• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
já jdu dodělat brokollicové karbanátky :dizzy_face: :dizzy_face: jestli se ksichtíte :grinning: :grinning: děláte chybu jsou božský :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myshka Mě se Karolína moc líbí, ale máme v rodině jednu dvouletou, tak mi to přijde hloupý :unamused: a Ondra to nechce, že měl Karolínu bývalou přítelkyni a že opravdu nechce, aby se jeho dcera jmenovala po ní, což trochu chápu :slight_smile: přesně Éliška :grinning: to ještě nějak vybojuješ :wink: víš já si říkám, pane bože... celej život to bude moje dítě přece mu nemůžu dát jméno, který se mi opravdu nelíbí. Ondra pořád s tou Nelou... to byl babičky pes... já vím, že je to hrozný, ale já bych to nezvládla a Natálka, byla jsem na praxi ve školce, kde byly jenom romské děti a polovina holčiček byly Natálky a já nemůžu mít takovou ušmudlanou, sprostou holčičku... to jsou pak hrozný asociace.
27. led 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jinak Tobiášek i Tadeášek jsou krásný, to já mám smůlu a utrum :grinning: prostě to bude Ondřej a diskuse je nemožná :grinning: pravda, pravda, trochu se ksichtím, ikdyž v karbanátku je to možná jedinej způsob, jak to do sebe dostat, kdyby se ti chtělo napsat mi recept, budu ráda :slight_smile: dnes vaří muž můj, tak to vidím na párek s kaší, ale nesmím do kuchyně :grinning:
27. led 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme vybraný pro holky Anežka a Gábinka a pro kluky Ondru (původně byl Marek a Martin). Marek se sle narodí v březnu švagrové :frowning2: a Martin se nám přestal líbít. Ještě uvidíme, třeba se to změní.
27. led 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak já tipuju, že to budou dva kluci. :slight_smile: Chtěli bysme párek a manžel by si moc přál holčičku (myslí si, že to bude moje malá kopie) :slight_smile:.
27. led 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Ondra je hezké :wink: a Anežka se mi taky líbí, jen ji panebože nikdy neříkejte Ážinko... to mě děsí dodneška
27. led 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka :grinning: jsou fakt dobrý, uvaříš brokolici, rozmačkáš přidáš jeden nastrouhanej hermelín nebo tvrdý nastrouhaný sýr jak kdo má rád, vajíčko, koření, sůl můžeš i uzeninku, na drobno cibulku a spojíš strouhankou. Uděláš placičky a smažíš. S hermelínem jsou nej. Někdy dělám na půl s květákem a i uj masožravec se nadlábne :grinning:
27. led 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty hezká jména :slight_smile: no to si manža myslí dobře. Co koukám na holčičky svých kamarádek tak i když mají samo obojí od obou bývají to malé kopie maminek, jsem teď koukala na FB tam se to rozjelo a všechny jsme přidaly své fotky z dětství a ty holčičky jsou vážně jak kopie :grinning:
27. led 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anežka je super, líbila se mi i Magdalenka ale sousedka má a říkají jí Májo a to je strašný
27. led 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Díky, to taky vyzkouším. Zní to dobře.
27. led 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Gábinka je taky moc krásný jméno....
27. led 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka už si ho píšu,každý recept na víc je dobrej,protože už me unavuje furt vymejšlet...
27. led 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se se m na chvíli přišla podívat,relaxovat po obede,byly špagety alla carbonara a jsem z nich pekne přecpaná...... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
27. led 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Když jsem řekla babičce, že máme vymyšlenou Anežku, tak říkala: "Néžu, jo?" Všichni mají zakázáno přede mnou užívat Néža. Ségra se toho samozřejmě chytla a nic jiného už neříká. :slight_smile:
27. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé řešíte jména, tak my pro kluka klasiku Honzíka (to jméno bylo již dávno vybrané ještě před těhu :slight_smile:) a holčička tam váháme mezi Magdalénkou a Anetkou. Magdalénka by měla blízko sebe svátek s narozkama, ale i přesto nás to dost láká :slight_smile:
27. led 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Casualplay-S4-2010-trojkombinace-fusak-BRIO-zdarma holky kdo máte vyhlídnutý casualplay a zdál se vám drahý takl malvík má akci a ta cena je úžasná :wink:
27. led 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já jsem dříve chtěla aby moje případná holčička měla jméno po mé mamince.. Jiřinka je to zataralé ale mám mamku hrozně ráda a ona je taková malá milá no prostě se mi to líbilo ale postupem času jsem dospěla k tomu že raději něco modernějšího :slight_smile: třeba zatím mám vymyšlenou Adrianku a budu jí říkat když to bude děvče Adinka to se mi strašně líbí....no a kluka jsem chtěla Teo po dědovi ale nakonec to bude asi jiné s přítelem jsme se shodli na jiném ale zatím to nesmím nikde říkat až se to narodí to bude překvápko pro všechny....a Magdalenku tu máme v rodině a náhodou moc pěkné jméno mě se teda líbí ale Amálka je super za to bojuj:slight_smile:))) hihi jinak kdyby se povedl ráček byla bych strašně ráda nebo lvíček ale s blížencema taky moc dobré zkušenosti nemám ale je to asi velmi individuální....
27. led 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám dotaz máte některá stavy úzkosti? nebo prostě takové ty plačtivé stavy??? včera mě to podruhé za těhu chytlo a plakala jsem snad hodinu taky jsem ráno vypadala....:( bylo mi všechno líto no a přítel z toho byl v šoku nevěděl co se mnou má dělat chudák:slight_smile:))) ale dneska jako by nic doufám, že mě to nebude potkávat moc často taky kvůli miminku abych mu tím nějak neubližovala
27. led 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty tak to jsem ještě neslyšela, to je teda hrozný :grinning: určitě to dopadne a bude páreček :wink: a Anežka je krásný, já nevím že se ty jména někdy tak strašně "przněj"

@jarca.macho Magdaléna je moje mamka, tý by se moc líbilo, kdybychom měli Majdalenku, jenže jsem ji říkala, ať si vzpomene na veškerý svoje podpisy a kde to šlo psala Magda, protože máme taky dost dlouhý příjmení a je to pak trochu zatrest, ale je to pěkné, mě se to líbí víc než Anetka :wink:

@myschka jé tak děkuji, to bude dobrý, já si to "naředím" květákem :grinning: ale jak dám do něčeho sýr, tak to jím sama, Ondra nejí vůbec žádný sýr v žádný podobě... trpím jak pes :grinning: já dělala asi minulý týden k večeři karbanátky z kuskusu, prakticky stejně jako bramboráky, jen se mi prostě nechtěli strouhat brambory, tak jsem jen zalila kuskus vodou, osmahla cibulku s kouskem nějakýho uzenýho, nebo co to bylo, prdla jsem tam vejce, česnek, papriku sladkou i pálivou, sůl, pepř, majoránku a byly moc dobrý, i chlapi to ocenili.

jinak co se týče podoby, mám strach, že budeme mít holčičku a bude podobná Ondrovi, oni mají strašně silný geny na tohleto, je to jak kopie jeho táty a on dědy, holka z tátovy strany tam žádná není, tak jsem zvědavá :grinning: a mají opravdu tak typicky chlapský obličeje, že si je v holčičím vydání představit neumím :grinning:
27. led 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 já jsem tyhle ubrečený dny měla taky, spíš zezačátku těhu, na vánoce jsme jeli k tetě, je to hodina a půl cesty a já celou cestu brečela... ani nevím proč, teď už mi spíš jen příjde všechno dojemný, takže já jsem schopná se v určitý situaci rozbrečet u každý komedie :slight_smile: já si myslím, že to je normální, člověk je takovej lítostivej, ale jinak jsi určitě v pohodě, šťastná a spokojená, jestli to není každý den, tak i mimi je určitě spokojené :wink: Jinak jsem ještě zapomněla... líbila se mi i Adina... ale to nemůžu doma ani nahlas vyslovit :grinning: Teo je taky krásné, takové... "božské" :slight_smile:
je pravda, že hodně lidí co znám, tak mají s blíženci problém, jednou se jeden kluk hned na prvním rande ptal, co jsem za znamení, teda byl to už chlap kolem třiceti a já říkám, že lev, proč se ptá a on že kdybych byla blíženec, že bude víc ostražitý, že s nima má hrozně špatné zkušenosti, tak nevím, já žádného neznám.
27. led 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ty broko.karbanátky zní luxusně! u nás domů nesmí brokolice přes práh :grinning: (teď přeháním) no, prý smrdí. ale já ji miluji, hlavně zapékanou..do nedávna vegetariánka :wink:
No, také váhám s tím jménem Štěpánka, protože se to jméno moc sklonit nedá (štěpka, štěpa a na to hned ty typický rýmovačky-taky jsem jich doma slyšela od mé drahé půlky :grinning: ) hodně let jsem si přála dcerku Josefínu tak s tím jsem pohořela okamžitě :grinning: . Jé, máte tu krásná jména! Karlička, Adélka, Magdalénka, Anežka, Gábinka... :slight_smile: o Ondrovi jsme také uvažovali :slight_smile:
Ty jo, dřív jsem na zvěrokuh hodně dala, hodně věcí sedí, ale "lidi jsou o lidech". Taky je pravda, že když jsem se v mládí do někoho zabouchla, byl to zpravidla Lev nebo Býk, Ryby jsou mi většinou tajně sympatické (až na mého bratra-říkám, že je cholerická piraňa :angry:) a já jsem Beran a s mámou Lvem bojujeme stále, proto se těším na Ráčka, snad nebude spěchat moc brzo ven v Blížencích. :wink: jo a moje drahá půlka je Býk... :grinning:

27. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mám takovej dotaz :sweat_smile: náte někdo problém se zácpou? Já už jsem napůl zoufalá...
27. led 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já jsem se (a není to tak dávno :grinning: ) vždycky zamilovávala do ryb... a nikdy z toho nevzešlo nic dobrýho, hrůůza. No a posunula jsem se jen k beranovi :slight_smile: a je to fajn, ryjeme do sebe teda hrozně, ale spíš tak jako... "z lásky" :slight_smile: ale je pravda, že moje teta je také lev a dceru má berana a to jsou neskutečný boje, až si říkám, že až ta holka bude v pubertě, tak musí zákonitě utéct, nejsem na tohle zvyklá. Mamka je kozoroh a my jsme měli, teda máme pořád neskutečně kamarádskej vztah, všechno ji můžu říct, nejlepší byli naše koupelnový rozhovory, když se jedna koupala a druhá seděla vedle a kecali jsme, to jsem měla nejradši :slight_smile: hrozě bych chtěla mít jednou se svými dětmi takovej vztah. S Josefínou vyrukovala kamarádka a její manžel, že to teda ne, že Pepina je jejich kočka :grinning:
27. led 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka aha tak to asi bude ok něco takového jsem čekala že budu ais bulet sem tam ale to je za 15 týdnů podruhé takže jsem teda v klidu jinak jsem moc štastná těhulka mám úžasného chlapa a super rodinku všichni se těší takže spokojenost:slight_smile: ale u filmů nebulím to možná ještě přijde ... a co na to přítel v tom autě?? já mám sestru blížence a je to vzpura a hádavá ženská a protivná a taková ostrá no jak říkám moc si nesedíme a znám více takových :slight_smile: já třeba nikdy před tím neměla kluka raka a ted jsem moc spokojená :slight_smile: ještě mi vadily ryby a kozorozi jako chlapi.

a jak jste na tom s bříškama??? já furt nic pořádně nemám měřila jsem se včera z mých 65cm v pase mám 71cm ve spod mám trošku bouličku večer ale jinak nic a to už mám 15cm mimčo tak jsme si i s přítelem říkali že nám to 100% docvakne všechno až budu mít pořádné bříško asi:slight_smile:

jinak Ondru znám jednoho a byl supr kluk takže tohle jméno je mi sympatické :slight_smile:
27. led 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 chalpi ryby jsou vážně hrozný, znám jich dost a ani na jednoho nesedí jejich horoskop... necitlivý, hádavý, musejí mít poslední slovo a jen oni mají pravdu, sobci... ale třeba je to blbá náhoda, tátu mám jako tátu ráda, je to ryba a měl mě vždycky rád, to vím, ale jako chlapa bych ho musela zabít! No co na to přítel??? Byl úplně v šoku, co se děje, museli jsme zastavit a když si myslel, že je to dobrý, tak jsme jeli dál a já se rozeřvala znovu, bylo to fakt hrozný, když mě to přišlo tak líto, měli jsme takový rozlítaný vánoce, na štědrej den na třech místech, doma nějakou moji přípravu nikdo neocenil, měla jsem pocit, že to nebylo takový jaký jsem si to představovala a jaký by mělo, přišlo mi to celý "hraný" tak mi to bylo hrozně líto, ale sliby, že příště už budeme jen spolu sami a budeme tři a budou to nejkrásnější Vánoce na světě, mě nakonec trochu uchlácholily :slight_smile:
Jéé, to máte veliké mimi, my jsme měli minulý týden 6,9cm :slight_smile: bříško mám pocit, že vůbec žádné, ale je pravda, že začínám na některých těsnějších kalhotech pociťovat, že jsou těsné až nepříjemně :slight_smile: tak myslím, že brzo vyleze. Já jiného Ondru než toho svého taky neznám, tak se mi to líbí :slight_smile:
27. led 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 já jsem taková nějaká rozněžnělá pořád-když vidím dětičky nebo kočárek a hrozně citlivá na zprávy o těch týraných či odhozených dětech atd, nemůžu to.... občas se mi klepe brada u nějakých pohádek:grinning:
jednou jsem chytla skoro hysterák, když mi OPĚT ujel spoj v praze-opět české dráhy,tak jsem metrem na zličín na bus jela zbytečně tam a pak zpět, už na Zličíně jsem se rozbrečela a zpět na hlaváku ječela ve frontě na lístek na vlak dál příteli do telefonu, že doufám, že ČD zkrachujou atd! byla jsem nepříčetná a taky jsem nechápala že se neovládám.... no za 3 dny mi vyšel pozitivní těhu test :grinning: :grinning:
Blíženci mi vůbec nevadí v komunikaci, ale někdy mě totálně vytáčí jejich lehkomyslnost-i když holky Blíženci docela supr, tak nevím.
27. led 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jo, chlapi ryby jsou fakt za trest!
27. led 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já se zácpou bojuju :sweat_smile: v těhu je to normální, chce to víc pít v nejhorším to gyn napíše nějaké šetrné projímadlo. Já ke všemu beru železo a to to ještě zhoršuje :unamused:

já teda brečím pořád, už od porodu s Aduš jsem víc přecitlivělá a teď se to ještě zhoršilo :grinning: Míra se mi směje pač brečim i u zpráv :grinning: :grinning:

bříško mám obrovské :sweat_smile: mám nadbytek plodovky tak i proto. S Adu jsem byla kolos a nesnášela jsem ty dobráky co pořád vtipkovali jak tam asi budou dětidvě :rolling_eyes:

Já teda s rybama problém nemám, maminku mám v panně a je milionová-máme úžasný vztah
27. led 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka hmmm tak to je nepříjemné tady nad tím už jsem taky uvažovala kdy se to stane mi.....ale zatím nic spíše naopak .... :slight_smile: ale snad gutalax je i pro těhotné vhodný myslím zeptej se v lékárně nebo raději doktora co s tím .... taky jestli jíš zeleninu a tak to je důležité
27. led 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Míra je ve štíru a je teda jedovatej jak "štír" umí být hrozně oprotivnej ale on to prostě tak nemyslí a pak ho to mrzí ale vzhledek k tomu, že jsem v býku tak když mě hodně štve dokážu ho zadupat do země :grinning: :grinning: v zásadě je milionovej i když znáte to občas je to poklad zakopat ho na zahradě :grinning: :grinning:
27. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek