, po porodu by měli mít ještě imunitu i od mamči,tak rýmu nemývají a max se jim nosík vytírá vatičkou. Já si tenkrát koupila takové vatové čtverečky a smotnutým růžkem šlo čistění dobře. I se třeba hodí na případné vytírání očiček - na ospalky a tak.
5. kvě 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no sestřička je teda na ránu, bohužel jsou takové chytrolínkové rozeseté po celé republice. ta moje mi kdysi řekla když jsem měla problémy s cistama no jo, dvě děti máte, tak co..jsem koukala a nezmohla se ani na slovo. Teď jsem těhu a to mám ještě ohnutou kostrč a to prý taky má vliv na neplodnost. Dr se jen usmíval a byl spokojenej co ta psychika dokáže. S ničím jsem si totiž nelámala hlavu a mimčo máme jako krásný překvápko. A snad ten internista u vás vidí taky že máš bříško a průkazku ne, tak asi mu došlo když ti to říkal že se s tebou musí bavit o tlaku přijatelném pro těhotné...
5. kvě 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa myslíme ty kalhotky po porodu-jednorázové.. většinou jsou síťkované.. já se přiznám, že kosmetiku pro mimi zatím nějak neřeším. jen základ-líh,čtverečky,olej z lékárny nebo vazelínu. dostala jsem rybilku a pupíka a dětské mýdlo tilia nobilis.. nějak mám za to, že to zatím stačí :grinning: možná pak něco do koupele až bude větší :slight_smile:
z těch doktorů mi jde už hlava kolem... :confused:
5. kvě 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem z KO doma. Pan doktor mě dneska moc nepotěšil, je to jak to říkala @lebapa ptala jsem se na ty bolesti dělohy a říkal mi na to , že po těch operacích je docela pravděpodobné, že půjdu na císaře :unamused: . Prý je to i na mém zvážení , ale prý u mě hrozí císař na 70%. U normálních rodiček je 20%tní. Tak jsem z toho na vývrat.
Mimino prý je podle sona 32t má 1950g a 35 cm. Tak máme asi taky macka :confused: Ještě jsem se pro jistotu ujistila jestli tam nemá něco navíc a prý nemá :sweat_smile: Viděla jsem to na vlastní oči ... přesně jak se píše zrno kávy tak to vypadá :slight_smile: Tak jsem zvědavá co mi řeknou za 14 dní, to budu mít poslední odběry.
Jinak co se týká odávačky, tak jí má švagrová na vysavač a nemůže si jí vynachválit, ale říkala, že by se to mělo používat jen na vysavači, co má regulaci , což my nemáme, nám to frčí stále na max. výkon tak mám manuální. Ještě povídala, že až byl malý větší a zapl se vysavač, tak měl z toho hysterické záchvaty, věděl co ho čeká. Tak nevím..... je to na každém co zvolí.
Dívaly jste se včera na prostřeno? To bylo maso co? Zatím tento díl překonal všechny co se vysílaly si myslím. Nic jdu se natáhnout a podívat se jak to bude dnes pokračovat. Jsem po tom dnešku KO.

5. kvě 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já teda můžu odsávačku na vysavač jen a jen doporučit :wink: Fakt jsem jí s Aduš užila
@hradilenka tak snad na císaře nedojde a macka máme taky :grinning:
5. kvě 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já nemám nachystáno vůbec nic, teda mám nakoupený hadříčky ale nevypráno, komodu i postýlku v krabici pač nás čeká to stěhování a spoustu věcí mi chybí.
5. kvě 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no tak to je pro mně novinka, my měli v porodnici ty jejich šílenky a když nám pak dovolili aspoň svoje vložky to jsme byly spokojeny.pak normal spoďárky. To si to musím pořídit taky.
@myschka dneska jsem si koupila prášek na praní a o víkendu se do toho pustím. Když tady čtu co píšou holky tak fakt je lepší to mít o 14 dní připravené dřív, hlavně v poklidu
@hradilenka taky jsem koukala na prostřeno, dokud to jde. většinou se při těch dílech človět trošku odreaguje, v tomto týdnu se spíš divím, ale dobrý že člověk aspoň vidí kolik nás je typů :grinning:
Z toho císaře rozhozená nebuď, najdi si na tom i pozitiva, všechno má svoje pro a proti. Mě jen při té druhé doktor vyděsil když byla stále hlavou nahoru že počkají čím poleze ven, když zadečkem tak dobrý ale když vystrčí nohu tak mi to stopnou a pak udělají císaře. To už bylo psycho po tom co se nejdřív chystala ven na 28tt. Naštěstí pomohly kočičí hřbety a na poslední chvíli se otočila. Pak jsem se bála ohnout aby se mi zas nechtěla vrátit jak byla :slight_smile:
5. kvě 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa co je na císaři pozitivního .....? :grinning: Po něm budu ležet na jipce , pak se nebudu moct hned starat o malou a navíc půjdu později domů jako normálně a ještě s rozpáraným břichem jako vlk z karkulky :grinning: :grinning: :grinning: To je to pozitivum? :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka kolik má ta vaše macatka? :grinning:
5. kvě 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka kamarádka ted byla na druhým císaři, měla ho plánovaný právě kvůli tomu že u prvního měla vysoký tlak i když teď byla v poho. Ve středu večer se kluk narodil a v pondělí byli doma. Jizvičku už dělají dneska co nejmenší aby jsme mohly nosit bykiny :slight_smile: . Pozitivní je že nemusíš dumat kdy a jak ti praskne voda, jeslti tě chytnou křížový bolesti, jak dlouho budeš na hekárně :sweat_smile: neboj, to bude v poho
5. kvě 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa o tu jizvu mi nejde z estetického hlediska... modelka ze mě už stejně nebude :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a tak to víš že je to operace, zásah do těla to je. Ale ber to že se pro vás budou snažit vymyslet to co bude nej, taky nemáš ještě jistotu že na toho císaře nakonec půjdeš. Budu držet palečky ..ne, pěsti pro štěstí :wink:
5. kvě 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no prášek bych měla :grinning: musím se polepšit
a teda holky Prostřeno je tenhle týden hustý :sweat_smile:
@hradilenka Malá měla 1850g ve 28tt podle původního termínu/30tt podle toho šoupnutého :wink:
5. kvě 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a našla jsem paní fotografku která má čas :grinning: tak koncem měsíce tradá fotit bříško :grinning:
5. kvě 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa od sebamedu mám micí emulzi a telové mléko a pak už jenom bepanthn a rybilku,jinak z kozmetiky už nic pořizovat nebudu,protože kdyby neco nevyhovovalo,tak bych nadávala,že jsem za to moc utratila......
5. kvě 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka u nás moje kámoška šla 3 nebo 4 den po cisaři domu.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a mimino zvládla uplne v pohode,je duležite ,aby ses rozkojila a rána nebyla zanícená,všechno by bylo v pořádku,tak te pustej domu....
5. kvě 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jojo,jak píšete prostřeno,nemá chybu,ta pubertačka je nejak hodne psychicky labilní,potřebovala by asi ústavní léčbu,jinak to nevidím....
5. kvě 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka tak doufám,že se pak pochlubíš fotečkama.....
5. kvě 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka taky hrozí císařem? držím pěsti, ať můžete rodit normal.. no malá je teda kus :slight_smile: co jsem vyčetla míry našeho prcka, je velký na 32+2 (krom jedné) ale nevážili ho, jen tabulkově odhad 1.600g, tak nevím, to jste nás pěkně předběhly, holky :grinning:
@myschka těším se na fotečky :dizzy_face: ! no ty jo, další miminko-holčička macík :dizzy_face: určitě to zvládnete v klidu to stěhování i přípravu na prcka.. :wink: popravdě jsem uvažovala, že bych se raději stěhovala než malovala byt, možná to zní šíleně, ale nesla bych to mnohem lépe nějak :grinning:
5. kvě 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: vlk z karkulky :grinning: dobře, že Tě neopouští humor..
nojo, je to hold operace.. také mě štve, že člověk musí 24h ležet a nesmí nic... kamarádka má za sebou 3císaře. vše v poho, jen u posledního jí špatně píchli epidural a měla potom příšerné bolesti, pro únik mozkomíšní tekutiny.. hodně jí na hojení celkově pomohly Wobenzym tablety..
5. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek