• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee ono kdyby ti i tchýne pomohla,tak určo by u toho mela milion kecu,a pak by se možná už ani nepostavila na ty kýčle a radši bych si uklid udelala podle sebe,než mít za zadkem ufunenú tchýni...a hlavne by delala podle sebe a to by se ti nemuselo líbit....
11. kvě 2011 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 sice mě nedávno hrozně nakrkla, ale jinak je docela ok.. aspoň takto, na dálku :grinning: doma má dvougenerační bydlení s mojeho bráchou, tak maj pořád dusno - jak se tu píše... (ale s Honzovo bráchou bych bydlet v jednom domě nechtěla... docela soda, co tam praktikuje a jak se chová-na druhou stranu pořád slyšet rady a tipy od tchýně, jak by to bylo lepší tak a tak, to bych asi zkončila na 13-je to těžký)
@lebapa Tak se uvidíme po zmrzlině, holky :wink: :grinning:
11. kvě 2011 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jj, praha je moc velká, na nás maloměštáky :slight_smile: tady to je jen dočasně, doufám, že za dva roky se přestěhujem,do mých rodných budějc :slight_smile:
@lebapa já mám v ledničce taky kornoutek a tu čokoládu dole zbožnuju :slight_smile: druidee mně taky navnadila se zmzlinkou.si jí dám k životu na zámku :slight_smile:
holky a nevíte, co je s dpetulinkou a werty? a mám pocit, že ještě někdo chybí a nevím, kdo :unamused:
@lebapa no přesne jak píšeš,jak se všichni divej,když máme věčší bříška,tak už by nás nejradši videli na porodním sále a furt jenom dokola vysvetlovat až za 2 měsíce,tak me to nebaví...asi si pořídím špunty do uší a nebudu vnímat tyhle otázky......jojo já ješte tedka jedu taky žehlit,pro zmenu 2 pračky mojich i manžových hader,at to už mám...v zadním pokoji jsem si na pohovku dala už veci,co budu potřebovat do porodky a jak na to koukám,tak taška bude asi malá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...jenom porodnické vložky a vložky do podprdy zaberou místo....ty vložky do podprdy mám 2 krabice...v každý je jich 30...myslíš že me stačí do porodky jedna krabice,nebo radší přibalit i tu druhou?nevím,jak me poteče mlíko a radší at mám toho více než mín....
no pepsilight taky chybí....no nevím,co je s holkama,se tu přes 2 mesíce neukázali..tak snad jsou ok...
11. kvě 2011 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@leia1 @tasmailla1 jj, tyhle 3 jmenované těhulky se dlouho neozvaly... holky měly stěhování atd a werty s dvojčátky nevím, snad se jim všem daří dobře.. :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, dnes mi přišel leták z KIKu, mají tam hezké těhulkovské věci. oproti ostatním shopům i levné.
jen musím říct, že třetina věcí nabízených jako těhotenských tam byla i dříve a o třetinu levnější... minulý týden jsem si tam jednu halenku zkoušela o 150,- levněji.. to ještě nebyla těhotenská:grinning:
11. kvě 2011 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@leia1 hlásím že jsem čoko dole ve špičce měla..nam nam, byl fakt moc dobrej.
@tasmailla1 já si myslím že jedna krabice ti stačí a kdyby náhodou tak za tebou určitě manžel bude jezdit tak by ti zbytek dovezl, jen mu to nech někde vystrčený aby to našel..já mám prsa jako dvě malinky..to mi kdysi řekla dcerka když jsem dělaly blbiny, sice to neurčuje kvantitu mlíka, ale moc jsem těch vložek nevypotřebovala, z kraje taky chvíli trvá než se to mlíko spustí. Holky a ty jednorázový spoďárky jsou jako ty na únik moči? koukala jsem na ně v DM ale nevěděla jsem jestli to je stejné. Asi je ale koupím v lékárně a řeknu že chci ty do porodnice a oni už mi něco dají :wink:
11. kvě 2011 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee no i tak to někde dělají že navýší jako původní cenu a mají z toho větší slevu..já mám kiku jasnou, tam se vůbec nedostanu ale slyšela jsem že tam mají hodně věcí na děti. Můžu koukat tak na tesco a nebo lidl :confounded:
11. kvě 2011 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa nevím, jaké jsou na únik moči, ale jde asi hlavně jen o to, že jsou jednorázové, prodyšné-tedy hygienické, sterilní.. na trhu je jich hafo, někdo si bere i starší spoďárky, co po porodním krvácení hned vyhodí... takže je to v podstatě asi jedno, hlavně aby byly pohodlné a vešly se do nich vložky :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, mám na Vás dotaz. Kdy se vlastně chodí na mateřskou? Všude píšou 8-6 týdnů před porodem. To si můžu říct sama, nebo to určuje lékař? V práci hlásám od začátku, že koncem května končím a ono asi nic. :frowning2: Díky za info
11. kvě 2011 ve 14:57  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@irina84 ahoj, nevím jak to máš ty, mě to ale doktor psal hned při vystavení do těhu knížky a myslím že to počítali od termínu podle poslední menstruace - 6 týdnů. Dneska jsem do ní koukala, termín mám 16.července a nástup na MD mi napsali 4.června.
11. kvě 2011 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee zítra dojdu do lékárny a písnu jak jsem dopadla s nákupem. Pamatuju si že nám z kraje nechtěli svoje spoďárky dovolit, ale ta doba je už asi pryč, teda doufám protože ty jejich po bokách zavazovací byla katastrofa.
Holčičky přinesly z keramiky další výtvory, už nevím kam to budu dávat. Ta rybička je pro miminko, i krásně chrastí :dizzy_face:
11. kvě 2011 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee Mi se ten Kik zdá drahý a to oblečení mi tam příjde jak od horšího ťonga .... i to tak " smrdí " jediný co jsem tam kdy koupila , tak byly samolepky na zeď do dp a pak žabu teploměr na okno s přísavkou.
@irina84 domluv se s doktorem, napíše Ti to jak Ti to bude nejlíp vyhovovat. Pokud doposledku chodíš do práce tak je pro Tebe asi výhodnějších 6t před porodem. Já mám termín 14.7 a na MD nastupuji 2.6. taky 6t před.
@leia1 jj holky ty 3 chybí , taky jsem se už mockrát ptala , jestli někdo neví co s nima je a ticho po pěšině... tak snad jsou ok. No mohly dát aspoň echo , že je vše v pořádku :confused:

zbytek holek se tady láduje zmrzlinou chi chi hned to líp chutná jak je teplo že? :grinning:
11. kvě 2011 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa máš moc šikovné holky ... keramiku mám ráda ... :sweat_smile:
11. kvě 2011 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka docela souhlasím. ale najdou se i kvalitní kousky. noční košilka, co jsem tam naposled koupila, je strašně příjemná. na prcka jsem pořídila v akci tílečka s "kalhotkama" se snoopym, ale hodně věcí mi tam příjde dost umělotinových i na miminka, to je fakt.. :unamused: dávám si pozor, co kupuji... :wink:
@lebapa dej pak vědět, co jsi vybrala :wink: jé, mě se líbí nejvíc ten stromečeeek, holky jsou šikovné :dizzy_face:
11. kvě 2011 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka díky za pochvalu, taky se mi keramika moc líbí, snažíme se i výzdoby dělat ručně..už mám od holek plný parapet věciček a i něco na zdi. Hned je pak to bydlení útulnější. a pobavíme návštěvy když se jim holky chlubí, dělají na všem srandovní obličeje. Teď mě napadlo že bych si mohla udělat album na ty jejich výrobky..no snad příští týden.
Škoda že se v dotazníku nepíše třeba emailová adresa, aspoň nějaký kontakt by na ně byl, ale na druhou stranu snad na tuhle diskuzi nezapomněly uplně a písnout mohly. Buď nemají čas a nebo k tomu mají jiný důvod.
11. kvě 2011 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Mrňousek opět chytl škytavku po zmrzce - to už pravidelně :slight_smile: pak si dal tak 5min šlofíka a teď se mi zase šišatí a boulí břísko :dizzy_face: musela jsem z balkonu utéct, už jsem červená jak rak, dnes to praží až moc.. jdu nakrájet meloun a pak žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2011 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jů, koukám, že Kocina už dává fotky dvojčátek-červenecčátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2011 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@irina84 no mně normálně doktorka řekla, až od toho šestýho týdne. tak to asi určiuje lékař.
jinak holky, dneska jsem měla strašnou chut na hermelín, tak jsem si dala půlku. Vím, že se to nemá, vydržela jsem celých osm měsíců, ale dnes to bylo silnější než já. myslíte, že to miminku nevadí? nebo že mu to nemůže ulbížit?
11. kvě 2011 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jste mě taky navnadili zmzkou tak jsem si dala nášup vanilkové. :slight_smile:
Já nakupuju oblečení jak pro sebe tak pro HOnzíka většinou v KIKu. S Kvalitou jsem spokojená a s cenou taky. Některé věci jsou levnější a některé dražší.
Jinak jsme dnes přestěhovali trošku ložnici a máme daný do kupy přebalovák. Tak ještě předělat počítač do obyváku a nastěhovat postýlku. :wink:
11. kvě 2011 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@leia1 myslím, že to nevadí.. teď miminko hlavně jen roste. také mě to hrozně láká, asi brzo taky nějaký zbodnu :wink:
@micka1 hezky hnízdíš :slight_smile: to už máte skoro hotovo :slight_smile:
11. kvě 2011 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee kdo že dává fotky miminek? Neznám.... to už jako porodila teď? :confused: :fearful:
11. kvě 2011 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka jj, když si vyfiltruješ ve fotoblozích červenec2011, tak tam bude kocina7-už se narodili, zatím jen 1foto
11. kvě 2011 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee no jsem koukala,že její dvojčátka už museli jít venku ve 31 týdnu,ale zatím tam má jenom fotku holčičky...tak jsem zvedavá,až dá fotku i klučinu...ale jak psala,tak jsou malinký,ten klučík má jenom 11OO g a holčička 16OO nebo tak nejak...ale nepsala,proč už museli jít ven.....
11. kvě 2011 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 snad napíše, jak se prckové mají. ta holčička je krásně vlasatá :slight_smile:
11. kvě 2011 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee hmm tak jsem koukala... asi šla nakonec na císaře... no to musel být hukot ... a ona vyhukaná aby bylo vše oki.

Za chvíli jedu do lidlu kupovat míchačku na lepidlo :grinning: Tak snad mi jí prodají, když je v nabídce až od zítra :confused:
11. kvě 2011 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa tak jsem koukala znova na tu chůvičku+, na jednom webíku je fakt koš na pleny zdarma, na dalším k ní dávají odsávačku na vysavač. uvidím, co na to Honza, možná do ní také půjdem...?? :dizzy_face:
@hradilenka míchačka na lepidlo? co to je za perpetum? :grinning:

jsem přecpaná melounem a mám stejně zase hlad...???
11. kvě 2011 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@irina84
Ahoj, u nás je to tak, že když chodíš do práce, tak ti to napíše 8 týdnů před porodem a když jsi na neschopence, tak 6 týdnů před porodem. Radka :wink:
11. kvě 2011 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek