• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa Díky za palečky :wink:
@myschka taky cvalík :slight_smile: jj prostřeno je pěkně hustý
@tasmailla1 potřebovala by profackovat :grinning: třeba by se vzpamatovala :grinning: :grinning: :grinning: Jirka hned v pondělí říkal, ta tady nepřišla vařit ... to evidentně neumí :grinning: :grinning: :grinning: ta se sem přišla zviditelnit :grinning: :grinning: :grinning: no jeho odhad se potvrdil :sunglasses:
ohledně toho císaře tam se chodí až po týdnu domů a z toho 3 dny na jipce
@druidee no vlk z pohádky :grinning: :grinning: :grinning: abych řekla pravdu tak z toho epi bych měla strach .... raději plná,ale to mi nedají :unamused: i když říkají že regenerace po epi je daleko lepší a rychlejší , ale představa toho , že se mi při vědomí hrabou v břiše je děsivá .... takové situace nevyhledávám :grinning: :grinning: :grinning:

5. kvě 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já se snad začnu dívat znova na Prostřeno :grinning: :grinning: :grinning: i když jak to znám, po jednom díle bych to zase vzdala.. :grinning:
Docela chápu, i když já budu raději za epidural, ať prcka můžu hned vidět a slyšet.. a můj může být u toho.. u plné nesmí být přítomen.
5. kvě 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee stačí si ten díl pustit na netu, ale myslím že to nej pouští na primě v upoutávkách stále dokola. Jestli chceš s koukáním začít musíš co nejdřív, přes prázdniny to určitě nebudou dávat a pak ti bude vycházet koupání :slight_smile:
@hradilenka jak piše druidee, je prima že při epi by jsi hned mimčo mohla vidět, musíš vypustit fantazii a nebo by jsi jim mohla navrhnout že by mohli na sále začít s promítáním filmů na strop :slight_smile: to by šlo ne :grinning: to v americe ještě určitě nemají. Minule jsem koukala na reportáž jak si maminy dávají na břicho pásy s nahraným hlasem manžela když musí odjet na delší dobu pryč aby mimčo bylo zvyklé na jeho hlas..holt pokrok je pokrok
5. kvě 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě je tak zle,chce se mi zvracet,ale nic ze mě nejde. Nemůžu ležet,tak tady lítám po bytě od okna na záchod,achjo... Ráno brzo vstávám,to jsem si teda vybrala den. Už pěkných pár týdnů mi takhle nebylo... :confounded:
5. kvě 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa aha, mrknu na to na netu.. jsem zvědavá, jestli to vydržím.. také se právě vždy rozčiluji nad chováním určitých osob (ale asi o tom to je) :grinning:
@misi.21 ahoj, to je mrzuté, snad už je líp..
6. kvě 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno pupíci, jak se máte :slight_smile: ? tady to vypadá, že bude sluníčko.. já byla vzhůru opět od 2v noci, tak jsem se celou noc jen převalovala. zase mě bodá v podbřišku. mám pocit, že bříško je den ode dne těžší, sotva lezu po bytě... jinak prcek sportuje co mu jen prostor dovolí :grinning:
6. kvě 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme všem hezký den. My jsme od včerejška u tchánů. Omyvala jsem sklenky na víno našim na oslavu a odpoledne je vezu na košt vína, aby něco dobrého vybrali. Jinak včera jsem se divala v dm na věci do porodnice tak akorát vložky koupím v lekárně jinak vše v dm. Ceny jsou levnější a kvalita skoro stejná jak v lékarně. :slight_smile: Tak jenom čekám až přijdou korunky a hura na nákup věci. Kosmetiku pro mimčo mám z oriflame. U Honzíka se nám osvědčila tak už jsem si to objednala. :slight_smile:
6. kvě 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa :grinning: :grinning: :grinning: jo příště jim to dám do připomínek :grinning: :grinning: :grinning: třeba to do té doby než budu rodit zařídí :grinning: :grinning: :grinning:
@druidee já myslela , že u žádného císaře nemůže být otec.... víš to na 100% ? :confused:

Holky jinak tady krásně slunečno, byly jsme venku hodinku a půl v parku na lavečce :slight_smile:

6. kvě 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásnej slunečnej den,u nás teda svítí sluníčko o stošest.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
@hradilenka no u nás je povolen tatínek jenom když je u cisaře podán epidurál,když je celkovka ,tak tam nemuže bejt...a teda já bych si radši vybrala epidurál,než celkovku,nejaký píchanec do páteře to dáš a nejaký to riziko ochrnutí,kdyby to píchli blbe,snad už ani nehrozí,šak to už musej umet a že si při vedomí,to je super,stejne si na rozpáraný břicho nevidíš,máš pred sebou zástenu,ale to ,že slyšíš ,jak mrne brečí,o to bych nechtela bejt ochudobnena...a taky je lepší rekonvalescence po epidurálu než po celkovke.....po celkovke je pekne blbě,zvracení a tak....ale zas průbeh je u každej jiný.....taky se může stát,že by ti epidurál nesedl....
@misi.21 tak snad už je dnes líp....že si se z toho vyspala.... :sunglasses: :sunglasses:
6. kvě 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky přeji příjemný den, dneska u nás svítíčko sluní, mám radost, jdu prát a můžu hodit prádlo ven. To bude mít prcek voňavoučký.
@hradilenka já jsem taky někde slyšela že při epi může být tatínek, určitě se na to optej jak to je u vás. Kámoš byl i u té holčiny co rodila a měla to císařem, vypravoval zážitky jak z toho byl uplně mimo, prý netušil jak to může být krásný a přes tu clonu nic nevidí, jen pak to mimčo. Kojit začala snad ten další den, měla to fakt bez žádných komplikací.
@misi.21 jak je? určitě písni jestli už je líp
6. kvě 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 @lebapa uvidíme řekl slepý :grinning: známá taky chtěla na císaře s epi a ten doktor jí to nebyl schopnej napíchnout, tak jí daly do celkové. Já jsem slabší povahy ... tak nevím jak bych to zvládala v přímém přenosu :grinning: :grinning: :grinning: a mám strach z tohgo , že mi to blbě píchne :unamused: já mám na takový věci dcela štěstí... narkoza mi nevadí , mi nebývá zle a jsem brzy vzhůru. Ještě uvidím jak to dopadne, třeba mě pak přemluví a řeknu ano ... :sweat_smile:
6. kvě 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky včera jsem koupila v kaufu box na kolečkách jen za 149,- je velký a s deklem. Koupila jsem ho do skříně na oblečení a nebo na hračky. Tak si myslím že dobrá cena v jysku tuším, že podobný stojí nad 300,- . Tak pokud někdo něco podobnýho schání, tak dobrá volba. a ještě v hypošce měli slevy na dětské oblečení. Koupila jsem 3páry ponožek po 8,-kč a punčocháče už větší, ale to se nezkazí po 28,- a pak tam měli pěkné deky do kočárku po 98,- tak kdo chce ať neváhá ... deky barvy, růžová, modrá, krémová, všechny s obrázkem uprostřed.
6. kvě 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no právě, ona pak situace ukáže, taky máš stále 30% na to že budeš rodit normal. Já uvidím co mi řekne doktor na ult, přijde mi že je mimčo stále hlavou nahoru, nohama mě dloube uplně až u té stydké kosti. Chvilku jsem ho cejtila jinak, ale už je zase tak jak to bylo před tím. Bude mi kontrolovat pupeční šňůru a ta asi rozhodne
6. kvě 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no vidiš, já byla v kaufu dopoledne a boxu jsem si nevšimla. Jsou super na hračky později a mladý do toho teď dávám bravíčka. Když si přivede kámošky tak je potřebují mít po ruce :slight_smile:Jen jsem koupila vlhčený ubrousky pampers, 4x 62ks za 179,- a jedny navíc v zavírací krabičce. Ještě budu muset koupit ty se zacvakávacím víčkem, tyhle jen na lepítka pak rychle vysychají když se zadělají blbě, na cestování nic moc.
6. kvě 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj, ano, vím. ale popravdě, už nevím odkud.. zapátrám..možná to mám ze stránek porodnice nebo nevím.. a možná je to i zase všude jinak :confused:
6. kvě 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj taky mám ty v kastlíku a zbytek normál. Ty boxy jsem ještě jedny koupila v ikea,ale není to ono nejsou tak festovní a nemají kolečka :slight_smile: Ty budou dole do skříně na takové ty drobnosti a tyto nechám na hračky :confused:
6. kvě 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ješte malej dotaz,co je hypoška?u nás je to skratka pro hypotéku,takže nevím,co je to za krám... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. kvě 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 bývalá hypernova ... teď albert supermarket :grinning:
6. kvě 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jaj už mi to je jasný... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: škoda že u nás tyhle krámy mám trošku z ruky.....
6. kvě 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 sedneš na MHD a je to ne? :grinning:
6. kvě 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahojky ty jdeš na císaře???
hele já byla u NIky taky na císaři a epidurálu se vůbec neboj, je to fakt mnohem lepší než celková anestezie, hlavně kvůli miminku a tak vůbec, vidíš ho hned jak se narodí, je to rychlejší a já po 12 hod chodila :zipper_mouth:
6. kvě 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka v rychnovské porodnici taky může být otec u císaře, stojí tedy za okýnkem, ne přímo u maminky ale miminko vidí hned :slight_smile: já byla na cs v Ústí a tam otec nemůže, sál je sterilní, ale hned po vytažení jí tatínkovi dovezli a takové to mytí a spol už viděl a fotil a pak s malou v náručí na mě čekal než mě dooperují
a jinak se není čeho bát, vůbec nic jsem necítila jen když Nikču páčili ven páč byla veliká tak mi tlačili na žebra a jinak to bylo tak rychlé že si to člověk ani neuvědomil v 7:45 mi píchli tu injekci do zad a v 8:05 už byla malá na světě :slight_smile: hlavně tam byli prima sestřičky co mě odreagovávali, pořád mi něco povídali a ptali se a mluvili a najednou mi řekli teď zatlačíme na žebra a už byla prďola venku :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mi je holky poslední dny taky pěkně blbě, jak na začátku těhu - nevolnosti, únava, točí se mi hlava, no vopruz, naštěstí malej taky krásně kopká tak vím že je ok :slight_smile: v ut jdu na cukrovku fůůůj, možná mě veme i do poradny tak jsem zvědavá jak nám mímo povyrostlo, kolik máte váhové odhady???
6. kvě 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo holka,tobe se to řekne,ale já každej den nekam chodím po krámech na nákupy a tak a nejak se me už dnes nikam nechce....no jo začínam být líná,nebo se spíš šetřím.....nožky bolej jak 90-letou babču :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....jsem navařila,naobedvala se a peru a tot vše,co dnes udelám....at po mě nikdo nečeká zázraky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no to je dost,že se tady takhle přes den ukážeš,ty sem chodíš iba v noci a to my už dávno spíme... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ne,si delám srandu.....no ono se říká,že kolikrát ke konci tehu je maminkám blbe,jak na začátku,na zvracení a motání hlavy a tak....no me zatím nic není,tak doufám,že ani nebude....a jak to vypadá tedka,malej už je otočenej,nehrozí ti další císař?no já byla ve středu na ultrazvuku v 30 týdnu a miminko má kolem 30 cm,no nevím přesne,to nevedel ani mudr nejak změřit,ale váhový odhad je 1940 g,no obřík se vším všady....ale tak snad to nebude tak horký a nebude mít pak přes 4 kila po porodu....ale vysokej má bejt po kom,já i manža máme 180 cm...takže drobka určite nečekám.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. kvě 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ahoj, já vůbec netuším jak mám to mimčo teď velký, mám pocit že ho mám uplně všude ale vim že bude ještě líp :wink: . Jsem ráda že holky psaly jak jsou jejich mimča velký, asi na tom budeme podobně a je to příjemný pocit když vím že už nemá to půl kilo ale pomalu dvě.O cukrovce jsme si tady s holkama psaly, než jsem vypila ten nápoj tak akorát byla na odběrech maminka s narozenym mimčem a bavila se tam s manželem o tom mym pitíčku ..i jsem zaváhala nad tím prvním lokem, ale až na to že to bylo sladký jak cumel jsem to vypila na ex a docela to šlo.
6. kvě 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Ahojky po dlouhé době zase tady online :grinning: Ta naše má 35cm a 1950g :confused: :confused: :confused: otesánek :grinning:
6. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 teď jsem hodila to pidi prádlo do pračky, hodila jsem si na papírek co všechno už mám a je toho docela dost.ještě něco přiveze mamka od sestřenky, pak se počítá že pár lidí něco koupí až se to narodí. Asi si to všechno budu muset taky nafotit abych měla vzpomínky, možná to ale nechám až na mimčo, bude z něj model/ka :grinning:
6. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa čéče já dneska taky peru to pidi prádlo,ani me to neva,ale kdo to pak bude žehlit????asi povolám manžela,at to udelá za me.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale neee,on to neumí,to si radši udelám sama....no panečku koukám,že toho oblečení mám docela dost,tak doufám,že tak do pul roku s tím vystačíme.....a pak na řadu pujde praní povlečení,deky,zavinovačky a ty věčší věci.....
6. kvě 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no mě čeká žehlit ještě další dvě pračky co mi našpinily holky od víkendu, s malým oblečením je piplačka, ale 2x šup šup a je to, kor ty jejich obr trika. Budu se u toho kochat jak je to prima a pak přijdou na řadu holek kalhoty - větší je má jak já dlouhý a mladší věčně zelený kolena, takže je stále co dělat. Na to pak manželovy trička do práce, ještě že není jako tchán, to je řidič autobusu a nosí jen košile, ty trička se ještě dají...no ale to známe všechny :sweat_smile:
6. kvě 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek