• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@zlatunka84 u mě bříško-ze začátku ráno žebra a propadlina a teď už ani rovina, ale začíná to stoupat :slight_smile: a během dne mi naroste hezký míček :grinning: paní doktorka se teď divila, jak jsem se zakulatila a pak se totálně smála, když jsem si lehla na kozu a bříško zmizelo :grinning: :grinning:
@dpetulinka Hm, no máma Lev jede svou ve stylu co není po jejím, to je špatně a já Beran na just to chci naopak a posvém, když mi nedá pokoj a svobodu :slight_smile: . Jinak nikdo nevěří, že jsem Beran a moje švagrová je spíš anděl než Beran :slight_smile: ale některé Berany...to je na facku :grinning:!!! a doma s Býkem se snesem naprosto skvěle. On je naprosto tolerantní a racionální, klidný a když soptím, ho to nevyvede z míry. Býky obdivuju a toho svého miluju :grinning:
27. led 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka přesně tak, po tom železu už se to nedá snýst. Já s tím vždycky měla trochu problémy, ale teď už nevím co bych... fakt je to šílený, už pak skoro nemůžu ani jíst, protože mám pocit, že se to do mě nevejde :grinning: musím ve středu oznámit... doufám že mi neporadí hrnek teplý vody a hodně ovoce... to prostě nezabírá. To jsi dobrá, já na zprávy vůbec koukat nemůžu... zaprvé se strašně snadno rozčílím, přesně moje ovládání je takový ... rozhozený :grinning: a pak s tím brekem, no to by byl nejhorší zážitek z celýho dne... zprávy :grinning: Jé, to bříško távidím, tak jestli míte hodně vody, tak budete určitě brzo vědět co to bude :wink:
27. led 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíš si uvědomuji, že co jsem těhotná, neudělám ani jedno rozhodnutí sama-jde o prkotiny-pořád se ptám přítele, zda se mu tohle líbí a co tamto a co si o tom myslí...jak nesvéprávná :grinning:
27. led 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hmmm tak kočárky dětičky a podobně se mnou moc nic nedělá ..... ani filmy ani nic takového ale jak líčíš tu nepříčetnost když se něco nedaří....to znám :slight_smile: to se mi ted taky často stává když se mi nedaří tak se snadno v zteknu....

taky když si lehnu tak nic akorát když se hodně najím tak trochu vyleze hlavně večer....
27. led 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 zeleninu a ovoce už do sebe cpu kudy můžu, ikdyž už moc nemůžu :grinning: snažím se dost pít, holou vodu, jen ráno čaj a džus... už fakt nevím. Kompotovaný švestky už nemůžu ani vidět...
27. led 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jj, taky už jsem párkrát v kuchyni "hlasitě pokládala" špinavé nádobí, co přítel rozložil rovnoměrně všude :grinning: a cedila mezi zuby nějaké blbosti :grinning:
27. led 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka aha tak to je blbé....... tak to už jen doktor a gutalax....já jsem dříve když jsem měla nadváhu asi 8 kg začala s dietou a přešla jsem na jinou stravu a to pak byl problém měla jsem zácpu tak jsem používala gutalax v malých dávkách a pomohlo mi to dost a pozvolna jsem to vysadila a upravilo se mi to samo a bylo to ok.... ale tvůj problém je asi těhotenstvím a to nevím jak se řeší
27. led 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka mě trošku ulevily od zácpy celozrnné těstoviny a otrubové rohlíky, jogurty. naštěstí jsem tolik na to netrpěla. včera spíš naopak...dala jsem si buchty a studené mlíko a po 10minutách šílené křeče až mi bylo na omdlení a blesková očista skrz trávící trakt.brrrrr.
27. led 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hmmm tak to je sranda to si dovedu představit taky jsem nějakou poznámkou obdařila přítele v kuchyni a on chudák na mě kouknul a že to asi nebyl pěkný pohled a řekl že se mě začíná bát jestli ho prej budu bít.... :grinning: :grinning: :grinning: dělá si z toho srandičky ale to fakt asi nepochopí kdo to nezažije....:slight_smile:
27. led 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 :grinning: :grinning: ten můj dělal, jakobych nic neřekla (říkám ho jen tak nevyhodím z koleje) tak jsem si říkala něco o tom, že se rozčiluju zbytečně atd a už nasadil útrpný výraz umučence a mlčel dál. pak mi ho bylo líto :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee je pravda, že já jako lev i přítel jako beran jsme oba dost paličatý, ale pravda je, že je takovej, že většinou ustupuje on, až si říkám, že se musím mírnit... musím hodně přemýšlet dopředu, abych byla schopná přijímat kompromisy, dává to práci, protože jsem byla zvyklá vždycky všechny přesvědčit, tak jako přátelsky a nenásilně, že to moje řešení je nejlepší :grinning: a tady to teda nefunguje...

@zlatunka84 já s tím měla problém i dřív, ale to se dalo jídlem vždycky upravit a nikdy to nebylo, tak hrozné. Teď už to bude asi vážně potřebovat nějakou účinější metodu, včera už ze mě byl přítel uplně hotovej, já mám pak takový zoufalý stavy, hrůza... snad se to vyřeší.
27. led 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky loučím se. jedu mrknout zase na babi do nemocnice a pak přijede švagrová s bráchou a mojí nejbáječnější 9měsíční neteřinkou Kateřinkou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: bydlíme od sebe přes celou tu naši republiku daleko, tak se toho zlatíčka nemůžu zase dočkat. Krásné odpoledne těhulky :wink:
27. led 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: taky je mi ho pak líto když jsem na něj zlá ale jsem i hrozně hodná jindy ..... třeba dneska jestli budeme mít dneska řízek takjsem řekla že až v sobotu tak chudák smutně koukal tak mu ho udělám dneska :grinning: neee myslím že ten chlap musí být v tomhle stavu chápavější jinak to asi nejde no :slight_smile:
27. led 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hezký den a hlavně veselý:slight_smile:
27. led 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka mno, také jsem dříve byla paličatý náladový tvor, ale s takovým se nedá moc dobře komunikovat... že. je fajn, když člověk na sobě pracuje :wink: pro mě jsou Lvi fascinující, ale právě jak stále přesvědčují... :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 děkujů, taky taky :wink:
27. led 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka se nedivím že máš zoufalé stavy ....nemoct jít na wc to je děs!!! já nejdu jeden den a na druhý už z toho mám vítr.... jako že už je to tady tím těhu atd. takže se ti vůbec nedivím ale porad se s doktorem řeš to no budeš alespon v pohodě a nebude tě nic trápit....
27. led 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdyby jste viděli jak jsem posledně zařvala na toho mýho berana kvůli špinavejm ponožkám v koupelně na zemi, kapesníku v obýváku na zemi a sáčku od čaje v dopitým hrnku ve dřezu :grinning: ... komedie, njdřív jsem mu naprosto v klidu řekla, ať to uklidí, ale on mi bude tvrdit, že to odnesl, tak jsem už fakt zařvala, prvně... protože takhle se nemusím dohadovat ani s malejma dětma, všechno tak okecává a já tak nesnáším, když ze mě někdo dělá blbce, když vím, že to neudělal, leží to předemnou a on by mi nejradši řekl, že to není jeho... asi duch... tak jsem se mu snažila vysvětlit, že to samozřejmě můžu udělat za něj já, ale že to nechci pak dělat celej život :slight_smile: jsem teď neskutečně vzteklá, jen doufám, že to přejde...

@druidee ani si neumíš představit, jak ti to závidím, to bych tolik potřebovala... dobře, vyzkouším, děkuji za radu :slight_smile:
27. led 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee někdy mě někdy štve že jsem taková, ale pak mám zase stavy, kdy se nechám zašlapat do země a na mě to uměly právě ryby a to se moje sebeúcta a sebevědomí opravdu necítilo :slight_smile: jéé, tak si krásně užijte den holky :wink:
27. led 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 teď chodím tak dvakrát do týdne a ještě mi to dá děsnou práci, je to strašný téma :sweat_smile: ale fakt je to nepříjemný. to mi ani to zvracení tak nevadí
27. led 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka oni to ti naši muži zvládnou musí :slight_smile: jestli nás milujou:slight_smile:)) mějte hezký den děvčata já jedu na očkování s naší smradoškou mopsí a pak nakoupit ty řízky :sweat_smile:
27. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka aha no a není to tím že vyzvracíš většinu potravy a pak není co....? víš co....
27. led 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak opatrně, já bych se měla jít učit, když tak vidím, jak máte všichni program :slight_smile: no to není, já zvracím když mám hlad, třeba v noci, když jede přítel do práce a vzbudí mě, tak moje tělo ví, že už několik hodin nejedlo :grinning: a šup, už mě žene na záchod a to jsou jen šťávy, nic jinýho. Nebo když jsem někde a nedejbože sebou nemám nějakou tyčinku první pomoci, tak je konec (ovšem ta mi stačí tak na půl hodiny a musím sehnat něco většího:D) musím jíst dost a hodně pravidelně. Teda večer nademnou kroutili hlavou, Rohlík s máslem a hermelínem a k tomu hroznový víno a nakrájený jablíčko... ale mě to nepřijde jako zvrhlá kombinace, ani kdybych byla těhotná, tak nevím :confused: :sweat_smile:

Holky tak mějte všechny fajn den a zase napopsanou :wink:
27. led 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebyla těhotná samozřejmě :grinning:
27. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky no já jsem vodnář a manža je rak,to já jsem vždy byla paličák paličatá,pro všechno jsme se dokázala hned nazlobit a muj manža jen koukal a radši me nechal se vyžvanit,aby byl klid,ale je fakt,že postupom času si dokáže říct aj on to svoje,i on se dokáže občas pekne naštvat....a mám pocit,že tedka v tehu je to se mnou ješte horší,pro každou krávovinu se naštvu,začne hádka a je to... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale dlouho se nezlobím,ješte ten den me to příde líto a přijedu za ním s prosíkem a jelikože me miluje,tak vždy je odpušteno....ješteže tak...ale ono kdyby nebyly hádky,tak se asi nudíme.já tomu ale neříkám hádky,ale výměna názoru a to je rozdíl...předsi každý nemužeme mít stejný názor a ten,kdo mě vtlačuje svuj názor,toho bych poslala hned někam...... :grinning: A díte snad bude taky ráček,kéžby vydrželo do 22.7.,vtedy má aj manža narozky,to by bylo pekný...já jsem se narodila 12.2. a moje máma 13.2,sme od sebe 20 let rozdíl,tak sme stejný znamení a rozumíme si teda bezvadne...vždy byla pro mne jak velká kámoška a ne jako máma....
27. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás dočetla. Honzík měl od narození strašně vysoký tep. Když mě 14 dní tak jsem skončili v Brna v dětské nemocnice JIPce na přístrojích na srdíčko. Měl někde cévku u srdíčka navíc která mu vyvolávala vysoký tep. Do roku bral léky, ale pak se to upravilo a je bez léků, ale musíme chodit každho půl roku na kontroly. Jednou za rok dostane přístrojek domů na 24 hodin, který sleduje srdíčko jak pracuje. Aby toho nebylo málo tak se narodil s vrozenou vadou nohy a to že ji měl vybočenou tak jsem měli do roku skoro pořád sádru a v roku byl na operaci a nohu mu celkem zpravili. Jezdíme každého půl roku na kontroly. Navíc je astmatik a neustále mě zánět průdušek nebo zápal plic. Až jsem ho nechala naočkovat prevenarem tak zápal plic žádný a zánět průšek měl teď na podzim a to skoro po roce a půl. Takže do jedhono roku jsem si užili asi tak 7 měsíců po nemocnicích. Teď je mě jedno jestli druhé mimi bude kluk nebo holka hlavně když bude zdravé a nebudeme muset tohle všechno absolvovat ještě jednou. Teď klepu na dřevo že už to mám jenom kontroly a je bez léku. Akorát když je nachlazený tak máme sprej na astma.
27. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jej to si teda užil chudinka. Tak snad si to už vybral :wink:
27. led 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jee chudák malej.....hlavne at už je v pořádku a všechny kontroly at dopadnou na jedničku.....a to druhý at je zdravý...to si neumím predstavit od narození behat furt po špitálech,po doktorech,to musí být pekne náročny.....
27. led 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 to úplně chápu, mamka si tohle užívala se mnou, protože jsem se narodila brzo a měla hrozně oslabenou imunitu. Tak Vám přeju hlavně zdraví, určitě už to bude všechno v pořádku a s druhým miminkem ať nejsou žádné takovéhle starosti.
27. led 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo by chtěl spotřebovat zásobu slz tak na rok dopředu... mám pro vás typ na moc hezkej film, mě se teď teda líbí skoro všechno :grinning: ale tenhle je dobrej. Živoucí důkaz, je to o výzkumu léku na rakovinu :wink:
27. led 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek