• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa jj, také s tím počkám až co a jak s mimi.. říkám si, stačí přicvaknout i plenečka, kdyby pražilo do kočárku.. já často vídala, jak s těmi deštníčky u kočárku lomcuje pěkně vítr a maminky to pak rovnají zpět :slight_smile:
@hradilenka cosmo právě přehazovací rukojeť nemá, tam jde nasadit korbička v obou směrech. na této funkci jsem u kočárku nebazírovala.. :wink:
@tasmailla1 tak veselé fandění :wink: mě by tam rozčiloval asi cigaretový kouř :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa hihih já už radši na tu vahu ani nestoupám,protože je tam vždy přirustek,tedka po jídle jsem tam ale vlezla a nahoře mám 18 kil....hmmm tomu říkám supr výkon....a tak vím,že to tady vedu,protože ani jedna maminka nemá tolik nahoře v tyhle diskuzi než já.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2011 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka jj, tak jak píšeš. nastavíš si korbu. mě to u kočíku vůbec nevadí, že není přehazovací rukojeť-když bude mrně malé, stejně na něj budu chtít pořád vidět v té hluboké korbě a u sportovní za rok a déle se to nasadí, jak bude dítěti i mě vyhovovat :wink: jinak přehozeno je to za pár vteřin :wink:
13. kvě 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka jj, přesně tak. Tak to mám aspoň zapamatovaný, ještě jsem to moc nezkoušela s bříškem, ale bylo mi to tak prezentováno, korbičku i sedačku můžeš dát tak i tak na tu konstrukci ale rukojeť je na pevno. Takže je to dobrý, ale jak dáš kočár to si musíš spíš rozmyslet než s tím zrovna ten den vyjedeš :fearful:
@hradilenka tak hezky odpočívej,nohy nahoru....
@druidee aha ... tak já jsem právě na této funkci trvala , kvůli sluníčku a větru .... to je škoda, že to ta teutonka nemá , když je to tak drahý a vymakaný kočár ... :unamused:
13. kvě 2011 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa hmmm jak jsem psala druidee je to škoda u tak propracovaného kočárku....
@tasmailla1 hmm nohy nahoru bych si dala .... ale kdo půjde ven se psem? :confused:
13. kvě 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 s tou diabetologií je to fajn, že to dopadlo ok :slight_smile: tak šup pod peřinu a odpočívat, kurýrovat..
@lebapa jů, jsou to rychlíci.. tak pak podej dojmy a recenze :wink: ale nejdříve spočiň.. já zase ráno zapoměla na váhu vlézt.. snad si vzpomenu zítra :slight_smile:
@hradilenka co jsi měla dobrého? snad to rychle přejde..
13. kvě 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no ty máš 18 kg, ale vidět to není a taky jaké jsi výšky..já jsem prcek mám 158 cm a nahoře teda hlásím 11,5 kg. ale jako že by mě to nějak stresovalo to zas ne...každá holt máme nastaveno jinak a když to na nás nezůstane po těhu tak co..
@druidee pravda že by s tím slunečníkem mohl lomcovat vítr, to mi ani nedošlo a s plenkama tady maminky taky jezdí. Přehazovací rukojeť jsem měla u druhé dcerky, použila jsem jí asi 2x, sluníčko se točilo a když jsem to musela přehodit tak mi tam překážela taška na rukojeti, takže než bych jí sundávala to se mi u nás nevyplatilo a na ten kousíček než jsme zašly za další zatáčku jsem případně kočárek potáhla za sebou.
13. kvě 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 to takhle neber, že máš nejvíc.. každý organismus je jiný.. aspoň má maličké z čeho papkat :wink: příbuzná nabrala za těhu 28kg.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2011 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka tojo, je to konstrukcí cosma, jiné tipy teutonky to mají. :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka jako to určitě, asi bych za tu cenu chtěla něco extra, ale ono se všechno potřebné projeví až se s tím bude jezdit. U toho co jsem měla vybraný nový to nešlo otočit vůbec. Nějak jsem to teda neřešila..třeba to zrovna tentokrát budu cítit tak že bych to využila
13. kvě 2011 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee špagety s kuřecím a omáčkou z bazalky a nahoru olivy ... k tomu hlávkový salát ... babička dovezla ze zahrádky :grinning:
13. kvě 2011 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jo hele, to sousedka nabrala 30 kg a když jim tvrdila že přibírá i po vodě tak dostala sprďana a zavřeli jí do nemocnice. Tam jí dávali prý snad jen nějaké polévky či co a když jim za tři dny přibrala nevim kolik kilo tak jí prý vyrazili :grinning: :grinning:
13. kvě 2011 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa jj to se uvidí až v praxi :grinning: To je stejný jako když mám troubu s x funkcemi a používám jen horkovzduch :grinning: Mikrovlknku mám i s grilem a ohřívám v ní jen knedlíky :grinning: :grinning: :grinning: Nikdy více ... obyč stačí .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2011 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
13. kvě 2011 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: mám na ledničce 6 smysl a vím jen že když jí nechám otevřenou tak pípá a na kamnech umím natáhnout čas :slight_smile: hlavně že peče :sunglasses:
13. kvě 2011 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa :grinning: :grinning: chudák sousedka :grinning:
@hradilenka mrkla jsem znova na toho hartana, vypadá vymakaně :wink: jj, uvidíme v praxi, jak se nám naše výběry kočárků a i všeho ostatního pro mrňata osvědčí :slight_smile: já jsem i musela počítat, aby se nám kočík vešel do výtahu. není tu kočárkárna a sklepní kóji nemáme..
13. kvě 2011 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee My máme všechno ... ale stejně bych tam kočár nedala ... nikdy nevíš jestli tam zítra bude a nebo co s ním bude .... ale je fakt, že nevím kde ho v bytě dám , chodbu máme jen tak na projítí :unamused: Asi ho budu parkovat v kanceláři :grinning: objednala jsem si k němu i ty návleky na kolečka tak snad to k něčemu bude :confused:
13. kvě 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka my ho budeme obcházet v chodbě.. :unamused: ve sklepě bych ho také nenechávala, ale ani nemáme kam vyklidit momentální nepotřebnosti. dnes redukuji domácí zásoby a jestli mi dojde trpělivost, tak co se do kufru pro charitu nevejde, poletí do popelnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2011 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee Jak se dá obejít je to dobré .... u nás nemožné :grinning:
13. kvě 2011 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee koukej co jsem našla na netu,,,, safari oblečko :grinning:
13. kvě 2011 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka :slight_smile: paráda. já myslela, že jsi se safari už přibrzdila :slight_smile: v kiku mají chrastítka žirafa,tygr...
13. kvě 2011 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka
@druidee
@lebapa Já se svojí váhou už tak nevzrušuju,no jo hold při výšce 18O cm se příbírá líp a pak to potom moc ani není videt,horší bude,když to porodu nepujde dole....ale tak počítám,že do porodu mužu mít ješte klídne 25 nebo i 3O kg nahoře a to teda nevím,kdo me pak odvalí do porodnice.....My kočárek budeme mít v kočárkárne,protože sme tu jenom 4 rodiny,co bydlíme a sousedka má termín porodu po mne,tak si tam obe budeme skladovat kočárky,do bytu nevím,nevím,kam bych ho dala.... :confounded: :confounded: :confounded:
@druidee já se občas chodím koukat na věci,čo už neobleču :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale vyhazovat je budu až po porodu,když váha nepojede dolu a budu si muset nakoupit novej šatník.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to nevím,kdo me pak zasponzoruje,když budu dostávat tu almužnu vo forme rodičovského příspevku.... :grinning:
13. kvě 2011 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka @druidee ty safari oblečky jsou krásný! kde lze sehnat?????
23. jdu na UTZ, holky, já se nemohu dočkat... ale při našem štěstí nám mimi stejně neukáže, jestli je on nebo ona. Všichni mi říkaj, že je to osobnost již od bříška... já se z toho..... :grinning:
13. kvě 2011 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka a jejej naše zooložka se zase hlásí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2011 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili01 no tak do poslední chvíle to bude prekvápko..... :wink: :wink: :wink:
13. kvě 2011 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili01 :grinning: :grinning: tak to je fakt individualista to vaše miminko :grinning: nás napínal do konce března..
@tasmailla1 no, snad tak razantntě nepřibereš. :wink:
ono prý pokud se přibere za pár dní moc moc kil, značí to často problém.. snad i tu préklampsii nebo tak. moje nej kamarádka tenkrát nabrala prý za 2 dny 10kg při prvním těhu..no šla urgent na císař. ale to nepíšu, že bych chtěla strašit, to neeeeee - jen se mi to vybavilo....
Jinak můj milý mi nedávno naznačil, že některé kousky mého šatníku jsou na mladší ročníky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2011 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
...jinak koukám, že je nás tu víc, kdo si zamkl profil :wink:
13. kvě 2011 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee to jsem nepochopila s tím profilem? měla jste některá špatnou zkušensot? Jak jsem od minulého týdne zpět v práci, tak ztrácím přehled..... :cry:
13. kvě 2011 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek