• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee ty jo, tak super. a z jakého obchodu jste to vzali? našla jsem teď ještě jeden
http://www.ebambino.cz/ebambino/eshop/17-1-Potreby-pro-deti/27-2-Chuvicky-a-monitory-dechu/5/2772-Monitor-dechu-a-chuvicka-Angelcare-AC401-kos-zdarma ale jak jsi psala s tou odsávačkou na to jsem nikde nenarazila. Myslím ale že za našich podmínek jsme udělaly dobře. Výrobek je určitě super, jen teda uvidíme to první naštelování. Na to jsem ale u nás já, manžel zásadně nečte návody. Takže si budu muset poradit a jemu už pak jen říct co má kde mačkat..na chůvičce :grinning: :grinning:
11. kvě 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup taky nakupuju z bazárku, na ty mimča jsou tam fakt krásný a pomalu nepoužitý věci. Na holky už musím dávno nové, ani jsem neměla čas chodit po bazárkách když jsem pracovala. Teď je to taky hodně znát že jsem na nemocenské a ty náklady na děti jsou stále větší, zatím to nějak ale jde. Mimčo přišlo jako krásné překvapení, bohužel i tou přestavbou jsme nic nenašetřili tak teď je to od výplaty k výplatě..ale to je asi u spousty z nás.
11. kvě 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj peníze jsou a stále budou na místě řešení a nedostatku :frowning2: ale hlavně že nám to stačí na jídlo a jsme zdraví, hold se jinak omezíme, i když chápu že s pubertálníma dětičkama to musí být masakr v té náročnosti na oblečení, kroužky, škola a spol :zipper_mouth:
11. kvě 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa dle heureky z toho babytip.cz :slight_smile: s tou odsávačkou to mají na detske-chuvicky.cz, ale o 1tis. dražší... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jj, to první naštelování bude asi věda, u nás to bude na mojem, pokud to bude složitější-na moje občas chabé nervy to není :grinning: ale jinak recenze velmi dobré :dizzy_face:
11. kvě 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa týýýý vado to je pozlacený ne :zipper_mouth:

@druidee holky to naštelujete jste šikovný :slight_smile:

já tu školku zkusím snad to nebude moc velký nátlak na moje i její nervy :zipper_mouth: no odhlásit jí můžu vždy a přes zimu by bylo fajn kdyby chodila pže to je doma nuda
11. kvě 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa @zup heh :fearful: ? no tak to už není snobárna, ale přímo nechutnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Holky, dobrou noc, už jsem ko :wink:
11. kvě 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee dobrou
11. kvě 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak vidíš jak jsou ty naše objednávky výhodné, máme ty chůvičky za cenu látkového kapsáře, to je prima si to tak říct ne :grinning: :grinning: :grinning: .. holt musíme na všem hledat pozitiva.
Taky jdu pomalu do hajan, doufám že zaberu. tak zítra páá
11. kvě 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ramaz Ahojky, tak tuto zprávu ráda vidim. V pondělí jdu do poradny, tak to vyzjístim. Díky
12. kvě 2011 v 08:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Díky za info ((-:
12. kvě 2011 v 08:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 Díky za odpověď ((-:
12. kvě 2011 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Díky za info, uvidím, jak to dopadne, doufám, že od 8 týdne. Už mě to v rachotě moc nebaví, ještě když tady čtu, jak všechny perete a připravujete. Já jen nakupuju a nic nestíhám. (((-:
12. kvě 2011 v 08:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké slunečné ráno všem :slight_smile: tak to u nás vypadá zase na krásný den. Za chvilku letím do města a vezu auto do bazaru ať se prodá. Jezdíme stejně druhým a tohle nám jenom stojí u baráku. Tak hodl půjde na cesty a třeba ještě někomu poslouží tak jako mě. :slight_smile:
12. kvě 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji příjemné ránko, dneska i u nás bude slunečno. Už jsem stihla po ránku obvodního, se mi tam nechtělo v těch chřipkách tak to řeším na poslední chvíli, odpoledne na EKG a rovnou na flétničku s holkou. Budeme kupovat boty, naštěstí si tahle umí vybírat docela rychle, ale té starší něco koupit to je mazec, horší jak chlap, total nerozhodná.
@micka1 auto určitě dál poslouží, my by jsme to naše jedno taky potřebovali prodat, ale místo něj pořídit nějaký autobus :slight_smile: zatím šetříme po tisícovce, tak snad se zadaří až půjde mimi do školy :grinning: :grinning:
@irina84 no nedivím se ti že toho máš až nad hlavu, sice mám rizikový, ale stále jakože fit a chodit ještě do práce to bych došla domů a museli by mě i do postele odnést :sunglasses:
@druidee na ty chůvičky jsem si dneska volala, neposlali mi totiž potvrzení že mám poslat platbu, že je zboží opravdu na skladě. Asi mi to jen zapomněli odťuknout, než jsme domluvili už jsem to měla na emailu. Takže zaplaceno,zítra to snad pošlou a v pondělí bych už mohla studovat jak to zprovoznit. Už se na ně moc těším..kdyby ti to taky neodsouhlasili tak nečekej a raději se připomeň, pak budeš muset být na příjmu a budeme muset konzultovat :sweat_smile:
12. kvě 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jéé, poslala jsem jim zrovna potvrzeni o zaslání platby, mají ČS jako já a už mi odepsali že platbu přijali a ihned odesílají, takže zítra mám chůvičky doma :grinning: :grinning: jen zrovna jedu k doktorovi, snad se nemineme
12. kvě 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko pupíci, tady je opět krásný den (dle předpovědi jsem čekala zimu a mraky) :slight_smile: moc jsem se nevyspala-když neřádil malý kopanečkama, řádil velký chrápanečkama.... :confounded:
@lebapa tak to jsou samé super zprávičky, hned jsem koukala, potvrdili mi to ještě včera večer.. platbu pošle až večer moje drahá polovička.. už se těším, až to bude doma :dizzy_face:
@micka1 tak ať dobře prodáte :wink: (a rychle)
12. kvě 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás, chci se zeptat, taky máte tak akční miminko? Poslední týden ho cítím snad skoro pořád, třeba jen půl hodiny max hodinu je klid a pak zas kope a kope a kroutí se, nebo nevim co tam vyvádí....
12. kvě 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,přeju krásný slunečný den...i u nás je venku nádherne,tak jenom dosnídám a pustím se do uklízení.....dnes jsem opet plná elánu,tak toho musím využít.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee už mi přišla sms i email že zboží předali PPL a s největší pravděpodobností to zítra doručí,asi tu moji objednávku přehlídli. Hned mi poslali jen že to přijali ale ten druhý email ne, škoda že jsem se nepřipomenula včera. No už mám plán že kdybych nebyla zítra doma tak zalarmuju kamarádky

@tasmailla1 taky jsem dneska plná energie, mám to tak ob den, jeden den to přepísknu a pak se léčím a tak dokola. Už jsem vydrbala koupelnu holek, čekám jestli vyrazíme na nákup se starouškama a hr na tu flétnu..
ten týden vždycky tak hrozně rychle uteče, jsem zvědavá jak to pak bude s mimi.

@1janina2 s miminkem to tady máme asi stejné jako ty, ještě v 23,30 řádilo, dokud jsem se neotočila, pak byl hned klid a ve 4 hod jsem si říkala že snad už ani neusnu, nevěděla jsem jak si lehnout a prcek měl asi poledne. Ráno ale jen se hnu tak už se hlásí . Dneska mám pocit že musím stále na wc, asi jak tlačí na spodek, kdyby se aspoň otočilo ale to zjistím až na ult příští týden
12. kvě 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa :fearful: to je rychlost! paráda! já si s dodávkou počkám asi do pondělí. minulý týden jsem objednávala švagrové autosedačku na mall.cz a taky bleskurychlé super jednání :slight_smile:
12. kvě 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1janina2 ahojky, to víš, trénuje :grinning: bude mít dobrou kondičku :wink: také mám akčaře.. už od 15tt v bříšku trénuje kik-box nebo co a až na vyjimky nepolevuje v tréninku :wink: :grinning: :grinning: v noci jsem tak 3x vzhůru a ve dne cvičí pořád.. nechápu, kdy spí :grinning:
12. kvě 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no jen mě mrzí že jsem tam nezavolala včera, většinou rozváží dopoledne a to jsem dneska relativně doma, co mám to bych mohla zrušit ale zítra dopol odjet prostě musím. No snad nebude problém když jim řeknu aby to předali té kamarádce, si myslím že pro ně to bude taky lepší než jezdit na víckrát
12. kvě 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa to by neměl být vůbec problém.. ppl a jiní dopravci po mě nikdy nechtěli ani občanku či podpis-nic... takže kdo vyjde z domu a má se k balíčku, je to jeho :grinning: :grinning: :grinning: určitě jí to dají-když Ti budou volat, že to vezou a řekneš jim o tom. pak dej echo, až to dorazí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No nic, jdu dnes něco dělat... víkend bude malování obýváku :unamused: tak jdu trochu vyklízet.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty brdo, to je něco s tím tvým miminkem.mně teda tolik nedovádí. jsou dny, kdy jako joooo, ale jinak je hodnej, přes den, když mám něco na práci, vůbec o něm nevím a večír mně pěkně kopká, abych o něm věděla, no a v noci, jen aby si našel správnou polohu na spaní a v noci o něm nevím:slight_smile:doufám, že mu to vydrží i po porodu :slight_smile:
holky a jinak dobré ráno všem :wink:
12. kvě 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no já mám pocit taky,že ten týden strašne rychle utíká,to na začátku tehu me to šlo pekne pomalu,když byla zima,ale tedka jak je teplo,tak ty týdny lítaj jak splašený...no jsem zvedavá,až bude mimi,jaká ta energie bude....určite nebudu mít tolik času na uklízení a tak...spíš až budu mít chviličku volnou zabořím do peřin,abych se prospala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 no já to mám přesne jak ty s miminkem,pres den se moc neprojevuje,večer u telky se hlásí ke slovu a v noci jenom ,když jedu na WC,tak ho vzbudím a chvíli si kopká a usne a je do rána klid.....no jo kéžby to tak bylo po porodu.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dobré dopoledne přeju :wink: U nás hlásím také krásně ..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jo holky až od Vás půjdou z čech mraky , dejte echo ať stihnu schovat ty muškáty .... :grinning: má být dneska večer ta hrůůůza :confused:
12. kvě 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka zatím je tady ticho po pěšine..... :grinning: ale je tam pekne dusno,tak určo neco přijde....
12. kvě 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tady je taky dusno fuj, tak zase peru, holky do jaké velikosti máte vypráno?
12. kvě 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek