• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
když chci poslat odpovědi, kůň vypadne... chjo chjo. @lebapa tak to je super :slight_smile: to máš dobré, že máš takové 2rádkyně doma :slight_smile: určitě budou i skvělé pomocnice :wink:
@hradilenka jé, ty jsi kytičková?.. aspoň Ti nepomrzly.. tady v okolí hodně lidem pomrzly jak kytky, tak květy na stromech, takže úroda bude zase nic moc. Asi už je pravidlem, že ty originální věci jsou předražené jen kvůli poutuku s logem oné firmy (aniž byse snažili trochu více o design či výběr) .. bussines (a jsou lidi, co si na to potrpí)
kdysi v Sama doma jsem viděla rozhovor s tou paní, co to pinkie šije - mladá sympatická maminka :slight_smile:
9. kvě 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj kytičková ... jsem :sweat_smile: škoda, že nemám balkon na jih to by kyti vypadaly úplně jinak ...
Ty podložky jsou vydařené a mají vtip .... :wink:
9. kvě 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: zlatíčka
9. kvě 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee prima že jsi si ten odkaz zapamatovala. přitom jsem koukala na netu i na celkově doplňky, tady na ty stránky mi to odkaz asi nehodilo, vůbec to neznám. Jo s holkama se musím radit, dělala jsem to i když jsem čekala tu druhou, Léňa pomáhala vybírat když měla náladu, teď už to je zas jiná..občas slyším taky něco jako "no mami to nemyslíš vážně" ale ta menší mi odkýve všechno, prý vžydycky vybírám to nej..no je to mazlik
9. kvě 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa to bylo jednoduché, často jsem i vidívala její výrobky a nevěděla, kde je sehnat a hlavně co ceny.. když jsem to pak poznala v TV, bylo jasno :grinning:
9. kvě 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dožehlila jsem první pračku a jdu hodit pauzu. žehlička se ještě zmátořila, ale asi nebude dlouho trvat a bude po..
9. kvě 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, jsem tady :slight_smile: V pátek jsem na ten pohřeb nakonec nešla, i tak jsem byla s nervama v koncích, dokonce jsem skončila v nemocnici u bývalého gynek (je to můj vzdálený bratránek a chodila jsem k němu,než jsem odešla do Prahy), jaký jsem měla zase tlaky. Na hospitalizaci to nebylo, pohřeb nedoporučil a tak jsem se s dědou rozloučila ten den u rybníka, kde se to stalo.
Tak,ale teď už zase jen pozitivně.... :slight_smile: Dneska je tu nádherně, Matýsek zůstal u našich, tak mám do středy volno. zítra jdu na KO - tak jsem zvědavá, jak to všechno dopadne. Čtu, že už máte mimča hlavičkou dolu - není to nějak moc brzo? Mě se tam pěkně převaluje, občas si nemůžu ani sáhnout na břicho, co tam vyvádí :grinning:
9. kvě 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahoj, hlavně že jsi v pořádku, ty naše hormony a nerviky asi davaji zabrat nejvic. Dobře jsi udělala že jsi to nakonec vyřešila takhle. Já ti nevím jak mám to mimčo, na KO jdu v pátek, na ult mě teprve obědná, myslím že půjdu asi příští úterý, nemá ho totiž v ordinaci. Myslím ale že je pořád hlavou nahoru. Říkají tak do 36 tt že by se měli uvelebit, čím dýl tím mají na to míň místa. Ult mám slíbený ještě dva, uvidíme jak to bude na nic, asi bych byla ale klidnější kdyby bylo hlavou už teď dolů. Zrovna teď začalo řádit, jdu se na chvíli natáhnout, jestli to teda půjde :sunglasses:
9. kvě 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka, celej víkend jsem tu nebyla a kopukám,co jste všechno stačili probrat :slight_smile: I tady je dneska parádně, dneska jsem umyla koupelnu a záchod a vvyluxovala a jsem z toho nějaká zdrchaná. Teď sníme s Matym zbytky z víkendu a pujdem na hodinku hajat. A pak na písek. O víkendu jsme byli nakupovat v Německu na blešáku veˇStraubinku. No paráda. Opět jsme tam pořídili naprostý skvosty za hubičku. Pak jsme nakoupili v Realu zase zásobičky drogerie a nějakého jídla na pul roku a málem nám prasklo auto. Vždycky jedu naštvaná domu, jak je možný u nich jde mít věci levnější a u nás ne. NAkoupili jsme v Aldi pleny. Jedna plena vyšla na 2,80 kč. No to tady prostě nekoupíš!! :angry: :angry: A jsou v pohodě ty Aldácký plenky. TAk má mimčo zásobu jako fík :slight_smile: :slight_smile: Teda ale uplně mi ten výlet odrovnal. Už to neni na takový dlouhý tratě v autě. S MAtýskem, když jsem byla těhotná, tak jsme byli na dovče v Tatrách, byla jsem v 8 měsíci a lezla tam po horách jako by nic. Je fakt, že si mě tam poláci fotili jako exemplář, ale nic to se mnou neudělalo. A teď po třech letech mám co dělat vydržet v autě dvě hodinky a zvládnout větší nákup. :grinning: :grinning:
ty podložky do kočárku na pinkie jsou fakt pěkný, taky jsem na ně nedávno koukala. Ale já ji vynechám. Je to jen napůl roku a pak stejně šup do sedačky. :fearful:
9. kvě 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahoj, často jsem na Tebe myslela.. ať to zvládneš. je velmi těžké v tomto období loučit se s milovanou osobou.
Mě hlásili sic hlavičku dole, ale stále labilní poloha. Dnes tam mám mrňouska úplně jinak než včera-včera celý den spal a nebo žďuchal do moč.měchýře, dnes mi jezdí bouličky a vlny na břiše - hned se vyleká nebo vzteká (?) když pohladím bříško nebo na něj jemně zaťukám.. také tvé miminko tak reaguje?? :slight_smile:
@paja1975 tak to jste parádně pořídili..zrovna nedávno jsem říkala, že je škoda, že tady nefungují blešáky jako v německově.. člověk si prodá nebo koupí co mu doma zavazí, či už nepotřebuje.. jak píšeš za hubičku.. No, nedokážu si sebe představit teď lézt po horách.. někdy mi stačí jít na poštu a jsem odrovnaná :grinning: já od pinkie pořídím až nějakou tu do sportáku právě :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky ... muškátky zasazené ... jsem ráda že to mám z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@msevy Taky jsem na Tebe myslela, jak si to nakonec zvládla .... vyřešila si to pěkně .... děda byl jistě s Tebou ...

@paja1975 No jo na to si musíme zvyknout, že tady u nás je všechno drahé na na západ od nás levné ... lepší ... a kvalitnější ... a v Americe je to úplně za hubičku. Hold Češi snesou všechno tak proč je nevyždímat :grinning: :grinning: :grinning:

@druidee blešáky si tady pamatuju jen za komančů ... to tam bylo vždy plno .... :grinning: teď nevím jestli tady nějaké bývají, možná že ano,ale spíš to bude asi o starožitnostech a takových historických cetkách :grinning: Já ty starý věci nemám ráda,,, leze na mě z toho depka .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka také si matně z dětství pamatuji.. já chodila v Mnichově pozdravit na blešák kamarádku-holky tam prodávaly oblečení, co už nechtěly-nové,moderní,3xnošené i doplňky z domu-nic zastaralého.. ale jinak tam člověk narazí i na antikvariát apod.. i na Čechy :grinning:
9. kvě 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1975 já si myslím že jsi to zvládla ještě dobře, každý těhu je jiné.Mě se po městě chodí dobře, ale když mám jít tady u nás třeba na dětský hřiště k restauračce která je trochu dál tak to mě zmáhá. Chodíme to teda tak 45 min jednu cestu. Pořád si to ale užívám a říkám jsi jak jsem čupr fit když jsem s tou druhou už nesměla slézt z gauče, to byl mazec. Jestli máš typ co šikovnýho nakupuješ v Aldi, písni. Manžel jezdí kamionem a občas tam chodí nakupovat, podle toho jak jim to vyjde. Přivezl jednou pro kamarádku vlhčený hadříky, říkal že kdyby věděl jak je to cenově u nás a jaké to je kvality že by nakoupil víc. Mě se podařilo nakoupit nedávno v albertovi pampersky ty oranžový balíky po 149,- pak jsem je viděla v drogerce za 279,- . Na podzim budou upravovat DPH, si myslím že toho využijou i výrobci plen a bojím se aby nepřestali za chvíli akce dělat protože i tak se budou zdražovat a maminy je budou nakupovat do zásoby.
Přišel mi fusáček, trénovala jsem s panenkou, hlavně jak s tím do autosedačky, no bude to sranda, přijde mi trochu teplejší než jsem plánovala, ale i tak ho určitě užijeme, aspoň do něj mimčo trochu povyroste
@hradilenka u nás pořádají blešáky jednou do roka maminky samy. jeden den berou do komise a o víkendu se prodávají na sále co bývají zábavky. Sice jsem tam byla jen jednou, ale asi se tam dá šikovně něco koupit, hlavně prodat. Týden na to pak dělají to samé ale s kytkama.
9. kvě 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic se mi nechce...jdu pro nanuk a slunit se chvilku na balkon :dizzy_face:
9. kvě 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa @paja1975 já když kupovala plíny, tak jsem je sehnala i za 2,50 v akci. Kupovala jsem od různých značek, protože nevím co miminu sedne. Nekupovala jsem toho moc, protože abych to pak využila ... švagrová co má malýho, tak nic jinýho nemůže mít jen pemprsky, po jiných se osype. Tak nic nekupuju doforoty co pak s tím.
9. kvě 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no mě tyhle pampers 3-6 kg vycházeli dokonce na 2,18, říkala jsem si že snad asi popletli ceny. Jela se mnou mamka tak mě založila a musela nakoupit hned x baliku když to bylo tak výhodně :slight_smile: . Je potřeba ale jak píše hradilenka toho vyzkoušet víc, dřív jsem i dost používala huggies, ale co jsem koukala teď tak snad jsou dražší jak pam. mám doma jedno dítě a druhé mi přijede z výletu až za půl hodinky, nějak to protáhli. To zas nezavře pusu než mi to všechno povypráví :grinning:
9. kvě 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - ahojky,taky se mi dělají na břiše bouličky - občas to pěkně bolí - nebo se vecpe do pravé strany a pěkně tlačí na močák a do žeber. Jak se tam srovná, to nechápu. Jakmile se ale někdo dotkne bříška, tak přestane. Dělá fóry :slight_smile:
9. kvě 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - nám vyhovovaly jenom Babylove z DM, z Pampers se malej osypal (jsou nějaký navoněný a s heřmánkem - to mu nedělalo dobře), Huggies - s těma se vždycky pročural až na záda, nejlíp se nám osvědčily tyhle z DM. Nezapařil se v nich, neprotekly, takže já budu zase používat tyhle.
9. kvě 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy zitra musím do té DM zajít a všechno zkouknout. Právě že Huggies nebyly až tak jako pam. a jak píšeš že se ti kluk osypal po pam.tak to už mi říkala i kámoška. Doufám že nám vyhovovat budou, dřív jsem s nimi problém neměla vůbec žádný.
@druidee ukazovala jsem ty vložky do kočárku holkám, tý starší se nej líbil žlutý s opičkou. Počkáme do září, tam píše paní že budou i zimní fusaky, tak bych asi obědnala i ten at nám to ladí :slight_smile:
9. kvě 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jo přesně jak píšeš, taky se mi nacpává na pravo a jak manžel dá ruku na břicho tak většinou přestane. Teď ale pěkně pokopalo ségru, myslím teda že to bylo spíš hlavou, nevím co tam kutí, jak když se tam rozlhíží vpravo a vlevo
9. kvě 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přestavba zdárně pokračuje, příčky zbořeny a postaveny nové, elektrikáři už udělali rozvody, do týdne můžeme začít betonovat podlahy - no máme na to ještě 12týdnů, tak snad to stihneme. Kuchyň je už zadaná, měla by být koncem června. Tak tu mám z krku. Sháním postele a nábytek do dětského pokoje, zatím jsem nenarazila na nic, co by se mi líbilo . Domestav má krásný věci, ale docela drahý, tak nevím.
Ještě chci do kočárku (u našich mám Teutonia Spirit S3) koupit přenosnou tašku na mimčo, jinak mám snad všechno. Teda kromě plínek a kosmetiky.
9. kvě 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdy vám tak chodí nemocenská? zatím mi ještě nic nedorazilo :frowning2: Už na to čekám jak na smilování.
9. kvě 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy nemocenská?pfffff...za březen mi přišla teprve minulý týden.. no comment už... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning: také často nechápu, jak se tam to mimčo srovná.. jj, občas to pěkně zabolí. nám teda na ťukání kopne zpět většinou, nebo přímo nakope.. mele tam ssebou celý, asi hlídá si svoje místečko :slight_smile: často tam dupe nebo co takovou rychlostí...
@lebapa :grinning: :grinning: ještě, že máte i panenky na odzkoušení :wink: paráda :slight_smile:
9. kvě 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu likvidovat ten bordel doma, než se vrátí domů manžel a žehlit tu hromadu, co mě tu čeká už týden. :unamused: Tak se zatím mějte, pááááááá
9. kvě 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy papa. já dnes tu dvojhromadu odignorovala..takže jsem na řadě zítra :wink:
9. kvě 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee chi chi ,.... nebyla dneska v prostřeno Tvá sousedka? :grinning:
@msevy Ty stavební práce fakt nezávidím.... to bude ale bordel ..... :confused:
@lebapa jj Ty jsem taky tak koupila ale brala jsem jen jedny protože to jsou ty heřmánkový a mám strach aby se z toho neosypala.... ale jestli bude po mě , tak to bude v poho .... miluju heřmánek a levanduli :grinning:
9. kvě 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka opět jsem se nedívala.. pročpak má sousedka? :slight_smile:
9. kvě 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee dneska tam byla pani z Rožnova :grinning:
9. kvě 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jdu to dohledat na netu :wink:
9. kvě 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ještě tě naučíme koukat na prostřeno :grinning:
s nemocenskou to je tak co jsem zjistila že není výplatní den. Po novém roce se mi totiž stalo že mi nešla a nešla, volala jsem pak na naši a tam mi řekli že musím na tu kde má sídlo firmy ale paní mi řekla jejich bezplatnou linku, hned vám ji napíšu. Podle r.č. mi koukli a hned jsme zjistili že mi v práci jaksi nepodali lístek. Takže mi pak poslali dávky rovnou za dva měsíce a snad i do týdne, ale to říkala že jak která pobočka stíhá, ofiko na to mají měsíc,ale snaží se to posílat jak to k nim přichází. Pro jistotu jsem si pak volala i další měsíc a byli teda všude velice ochotné operátorky..call sociálka 840 406 040. Kámošce taky nešly koruny, poradila jsem jí tohle číslo a pak zjistila že ač musela k poslednímu v měsíci a přesně max. do 9.hod ranní lístek jí dali na soc.až 11.v násl. měsíci. byla z toho na prášky, v praze jim to těch 14 dní trvalo než to poslali. Jinak tento měsíc mi taky zatím nic nedorazilo, ale ještě je čas, min. měsíc myslím že v půli
9. kvě 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek