• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@zup no já jsem si vyprala všechno,co jsem mela,teda do velikosti 74,ale mám tam i třeba neco málo 80..
12. kvě 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hihi tak to máš asi hodně místa na skladování :grinning: já to mám do té 68 včetně a k tomu povlečko do postýlky, deky do kočáru a spol a nevím kam to naskládám :zipper_mouth: tak zbytek zůstane v krabici a budu prát postupně až budem dorůstat, akorád jsem to debil po NIky moc neroztřídila tak budu pak jak blbec hrabat :zipper_mouth:
12. kvě 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Ahojky , taky mám všechno vyprané .... kde bych ty " špinavý " věci měla skladovat? :grinning:
@tasmailla1 no jsem zvědavá jestli nějaká ta hrůza bude

dneska jdu na pedikůru a nalakovat si nehtíky ... když se už chodí v těch sandálkách :grinning: :grinning: :grinning: To zas bude úleva pro nohy :dizzy_face:
12. kvě 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako jsem v krámě koukala na polodupky 56 a tý jo to je tak pidi že to asi ani kupovat nebudu :zipper_mouth: Niky měla 52cm a široký balení a to by jí snad ani nebylo :zipper_mouth: tak asi koupím už 62 :zipper_mouth:
12. kvě 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě nemám vypráno nic a nakoupeno jen 56 a 62 a pár kousků 68, to děláte takové zásoby? velikosti 74, 80??? :astonished:
12. kvě 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no hele mě to z těch krabic tak voní a je tak měkké že se mi to ani prát nechtělo :grinning:, ale samo u vás je to jiné když máte všechno koupené nové, jako samo jsem to vyprala a když tu vidím ten koš na žehlení tak teda nevím kdo to udělá :zipper_mouth: to bude tak na 3x :zipper_mouth:
12. kvě 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1janina2 já mám něco neutroš po malé takže tak, ale jinak jsem kupovala též 62 a 68 něco málo, 56 jen vyjímečně a s dalšíma velikostma počkám až podle počasí a velikosti mimča
12. kvě 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1janina2 na praní je ještě čas do toho 36tt :slight_smile: akorád já už to chci mít pomale za sebou než začnou ty pravé pařáky, pak už mě k žehlení nikdo nedostane :zipper_mouth:
12. kvě 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Jak nové? Já mám všechno bazar :grinning:
12. kvě 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Až je mi té malé líto , že jsem jí nic nekoupila novýho ... ale když vidím ty ceny ... :rolling_eyes: tak se mi protáčí panenky :grinning:
12. kvě 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jasněže nemyslím nové jako nové, ale i bazárkové, to je ale naprosto jasný že to bazárkové se musí vyprat, pže nevíš kde to měl kdo uložený. Já např. to mám v krabicích a před prodejem to fakt neperu, předpokládám že maminky jsou natolik rozumné že si to vyperou před použitím.
jako jsem akorád pověsila plíny a zalezlo sluníčko :frowning2: takže mi je nevybělí, už je za takovým tím oparem je tam dusno ale zataženo to bude asi fakt buřina
12. kvě 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jinak teda já koupila pár hadříků klučičích a nové mám akorád bodynka z teska v akci z apůlku ceny a pak asi 2 trika z Kiku a džínečky, jinak je vše taky z bazárku ale jako vypadá to furt hodně zachovale
12. kvě 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hele a ona to fakt nepozná že to kdysi neměla nové :grinning: a ty aspoň můžeš investovat do věcí jako jsou chůvy a spol
12. kvě 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup to je jasný, že to peru :grinning: prala bych i nové :grinning: .... tady už se začíná taky dělat opárek na nebíčku :grinning:
12. kvě 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup chůvy a spol co to je ...? :grinning: Žádnou chůvu mít nebudu ... :grinning: Já vím , že to nepozná ... ale tak nějak mi připadá, že jí šulím :grinning: ... Teta Hanka nám koupila navou soupravičku, ale je to až 68.... :sweat_smile: Prý do poradny ...
12. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nebudeš mít chůvičky? myslím elektrické nééééé živou :grinning:
12. kvě 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako me to oblečení moc místa nezabralo...jenom pulku skříne...já zas toho moc nemám...stejne z toho mimi rychle vyroste,takže časem se bude ješte neco dokupovat....a taky už mám vypráný povlečení a zavinky a deky a tak....já taky mnoho věcí mám z bazaru...jenom pár origoš kousku....
12. kvě 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Tak ty mám už doma ,já myslela živou .... :grinning: nejsem celebrita z Prahy ... tak zůstanu jen u těch elektronických :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dneska mi je nějak šoufl,vyšla jsem na balkon ,že pověsím prádlo a málem to se mnou seklo. Jestli je to tím tlakem venku či co. Potřebovala bych aby trošku sprchlo a vyčistilo se to,ale prý to sem jde,tak uvidíme. Jinak jsem to samozřejmně chytla od chlapa,ale naštěstí mě jen začíná škrábat v krku,tak si beru pastilky a doufám,že se mi nic horšího nerozjede. Taky mi je nějak divně od žaludku,ale to spíš připisuji na účet mimču. včera večer,když už jsem chtěla spát,tak ji nenapadlo nic lepšího,než do mě boxovat,nebo co tam vyváděla :grinning:
12. kvě 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1janina2 Buď klidná, já na to taky čumím jak puk. Já mám 50-68 a tím končim. Docela ráda jsem si přečetla tvou reakci.. (((-:
12. kvě 2011 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 já zjistila, že asi 50 vel ani nebude potřeba ... budeme mít asi otesánka :sweat_smile:
12. kvě 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 @zup @1janina2 @hradilenka já už mám také vypráno vše. do 62už je ve skříni a zbytek je v kufru (tak raději ať je to tam vyprané než nevyprané :grinning: ). když jsem objednávala na laclíkovi, kupovala jsem už i větší velikosti .. ono se to neztratí. a od tchýně mám i 86 a něco i 90... ty polodupačky a lacláčky atd jsem také kupovala až 62 a víc :wink:
z laclíku mi to přišlo vždy ale docela voňavé :dizzy_face: ale prala jsem vše - i nové věcičky :slight_smile:
Jsem docela ráda, že už mám vypráno. poslední 2týdny je tu hrozně pylu a pampelišky sněží...
@misi.21 asi to bude tlakem, taky mi dnes není nej. to nachlazení Ti nezávidím.. opatruj se, ať se to nerozjede ještě víc!my doma poslední dny máme akorát plný nos oba a můj o to víc chrápe (a já nespím) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Toho, že nevyužijeme velikost 50 se také trošku obávám, ale uvidíme. Mám jen 2 sety (dupačky, body, kabátek, ponožky, čepice). Ale zase bych se nezlobila, kdyby měla malá do 50 cm (((-:
12. kvě 2011 ve 12:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 to věřím... než rodit cvalíka :grinning: Já to neřeším, že to nevyužiju, třeba druhý bude prcek :sweat_smile: a když ne, tak se to pošle dál :wink:

@druidee já chytla v akci ty punčocháče co slevnili v hypoši ... tak mám jeden kousek i 116 vel :grinning: :grinning: :grinning: snad se mi do toho do té doby než malá do toho doroste nedají moli :grinning: :grinning: :grinning: a snad to bude ještě trendy :confused: aby mě s tím pak nevyfakovala, že v tom nebude chodit :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
50 já taky nekupuju :zipper_mouth: mi přijde i 56 pidi midi, Niky jí nosila tak max měsíc :zipper_mouth:
12. kvě 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už máte domluvenýho toho D. doktora? Já se tam chystám příští týden, jen musím zjistit, který je dobrý ....
12. kvě 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: a i kdyby netrendy, na pískoviště dobré :grinning:
doktorku mám, jen za ní ještě musím osobně. doporučili mi ji, je mladší a co se mi zalíbilo, nerada píše antibiotika atd... a v telefonu byla velmi příjemná, mám dobrý pocit:dizzy_face:
12. kvě 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak hned 62, ale ona měla široký balení preventivně
jsme se naobídkovali, vykydala jsem myčku a dala další špinavé nádobí, Niky čučí na Cvičení s Míšou tak jdu pověsit poslední mrněncí pračku :slight_smile:, máme tu 26,3 ve stínu, ale sluníčko za oparem to jistě něco přijde, řekla bych že je i divný tlak páč se cítím jak kdyby mi dali palicí po hlavě
12. kvě 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 Super, aspoň v tom nejsem sama..., chci pak dokupovat průběžně, až budu vědět co a kolik bude čeho potřeba, no a taky nevím jak velká naše Adélka bude, spíš to vypadá, že to bude prcek, tak snad s těmahle velikostma chvíli vydrží, no ani nemá být po kom obřík:slight_smile:)
12. kvě 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka 116 :grinning::grinning: to je tak do školky, NIky má teď 98-104, ale tak punčocháče snad budou ok vždy :grinning:
12. kvě 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek