• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa joj me o tom neco povídej,muj manža to je každý den nový triko,ale me to nevadí,jsem ráda,že je čistotnej,ale kdo to má pořád žehlit,občas nosí i košile,když jede na nejakou schuzi,ale to je jen občas,tak to se dá vydržet a vyžehlit....hele prosím te,kolik más pro mimi osušek?a žinky si taky kupovala nejaký?
6. kvě 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 osušky mám 2 zbytek klasika ručník když bude potřeba a žíňky mám 2 dětské co jsem kupovala a 2 po mě co jsem potřebovala kdysi ... to stačí si myslím... jen barevně rozlišit na prdelku a papulku :grinning:
6. kvě 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm já si vzala z oddelení žínky na jedno použití,ale radši bych si asi koupila i origoš.....já mám osušky 2 ty i s kapuckou koupený za pár kaček u ťamanu a ručníky nemám,mám ty věčší pleny,do tych se díte utřít taky dá.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak jsem to mela pekne rozdelené velikosti oblečenia pro mimi,tak tedka jak peru,tak až to vyžehlím opet to budu muset pekne rozdelit.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Si myslím,že ani skrina me nebude stačit....
6. kvě 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj taky mám jednu osušku k povlečení a druhou jsem už koupila lůžovou u ťonga :grinning:
6. kvě 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 dokůpíš skříň :grinning:
6. kvě 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já mám osušky opet neutrál-žlutou a zelenou....jsem koukala,že věčšinu vecí mám budu žlutou,béžovou,bílou nebo zelenou,oranžový je tam málo,pár červený a trošku modrý....koukám že mimi si bude fičet na žlutý a zelený,přesne po mamince,který se zelená moci moci líbí...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo,ale kam ji dát....tot otázka.....se bojím,že jak si psala,že si koupila v kaufu tu truhlu na hračky,už to bych nikam nedala...a manža me prekvapil,jak sme chceli nekdy tedka aspon vymalovat ložnici,tak zmena,ložnice se bude delat,až se mimi narodí,já budu po šestinedelí,me odveze na slovač aspon na 2 týždne a on tady bude prekopávat elektriku a delat podlahu a malovat...jsem zvedavá,jak to bude zvládat,či mu nekdo pomuže aspon se stehováním naší postele do ložnice,protože je velká....no ale nechám se překvapit...a až přídu ze slovača,tak to zhodnotím...ješteže nebudu tady až tu bude ten bordel,to by se s malým miminem asi nedalo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 postel rozebere přenese a pak zase složí ... je to kus chlapa , tak to zvládne sám jako ten můj prďola :sweat_smile: a všechno se dá ... jen musíš přemýšlet a pár věcí přestavit na jiné místo ... jako my když jsme koupili tu skříň :grinning: :grinning: :grinning: Neboj to dáte .... přinejhorším se zbavíš krámů co nepotřebuješ :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic mizím jdu se stříhat a na nákup ... tak se holky mějte a krásný víkend :wink:
6. kvě 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no my v tom pokoji,co tam chceme mít ložnici,tam je postel i skříne,ale to su z času komunizmu,tak to se vše vyhodí....a skřine se pak koupej nový....zatím ty skříne ale postačej na mimi věcičky,pretože to nemám kam dát.....jojo on si poradí.....ale skor me zajímá,jak to bude pak s uklidem,či to uklidí,nebo to počká na me,až přijedu ze slovače..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já taky mizím,jedu delat míša řezy....aby bylo neco sladkýho na víkend...mnamy....taky se mejte holky a krásnej víkend.....hodne sluníčka přeju.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
6. kvě 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 zatím má doma dvě osušky s tou kapuckou, ještě mi hlásila sestřenka že mám u ní, to mi přiveze příští týden ta mamka moje. Sestřenka se odstěhovala do jižních čech, jela na návštěvu k tetě na sever a moje mamka k ní ted jede ze středních čech na pár dní..malý věcičky přiveze hned, zbytek přiveze teta o prázdninách..no není to jednoduché ale ženský přijdou na všechno :grinning: holky jsem balila do osušek..jako jsou pleny ale pevnější a větší, nevím jak je teď nazvat, ale to fakt nic jinyho nebylo a klasika ručník jsem se tenkrát na to jejich tělíčko bála používat.
No a s úklidem..jestli to je jako většinou všude, tak on poklidí, ale bude to to jejich uklizení, detaily jestli si nepozve na pomoc nějakou příbuznou asi budeš muset pak dořešit sama. Tchýňka kdysi taky poznala když přijela z lázní že jsem u nich po dědovi překlidila. ptala se mě na to a říkala: no mě bylo jasný že by děda nevytíral v koupelně za dveřma..Ale myslím že i kdyby to tak bylo tak hlavní když to stihne a zbytek se vyladí vždycky.
6. kvě 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no jak píšeš,ty věčší pleny ty mám taky a taky si říkám,že když tak je použiju jako osušku...ty me uplne mluvíš z duše,i ten muj manža uklízí stylem"kam se nedostanu,to nechám bejt,"ani se o to neposnaží...napríklad tedka luxoval a v obyváku mám u sebe 5 květin v květináči,no aby sem si tam vyluxovala,tak musím květiny přemístit...ale muj manža to nedelá,me řekl a na co tam luxovat,když jsou tam kvety,no málem jsem ho praštila,tak jsem ty kvety posunula a on tam vyluxoval,to aby človek opravdu za nima chodil a kontroloval jejich práci... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to me je jasný,že ten uklid poté bude tak ledabyle uklizeno a budu to muset nanovo si udelat sama,at je to pořádne....
to máš dobrý,že takhle neco podedíš,to já jsem si musela koupit všechno sama,je fakt že mamina me taky hodne vecí přivezla a tchýne taky neco dala,ale to co dala tchýne,to radšï nebudu miminu ani dávat,jsou to veci,které se me vubec nelíbej,no proste zastaralé....tak doufám,že nebude kontrolovat,až se mimi narodí,či ty věci taky nosí....
6. kvě 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo babičky, naštěstí ty moje už vnoučata mají a nic po kamarádkách neštrachaly. Naštěstí už pochopily že doba jde dál, při první holce jsem si nechala radit, pak už jsem si naštěstí na všechno přišla sama a dneska se už blbnout nenechám. Sestřenka prý spoustu věciček nejmenších rozdala, ani netuším co všechno navezla
6. kvě 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ahoj, člověče, ty jsi se tu ukázala i za denního světla :grinning: :wink: cukrovka je v poho-alespoň pro mě byla :wink: nebo máš první zkušenosti špatné?

Já dnes chvilku žehlila a skládala prádlo, pak jsme vlítli do DM a Kiku, tak jsem nakoupila spoustu do porodky-jen ještě župan zbývá..žádný nemám.
6. kvě 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, straším už od půl 4 opět :stuck_out_tongue_closed_eyes: i prcek nespí, pořád tam něco vymýšlí. vypadá to tu na slunečný den :slight_smile:
7. kvě 2011 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ahojky , župan nepotřebuješ, bude léto a i tak Ti bude horko a když tak vyfasuješ erár ze špitálu. Já si župan taky neberu i když mám 2 :grinning:
Jo stává se z Tebe ranní ptáče ... možná dál doskáčeš :grinning: ... já taky nemůžu spát, vše mě bolí převaluju se ze strany na stranu a funím jak lokotka. Včera mi už bylo pomalu do breku ... ne a ne zabrat a točila jsem se jak twistr v posteli :grinning: a vše mě bolí. Ráno vstávám a připadám si jak po noční a nebo kdybych sklízela 60metráků uhlí :grinning:
Naštěstí malá je hodňoučká a spinunká. :sweat_smile:
7. kvě 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no, jelikož jsem v 7vytuhla upohádky až do 11, tak jsem moc daleko nedoskákala :grinning: mě vzbudí nějaký "hloupý sen" a malý se vrtí a vrtí ať si lehnu vpravo-vlevo, začne tam strašně protestovat a na zádech už spát nemůžu-to on by nejradši.. už podruhé zabralo mléko s medem - jakoby měl hlad a nedal pokoj, dokud nekápne něco jiného než voda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..?????
7. kvě 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásnou slunečnou sobotu...u nás je nádherne teplíčko,tak odpoledne vlítnu s manžou na zahradu,plevelu je tam na rozdávání..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jo,já už taky nemužu v noci spát,permannentne se v noci vzbudím a jsem vzhuru i 3 hodiny a koukám do blba a za tu chvíli jedu na WC i 4 krát....Na zádech me to spát vubec nejde,mám pocit ,že se zadusím,takhle se me špatne dýchá a na boku,či na levým nebo pravým,to taky není žádná sláva....já už chci at je mimi venku a já budu snad moci spát na břichu,jak jsem byla vždycky zvyklá..... :grinning:
@druidee hmmmm koukám,že si už pekne uchystaná do porodky,to já už jenom asi dokoupit kosmetiku pro mne,neco síce mám,ale ješte je to potřeba doplnit.....A župan nechám doma,dají me erár,stejne kdybych svuj ušpinila,aspon ho nemusím prát....a je fakt,že bude léto,ale já po oddelení nebudu lítat jak víla Amálka jenom v noční košilke a byl by průser,kdyby se stala nehoda.....
@hradilenka ty jo,holka to si pracovitá,že makáš a skládaš uhlí i v noci....jo kdyby sme meli baráček,tak te pozvu na uklid uhlí k nám...by ses nám hodila.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Jo tož Ty tak? Chrupkat si do oběda :grinning: :grinning: :grinning: Co bude na oběd ? A hlav :grinning: ně kdy ten oběd bude když si teď vstala? :grinning: :grinning: :grinning: To bude asi obědovečeře :grinning: :grinning: :grinning: Jo děvčico jsem zvědavá jestli si tak budeš vyspávat i za 3 měsíce :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 neser :grinning: :grinning: :grinning: víš sama, že to není ekologické :grinning: :grinning: :grinning: uhlí a dřeva jsem se za život naskládala dost :grinning: :grinning: :grinning: z čeho si myslíš , že mám tu sportovní figuru...? :grinning: :grinning: :grinning:
No tak se spaním to máme asi už všechny na stejno. Jak jste na tom s váhou? Já + 11,5kg :confused: A vypadám jako bych snědla slona :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Si musím do někoho rejpnout a ty si vždy po ruce,tak to takhle máš..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No já nabrala tych 16 kil a drží se me to nejakých 2 týdny,takže zatím dobrý,nepřibíram dál,ale to příde.....v 9 měsíci prej se přibíra zase o trošku víc.....a já si připadám taky jak slonice.....proporčne na všechny světové strany.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jen si rýpej :grinning: :grinning: :grinning: já jsem otrlá ... lepší jako by to schytal Tvůj manžel :grinning: :grinning: :grinning:
Co máš dneska k obědu? Já dělám výpečky zelí knedlík. Ale můj bude baštit až se vrátí z práce počítám kolem 6h.
Jak to dovařím , tak půjdu zase s hafíkem do parku na lavičku chytat bronz :grinning: Bleška je už jak cigán :grinning: :grinning: :grinning: Slabiny celé černé :grinning:
7. kvě 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no dneska je česnečka,protože manža včera byl v hospode a není mu moc dobře a ražniči a bramborová kaše...zítra budou pečený kuřecí stehna,kyselý zelí a knedlík....ty jo chudák tvuj každý den takhle v práci do večera,jenom v nedeli má volno,no muj má víkendy volné.....tak si hezky uži procházku,já pujdu chytat bronz na zahrádku.....
7. kvě 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no s tím spaním pak na břiše to taky ještě není ono. I když miminko bude vedle v postýlce tak aspoň jak jsem to měla já, na břicho jsem moc nemohla ale zase kvůli prsům - když jsem kojila. Ale na chviličku se to dá

ahoj holky, dneska u nás taky sluníčko, dopoledne jsme byli ve městě, hlavně koupit kamarádce dceři dárek k 1.narozkám. Manžel se kochal nad autičkama kdyby to byl nahodou kluk tak aby měl přehled. Odpol mi přivezli kočárek, dám sem pár foteček abych se pochlubila. Holčičky se už moc těší, víc se nám líbí ta pevná korba co s ní budeme začínat, ráda bych kdyby jsme s ní byli i v zimě, uvidíme ale jak mimčo poroste.
7. kvě 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee koukala jsem do té tašky od teutonky a jak jsi psala že sháníš hnědý obal na lahev tak i já mám černý. Myslím že je to original, asi to dávají k více typům tašek protože vnitřek tašky je stejně černý
7. kvě 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa A jo,vidíš to,máš pravdu,to me ani nenapadlo,žeby na břiše spaní byl problém ohledne nalitých prsou...ale tak aspon na chvilku to by mohlo jít....máte moc pekný kočárek...koukala jsem na fotečky....já dneska opet prala pidi věcičky,takže zejtra budu prát osušky,ručnííky a povlečení a to už by mohlo bejt všechno...tak už to pak jen ožehlit a uložit do skříne,at je vše na svým míste a pak radší uchystat tašku,at ji mám poruce,kdyby neco se semlelo,at nejsem překvapená...jojo dneska bylo krásne,taky sme odpoledne byly na zahrade trošku plejt a zítra tam pojedem opet....treba využít to hezký počasí.....
7. kvě 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa aha, to je škoda, že ani k tomu není ve stejné barvě. v DM k té tašce tmavohnědou také nemají. koukala jsem teď na albíčko, kočárek vypadá supr :slight_smile: , myslím, že mám jen rozdílnou hlubokou korbičku (ve stříšce nemám ty boční průhledy či jak to nazvat). super, že máte bázi na autosedačku.. nám se do toho nechce investovat takový peníz a na bazárcích žádné nejsou..

Dnes jsem se chválila... zvládla jsem 2h procházku bez omdlévání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 @hradilenka tak jestli dávají erární župany, tak je to paráda.. já to doma moc neužiju, tak jen uvítám, že to nemusím pořizovat :slight_smile:
k obědu byla česneková polévka a vaječné topinky se zeleninkou :wink:
7. kvě 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek