• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@irina84 @1janina2 holky, já si chtěla vše pořídit sama. dědit nemáme po kom a babičky zůstaly s vkusem na mimi oblečení asi ve stylu, kdy jsem se narodila já, což je 30let... :wink:
12. kvě 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no vidíš to a tohle má nové ... :grinning: :grinning: :grinning: Taky mám nějak náběh na migrénu a ta mě úplně v těhu přešla ... dřív jsem na to hrozně trpěla, ale jak říkáš asi je to tím tlakem.
@druidee no jsem zvědavá ke komu nakonec budeme chodit my ... tady jsou asi všechny doktorky před důchodem :unamused: pamatuju si je ještě já když jsem byla malá :grinning: :grinning: :grinning: tak si to dokážeš představit.
12. kvě 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, já chodila od mala k Pavlicové.. :wink: a ještě nedávno jsem ji potkala, jak šla do ordinace :slight_smile:
12. kvě 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no tož jsem zvědavá, psala jsem známé ... ať dá tipa :grinning:
12. kvě 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1janina2 Vidím to úplně stejně. Koupím až uvidím, co je potřeba. Už teď jsem si říkala, že toho mám dost, ale jak si čtu jiné příspěvky, tak jsem se silně zmýlila. (((((-:
Taky doufám, že to nebude žádný obřík, ale nýbrž jsem už přibrala 10 kg, tak se začínám trošku bát. :sweat_smile:
12. kvě 2011 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka taky už mám zajednanou detskou doktorku už nekdy od ledna...jen jsem si zavolala a po telefonu strašne příjemná ženská ,i co jsem se na ni známych ptala,tak říkaj,že je dobrá,je jí kolem 35 let,tak doufám,že sme vybrali dobrou mudr....
12. kvě 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Celkem závidim těm co mají po kom dědit. :frowning2: Já kupovala všechno nové a je to celkem finančně náročné. Takové pidi hadříky a co to stojí peněz. :angry: Ale zase mi to zůstane pro druhé a když ne, tak jak píše" hradilenka" prostě se to pošle dál.
12. kvě 2011 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 Taky vše kupuji nové, také nemáme po kom dědit....Přesně jak říkáš, snad to využije aspoň to druhé, kupujeme převážně neutrální barvy..:slight_smile:
Já zatím přibrala 6kg, ale to břicho už mě fakt tíží, už aby byla malá venku:slight_smile:)
12. kvě 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 Ještě si nebyla ve 30t na měření ? Nedělali Ti UZ? Mi tam dr řekl že má 2kg a 35cm :grinning: Takže malý otesánek :dizzy_face:
12. kvě 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 souhlasím :slight_smile: pro další mimi nebo se to pošle dál :slight_smile: já teda kupovala spíše bazárkové věci nebo v akci, jen na některých (úpletových) jde vidět, že se praly, jinak super stav a cenově ok.. právě, ty nové věcičky stojí majlant.. ale také jsem pár koupila :wink:
12. kvě 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1janina2 Ne ne ne, jen je v bříšku ještě nějakej pátek necháme. ((-: I když např. včera večer jsme smýšlela úplně stejně jako ty. Byla jsem jak balon, ani nevím proč, ale do rána dobrý.
My jsme také převážně nakupovali neutrální barvy, hlavně si na růžovou sama nepotrpím. Občas mamka donese nějakej růžovej výstřelek, ale zatím se to dám. Mám jich tak 5. Stejně mi příjde, že kluci mají ty věci takový šmrncovnější, dospělejší, vtipnější.
6 kg...tak to je nádhera. Po docela dlouhé době jsem dneska stoupla na váhu a byl to šok....to číslo bylo ohromující. Ale co, hlavně aby byla Nelinka zdravá a silná. Já se z toho pak nějak SNAD dostanu.
12. kvě 2011 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Ne, ještě ne, jdu v pondělí, tak jsem na to zvědavá. No ty máš ukázkové míry a jak se to do tebe vejde, na fotce jsi jako oukropeček. ((((-:
12. kvě 2011 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee To se neboj, že jsem do bazárkových věcí také nenakoukla a nic nekoupila. Vedle práce mám parádní krám - výběrový sekáč.....něco nové něco onošené, ale za super penízky. Bodýčka okolo 35-50 Kč. No nekup to!!! (((-:
12. kvě 2011 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Nám odhadli v 31+2 1583 kg, velikost neříkali, takže předpokládám, že naše holčička asi bude drobnější...teda pokud to ještě nedožene
12. kvě 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 Jooo ta fotka to je minulost ... to jsem byla ještě mladá, štíhlá a krásná :grinning: :grinning: :grinning: Musela jsem jí tam dát, protože jinou mi tady na koňovi nechtěli schválit :rolling_eyes:
Tak pak písni jak si na tom s mírama a váhama .... jo a taky nechápu jak se tam vejde :grinning: a bude to horší a horší ... :sweat_smile:
12. kvě 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff prádlo pověšeno a sebráno, jenom těch plen brrrr to bude něco to žehlení, ještěže se teď má ochladit
vy jste drbny to nedočtu když mezitím musím něco dělat, ještěže NIky je hodná a čučí na bednu
12. kvě 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1janina2 Tak Tvé dítě má ukázkové míry jak to má být v tomhle týdnu :sweat_smile: Asi to bude modelka :grinning: 90/60/90 ... to budou kluci slintat :grinning:
12. kvě 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teď v ut měli 1130gr, ale já jsem teprve 29tt
12. kvě 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 jj a co babičky, taky nakupují? :slight_smile: já jim to zakázala, jinak by dítě bylo samá krajka, volánek, puntík, pletené soupravičky..ufufuf :sweat_smile: čekáme kluka a švagrová má holčičku a VŠE růžové...
12. kvě 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás babičky nenakupují páč nevědí pohlaví a řekla jsem jim že toho mám dost
12. kvě 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přijel mi manžílek z práce tak jdu udělat kávičku a jdem ven na houpajdu než začne pršet už se to fest zatahuje
12. kvě 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee No moje mamka nakupuje a dokonce bych řekla, že je to taková "moderní" babička, máme stejný vkus. I když už taky jednou málem koupila brutálně růžové pletené dupačky, tak to jsem řekla jasné NE!! Naštěstí je předem vyfotila a zeptala se. Ufff!!! Druhá babička spíš přispívá, abych si něco koupila sama. Což je ještě milejší (((-: Moje mamka si neužila první vnouče - od bráchy, tak ji chci dopřát alespoň u mě. Nikdy nebyla se švagrovou nic kupovat ani vybírat, ta ji vždy postavila před hotovou věc a zaplať i proto ji nechávám volné pole působnosti. :slight_smile:
12. kvě 2011 ve 14:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 tak to jo, já se s mamkou v oblečení neshodnu od mala :grinning: sama od sebe nenakupuje, ani nepřispívá. tchýně by nakupovala, koupila pár věcí těch 80 a víc, protože jsem jí řekla, že menšího už mám.. sic kupuje zbytečně (třeba 2deky, povlečení atd-co už mám) ale to že si nedá říct, jinak se až na jeden úlet snaží, to zase jo. pro babičky je pohlaví i jméno utajeno stejně jako překvapení :slight_smile: no teda.. tvoje švagrová má teda náturu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
12. kvě 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem se s mamkou taky neshodla někdo do 20 let, ale teďka to docela jde. Už pochopila, že nesnášim holčičí barvičky a miluju černou a to byl celý kámen úrazu. Když pochopila tohle, tak už nemáme problém. Fakt jsi dokázala utajit, co budete mít.....já vykecám všechno i to co nevím. Tohle bych nevydržela. Klobouk dolů. (((-: :grinning:
12. kvě 2011 ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 jj, ale nedají mi nikdo pokoj a chytají za slovíčka (ten prcek, mrňous atd...) doma už pupíku říkáme jménem, tak si musíme dávat bacha před babičkama, abysme se neprořekli :slight_smile:

Tak sluníčko se nevzdává, ale už tu přichází předbouřkové dusno a pěkně mě to přidusilo, tak zase ležím.. to žehlící prkno se mě asi nedočká :grinning: :grinning:
12. kvě 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak auto v bazaru tak snad se brzy prodá. Penízky jsou potřeba.
Já vám tak závidím že víte přibližnou váhu. :frowning2: Já nevím nic. Dnes jsem byla ve mestě tak jsem jenom nakoukla na oblečení pro Honzíka a samozřejmě i na mimi, ale odolala jsem a nic na mimi nekoupila. Myslím že už toho máme dost. S těma babičkama je to těžké. Moje mamka má naštěstí stejný vkus jako já, ale teď jsem se domluvili že raději mě dá penízky. Teď jsem brala oblečení na holčičku od kamarádky. Na kluka jsem měla všechno po HOnzíkovi. Mamka mě koupila nějaké obleční do porodnice abychom měli aspoň něco nového. Druhá babička nám přispěla na kočárek. Tak jsem ráda že nekupují zbytečnosti.
12. kvě 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím do debaty :slight_smile: Ve městě vše vyřízené, stihla jsem i EKG, se mi nechtělo dřív a teď jsem to řešila pomalu na poslední chvíli. Koupila jsem mladší balerínky, jako říkala že chce ty co nám padly hned u vstupu do oka, prý jsou jako hustý a in. Holky prý budou koukat ..no vyřízená z nich byla a já spokojená že máme za 5 min.nakoupeno.
@irina84 taky jsem naprala to co mam nakoupeno, ale mám jen malinké oblečení 56 - 62. Počítám s tím že se nám bude něco kupovat až se to narodí když nikdo neví co to bude tak vyčkávají. Kámošky se většinou ptají co chce mamina pořídit, tak si řeknu o nějaké oblečení větších velikostí..a z kraje brzo zjistím kolik toho potřebuju. Dneska není problém hned zajet kamkoli, vyprat a druhý den se může používat. Teď jdu dožehlit zbytek.
@druidee byla jsem v lékárně, koupila Rybilku a Bepanthen a ty spoďárky jednorázový. Prodaly mi krabičku síťovaných 3 ks, pán se smál když se ptal jestli chci tyto. říkala jsem mu že snad jo že je musím nejdřív prozkoumat :slight_smile:
@zup u nás mamka moje mě odvolala na nákupy ať si vyberu a druhá doufám zatím vyčkává až se to narodí. Nakoupila jsem si fakt pěkné nové soupravičky, pravidelně dělají výprodeje a nekup to za 140 kč ..
12. kvě 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa hmmmm hezké balerínky,já taky nejradši nosím jenom baleríny.....Já taky mám rybilku a bepanthen,ale zas me jedna kámoška řekla,že rybilka je na prd,že ji to nutili v porodnici a prej žádnej zázrak to není,tak jsem zvedavá,či nám to bude vyhovovat,nebo ne...
Holky,no nevím nevím,či z toho dešte neco bude,pořád se to zakabonuje a nic jinýho se nedeje,třeba to přijede až v noci.....
12. kvě 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa :grinning: :grinning: dobré hlášky z nakupování. ale balerínky jsou krásné :dizzy_face:
@tasmailla1 uvidíme, co mimísci - Rybilku a Pupíka jsem dostala od švagrové - jim to sedlo super.. jinak říkala, že než Bepanthen je lepší kalciová mast-že je to to samé, ale levnější. Ale to je co člověk (a mimi) to názor... :slight_smile:

Těhotenská demence neustupuje. Místo Mix Market jsem četla pořád Maxi Krtek...???? :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
mimčo má opět škytavku a otočilo se kopáním na močák...jůůůůůj :sweat_smile:
12. kvě 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty jo,já ješte ani jednou nezažila škytavku u mimi...to musí být sranda....
12. kvě 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek