• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee no aspon u nás erární župany dávají,ale si myslím,že je to takhle všude....my dnes česnečku meli taky a ješte zbylo i na zítra... :wink: jako holky,vy máte v tašce obal na lahvičku?to já teda nemám,,,ja tam mám jenom pláštenku a podložku na přebalovaní...a to je termoobal,nebo jenom obyčajný obal na lahvičku?
7. kvě 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak u nás musí mít maminky župany své ale popravdě jsem ho stejně v tom horku co bylo když se Aduš narodila neužila.
7. kvě 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem tak jsem vás od pátku dočetla. :slight_smile:
Včera jsem měli sportovní den. Kousek od nás jsou motorkářské závody tak jsem se včera byli podívat na tréninky tak jsem tam byli celé odpoledne. Navečer jsem pak se sousedama opékali. Honzík i sousedův syn byli tak zaujetí hraním že šli spát až v půl10. Honzík vytuhnul během 5 min. Tak jsem se konečně dokopala k tomu abych začala prát věci na mimi. Tak první pračka opraná tak ještě další asi tak 3. To žehlení bude za trest to mě vůbec nebaví. :frowning2:
V pátek se známe narodil chlapeček váha 3950kg a výška 52 cm. Rodila císařem, ale nevím jestli měla epidurál nebo celkovku. Ještě jsem spolu nemluvili.
8. kvě 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes máme opět sporotvní den. Honzík jede dopoledne na motorky a odpoledne má Martin hasičské závody a to ještě má Honzík ve školce besídku ke Dnu matek. :slight_smile:

Přejeme všem maminkám i nastávajím hezká den. :slight_smile:
8. kvě 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, přeji příjemný sluneční nedělní den. Už se těším odpoledne na procházku, půjdeme k té malé gratulantce, koupili jsme jí kostky něco jako duplo v autu, střechu to má udělanou z podložky na ty kostky.Jsem zvědavá jestli spíš s tím autem bude jezdit a nebo jestli jí bude víc bavit uklízet ty kostičky zpátky.
druidee koukala jsem pak ještě na ty obaly na lahve, co se nabízí na netu a byla tam sada s hnědým, určitě se vyrábí. Ale myslím že ten černý je v poho, mám teda i tu podložku z druhé strany černou. S tím županem bych si hlavu taky nelámala, já mám takový ten huňatý, to by mi zabralo pomalu celou tašku. Jednu holku mám v dubnu a ani tehdy jsem ho nenosila. Je pravda že teď jdu do jiné porodnice,ale v tamté byly vysoké okna do nichž pražilo a cpaly jsme tam děti aby se slunily a neměly žloutenku a spíš jsme polehávaly. Teď bych měla mít sociální zařízení rovnou na pokoji, před tím bylo vše přes chodbu, takže župan vůbec neřeším.
@tasmailla1 ten obal na lahev je termo..jestli ho nemáš byla bych v klidu a pořídila to až to bude aktualní
8. kvě 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 to vám ty víkendy rychle utíkají když chlapi pořád někde jsou, hlavně je prima když to máte někde poblíž. Holky chodili na mažoretky, když jsem začala chodit do práce musela jsem je zrušit, ale možná to byla úleva. Jezdili jsme po cele republice a nestíhali nic jinýho.
8. kvě 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás je pěkně hnusně, mrholí a zataženo, tak z vycházek nic nebude :frowning2: Nevím kde je ta předpověď co slibovali???
8. kvě 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já myslím že to budeme mít stejné, myslím že to jsou korbičky ze stejné série r.2009. Ještě jsem to taky moc nezkoumala, doma jsem si nechala jen tašku a autosedačku. Kočár jsme hodili k bráchovi do bytu, nesměla jsem si ho doma nechat ani jednu noc :dizzy_face: . Bázi jsem zkoumala poprvé v životě, myslím že je to prima, ale taky by jsme to zvládli i bez ní. Asi stejně když pojedu sama tak si ji budu přendávat na přední sedačku, ale na ten pás je to fakt jednoduchý přidělat. Na bazary jsem taky koukala jakou dobu a nikde jsem to neviděla, snad jen jeden inzerát a chtěla zato snad přes 2 tis. se sedačkou. Díky za typ na to DM, budu tam muset pro síťku proti hmyzu, mám jen pláštěnky a tady jsou miliony komárů. Jak máš tu nálepku na rukojeti? ta holka jí měla docela dost sedřenou, sehnala jsem si novou. Když jsme ji přelepovali, starou jsme sundali a je pod tím černá trubka,matová, v případě že by se nám odřela i tahle jsem říkala že když tam nebude nic že to bude taky v poho.
8. kvě 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný den holky,no u nás je dneska taky nejak zamračeno,sluníčko se nekam schovalo,fouká vítr,no vubec to nevypadá jak včera.....to je naprd.....procházka se taky asi realizovat nebude..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. kvě 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak tady se to začíná taky pěkně kabonit, mám venku povlečení tak abych za chvíli pro to nelítla. Ale čekala jsem že se sluníčko schová když jste psaly jak je u vás, no škoda :frowning2:
8. kvě 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zase ve dne to koukáte co :grinning:
no jen na chviličku dokud mě mladá nechá
8. kvě 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeju všem maminkám a budoucím maminkám krásný den matek :slight_smile:
8. kvě 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ráda že už perete hadříky a nakupujete do porodky, jsem si furt říkala jestli nejsem prdlá a stále to tedy odkládám s tím že je brzo, a tak jsem si docela oddychla že už i vy jste začli tak po rodičáku koupím dětský prášek a též se do toho pustím :slight_smile:, jen nevím jak zařídit aby okolí nepoznalo že prtě je kluk :grinning: :grinning: :grinning: doma se mi to sušit nechce když je krásně slunečno
8. kvě 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak mě tu dlouho nenechala :frowning2: stihla jsem dočíst 1 stránku a už volá že chce jít na písek :frowning2: snad tu stihnu někoho večer, i když u mě je večer až tak v 21 a dýl hod :zipper_mouth:
8. kvě 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak už mám čas :slight_smile: a koukám že tu za celý den nikdo :zipper_mouth:
8. kvě 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Ahojky já nahlídla a tyky nikdo ... si tu ještě ? :confused:
8. kvě 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jooooo akorád šmejdím na mimibazaru
8. kvě 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, holky. tady se rozjíždí slunečný den :slight_smile: jdu si vás dočíst. mrkla jsem na fotoblogy července a už jsou na světě první červenecčátka.. :slight_smile: jů..
Včera jsem skoro celý den prospala.
9. kvě 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vítám vás do krásného slunečného dne. Doufám že nám to vydrží. Mladší dítko jelo na výlet do Prahy, mají prohlídku Barrandovských ateliérů a pak půjdou do 3D kina. Týden jsem nic jinýho neposlouchala :slight_smile: . Druhou pro změnu zítra beru na očkování proti žloutence, ještě to neví, to budou zas komentáře :rolling_eyes: . Zrovna to spojím s návštěvou DM a dokoupím něco na mimi, myslím že tam něco vyberu když hodně píšete že tam nakupujete nebo okouknu co tam mají. Jezdím do Kolína a tam tahle drogerka není moc dlouho a je v nákupním středisku kam teď moc nechodím. Díky moc všem za pochvalu kočárku, uteče to a už budeme všechny jezdit. Od včera mě trochu bolí hlava, ráno jsem si už musela vzít paralen abych se toho zbavila, až to poleví tak se dám do žehlení těch obr oblečků :dizzy_face:
9. kvě 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: tady je taky krásně i když doma máme teda strašnou zimu :rolling_eyes: jen co se ještě trochu oteplí jdu na zahrádku. Včera jsem se polepšila a nakoupila něco pro miminkovou když všechny tak chystáte.
Poslední dobou strašně špatně spím, budím se kolem páté a už nemůžu usnout a ty sny :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsem rodila doma a porodila jsem jen hlavu :confused: a hrozně jsem v tom snu řešila jestli tu hlavičku mám nějak oblíknout a nemohla jsem se dovolat na matriku abych nahlásila porod doma a když jsem se dovolala tak mi paní úřednice řekla, že mám brknout až porodím i zbytek :grinning: :grinning: no magor
Do toho to šílené stěhování, jsem unavená a vynervená aby všechno klapalo. Zítra poradna v rizikovce po té se vždycky trochu uklidním, tak snad bude vše ok. Moc se nešetřím a občas cítím, že jsem to přepískla. Tvrdne mi břicho a malá se mi nacpe do pánve tak, že chodim rozkročmo a houpu se jak kachna.
Prvních miminek jsem si už všimla :dizzy_face: :dizzy_face: těšim se až kocina přidá fotky :wink:
9. kvě 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jů, tak jestli nejsi ještě v DM v baby-love klubu, hned u kasy ukaž těhu průkajdu, zapíšou si Tě a dají hned sešitek s kuponkama na slevy!
ke kočárku jsem dostala origoš pláštěnku, ale přišla mi tak skrčená, že jsem si raději přikoupila ještě emitexovou.. koukala jsem, že jste to vše hezky s holkama prozkoušely :grinning:
@myschka tak to je hukot takový sen :grinning: :grinning: :grinning: s tím nočním strašením to mám poslední dny naprosto stejné. teď už se budím okolo 1h (tak hned pustím pohádku a za 5min. spím znova-kdybych koukala do tmy, neusnu..)
9. kvě 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no ty máš sny, docela mě to pobavilo co ti paní na matrice řekla..ale buď v klidu, kdybych sem napsala co se zdálo zase minule mě..ještě že jsem četla že se maminám v téhle době zdají morbidní sny a aby jsme byly v poho že to je uplně normální. Poslední dobou taky cítím jak mi chvilkama tvrdne břicho, ale zas to odezní a to je v poho, ale buď opatrná, jsou to určitě nervy s tím stěhováním, už to stačí, natož když i děláš.
@druidee díky za typ, tenhle klub neznám, jen mě minule v bývalé droxi drogerii paní nabídka jejich kartu pro maminky, dala mi formulář že když se to ještě nenarodilo že mi to musí potvrdit doktor a je ta karta do 3 let věku dítěte..
se spaním to u mě teď docela jde, večer usínám unavená a v noci se otočím na druhý bok a jedu dál, dneska se mi total nechtělo vstávat, hlídala jsem manžela aby po páte ještě neklimbnul, pak jsem ale zabrala
9. kvě 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 co jsem kupovala tašku na kočárek v DM, tak tam je uvnitř podložka a vzorky kosmetiky (plenečky, krém, ubrousky..babylove hihi, to víš, reklama :wink: ale super) ale termoobal nebo tak na láhev ne, to bývá jen v originálních taškách ke kočárkům.
@lebapa co jsem sehnala hnědé ke kočíku je hnědý obal na dudlíky od Red Castle. s tou nálepkou nevím, kočárek máme u mojí mámy /jasan, pověrčivost :grinning: / trošku se odlepuje, ale nezkoumala jsem, co je pod tím. jů, prosím, kde jsi sehnala novou? u babyrenky? byla jsem v pokušení koupit si ještě stříšku na sporťák-modrou.. no nevím, zda mi to projde u přítele :grinning:
9. kvě 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no to jsi jak já, taky koukám na doplňky, určitě si pořídím nějakou vložku do toho sporťáku, ta samotná hnědá je docela dost tmavá, holt jak už to je jednou pořízený tak si nemůžeme vybírat barvu :slight_smile:. Možná to časem okouknu a vložku si ušiju s nějakýma obrázkama, ale jen jestli nebudu líná. Viděla jsem někde na bazárku stříšku s vnitřkem do hl.korby,ale to nemá smysl, když je to jen na půl roku, ta sportovní dostane větší záhul, už na to praní je lepší tam něco dát. No na samolepku jsem přišla že ji nabízejí právě na babyrence, psala jsem jim email, ale ani mi neodepsali. Potřebovala jsem ještě nové madlo, to původní nechala prý babička rozepnuté a sousedovic kluci ho kolem urvali a že jsem věděla že kočárek kupovali sice přes net ale v dětským ráji v Pha tak jsem tam napsala a velice ochotně mi vše poslali poštou. Buď se to dá vyzvednout a nebo jak mají psané v babyrence že si mamči můžou poslat oznámkovanou obálku a oni to zašlou. Tady jí pán ale ani nechtěl, možná tím že to bylo od nich. Koukala jsem ještě na ty moje fotky a na jedné jak jsou focené holky jsou bez té nálepky na rukojeti, takže se vůbec toho odlepování nemusíš bát a kdykoli ji třeba sundat. Já jsem hodně na ty detaily a mě tam ta ošoupaná total drtila.
9. kvě 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa :grinning: jj, také řeším občas detaily (někdy až moc :grinning: :grinning: ) mě ten odlepený rožek rozčiloval tu chvilku, co jsem měla kočík v ruce, ale říkala jsem si, že to možná půjde sekunďákem. jé, myslím, že z toho obchodu je i můj kočík-také původně z Prahy :slight_smile: děkuju za tip. Jj, na babyrence mají výběr těch stříšek-chtěla bych tu sportovní, jak píšeš, ta hluboká nemá cenu.. stejně jako ty podložky. do hluboké se dá dát hezká plenečka nebo dečka, ale do sportáku už ale musí pořádná podložka. na pinkie.cz mají hezké. ale to budeme stejně potřebovat až za rok nejdříve :wink:
9. kvě 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no tak to já na ten odkaz hned kouknu, koukala jsem zatím jen na vložky od teutonky a docela mě mrzí že nemají nějaké víc dětské, ale holt to mají dělané do sad aby ladilo všechno se vším. možná bych koupila světlou jako mám v korbičce a na to bych našila třeba nějaký obrázek podle toho co to bude. nebo vynajít nějakou univerzální...no jak to vypadá asi jsem dožehlila a do všeho pojedu koupit novou žehličku, jj, už minule mě varovala že se jí nechce moc pracovat a při třetím triku sice hlásí že je zapnutá ale přestala se mi nahřívat a teče z ní voda. chvíli počkám, jinak začínám žehlit zítra s novou..ach jo
9. kvě 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak to se Ti budou na pinkie líbit.. prý jsou univerzální, i když zn.teutonia jsem se tam nedopátrala, tak jsem to dál neřešila.mě čeká žehlení dnes odpoledne.. teď jdu vymýšlet oběd
9. kvě 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no ty jsou super, tak to je jasná že nic šít nebudu. Jsou fakt super. Teutonia jsou v seznamu hned nahoře, přímo u obrázků už ne, ale myslím že tam budou pasovat. Líbí se mi i ty dečky, že to k tomu ladí a mají vychytaný poutka aby se mohly přidělat ke kočárku..no jak přijdou holky ze školy tak je k tomu vezmu aby mi nějakou schválily. K tomu hdědýmu to vidím nejspíš na zelenou nebo oranžovou..od teutonky jsou mnohem drazší na tohle si snad ještě stihnu něco vydělat..no až po té žehličce :unamused:
9. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás je dneska nádherně slunečno. Včera jsme byli u rodiny a stavili se ještě v baumaxu, už něměly muškáty, tak jdu dneska k nám do města a něco musím koupit na balkon do truhlíků. Každý rok tam mívám kytičky, ale letos jsem jaxi zaspala :grinning: :grinning: :grinning: Tak snad něco seženu a odpoledne bych to šla zasadit.
Vidím, že řešíte podložky ... taky jsem koukala a jsou moc hezké :dizzy_face: A když srovnám cenu, tak jsou za půlku jako od hartana :dizzy_face: .
9. kvě 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek