• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
tak jsem objednala další nažehlovačky z mmb (na fotce je asi třetina toho, co jsem objednala :grinning: ). jinak pro milovnice afriky a safari vzorů - paní má v nabídce i nápisy se zvířecími vzory i samolepky a nažehl. zeber myslím :wink: :wink: :wink:
13. kvě 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 je to nastavení profilu, že osobní údaje a fotoalba vidí jen přátelé :wink: tak ty už jsi opět v prac.procesu? takže záda dobré :dizzy_face: ?
13. kvě 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo já vím, že lze zamknout, jenom mně udivuje proč... jestli jste měla špatnou zkušenost s někým, proč jste se tak rozhodli.
Jo jo, jsem v pracovním procesu od minulého pondělí, od návštevy tý supr doktorky, kterou jsem si našla sama (přes net a tady na doporučení jedné maminy) a která mě vybavila všeličím možným, tak dobrý.... klepu na dřevo.. je sice pravda, že za svůj stůl se téměř nevlezu, tak velký mám bříško a ledva dosáhnu na klávesnici, ale dobrý. :grinning: Do konce měsíce to vydržím, pak mám nějakou dovču a papa :slight_smile: Musím doučit svojí nástupkyni a pak mohu v klidu vykročit k novým výzvám :slight_smile:
13. kvě 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 ani nevím.. do alba jsem přidala fotky, co nemusí vidět každý :grinning: a občas tu postřehnu takové zvláštní hlášky na koníku, jakoby někdo někomu fotky z albumů kopíroval a užíval jinde.. nechápu sama, ale asi se to děje..
tak to jo, to máš už jen pár dní... a po dovče už nastupuješ mateřskou? :slight_smile:
13. kvě 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka oblečky náádherný, fakt k sežrání :slight_smile:
@druidee hartan jak si pořídila hradilenka je fakt super, hodně jsem nad ním uvažovala, ale ten bych musela pořídit nový a to nevím jestli by mi doma prošlo, čtvrtý dítko mi už manžel razantně zatrhnul :grinning: mám vyžehlený prádýlko na mimčo v ložnici, ještě jsem ho nedala do skříněk. večer i ráno se kochal jak je to malinký a jak už se nemůže dočkat. říkala jsem mu že cejtím ještě že je čas a jsem ráda že mám miminko ještě v bříšku, už se nějak neženu v před jako u první..všechno to pak nakonec tak hrozně letí.. Profil jsem si dala jen pro přátele kvůli fotkám, dokud jsem tam nic neměla tak jsem to až tak neřešila
..jo a pro mladší ročníky jo? to se párkrát pootoč za nějakým zajíčkem a počkej jak bude měnit názor.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa je fakt, že se v těch určitých věcech už moc necítím... co jsem ostříhala dlouhé vlasy, změnila jsem dost i šatník.. :slight_smile:
No nic, jdu třídit a prát atd.. krásné odpoledne všem :slight_smile:
13. kvě 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jdu odpočívat a študovat ty chůvičky, to bude akce :slight_smile: já jsem taky docela dost změnila šatník, spíš mě k tomu donutila práce, ale sama cítím že ráda vlezu do střevíčků a do ženských svetříků než do mikiny. Ale ráda to střídám, pořád je to pohodlnější natáhnout botasky..i když jsem pak taková jak šedá myška...no a taky když si vedle mě stoupne stejně velká dcera tak aby si mě nepletly s její ségrou :sunglasses:
13. kvě 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 koukala jsem na tu holčinu jak ti psala o tom fusaku že ho vracela, je neaktivní. Tak to nás koukám akorát tou reakcí jen nahlodla viď? Mě se hrozně líbil, chtěli jsme jít hlavně do té vložky s opičkou ve žluté barvě a fusakem jsem k tomu chtěla ladit. asi půjdu hledat nějaké diskuze
13. kvě 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Tak vidíš a já zkusila, jestli náhodou neodpoví ještě jednou :cry: mezičasem jsem doma z práce, tak asi o víkendu taky kouknu na nějakou diskuzi, jestli někdo bude hodnotit....Já zatím barvičku nevím, jelikož netušíme, co je naše mimi zač :slight_smile: mrně jedno tvrdohlavý - ale líbí se mi snad každá, tak jsem jenom chtěla doladit dle pohlaví... fakt škoda!
13. kvě 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 jdu něco prozkoumat, byla jsem k.o. a krásně jsem se proklimbla. A i myslím že večer mi to půjde. Ta holka si myslím že sem nakoukla a od té doby sem ani nechodí. Moje poklona že ještě chodíš do práce, v kanceláři se to dá, ale zas ten stres..no pravda jestli už jen předáváš místo tak už to jinak utíká. Ale i tak bych byla vyřízenka :wink:
13. kvě 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 na netu jsem našla pouze tento inzerát http://deti.bazos.cz/inzerat/10069927/Nadhery-fusak-znPinkie.php tam je aspoň vidět fotka ne katalogová
na face moc nechodím, zkusila jsem zapátrat a myslím že jsem byla úspěšná, zkus kouknout na http://www.facebook.com/pinkie.cz?sk=app_187713464588331#!/pinkie.cz?sk=wall&filter=1 jsou tam i fotečky od maminek
13. kvě 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak to na FB vypadá, že jsou všichni spokojeni - i když většinou tedy kupují a chválí ty podložky do kočárů... :confused: tak nevim..ale děkuji za link, kdybych na něco narazila, dám vědět. Jinak vyřízenka jsem, ale je pravda, že jsem byla měsíc doma marod se zády, takže teď sice do práce chodím, ale jsem i docela ráda mezi lidma.... čumět do stropu a s bolestma nebylo moc zábavné :unamused:
13. kvě 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jsme řešily tu váhu holky, teď jsem našla tuhle tabulku, mě to ukázalo že bych měla cca přibrat mezi 11,5 - 16 kg, a teď jsem na těch 11,5 kg. měla jsem už počáteční váhu vyšší jak při prvním těhu, schválně to tam zkusím zadat jak to vyjde, ale u mě se teď trefili. Holčičky uvařily kaši a na to nakrájely párek tak jsem si pošmákla..teď je nechám koukat na princeznu - spokojenost na všech stranách :grinning: :grinning:

http://www.babyweb.cz/Prirustek-hmotnosti.aspx
13. kvě 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 a co záda teď? už je to dobré? ty jak jednou začnou tak je to hrůza, nedivím se ti že jsi teď ráda ve společnosti. Taky ještě jezdím do práce, dělám pro ně na pc něco málo z domova. Když to jde tak posedíme a podebatíme, hodně taky jezdím s holkama a jsem spokojená. Je dobré uplně doma nezakrnět, že bych si našla nějaké nové zájmy to asi nestihnu během MD, no uvidíme :sunglasses:
13. kvě 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem tak jsem vás v rychlosti dočetla. Dopoledne jsem polehávala páč jsem v noci moc nevyspala. Nějak jsem nemohla spát a slečna řádila jak divá. Uvařeno jsem měla tak jsem uklizela a odpoledne jsem si na chvilku zdřímal. Honzík byl na dvoře s dědou tak to bylo paráda. Martin se trochy vyspal po noční a po 3 hodině jsem jeli chystat na zítřejší dětskou soutěž hasičů-. Dorazili jsme domů až v 8. Honzík si to tam užíval. Měl volné pole působnosti tak se naběhal přes překážky a po kladině. Tak jsem zvědavá kdy usne. :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ahoj, tak to se divím že ještě neusnul :slight_smile: prima že mají chlapi takový koníček a vyřádí se u toho.Já si dneska taky zdřímla, teď tu koukám co bych kde vynašla a od 22 hod budu koukat na film. Mě manžel tento týden jezdí domů až tak kolem 23 hod a ráno zas odjížděl než jsme vstaly. Jo jak mají po noční tak toho většinou moc nenaspí. Taky ti mimi řádí vid? četla jsem na babywebu jak miminko často spinká, jen že má aktivní spánek - asi ze spaní nacvičuje, ale to je prý jako lehké pohyby a to teda si myslím moc neodpovídá :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa mimi řádí jak černá ruka. HOnzík usnul po 9 hodině. Odpoledne si zdřímnul tak půl hodiny v autě. :slight_smile: Máš pravdu po noční se moc nevyspí. Ještě že Honzík je aspoň dopoledne ve školce kdyby byl doma tak se nevyspí skoro vůbec.
Mimi dnes řádí už od 4 hodiny a já nemůžu spát. Budu to dohánět odpoledne. Honzík jede ke svému tátovi, Martin jede na závody a já musím s našima na nákup na jejich oslavu. Odpoleden zaelhnu do postele a ani se nehnu než se ti moji chlapy vrátí domů. Honzík přijede v 5 a Martin nevím. Pak hned jedeme ke tchánům. Skoro švagr má narozeniny tak budeme grilovat. Zítra zase závody. To mě připomělo že jsem nevyžehlila Martinovi košilu do uniformy. budu to muset ještě udělat. :frowning2:
14. kvě 2011 ve 04:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: nebyla jsem tu sto let, měli jsme trochu trápení, byla jsem chvilku v nemocnici, ale snad je to už dobré. Docela vám závidím kila nahoře, my máme 3,5 :unamused: vůbec nevím proč, ale malá prý roste normálně, tak snad je to všechno dobré, už je hlavičkou dolů a je to ohromná fotbalistka :slight_smile: strašlivě mi padaj vlasy a někdy mám opravdu hrozný nálady :grinning: Jak se všichni máte? Co pořád děláte? Co miminka, jak rostou?
14. kvě 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky dobré ránko, tady to zatím vypadá dobře, svítí sluníčko :sweat_smile:
@dpetulinka no ahoooj ... už jsme tady s holkama špekulovaly, kde si a nejen Ty chybí vás tady víc.... říkala si, že sem nahlídneš občas a nic.
Jak dlouho si byla ve špitále a co vás trápilo? Snad je to už dobré ... jak se cítíš? Tak tu Tvou váhu nechápu ... co na to povídají doktoři? Kolik tedy malá váží a měří? Naše malá není malá,ale velká :grinning: 2kg a 35 cm .... asi to bude těmi vitamíny co beru celé těhu ... švagrová mě na to upozorňovala .... jinak vše ok až na záda, klouby ... to je děs .... a mám pocit, že břicho mi každou chvílí exploduje, jak ho mám už velké a napnuté ....
14. kvě 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka chybí nás víc? Občas jsem nakoukla, ale ani jsem nějak neměla náladu nic psát. Dlouho ne, asi týden, mám čípek úplně měkký a začal se zkracovat a já se začala otvírat, ale pustili nás domů, mělo by to být dobré, když prý budeme odpočívat. A trošku nějaké rodinné problémy, né teda týkající se přímo nás, ale to víš, všechno to nějak víc a hůř prožívám a nebudu se snad ani vdávat jen kvůli tomu, že mám rozhádanou rodinu a nechci se koukat na ty jejich kyselý ksichty na svojí svatbě a já stojím uprostřed a nevím proč bych se měla přestat s někým vídat nebo bavit, když mi nikdo nic neudělal, nečekala bych že se takhle budou chovat dospělí lidé.
Vůbec nevím jak je velká, doktor mi jen řekl, že roste normálně, tak jak má, že by to musel znova měřit, tak jsem na něj koukala jak péro z gauče. Jsem taková rozlítostněná :slight_smile: pořád bych pobrekávala a ani nevím proč. Záda jsou mrchy co? A to mi nikdo nevěří, že mě tak strašně bolej, když mám malé bříško.
14. kvě 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Tak s tím čípkem se musí dávat pozor, taky mi ho od začátku kontrolují. Tak rodiné problémy hmm ... tak znesvářené dvě rodiny ... Tvá a jeho? Hmm to se tak někdy stává .... Tak udělejte svatbu bez nich a je to ... je to Váš den a ne jejich ... a když si nedají říct tak co ....
Ty záda mě taky bolí od začátku .... je to asi tím, že se tam vše roztahuje a tlačí tam kde nemá ... někdo na to netrpí a někdo od začátku tak je to náš případ.
Jo ještě chybí werty a začíná to na p ten nick .... nevím přesně juknu se pak na profil abych to nepopletla ... je z Prahy taky se stěhovali a nebí tady už pěkně dlouho . U werty jsem také přemýšlela, když čeká ty 2 jestli nemá nějaké komplikace že tady ani nic nenapíše... doufejme, že ne , že je vše oki a jen jim třeba nejde net :wink:
14. kvě 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka dost mě to vyděsilo, začala jsem totiž špinit, chodila jsem do práce, teď nemůžu a asi se tu ukopu nudou :slight_smile: ale ne, jeho rodina je úplně v pohodě... to prostě jen moje a moje, tátova a mámina strana, naši se před dvěma lety rozvedli a teď táta zas začal dělat nějaký tlaky přidal se k němu brácha a už to jede a já toho mám plný zuby. Aha, no to by asi klidně mohla být už v nemocnici, jak jsou dvě můžou se drát už ven, ale snad ne a je to nějaký jiný důvod. Vím koho myslíš a jinak holky chodí? Už se mi stýskalo, ikdyž jsem taková bez nálady, snažím se být v pohodě kvůli malé, ale nějak mi to nejde. No jo záda, ale prý nás nebudou bolet při porodu, když nás bolí celé těhotenství :grinning: mám spíš pocit, že to bude naopak. No já už bych šla rodit být na mě :grinning:
14. kvě 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Aha ... no tak to je jasný ... po rozvodu je u většiny případů všechno jinak ... a lidi co si znala přestáváš poznávat. Už jsou dospělí, tak si to musí vyřešit sami ... Ty se do toho nemotej, jen by ses zbytečně nervovala a nestojí to zato stejně s tím nic neuděláš.
Tak s tou werty uvidíme třeba napíše až budou venku :grinning:
Jinak holky sem chodí píší máme tady i nějaké nové .... jen teď to někdy vázne, venku je už hezky tak jsou holky venku a nebo se chystají na prcka , perou, žehlí, nákupy atd.
A jak Vám se bydlí v novém už sis zvykla? Co sousedi a tak? Máte doma už net a nebo píšeš z bývalého bydliště?
Jo raději buď doma unuděná, jako špatná a ve špitále ...
14. kvě 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vůbec se do toho nechci motat, nechci to ani poslouchat a dost mě štve, když přijedu k jednomu z rodičů a on spustí... máma brečí... táta se vzteká, jako by lidi kolem neměli svoje starosti. Ale jo, docela zvykla, jen je to tu malééé :grinning: sousdi v pohodě, teda teď se pod nás nastěhoval nějaký mladý pár,který se pravidelně v jednu hodinu v noci oddává sexuálním hrátkám a slečna je tak náruživá, že mě to vzbudí, protože postel mají prostě naplácnutou na trubkách od topení, je to stejný byt jako máme my a jsou dvě možnosti kam dát postel, tam co ji máme my a nebo k topení :grinning: fakt paráda, ale teď už se to začíná klidnit, asi si na ně stěžovali lidi z jejich patra, protože se mě byla ptát paní, co nám ten byt pronajímá jestli nejsou hluční. Máme doma net, ale je to tu strašně špatný se signálem, chvilku jde, chvilku nejde, i televize nám tu jde blbě, je to príííma :grinning: jojo, to je jasné, že raděj doma v klidu, ale je to dlouhé. A co u vás? Už všechno nachystáno? :slight_smile: kdy máš vlastně termín?
@hradilenka
14. kvě 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu do města koupit nějakej kus masa k obědu :wink:
14. kvě 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka
snad by si sousedce nezáviděla :grinning: :grinning: :grinning: chi chi ... to znám od nás z baráku taky ... bydleli tady jedni a Ti to dělali od 1 do 3 do rána ( každý den ) a ta u toho hulákala jak na lese .... nám to nevadlilo my spíme dobře , ale soused vedle ten je sice mladý,ale spát nemůže .... tak vždycky na ně nadával .... :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem mu říkala, že mu závidí .... že oni doma jsou nějak moc tiše :grinning: :grinning: :grinning:
Aha , tak slabý signál ... tak se zkus zeptat poskytovatele jestli by to nějak nevyřešil.
Jo tak u nás je všechno nachystáno , kromě tašky do porodnice :grinning: :grinning: :grinning: s tou asi začnu příští týden. Je to nedávno co se mi zdálo, že jsem rodila v 36t a to je za chvíli ... tak kdyby to tak skutečně bylo abych nebyla zaskočená :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak mi prý hrozí ze 70% císař, kvůli těm mým předešlým operacím. Tak jsem zvědavá jak to nakonec dopadne. Člověk neví co je ve finále lepší. Termín mám 14.7 ... ale jméno ještě nemáme :grinning: :grinning: :grinning: co se líbí mamince , nelíbí se tatínkovi a když řeknu tatínkovi vymysli něco Ty tak má taky problém :grinning:.... tak jsem říkala, že to nakonec dopadne tak že se na příjmu zeptám PA jak se jmenuje a dáme jméno podle ní :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. kvě 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásné ráno...a jejej dpetulinka se nám vyklubala z hor.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@dpetulinka hlavne ,že se v pořádku,už sme si dellai o tebe starost....hmmm,rozvrácená rodina to moc dobře znám,naši jsou taky rozvedený,normálne se nebavej,takže jsem mela strach,jak to bude vypadat na naší svadbe,ale udelali to všechno skvele,začali se bavit,i když jenom naoko,aspon nebyla dusná atmosféra a já si mohla svoji svadbu užít.....občas by dospeláci potřebovali nakopat do pr...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka ješteže jsem nemela nikdy sousedov,co jsou tak hlasitý,to bych se hnedka musela stežovat..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jméno podle PA?A co když to bude Filoména :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo Josefína.....no to snad neeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 No tak to nevím... můj má samy takové nápady :grinning: :grinning: :grinning: aby mě popíchnul .... tak když se nebude líbit jméno po první PA tak si zavoláme druhou :grinning: :grinning: :grinning:
Naši to včera projeli chi chi jsem to tušila že švédy neudělají ....tak budou hrát o 3 místo že?
14. kvě 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek