• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 no já ji koupila že tady holky psaly že jí taky mají, jinak jsem v té kosmetice total mimo. Jen ten bepanthen jsem měla i dřív na bradavky a vím že byl dobrej..tak jako preventivní rybilka si myslím že bude v poho a pak kdyby náhodou byly nějaký opruzeninky ,tak se máznou tou druhou mastičkou. To se ještě nějak vyvrbí, každýmu funguje něco jiného. V kolíně jsme trochu zmokly a teď koukám že venku asi taky prší.ale takovej ten příjemnej deštík, není to ani slyšet a nejde to do oken, bez větru.. ty druhý dvě fotečky jsem tam dala jen na kuk jak vypadají ty nové věcičky z výprodeje.
@irina84 ono je taky o tom trefit ty větší velikosti na to období jak to vychází. Dneska jsem koukala na super kalhoty zateplený, takový frajerský ale na cedulce to vycházelo na roční dítě a to by na léto bylo k ničemu..můžeš být v klidu že máš jen malé hadříky, já neodolala jen jedné vestičce 80, to si myslím že může nosit delší dobu i když mu bude větší
12. kvě 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to naše už párkrát taky škytalo, přesně jak psala druidee, něco jsem snědla a asi mu po tom šmakovala plodovka tak se nahltalo, ale mívá jí jen chviličku.. teď tam zas řádí
12. kvě 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 u nás také stále bez deště, obloha je už bílá, vzduch chladnější, ale bouřka nikde. no stihla jsem vyprat ještě 2 pračky..tak to musí vydržet :wink: škytavka jo... chudáček, mlátí to s ním jak puberta :grinning: někdy škytá celé bříško-záleží, jak je prcek natočený :slight_smile:
12. kvě 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa hezké věcičky :dizzy_face: v podstatě z těch větších velikostí mám také spíš univerzální kousky viz. bodynka s dlouhým rukávem, kalhoty, trička, sem tam mikinu, overalky na spaní...to se unosí v zimě i v létě.. páč každé dítě roste jinak a dle tabulek se to nedá zas tak brát.. :slight_smile: ale za cenu 5 nebo 10 no nekup to-a jsou fakt téměř nové, bez flíčků, dírek-maximálně sem tam žmolíčky od praní :dizzy_face: jů a výprodeje v tescu, ty mě také vždy dostaly :grinning:
12. kvě 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pořizujete koš na plenky,nebo jak to plánujete? nechce se mi skaždou pokaděnou plenkou lítat do popelnice,ale zase mám strach,aby to nebylo po bytě cíit...
12. kvě 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

@misi.21 já měla normální zavírací koš a cítit to nebylo :wink:
u nás se taky pořád škytá a nelíbí se nám sprchování, pokaždé když vlezu do sprchy tak se mi boulí břicho až to bolí.
Na bepanthen nedám dopustit, určitě zase koupím. Ryblka není špatná ale já se přes ten smrádek nepřenesla :grinning:
12. kvě 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no mi povídej, takové akce to je něco. naštěstí do tesca jezdím pomálu, schválně tam teď nezajíždím protože vím že bych zas něco nakoupila. Naposledy jsem tam byla nějak z kraje a to jsem kouila body a overalky. mají tam nádherný věcičky, ale už chci pak nakupovat podle toho co na mě z toho bříška vykoukne
@misi.21 koš na pleny jsem vyřešila šikovně, zítra mi snad dojde jako ten dárek k chůvičkám, jinak nevím jestli bych ho kupovala, jsou to zas korunky navíc a holt počůrany do koše a pokajděnou by jsme hodili do popelnice, jen je to že bude léto a nám svoz střídají s tím bio odpadem, ale venku to snad tak smrdánkovat nebude
12. kvě 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jéé tak já k té rybilce ani nečmuchala :frowning2: při holkách jsem měla určitě jiné mastičky, už nevím jaké
12. kvě 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koš na plenky jsem měla takový ten běžný co se používá v kuchyni. Smrádek po domě nebyl. :slight_smile:
Mastičku na zadek máme od niveii. Rybalka se mě moc neosvědčila. Dokud měl Honzík plenky tak snad jenom jednou byl tak opruzený že jsem použila calciovou mast. To se oprudil s hugisek. :slight_smile:
Tak taťka nám odjel na noční a Honzík škemral aby mohl spát se mnou v ložnici. Tak jsem podlehla a už vytuhnul u krtečka.
12. kvě 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes mě nějak bolí celé břicho a citím tlak v podbříšku. Malá řádí jak černá ruka. Odpoledne jsem se snažila polehávat, ale HOnzík nebyl doma a já měla naplánové tolik práce co udělám než se vrátí. Tak jediné co jsem udělala že jsem přesadila truhlíky. Jinak jsem se vyvalovala na houpačce.
12. kvě 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka s tím sprchováním to mám stejné - i tekoucí voda, plavání atd... v bříšku prostesty maximální :slight_smile: hihi, ještě jsem Rybilku neočuchala.. :grinning:
12. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já ted na mimibazaru vydražila kupu hadříků, asi 25 kousků za 80,- kč, ještě jeden podobný a holka mě překecala ještě do jedné sady kde je x mikin a body luxusních značek za 300,-a ty už jsou větší velikosti. Tak už i já se teda řadím mezi ty co toho mají víc, ale nekup to :slight_smile: i když u toho jsem se už cukala, rozpočet se mi sakra tenčí. Teď ještě uvidím jestli mi to opravdu za tu cenu pošlou, dražila jsem tam poprvé. Nalákala mě na to známá s tím co tam všechno pořídila šikovně.
@micka1 no mě mimčo taky teď sakra řádí, jak chodím tak dobrý, teď tam zas něco kutí asi s pupeční šňůrou nebo si loví nohy :grinning:
12. kvě 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJTE :zipper_mouth:
vím že už asi všechny všechno máte, ale i tak kdybyse někomu z vás něco líbilo :slight_smile: ze "známosti" vám udělám cenu :slight_smile: zbytečně mi to tu leží a už to nepoužiju :frowning2: Filípkovi by se asi nelíbilo chodit v holčičím :zipper_mouth: a hlavně mamince by se to nelíbilo :grinning:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=106384
12. kvě 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup máš tam krásné věci, u nás to spíš vypadá na miminko jiného pohlaví,takže nabídky nevyužijeme.

Už přetahuju, pořád někam odbíhám a čas letí tak dobrou
12. kvě 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás je zakaboněno a v noci asi byl i zahradní deštík .... naštěstí bez krup :sweat_smile: tak se dneska vrhnu na uklízení ...
13. kvě 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju hezkej den,u nás taky v noci byl déžd,ale jen takovej mírnej,aspon se pročistil vzduch,tedka tam svítí sluníčko,fouká vítr a už tak teplo tam teda není....jelikož jsem včera uklízela,mám dneka volno...jenom co uvařím obed,ale jinak se budu válet.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: manža je pekne nachcípanej,tak doufám,že to od nej neschytám...dnes šel do práce,protože musel,ale říkal,že kolem 10,nebo 11 přijede domu a bude se léčit...to zas bude víkend,uvař mi teplej čajíček,obskakkovat ho jak miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a přitom má jenom rýmu a bolí ho v krku....no jo,musím se připravovat,když je nemocný,mám doma druhé mimino.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale zas na druhou starnu,když já jsem byla nemocná,tak obskakoval on mě.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak hodně zdaru u uklízení...já to mela včera a večer me potom boleli pekne záda,ale dnes už je to dobrý.....no hold,asi človek už nemuže makat jak dřív...jenom pomaloučku a postupně.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,přeju hezký den.
Já se vrátila od doktorů,byla jsem na diabetologii a mám to v pořádku a to jsem se docela bála,protože sem tam si něco sladkýho vezmu a pokud by to bylo na dlouhodobém cukru z krve znát,tak bych nemohla vůbec nic a léto bez zmrzliny není ono :grinning:
Rovnou jsem si skákla k mojí dr,dneska už nemůžu ani pořádně mluvit,v telefonu mi nikdo nerozumí,musím všechno opakovat třikrát... No a mám to na peůduškách a nosohltan,zatím jenom na paralenu,přes víkend průduškovej čaj a nějakej sirup na krk a na kašel.V pondělí si jdu pro výsledky z výtěru a uvidíme,co tam bude,snad antibiotika nebudou potřeba.

Tak trošku uklidím,zbytek udělá manžel a jdu lehnout,nejdřív se teda nabaštím,mám hlad na jablíčka.
13. kvě 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, byla jsem tu ráno po 6.h, ale tady liduprázdno :grinning: :grinning: :grinning: vzbudil mě deštík... včera večer mi dal prcek pěkně zabrat :confounded: :slight_smile: ale pak spal jak špalíček :dizzy_face: .. no, 10 jsem dospávala, tak jdu chystat oběd a pak pošta, lékárna atd...když prší, většinou neomdlévám :slight_smile:
13. kvě 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak já opět mizím, na víkend jedem k rodičům a celý příští týden budu mít různé přípravné kurzy k porodu, tak nevím, jak se sem dostanu. Ale večír si vás určitě budu s radostí číst, tak pište, pište, pište, at si pěkně počtu :wink: :wink: :wink: :wink: užijte si víkend, budoucí maminky :wink: :wink: :wink: :wink:
13. kvě 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa koukla jsem teď zase to teutoňácké diskuse, vidím, že řešíš slunečník nebo clonu.. já mám zálusk na tu clonu z DM, ale jen jsem ji tam viděla-nezkoumala. je ale jen na hlubokou korbu (alespoň mi to dle obrázku přišlo..) :slight_smile: ale docela mi vadí, že se neuvidí na mimčo.. tak váhám.
@leila1 taky hezký víkend, brzy se ukaž :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a my dnes odpoledne pujdem s manžou a s kámošema fandit do hospody na hokej.....to zas tam bude řevu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leia1 hmmm pekne strávený víkend a nabitej program v týdnu,tak si to hezky užívej.... :grinning:
13. kvě 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ahoj, no řešila jsem to, paní tady na koníkovi nabízí nový deštník, tak kvůli tomu,ale na živo jsem to neviděla tak váhám. Manžel je malinko cholerik tak abych nedostala sprďana až by to měl montovat :grinning: asi nejdřív vyzkouším jak to bude s normal stříškou a pak asi pořeším jestli nekoupit tu stříšku. Lepší bude třeba zajet s kočárkem do obchodu a přímo to vyzkoušet než se to koupí.
13. kvě 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee @lebapa holky šak teutonka má přehazovací rukojeť ne? Tak proč řešíte sluníčko? :confused:
@leia1 pekný víkend :wink:
@tasmailla1 jj řevu a zakouřeno jak v udírně :grinning:
13. kvě 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm jojo je tam zakouřeno,to pak odtamtud vylezu jak z udírny....
13. kvě 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak co úklid zdárne za tebou? :wink:
13. kvě 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no to máš pěkné, raději se nadlábni a zalehni rovnou. Hlavně aby jsi nemusela ty antibiotika, ale už to nejsou ty tři první měsíce tak to snad bude dobré.
Já běhala taky po doktorech, zase jsem se prošla po Poděbradech, naordinovala jsem si parkovat daleko od ordinace abych se prošla a hlavně nemusím platit parkovný. Ono to u doktora je vždycky na dlouho a pak když chci ještě do města ten čas letí a 20,- kč na hodinu se mi teda nechce dávat. Jinak jsem za 14 dni přibrala 1,5 kg a to mi přijde že teď nejím o moc víc jak normal, ani záchvaty na sladké nemám. Určitě to přibralo všechno to miminko :grinning: :grinning:. Na ult jdu 24.5. a prý i když se teda ještě touhle dobou různě točí tak to vypadá že se směruje hlavičkou dolů - to byla pro mě velká úleva, snad mu to zůstane.

@druidee chůvička došla v pořádku, i ten koš. Teď mám půlhodinku než porazim pro děti, musím se trošku vzpamatovat z toho cestování ale až holky přivezu tak budeme zkoumat. Už se moc těším i když jsem už K.O.
13. kvě 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj úklid je už zvládnutý, teď si dávám oběd a je mi nějak zle .... mám křeče :angry:
13. kvě 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, budu zkoušet otáčet, to já zas jen že jsem viděla inzerát na deštníček. Ta clonka ale asi nebude špatná, já jsem docela prcek a na druhou stranu si nedovedu moc představit že čapnu korbičku a budu jí otáčet a za chvíli zase obráceně..ta korbička by ještě šla, ale sporťák s dítětem cestou určitě otáčet nebudu, v tom má výhodu přehazovací rukojeť. No uvidíme, vyzkoušíme :grinning:
13. kvě 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Teď jsem to asi nepochopila ... tak teutonka jí nemá přehazovací? :confused: Musíš přehazovat celou korbu?
13. kvě 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek