• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Na bouřku se taky strašně těším - miluju blesky a to bouření..........jenom doufám, že to v červenci nebude moc často, prý je pak nejvíc porodů :grinning: Anebo až po 21.červenci :grinning:
11. kvě 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 mě nepřijde že by ty mimča měli na sobě pak jo balik, jak to bylo za nás? a taky jsme se všechny naučily přetáčet. Plenky jsou lehké a ty vložky pro lepší sání se dávají pak až dýl ne? a nebo na noc. Já nakonec budu mít jednorázovky, ale nečekat svoje poslední tak jdu do nich určitě. Sama si vyzkoušíš a uvidíš a jak píšeš ta paní s nimi nemá zkušenosti takže porovnání nemá.
Venku je hic, teď jsem se trochu prospala. Nějak mě mimo tlačí na spodek, jak píšete taky si připadám plná energie a druhý den mě to zas pěkně vrátí do reality..teď už musím fakt brzdit.Jdu si uvařit papani.
@msevy jo tchýňky, ty občas rády něco vymýšlí. Myslím že příští rok už budeš mít možnost si skalku kontrolovat, teď je asi nemá cenu moc řešit.
@druidee chůvičky jsem si objednala, mám vybrany ještě od Aventu, tyhle jak jsem sem dávala jsou super že mají i monitor dechu, nebudu stresovat když mimčo jednou bude spát dýl jestli dýchá..našla jsem je na netu za 3 tis a k tomu koš na pleny zadáčo, ale ještě mi nepotvrdili objednávku jestli je mají na skladě. Modlím se tady aby to vyšlo. Kamarádka si půjčovala ten monitor v porodnici říkala na půl roku za 900,- což tohle by mě vyšlo mnohem líp
11. kvě 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 s těmi plenkami-co člověk to názor.. dřív jsme je také nosili :wink: já se na ně těším, né vždy musí mít mimi prdelku jak kuličku :wink: toho se bojím jen u těch haipa-daipa pastelka-jednovelikostní, jsou největší z celé mé sady :grinning:
11. kvě 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy také zbožňují blesky a bouřky :dizzy_face:
@lebapa jo, koukala jsem na ně, vypadají moc dobře a za dobrou cenu i s tím košem-to je super. jinde jsem je viděla za 4tis... jsem zvědavá, co vyberem, zatím je čas si říkám... :slight_smile: s monitorem nevím, musím se zeptat na kurzu, jstli ho půjčují-ale tahle sada, jak píšeš, je fakt výhodná :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy s maminkou naprosto chápu, někdy je to prostě těžký.si neumím představit, jak dřív žilo v baráku několik generací, to muselo být na palici :confused: :confused:
11. kvě 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee
@lebapa no já se na ně těším moc, jenže jak nemám zkušenosti, tak mně jakákoliv negativní zkušenost nebo názor, rozhodí.ale jsou fakt nádherný. a druidee, ty je máš ještě hezčí, já nesehnala tak krásně barevný :wink:
11. kvě 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy podobné bydlení znám, nám nevyšel baráček co jsme měli vybraný jinde, tak jsme přestavěli manželův rodný. Dole bydlí jeho rodiče a nahoře my. Máme každý svůj vchod, tchýňka postupem času pochopila co chci. Ale asi počítá s tím že si bude drandit s kočárem ale já to mám naplánované jaksi jinak..no uvidíme. Má malýho pejska, jezdí s ním denně na kole na výlety, snad to bude v poho.Tenkrát u Báry mi hrábla po kočáru že je nesvá chodit jen tak a nějak mě to zazdilo..no taky jsem byla mladá a blbá, teď už si pískat nenechám. Začala jsem pak podnikat akce s kámoškama a měla po vození..Jasně že oběma bábinám kočár půjčím, zas nechci aby to bylo jako že jen když mě se to hodí. To by se mi taky mohlo stát že tady budu mít frontu na vození kočáru a já bych zatím mohla doma dělat uklizečku, to mají smolíka všichni. Idea si myslím že je mít příbuzenstvo 10 km od baráku, jsme tam autem za chvíli a po dohodě..
11. kvě 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 jujky, koukám že ti počítá už 33tt na 6.7. to už kdyby se ti Pepíno narodil za 5t tak je v normalu. To to letí. já mám podle pohybů termín 10.7. nějak mi přichází že začínám nestíhat, pořád někde jezdím a doma už nic nestihnu. Včera jeden doktor s holkou, zítra zas na flétnu s druhou a to musím dopoledne ještě k obvodnímu a v pátek na gyndu..týden se překulí a letí to jak blázen
11. kvě 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jj to bydlení s tchýní a nebo i se svými rodiči bych asi nedala ... ať se snažíš sebevíc s někým vyjít vždycky tam bude něco z čeho je pak dusno :grinning:
11. kvě 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - to mi povídej. Včera jsem jenom naznačila, co plánuju na podzim na zahradě udělat - porazit naprosto příšerný strom, sestříhat keře na polovinu (brání sluníčku na zahradu) a co jsem si vyslechla - prý jenom přes její mrtvolu, až tu nebude, ať si porážím co chci. Takže nebudu nic říkat a bude se dělat jak si naplánujeme s manželem - ať se pak rozčiluje jak chce :slight_smile: JInak si s ní rozumím skvěle, ale občas překousnout ty její výmysly, je potřeba se dost držet..... :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no takhle, já mám mít termín podle PM už 29.června, ale jelikož mám pocit, že se narodí až v červenci, tak jsem se rovnou přihlásila sem, na červenec. Ještě jsem neslyšela, že by se mimi narodilo v termínu. No a na mateřskou nastupuju už příští středu. A ty jsi který týden, já to u tebe nevidím, nebo jsem slepá :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 neboj, také mě každé negativum vrtá hlavou.. uvidíme, jak nám to půjde v praxi :wink: děkuju :slight_smile: barvičky jsem se snažila sladit. oranžová je barva energie a broskvové tony jsou dobré na pokožku a ta barva mi vyhovuje i celkově :grinning: a když už do toho člověk investuje..vyhrála jsem si :grinning: také je to neutrál..

Holky, také bych nedala bydlení s druhou generací. nabourává to soukromí víc než jiní sousedé a na to jsem ras..
11. kvě 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Pošlete jí někde do lázní na 3 dny a mezitím to pokácejte a je :grinning: :grinning: :grinning:
našla jsem fantastický pokojík pro Matýska - tak nějak jsem si to představovala :grinning:
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: Do lázní jo? :grinning: Je problém jí přesvědčit, aby jela někam na návštěvu, lázně tady fakt nehrozí. Ale možná vyjde v září týdenní zájezd - manželovo brácha jí chce vzít do Španělska, tak snad to vyjde a pak mám týden na to, aby jsme to všechno zvládli :grinning: Dneska se to dozvím, jestli pojede nebo ne. Zatím to na to nevypadá, ale co kdyby.......
11. kvě 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se balit a frčím dodělat tu skalku, než mi tak přibyde ještě něco jiného než ten česnek :grinning: Mějte se, ukážu se tu až o víkendu. Páááááá
11. kvě 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme měli k obědu repete ze včera, mimísek konečně usnul na chvíli. asi půjdu zase opalovat pupík na balkon, jen už jsem zdolala všechny křížovky..
@msevy pokojíček vypadá krásně! tak jestli máte do září daleko s plánem, tak ji darujte výlet k narozkám (pokud je m á třeba dřív :grinning: :grinning: ) tak držím pěsti, ať jede aspoň v tom září :grinning:
11. kvě 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hihi koukám,že téma tchýně je vždy bezedná...co každá z nás si s ní užije,je na dlouhej román a věčšinou vubec nejsme spokojené se tchýní,i když muže bejt milionová,občas to zaskřípe,protože si myslí,že jedine ona musí mít vždy pravdu a bude vždy po jejím.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@msevy hezounkej ppokojíček a hlavne me se líbí zelená barvička,tak bych ho brala všema deseti.....
11. kvě 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: to je fakt.. tos mi připoměla, že ta moje přijede za 2 týdny na víkend.. :sweat_smile: rizoto jsme měli o víkendu:slight_smile:
11. kvě 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás bylo rizoto s kuřecím masem a zeleninkou......
@leia1 no jo holka ty už to máš za pár,porod tady bude coby dup.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@msevy fakt krásnej :wink: :wink: :wink: my si budem muset počkat, až bude pepíček větší a odstěhujem se z prahy do malýho města a většího bytu :slight_smile:
@druidee a přijede v bílých rukavičkách a každou poličku otře,že či máš hezky uklizeno...my sme byly za tou mojí tchýní včera a jen na 10 minut a stačilo me to...pořád jenom kouká a říká,jeee ty už máš velký bříško...anebo byly u nás o víkendu na káve a já mela zrovna všechny věcičky povešené pro mimi na balkone a ona říká,to je máš tolik a takový jsou malý,to ti z toho rychle vyroste....no nepraštila bys ji?co se furt do toho montuje,když z toho mimi vyroste,tak hold znova udelám velkou objednávku na laclíku a bude to.....a nemyslím si,že ty vecičky jsou malý,jsou velikostne až do 80....asi hodne rychle zapomnela,že i ona mela deti a že i oni byly malé,tak se ted všemu diví.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
11. kvě 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 a kam se chcete stehovat?život v práglu je na prd?
11. kvě 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha..tak dítě nespí, asi jen bylo zamyšlené... :grinning: :grinning: co jím zeleninové saláty, hrozně po jídle řádí, jakoby si tam nemohl dobře ustlat :slight_smile: jdu vydolovat nějakou zmrzlinu z mražáku a hodit nohy na stůl na ten vyhřátý balkon :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 dost chápu, že takové průpovídky umí člověka otrávit a provokovat :grinning: :grinning: já tohle slyšela pořád od mámy, dokud jsme si nedávno nevyjasnily... :angry: když jsem jí opakovala, co všechno mi řekla, sama mi nevěřila. teď mi všechno chválí atd, jakobych měla vše ze zlata :grinning: :grinning: :grinning: tchýně říkala, že přijede, až budeme mít vymalováno.. tak jsem řekla, že ji tady ale ten kybl s hadrem stejně čeká :grinning: :grinning: :grinning: můj se tomu smál, ona taky.. :wink:
11. kvě 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee si me navnadila ,tak si jedu dát po obídku dezert ve formě zmrzliny..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ale já bych ji ten kýbel s hadrem dala doopravdy,at se taky zapojí a pomůže.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 asi ho dám jen nenápadně prostestantivně do cesty, ať o něj zakopne :grinning: :grinning: ba ne, to byl vtip. má špatné kyčle a silnou cukrovku a u sebe doma práce dost. ale trochu mě to od ní fakt zamrzelo, my ji vždy vyvážíme na nákupy a výlety atd, a že to pomáhání odlítá jen moje máma. noco, to jsou tchýně :wink:
11. kvě 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy pokojíček krásnej, ten by se mi taky líbil, ta zelená je jemná a příjemná na oko, nebude ho podporovat k nadměrný aktivitě a jestli máte velký protostor na všechny ty skříně tak máš vyřešeno spousta problémů s oblečením a přibývajícíma autama :slight_smile:
No mě tchýňka jezdí každý rok do lázní a na měsíc. Ted jestli jí to vyjde tak jede na červen, budu hlídat psa. Tchán je v praze, jezdí městskou a domů jen na víkendy a vtipně si nahlásil přes týden dovolené a o víkendu práce. Nevím jestli to už přehodil, ale udělali to přesně naopak. V týdnu jsem s holkama doma tak se o psa postarat můžu a o víkendu když by jsme chtěli nějak vyjet tak bych ho musela tahat s sebou. K našim to ale nejde, ty mají vlčáka a tohohle drobka by Brita asi rychle porychtovala.
No ale s našima bych taky nechtěla bydlet, jen je tam výhoda toho že mamku znám a vím že co si myslí to řekne a ne že si myslí svoje a to probírá jinde.
@leia1 já jsem 32tt, koukala jsem do těhu průkazky a tam mám že na MD nastupuju 4.6. - termin dle PM mám 16.7. Ze začátku jsem ze srandy říkala že to bude před svátky, kolem toho 3.7. což by nakonec taky mohlo ale jen doufám že nebude až v půli měsíce. Podle toho jak tam kope tak by se mohlo vykopat o něco dříve..a hlavně by jsem si asi ušetřila ty poznámky toho okolí, už ted se diví když řeknu že rodím AŽ za dva měsíce
11. kvě 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no holky, nemůžu vás v tom nechat samotný, jdu teda taky do mrazáčku na kukajdu, včera jsem koupila kornouty, doufám že dole jako odměnka bude ve špičce čokoládka :grinning: ve dvě půjdu na chvilku žehlit teda :rolling_eyes:
11. kvě 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek