• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
tak manžel přišel z práce už ve 14.30 h.,což jsem dlouho nezažila a hned si šel lehnout. Vzal si dva paraleny a i tak má pořát přes 38,takže zítra ráno k doktorce. Je mi ho líto chudáka,doufám,že to nebude nějaká angína,ale co se dá dělat.. Já se stěhuju do obýváku,abych to taky nechytla a uvidíme,co mu zítra dr řekne. furt říká,že musí do práce,že toho tam má hromadu,ale dneska i on už konečně naznal,že zůstane pár dní doma,je mu asi fakt zle. Tak vařím čaj a odšťavňuji pomeranče,aby měl vitamíny...Já mám hrozný strach,když něco takhle přechází. Bratranec přecházel chřipku,skončil v nemocnici a za pár dní zemřel,tak na to pořát musím myslet :frowning2:
10. kvě 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jee to je malinký pupíček,ale sluší paninko.....
@misi.21 tak to je nemilý,tak hlavne at se brzo uzdraví a ty at to od nej nechytneš..... :wink: :wink: a jojo jak píšeš,nic se nemá přecházet,radši to vyležet a co práce počká......zdraví je předci přednejší......
10. kvě 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jee, máš pěkný bříško a jen to, porodíš a budeš za modelku :slight_smile: Ty jo, tak měsíc, je to divný když se to tak řekne vid? super že je mimčo už hlavou dolů, to můžeš být zase o něco klidnější. Magnezko mi říkal doktor že mám brát max. do 37 tt, střídám to pití a dvoje pilule..a jak Matýsek, vnímá že máš v bříšku mimčo? většinou jim to v tomhle věku ještě asi moc nedochází, to až možná až porodíš tak bude mimču nosit auta vid :dizzy_face:
10. kvě 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 určitě bude v pořádku, teď to ještě citlivěji vnímáš a je pochopitelný že se ti vybavuji špatné vzpomínky. Chěl vydržet co nejdýl ale asi měl hned mastit na pohotovost aby se zaléčil co nejdřív, si myslím že ho z práce i vyhnali když viděli v jakém je stavu..dva dny pocení a bude fit uvidíš.
10. kvě 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Tak to je fajn, že je vše oki ... pupíka máš malýho :grinning: mám větší .... :grinning: Se divím, že Ti chtějí dát ten Dinatal grátis, já slyšela , že dostali jen nějaké testovací vzorky, ale pochybuji, že to dávají standardně když si o to řekneš. Dle mě je to jen pro VIP a tolik toho zase nedostali, tak si myslím, že je to už fuč. Ve špitále kde budu rodit dostali jen 6ks. Semínko mám taky koupený i čaj z maliníku. Ještě si můžeš masírovat hráz ( pokud si tam dosáhneš .... :grinning: já mám s tím už problém :sunglasses: ) .... to by mělo taky dost pomoct.
@lebapa jj těch 500 není zase tolik a bude to snad i pro druhý dítě a pokud by to už nevyšlo tak ho střelím a nebo nechám švagrové až budou čekat oni.
@tasmailla1 poslyš, tak mamku máte na Slovensku a ségru máš tady .... jak jste se tady nachomejtly? A jak si tady dlouho už? A kde je líp ....? :grinning: :grinning: :grinning:

10. kvě 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, ptala jsem se ho, jestli to nevidí na předčasný porod - potřebujeme nejdřív zrekonstruovat :grinning: - tak prý to zatím k tomu nespěje, uvidí se na UZ jak to vypadá. Je fakt, že u Matýska jsem byla za 2 měsíce na ještě menší váze než před otěhotněním:slight_smile: Akorát ty břišní svaly byl problém zpevnit. jsem líná cvičit :slight_smile: Matýsek mluví o tom, jak dá miminku svojí postýlku, bude pomáhat koupat, máma mu dá mlíčko z dudlíků (tak říká mým prsům) :grinning: a on mu bude dávat mlíčko z lahvičky. Jsem zvědavá, jak to bude se žárlením
10. kvě 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Dobrá domácí péče je nejlepší léčivo :sweat_smile: Bude fit coby dup .... je to chlap .... :sweat_smile: Ten můj za tu dobu co jsme spolu nemarodil ani jednou ... připadá mi to tak, že na něj snad ani nic nevleze .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zato na mě leze všechno ..... ale po čem je prd :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - taky jsem se divila, že by mi to dali jen tak, ale prý když to budou mít, tak není problém. Tak udivíme :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hihi no jo,mamka je na slovači,já jsem v Čechách 1O let a segra je tu asi 6 nebo 7let,jinak na slovači už žádnýho sourozence nemáme,takže mamine je občas po nás smutno a bude smutno i po vnoučátku...já jsem sem přišla po škole za prací a segra taky,když nemela práci na slovači tak sem přišla za mnou....a líp je asi v Cechách,i když Slovensko bude vždy moje srdcovka,na kterou nedám dopustit,ale vrátit se tam nevrátim,protože s prací je to tam na prd,práce tam není a když aj je,tak za málo penez,tak aspon takhle 2-3 krát za rok tam jedeme se segrou na dovolenku domov,tak se teším,až bude po šestinedelí a pojedem i s manžou a s miminkem se ukázat na slovensko......
10. kvě 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa ono se magnezko muže brát jenom do 37 týdne a proč?mne to gyndař neřekl,takže já bych klidne prášky brala až do porodu....
10. kvě 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy a proč by si mohla začít rodit předčasne?otevíráš se,nebo je jinej problém?
10. kvě 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - naštěstí neotvírám, ale mám trochu obavy, když byly tyhle problémy, tak jsem se radši zeptala.
10. kvě 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžel je na cestě domu, tak jdu dělat pizzu a nějaký obložený talíř. mějte se, pááááá
10. kvě 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak UTZ dobrý. Naše princezna se má čile k světu. Během 14 dní se otočila hlavičkou dole tak jsem ráda. Podle stehení kosti je o týden starší. Váhu a výšku nevíme. :frowning2: Byl s nám i Honzík docela ho to zajímalo co všechno vidí. Nechtěl nám ukázat obličej raději se otočila z profilu. Pak si to asi rozmyslela tak se nám na chvilku ukázala. Pohlaví ukázala taky jenom na chvilku během chvilky si dala nohu přes nohu. :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem všechno oprala teď už jenom vyžehlit. Ještě nám chybí složit postýlku a přestěhovat v ložnici komodu a dát na to desku na přebalovák. Já si ještě musím dokoupit věci do porodky a nabalit tašku. Kdybycho to měla brát podle Honzíka tak za měsíc rodím. Honzík se narodil ve 38 tt. Tak raději ať mám všechno nachystáno. :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj????
10. kvě 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás dnes též poradna a vše ok :slight_smile:
čípek mega dlouhej 46mm jako minule takže jsem zabetonovaná opět :zipper_mouth:
Miminko se otočilo, je hlavičkou dolů :slight_smile: hurááá a odpovídá svému týdnu, má 1130gr takže zatím přerostlý není sláva, snad bude rozumné a moc nenaroste :slight_smile:
já mám 7kg nahoře, kéž by to šlo dál takhle zlehka nahoru :zipper_mouth: pže dolů to půjde hodně těžko
a cukrovka brrr hnus, tentokrát mi to přišlo ještě hnusnější než za NIky a to mi to dali do černýho čaje, ale mohla jsem to zapíjet vodou takže dobrý zvládla jsem to :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dnes jsem nakoupila vložky porodnický a kalhotky a vložky do podprdy, tak už teda taky začínám chystat :grinning: a nějakou tu drobnou kosmetiku :slight_smile: a aj ten dětský prací prášek tak už začnu taky pomale prát
10. kvě 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup tak to jsi dobrá že máš jenom 7 kg nahoru já už mám 10kg. Mě dr neřekla kolik malá váží. :frowning2: Já blbec jsem se nezeptala.
10. kvě 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě musím vyprat polštář a peřinu do postýlky mám vypráno. :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no jo vidíš to mě ani nenapadlo to musím taky oprat mladá to tahala po zemi :zipper_mouth:
no já to vím tu váhu pže si za to platím nemalý prachy :zipper_mouth:
10. kvě 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup já jsem byla právě v porodnici a tam mě nic dr neřekla. Předtím jsem byla na soukromé klinice. První UTZ ve 12tt mě stál 1400,- a další ve 22tt byl na pojišťovnu. Dělali mě u toho skrínig. :frowning2:
10. kvě 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, ráda slyším, že u všech kontroly OK :slight_smile: mimísci rostou a jsou hlavičkama dolů :slight_smile: já dnes opět zvládla 2h procházku bez omdlívání, tak jsem na sebe patřičně hrdá :grinning: sice jsem předtím vařila a umývala zase ze židle, ale to už tak musí být :wink: a poprvé jsem musela přítele požádat o zavázání bot :grinning: ..už to nejde.. :grinning:
@msevy krásný pupík, akorát :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@druidee požádat o zavázání bot :grinning: no já raděj nosím už jen pantofle a crosky :grinning:
taky jsem dnes hodně naběhala
u nás dělají utz pokaždý ale platí se za to 200 :frowning2: (za měření mimča) a 150 za měření čípku
10. kvě 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no, nechtěla jsem se vzdát svých oblíbených bot dnes :slight_smile: když se mi po cestě jedna rozvázala, už jsem nastavila nohu a zavelela "zavaž mi střevíček!" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no teda, za každý "prd" platit, jakoby to byla kdoví jaká námaha...že? nojo... ani nevím, jestli by mi za poplatek změřili mimčo tam u nás.. když si stihnu vytáhnout a ofotit na mobil papíry z karty, pak si to doma vypočítám :slight_smile: posledně jsem na to ale zapoměla.
10. kvě 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ti nedávají zprávu? mě to co si zakládají dávají v kopii zrovna
10. kvě 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup v podstatě mi do těhuprůkazky dávají papíry, na které si tisknou jen "nálezy" prostě co bylo na kontrole, na poradně, na utz... ale míry mimča a další, to zakládají jen do karty k sobě.
10. kvě 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee aha to já mám n atom papíru vše včetně té váhy
no jdu spinkat dobrou
10. kvě 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska je venku opět úžasně, byla jsem v sámošce na rohlíčky o půl sedmé a krásně teplunko :sweat_smile:
@tasmailla1 aha tak je mi to už jasné ... a manžel byl pacient, tak jste se spolu do sebe zalůbili :grinning: :grinning: :grinning:
@zup u Vás se za měření čípku a ultrazvuk ve 30t platí? To je přece prevence... Mi měří čípek co 14 dnů ve špitále a nic neplatím ještě taky aby !!! A za ultrazvuk ve 30t taky nic je to přece prevence. A preventivně mi dělá i sono a tyky nic neplatím .... To je divný :confused: Kam chodíš?

11. kvě 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...u nás bude dnes taky hezky,zachvíli pojedu žehlit,už se musím k tomu dokopat,pretože odpoledne u nás v kuchyni by to nebylo možné,je tam děsnej hic......a stát nad žehličkou je hotová sebevražda.....
@hradilenka nene on nebyl pacient,v živote bych si s pacientem nezačala,ale delal taky ve špitálu a tak když jsem byla vždy po noční,tak sme skákli v areálu špitálu na kafíčko a pak jsem šla domu spát a on zase makat.... :grinning: :grinning:
A co se týče čípku a takových veci,já nemám vubec šajnu,jak je to u mě,mne to muj mudr neřekne,ale když řekne,že je vše ok,tak je asi vše ok a dál se neptám.... :grinning:
11. kvě 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek