• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka @lebapa :grinning: jj, už to sleduji. neznám paní, tipla bych si ji asi jako jedinnou trošku povědomou, ale to je náhoda. ale je to z našeho sídliště :grinning: jen nevím, kdy to točili...brrrrrr... já dnes opalovala pupík a baštila zmrzlinu na balkoně :slight_smile:
@lebapa mě to chodí stále hala-bala ta sociálka.. ale dobrý tip to číslo, díky! :slight_smile:
9. kvě 2011 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
hm, asi se začnu dívat- už se těším, až udělám ty brambory :grinning: a ta jedna mladá mi příjde, že spíš hledá ženicha :grinning:
9. kvě 2011 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee no tak ten názor se ženichem u nás doma taky padnul..mě na to naučily koukat babičky, aspoň člověk u toho nemusí přemýšlet, no to by mi už teď vlastně nemělo až tak vadit, ale po práci to byl docela dobrej oraz. Já na tu socialku tenkrát nezavolat tak jsem ani netušila že lístek na peníze zůstal někde kdesi dodnes nevím kde.
9. kvě 2011 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa :grinning: no, to bylo od zaměstnavatele pěkně nezodpovědné, lajdáci! ještě, že na tom call centru jsou ochotní :slight_smile:

Tak dítě dostalo škytavku po nanuku i teď po pralince. A jak tam pěkně řádí, už mě opět bodá v podbříšku.. to zase bude noc..ajajaj. Teďka kopnul tatínka do hlavy :grinning: :grinning: :grinning: (tatí si chtěl poslechnout, jak synek řádí)
9. kvě 2011 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee no to ať si taťka zvyká :sweat_smile: zatím to má aspoň bez zvuku. Mě to moje moc neškytá, zato se dneska festově leklo když jsem si pšikla. Chudak, uplně jsem cejtila jak to s ním škublo, jsem se mu pak omlouvala, ale pšikám docela často a asi si bude muset zvykat..za ty kopance do močáku jsme si kvit :grinning:
9. kvě 2011 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa :grinning: :grinning: jste si kvit... :grinning: hm, tak pralinka byl pěkný budíček, mimi řádí čím dál víc, jak to znám, myslím, že dnes spát nebudu :sweat_smile:
9. kvě 2011 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee já doufám že snad jo, naštěstí jsem si nestihla klimbnout přes den, to by pak bylo v háji a je fakt že včera jako že lumpačilo,ale dneska má teda taky den, musela bych tady chodit dokola aby bylo spokojený, jak zasednu nebo lehnu tak okamžitě řádí a to mu je dneska uplně jedno jestli ho někdo zkoume rukou kde je..
9. kvě 2011 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa dívala jsem se na fotky toho mého cosma, ty průhledy ve stříšce hluboké korbičky tam fakt nemáme :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa právě to naše dítko mi dává pěkné čočky i když chodím, vařím, uklízím-cokoliv.. a asi jak to bříško visí, bolí to docela :slight_smile: ale když lehnu na záda, nebo sluním pupík to je potom rodeo úplné :grinning:
9. kvě 2011 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
;Ahoj holky,tak jsem tady po dlouhém víkendu. Bylo to pro mě už docela namáhavé,ale manžel chodil na túry s taťkou a já s mamkou se jen tak loudaly,ale stejně ty kopce,no co vám budu povídat.Ale aspoň jsem zjistila,že nejsem ještě tak nepohyblivá,jak jsem si myslela :slight_smile: Bylo fajn na čerstvém vzdoušku a navíc to počasí nám taky krásně vyšlo. Pán nám tam říkal,že ze začátku týdne tam bylo 20 čísel sněhu. :slight_smile:
V neděli šli chlapi na Sněžku,lanovka jela jen do půlky kvůli větru,tak šli zbytek pěšky,stejně nic nebylo vidět,mlha,mráz... No a manžel z toho chytil chřipku,tak dneska celý den leží,ale zítra chce jít do práce,což se mě moc teda nelíbí,ale co s ním nadělám.Tak snad ho to brzo přejde.

O víkendu je u nás pouť,tak ještě uvidíme jestli půjdeme,nebo jestli po zítřku v práci lehne definitivně. Pouť je tady druhá největší,hned po Prahe... Tenhle rok stejně na nic nemůžu a kvůli tý blbý cukrovce se ani nemůžu nabouchat sladkostma,takže by mi to ani tak nevadilo. Hlavně aby se brzo uzdravil.
Zítra vás dočtu,co se tady dělo zajímavého.

Mám na zítřek spoustu práce,dneska jsem jen vyprala a zítra mě čeká prach,vysávání a hromada jiného.
9. kvě 2011 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 ahoj, tak jste si to hezky užili, to je super :dizzy_face: . hlavně to nechytni od manžela.. to by za to nestálo.. na pouti jsou i jiné dobroty, než jen sladké :wink: a s tou prací hezky pomalu, ono to neuteče :wink:
9. kvě 2011 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee no já jsem koukala na tu moji fotku jak jsi to psala, myslím že to nejsou průhledy, ale asi celej ten jeden pruh sítovaný s tím igelitem a přes ten prostředek je látka která jde ohrnout dolů a nechat to celý aby bylo vidět na mimi. Schválně na to o víkendu kouknu, dojdu k bráchovi to nafotit.
@misi.21 s tou prací na zítra to máme dost podobné, ale nehrotím to, ona na mě počká třeba x dní potvora :rolling_eyes: No kopce to tě obdivuju, taky ještě kolikrát koukám že když se nepozoruju kolik toho nachodím, ale kopce ty já fakt nerada, to bych hned funěla jak blázen.
9. kvě 2011 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee myslela jsi u té sportovní verze vid? ted koukám na ty fotky znova že průhledy mám i na té pevné korbě
9. kvě 2011 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem tak jsem vás v rychlosti dočetla. Já jsem byla dnes na pracáku, sociálce a na matrice pro přiznání otcovství. Dojeli jsem domů v poledne a já byla utahaná jako kotě. Včera jsem dostali 7 slepic tak je Martin se sousedem zabili a kuchali. Já jsem jenom nahlídla na chvilku ven a už mě bylo blbě. :slight_smile: Dnes jsem oprala další pračku věcí na mimi tak ještě povlečení a osušky. Hned jsem to vyžehlila. Teď už se těším do postele. :slight_smile:
Včera mě mile překvapil HOnzík. Udělala s babičkou tvarohový dort a sám ho ozdobil. Nesl na talířku ten dort a přál mě ke dnu matek. Já jsem brečela jako "kráva" jak mě to dojalo.
9. kvě 2011 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojík jen nakukují vím že tu nikdo nebude :grinning: se tu ještě cpu jogurtem a banánem, ráno jdu a cukrovku tak ať nemám hlad :grinning::grinning::grinning:
9. kvě 2011 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa nene, měla jsem na mysli tu hlubokou korbu :wink:
@micka1 to jsi toho zvládla hodně. Honzík je zlatíčko :slight_smile:
@zup správně, ať nehladovíš :wink: tak ať to dobře dopadne :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, sluníčko svítí :slight_smile: , ptáčci zpívají :wink: , vrtačky v panelu vrtají a sousedi pouští nahlas hudbu, takže už nespím :confounded: prckovi se nelíbí mrkev k snídani :slight_smile:
10. kvě 2011 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký sluenčný den všem
krásně svítí sluníčko a vypadá to na nádherný den. :slight_smile: Odpoledne jedeme na UTZ tak jsem zvědavá jak naše princezna roste. :slight_smile:
10. kvě 2011 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,tak já si dnes přispala do půl deváté... Hned jsem dala prát prádlo a už se mi tam motá druhá várka,ještě něco přeperu rychle v ruce a je to... Pak už jen to moje milovaný žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale musím to udělat,ať taky začnu přepírat pro malou,ještě jsem na to ani nesáhla. Manžel je už dneska v práci,zatím jsem OK,tak snad to ještě nechytnu.
Venku je nádherně,ale dneska asi nikam nepůjdu,max.věšet prádlo na balkon :slight_smile:
Ve čtvrtek jedu hlídat malýho ségře,doveze ho k našim a mamka bude hlídat toho druhýho,ale už je to mazec,začínají se projevovat,se člověk otočí a pohlavky jen lítají,strkají se,tahají za vlasy.... Když dáme tomu staršímu přes ruku,tak pak za mnou chodí,dokud mu ji nepofoukám. Hérečka jedna malá. V létě už to budou asi pěkný bitky. :slight_smile:

Za týden jdu na gyndu,už se nemůžu dočkat ultrazvuku,teď mi ho dvakrát nedělala a hlavně jsem zvědavá,jak bude malá macatá :grinning:
10. kvě 2011 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásný slunečný den,u nás bude opet horko,včera to bylo to samý,tak sme se segrou byly ve měste na nákupech,na kafíčku,neco málo ješte nakoupit pro mimi.....to už se me líbí víc,když je takhle hezky teplo....zachvíli pujdu vařit obídek....
10. kvě 2011 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dneska je nádherně, chystám se na KO, měla bych jít i na UZ, tak uvidím,jestli mě tam pošle hned. No s tím úklidem po přestavbě to bude náročný, ale manžel prohlásil, že objedná úklidovou firmu :grinning: Vybírám obklady a dlažbu do koupelny, na záchod a chodbu - to je teda taky síla :unamused: V Siku se mi zatím nic moc nelíbí.....Koupelnička je malá, chtěla jsem tmavě hnědou dlažbu, smetanové obklady s hnědou, ale asi to hodně koupelnu opticky zmenší, tak hledám dál. hrůůůza.
Díky za to číslo na sociálku, asi se bude hodit
10. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee ahojík, no tak zkus okouknout pak kočárek u babi, třeba to jen na foto není tak vidět.
Dneska jsem měla akční dopoledne, byla jsem s holkou na očkování, hodinu v čekárně a před námi dva lidi, hroznej vzduch a čekala jsem jestli tam něco ještě nechytnu a to jsem se včera ptala v kolik hodin máme přijít. Došla jsem do té DM, díky ta typ, dotazník jsem vyplnila a dostala knížečku. Zatím jsem koupila uni síťku na kočárek, u nás jsou mraky komárů. Máme je tady totiž chráněný a kolem jsou bažiny v lese takže si to dovede představit když nemůžou ty potvory ani popráškovat. Večer se nedá venku nic dělat, začalo to už na čarodky. Obědnala jsem si dneska chůvičky s monitorem dechu, jen doufám že budou na skladě, musím čekat na potvrzení..
Koupila jsem dcerkám šatičky a pyžama, včera ta starší probrala skříň a nesnáší když ji jen trochu kouká břicho, mladší toho dala kupu a jí teď zas budu muset dokupovat a mladší ale taky aby jí to nebylo tak líto...no ty co budete mít holčičky máte se na co těšit, ale je to hezky na druhou stranu jak si dávají pozor aby jim ladily ponožky a když si jdu něco koupit já tak mám rádkyně :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky... u nás je tak nádherně 25 C° , ráno jsem byla venku v parku pak pouklízela, prala a žehlila. Teď si dám chvíli šábes a jdu ven s hafíkem.
10. kvě 2011 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jak jsem si objednávala ty chůvičky narazila jsem v obchodě i na tyto sterilizační sáčky
http://www.budumama.cz/component/content/article/36-blesk/49-quick-clean
to je pro mě zase další novinka. Jeden sáček jsem si objednala na vyzkoušení, přijde mi to jako velice šikovná věc. Do sterilizázoru se mi už investovat nechce a představa že budu mít na kamnech zase věčně hrnec s vodou mě moc neláká..doufám že budu co nejdýl kojit.
10. kvě 2011 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
nemáte s tím některá zkušenosti? díky
10. kvě 2011 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa já si koupila sterilizátor do mikrovlnky od Tommee Tippee za 500,- tuším. Toto slyším poprvé ...
10. kvě 2011 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka to jsi koupila šikovně, to mi pak přijde že není až takový rozdíl nakoupit ty sáčky nebo tohle. Na cestování jsou ty sáčky dobrý že nezaberou místo ale zase se musí jet tam kde je k dispozici mikrovlnka. Dneska mi tam to mimčo řádí jak černá ruka..no co dneska, jede v jednom kuse už od včera, ještě v jednu v noci a v pět ráno nanovo..doufám že se chce vybouřit než se narodí :grinning: :grinning:
10. kvě 2011 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka jo už na to koukám že to je taky do mikrovlnky :sweat_smile: na chvilinku mi začaly padat očka na gaučku u pohádek, ještě asi spim nebo pořádně nečtu :wink:
10. kvě 2011 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak KO dopadla dobře, prý když vydržíme ještě měsíc, tak máme vyhráno :slight_smile: Magnézko musím pít dál a klidový režim platí pořád. Na UZ jdu 27.5. a taky na další odběry - nepamatuju si u Matýska, že jsem byla na nějakých dalších odběrech než na začátku těhu. Jo a mimčo je taky hlavičkou dolu :slight_smile: Ptala jsem se na ten Dianatal gel a doktor mi řekl, ať ho nekupuju, že ho dostávají od dodavatele, tak když ho budu chtít, že mi ho během porodu aplikují. Ale nástřihu to prý zas tak moc nezabrání - všechno záleží na to, jak se bude všechno napínat. Jinak lněné semínko brát můžu, to mi prý neublíží - no podle jeho pohledu je to asi stejně úplně zbytečný, ale aspoň to nestojí tolik jako Dianatal :grinning:
10. kvě 2011 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
můj pupík :grinning: - před 14dny. Za poslední měsíc jsem přibrala jenom půl kila, ale všechno OK :slight_smile:
10. kvě 2011 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek