• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee no já stále čekám jestli mi taky odpoví z té prodejny, jestli to nebude do zítra poledne tak tam zavolám, zatím si říkám že toho mají hodně a doufám že je ještě na skladě. S tou odsávačkou jsem to ani neviděla. Já to obednávala z http://www.babytip.cz/chuvicky-a-monitory-dechu/monitory-dechu/p/monitor-dechu-a-chuvicka-angelcare-ac401-r_v_-2011-kos-zdarma/ . byl na tento obchod i hodně kladných recenzí. Ten monitor je určitě dobrá věc, kámošky holce teď byl rok a stále ho zapíná, ale musí ho vrátit už do porodnice. Jako mít první mimčo jako ona a plánovat další tak se nerozhoduju a jdu do toho. Barunka byla narozdíl od té první spinkací miminko a věčně jsem se v noci budila a pozorovala ji, jak už se pak uměla otáčet sama tak už ani tak ne.
na fotečka miminek jdu kouknout, moc tady s tím neumím ještě pracovat :confused:
a co to že se nesmí hermelín? to ani nevím, cpu se rajčaty, taky jsem si říkala že jsou taková ostřejší jestli to neva.Dneska mám břicho napnutý,snad to zítra už bude lepší. Miminko je ale spokojený tak to je hlavní
11. kvě 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, viděla jsem na to reklamu, že jsme přestavovali tak to znám, ulehčí to dost práci. Co jsme kupovali v lidlu tak si myslím že jsou i kvalitní výrobky, v OBI tenkrát chlapi koupili výtah na cihly a vydržel tak půlden, hned se tomu přehřál motor aniž by do toho dali max. nosnost.
11. kvě 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no chodím sem www.arleta.cz, je to soukromá klinika :frowning2: u minulého těhu jsem nic neplatila, ale prý se teď nějak neshodli s pojišťovnama (ty jim nechtějí utz navíc proplácet) takže si to cálují hajzlíci, no nebýt tak zvědavá na "váhu" prcka tak na to kašlu a měřit si to nenechám
11. kvě 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jé, přesně-na babytip.cz... jen jsem se nemohla dopracovat těch recenzí.. jdu to prohlédnout znova. já chtěla monitor jen půjčit, ale s touto cenou se vyplatí určitě tahle chůvička..
11. kvě 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dnes jsem se pustila do praní, jsem si myslela že toho moc nemám :grinning: no zatím jsem zvládla 3 pračky a ještě jedna mě čeká :zipper_mouth: :grinning: ale je to i se zavinkama a až do vel. 68, takže přehnaně toho asi nebude
a jak to úžasně voní tím dětským práškem to už jsem úplně zapomněla, nádherná vůně
11. kvě 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ach tak, to je i míchačka na barvy apod, že? tak to už poznávám :slight_smile: nějak jsem si při slově "lepidlo" představila lepidlo kancelářské :grinning:
jdu namasírovat manžu a pak zaskočím jestli tu ještě někdo bude
@zup jj, také mi hodně voní. peru v obyč. batoleti. v čem pereš? :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee netuším za kolik to půjčují jinde, ale na to že to pak zas můžeš prodat na bazárku dál se tohle určitě vyplatí. mě ty jejich stránky vyběhly nejdřív v porovnání cen na heuréce a tam byl odkaz i na ty recenze, psali tam hodně rychlé a příjemné jednání..věčně jukám na net jestli už nepsali, se bojím že to už bude vyprodané. O tom koši jsme se zrovna bavili o víkendu, aniž bych tušila že bych si nějaký objednala. Kámoš říkal že ho budou dodatečně pořizovat, že to je mazec i v té popelnici přes léto a ještě k tomu se nám tady střídají s bio odpadem, takže klasika popelnice se vyváží v sezoně jen jednou za 14 dní a v zimě týdně. Tohle jsem si vyčetla jak to má special pytle, že to fakt není cejtit, byl by to dobrý dáreček..jak funguje asi podobný typ ...http://www.slune-cz.cz/angelcare-kos-na-pleny-deluxe/
11. kvě 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já též v batoleti u NIky mi vonělo a vyhovovalo a i teď je to úžasná jemná vůně :slight_smile: krásně to dnes uschnulo, ale na to žehlení se ani moc netěším, bolí mě furt záda chjo
11. kvě 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa nemůžu se dopídit, zda se ty chůvičky dají pak používat i bez toho monitoru...
11. kvě 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup žehleníčko mě také stále čeká... a čeká a čeká.... :grinning:
11. kvě 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hmm mě se do toho zas nebude chtít tý jo, to vidím že než se dokopu nahromadí se tu naše a NIkčino prádlo a bude toho mega kopec a nevyžehlím to a nevyžehlím :-P dlouho u toho nevydržím jak mě bolí záda
11. kvě 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my monitor dechu nemáme a pořizovat ho nebudu, nejsou na to kačky a nepočítám že by byl malej nedonošenej nebo malej, tak snad se bez něj obejdem i na podruhé
11. kvě 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa už jsem to našla... jde to. tak asi jdem do toho :dizzy_face:
11. kvě 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup mě to moc nenutí žehlit-že nikam nechodím moc, nepotřebuji toliko věcí... monitor jsem chtěla půjčit na pár měsíců z porodky, ale tohle je dobrý kauf.. :wink:
11. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee určitě je to dobrý kauf zvlášť když bys stejně kupovala chůvičky :slight_smile: my chůvičky máme apoužíváme je denně (dříve i 2x :slight_smile: ) od narození do teď, takže na ty nedám dopustit a co si pamatuju tak tenhle angelcare byl před 3 rokama ještě snad za 6tis a objednával se z ameriky, takže fakt super cena a ještě i s tím odpadákem :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee četla jsem někde že dají, právě že to na sobě není závislé. možná ještě najdu tu diskuzi o nich, maminy se tam schodly na tom že nainstalovat je tak jak ti vyhovuje dá teda práci, někde k tomu neposílali ani český návod, ale pak prý jak si je nastavíš tak je to super. asi hlavně ty teploty v místnosti, že se ti ukazuje na té rodičovské kolik je u mimča, pak to prý začne pípat. jdu to prostudovat..ten prášek taky vyzkouším když tak chválíte, já si koupila tu Lovelu a taky hezky voní..u nás už je to miminkovo dávno zapomenuto a je to fakt úžasný. Teď se mi vybavilo když si bral manžel holku na rameno na odkrknutí - jak hledala i u něj jak kukačka kde by se přisála, byla trošku nedopapaná :grinning: :grinning: jujky to zas budou drobečkové, kázal mi aby to nebylo rozmazlený a myslím že nakonec budu hubovat já jemu aby nerozmazlíkoval
11. kvě 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ono je to s tím prádlem jiný když máš už jedno dítko :grinning: naše malá je prasátko, zašpiní několik trik denně :zipper_mouth: hlavně teď když jsme venku celý den, dopo jedny šatky do města to odprdli a odpoledne lítala sice v kalhotkách, ale navečer už zase v šatkách a ty to taky odprdli :grinning: pak měla pížo už a polila se pitím, no furt něco :zipper_mouth: a já se teď tak potím že mám pomale taky triko denně nové :zipper_mouth:
11. kvě 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa já se na to ňuchňáníčko hrozně těším, ale NIky bude asi žárlit :frowning2: tak nevím jak si to užiju, uvidíme zda jí vemou do školky
11. kvě 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no já monitor neměla ani u jedné, jinak mám vybranou jinou chůvičku ale za tohle se vyplatí připlatit. V 21 letech když jsem měla tu první tak mě ani nenapadlo že bych jí měla potřebovat a brala jsem to jen jako vybavení nemocnic pro ty malinký..ale s věkem se to mění. Mít ale chůvičky jako ty, tak asi monitor taky nemám a nebo bych si ho zapůjčila na ten půlrok.
http://www.oaza.cz/bila-technika/detska-chuvicka-philips-scd-510-00/ v tomhle obchodu normal nakupuju elektroniku osobně, koukala jsem v datartu v obchodě že je tam měli o tiskara dražší, takže na netu se to vyplatí a přímo do obchodu k nim bych nejezdila
11. kvě 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup tak to je jiná, jak to popisuješ s jedním dítkem doma :grinning: -to chápu. jj, také se hodně převlékám,ale jsou to věci bez potřeby žehličky :slight_smile:
@lebapa jj, už jsem našla recenze na heurece, je to na sobě nezávislé.. také se na mrňouska těším už hodně moc...
11. kvě 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup super že ti to vyjde s tou školkou po prázdninách, s mimčem se oťukají a když jí zapojíš do péče tak to bude dobré. Když jsem kojila tak Léňa chodila s knížkou a četly jsme u toho, věděla tak že jí nikam neuteču a měla mě pro sebe víc jak to mimčo. Pak pomohla přebalit a byla velice důležitá protože já bych si tak hezky bez ní neporadila.
11. kvě 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee http://www.emimino.cz/diskuse/chuvicka-a-monitor-2v1-angelcare-401-26823/
jukni do této diskuze jestli jsi zatím na ni nenarazila
11. kvě 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no uvidíme zda jí vemou, školky tu jsou přeplněné a ona je zářijová, takže jí teprve budou 3 tak moc šancí není :frowning2: navíc nevím jak to ponese když bude vědět že jsem doma s miminkem, furt váhám, ale miminka si chci užít, je to asi poslední tak ab y mi to pak nebylo líto páč to šíleně poletí
11. kvě 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa člověče, tak jsme se s mojím shodli a objednali.. :sweat_smile: jsem zvědavá, zda vyjde ta s tím košem zdarma.. max. bude bez koše :slight_smile: ten, pokud bude, dám stejně švagrové, nebo prodám.. mám látkovky :grinning: tak děkuji za tip a pomoc :dizzy_face:
11. kvě 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup kéž to klapne ta školka :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tý jo super gratuluju :slight_smile:
ale stejně je to fičec celá ta výbavička, já toho hodně moc mám po malé a stejně si nemůžu dovolit nic moc koupit kvůli financím, tenkrát když jsem pracovala to bylo jiné a díky bohu za to
dnes byl celý věšák modrý, zelený a bílý :grinning: bílý a zelený po Niky a pár kousků modrého z bazárku :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup mě holku u nás vzali, je říjnovka, ale jak je školka naplněná a maminka doma tak to bývá problém. Chodila tenkrát na dopoledne,pak se to měnilo na těch 5 dní v měsíci ale to už nám vyšlo že chodila normal. Občas to byl s ní mazec,ale do školky se jí nechtělo ať by bylo mimi nebo ne. Scénka před maminkou a za dvě minuty nevěděla že jsem odešla..je to ale klidnější když máte pak aspon půlden pro sebe a ségru nechat pohrát mezi svými vrstevníky.
11. kvě 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jj, láká to ty nákupy..a jak :grinning: já nakoupila téměř vše také bazárkové :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek