• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
dobré ráno,snad máte lepší den než já :unamused:
Dneska už nemluvím vůbec a navíc mě tak strašně bolí v krku,že nemůžu ani jíst a když se rozkašlu,tak malou hrozně lituju,chuděrka. Noc hrozná,ta bolest mě budila a když už jsem usnula,tak jsem se každou hodinu a půl budila,jak jsem se chtěla překulit na druhej bok a byla jsem na zádech,tak mě hrozně bolelo břicho,ale až tak jako od pupíku nahoru,no prostě děs.

Včera jsem volala mamce,ať k nám zítra nejezdí na pouť,že mi není dobře a ta si myslela,že si z ní dělá můj manžel srandu a chrochtá do sluchátka,tak mi trvalo asi pět minut,než jsem jí vysvětlila,že to opravdu není prdel.
Dneska už jenom šeptám... Jsem zvědavá,jak dopadne výtěr,ale horečky nemám,tak snad je to fakt jen hnusný nachlazení.
Ach jo,po čem ho..o,to musím chytit já... :angry:
14. kvě 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo budou hrát o bronz.....no co,i to se stává a prohra už musela přijít,protože doted jenom vyhrávali...no i když by skončili na tretím míste,i to je pekný....no každopádne na zhode jmen máte ješte čas,ale aby ste to pak neřešili na pposlední chvíli,když pojedete do porodky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 chudák,tak se brzo z toho vyléč a at je brzo líp.....
14. kvě 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 och to je nemilé Emile :rolling_eyes: Tak na sebe dávej pozor ... raději si zajdi k doktorovi .... aby to někam nesedlo
@tasmailla1 podívej nějak to dopadne ... sice nevím jak ... ale dopadne :grinning: Trocha adrenalínu nezaškodí :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já teda nevím nevím,jak já bych cestou do porodky řešila ješte k tomu¨adrenalín.....toho adrenalínu a strachu z porodu bude hafo a ješte k tomu se zaobírat jménama,to už by bylo na me moc... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 To už Ti pak ani nepříjde :grinning: ... A Ty jako zdravotník by si z porodu strach mít neměla :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ja jako zdravotník jsem taky žena jako vy všechny a to neznamená,že strach nemám,strach je přirozený.....si jen říkám,ješte 2 mesíce do porodu a ono se to překulí a ani se nenazdáme a pojedem do porodky.....já bych ráda,ale kdyby me tam odvezl manža,no pokud bude pracovne mimo hradca,tak si budu muset zavolat záchranku....ajajjaj no nemám z toho dobrý pocit.....
14. kvě 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to máme chvilku po vás a my stále nemáme kočárek, protože můj chlap má pořád dost práce kolem, ale zajet se mnou tam kam potřebuju, to ne... no Ondráše to taky nevzbudí, ale já mám to spaní teď strašně lehoučký, takže jsem přesunula postýlku na druhou stranu a sebe na druhou stranu postele a buď už je klid, nebo já to neslyším :slight_smile:
jej, tak císaře? No tak uvidíš, já si myslím, že je to nakonec jedno, hlavně že mímo dostanou ven :slight_smile: já začínám mít lehký strach z bolesti, protože mám pocit, že to nemůžu přežít :grinning: ale tak asi to přežiju, jako všechny, jen aby to bylo rychlé :grinning: a fakt nemáte jméno? :slight_smile: to je dobrý, to my se taky nemohli dohodnout, takže Klárka je strašnej kompromis, kterej se nijak nelíbí ani mě, ani Ondrovi, ale ani jeden k tomu jménu nemáme odpor, což je úúúspěch :grinning:
@tasmailla1 no jo, co nadělám, já doufám, že se to zase trochu zklidní, ale nerada bych něco řešila na svatbě. Ke všemu pecka... máma se bude vdávat :grinning: tak jsem zvědavá odkud se to táta dozví, to zas dostanu vynadáno, že jsem mu to neřekla.

S hokejem je to hroznááá škoda, ale tak snad bronz a zlato za rok :slight_smile:
Tak jsem šla pro maso a přinesla jsem tapetu... :grinning: :grinning: :grinning: dobrý ne?
14. kvě 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak já jsem myslela, že zdravotníci tak nějak zvládají vše líp ... když slyším švagrovou, tak je vše brnkačka a ta má zasebou toho už taky požehnaně.... asi je to i o povaze ....
můj manžel je taky 25km odsud v práci ... když mu zavolám , tak je tady snad do půl hodiny .... a to bych měla vydržet ... mě by záchranka neodvezla, je to jiný okres kam jedu rodit ... to bych si musela vzít jedině taxíka :grinning: :grinning: :grinning: nebo si to odřídit sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak to ti držím pěsti, já tohle měla skoro 14dní, nakonec i s teplotou, ale jen zvýšenou, tu jsme vyhnali půlkou paralenu :grinning: ale ta strašná rýma a bolest v krku už mě úplně deptala, nemohla jsem se toho vůbec zbavit. Tak ať je hlavně brzo líp.
14. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka taky jsem zvědavá jak si to naplánujeme, Ondra mi řekl, že je schopnej u mě být ze všech míst kam jezdí do dvou hodin :grinning: tak si říkám, že to asi bude stačit, zas tak rychle asi rodit nebudeme, ikdyž mít to do dvou hodin zasebou, tak to by mi nevadilo ani kdybych porodila cestou :grinning:
14. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jj maso místo tapety .... :grinning: bude v trojobalu jako řízek ....? :grinning: Tak mamča se vdává chi chi to je super ... tak to udělejte společně :grinning: :grinning: :grinning: No s tím jménem to není fakt jednoduché ... zvláštní to je ... ani jednomu se to jméno nelíbí , ale je to nejmenší zlo jak píšeš :grinning:
Já abych pravdu řekla tak mám největší strach než dojedeme do porodky , pak už je to osud jak to půjde. Ještě jsem zvědavá koho chytím u porodu ... snad toho koho si přeju :sweat_smile:
14. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to já ještě stále nevím kde chci rodit, áááá nemůžu na to ani myslet, hlavně aby nebyly žádné komplikace a šlo to samo, bez kapaček a tak podobně, to bych byla nejšťastnější. S těmi jmény je to hrůza, člověk by chtěl pro svoje dítě to nejkrásnější, ale nějak mu nedochází, že partnerovi tonejkrásnější nemusí připadat nejkrásnější :grinning:
No právě mám chuť jít místo vaření lepit... tak nevím nevím :grinning:
14. kvě 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já dělám zase až večeři až se můj vrátí z práce , bude sm.hermelín, brambor a rajč.salátek.
Zatím nemáš ani představu kam by si chtěla rodit? A co doporučení okolí a nebo doktora ke keterýmu chodíš ? Jo poslyš změnila si toho svýho a nebo si nakonec u něj zůstala?
14. kvě 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no to by mi nejedl, já jsem se dnes rozčílila, protože jsem vyhazovala omeletu, co jsem mu dělala k večeři, zapečené brambory, co jsem dělala k obědu a kuře na paprice, co jsem dělala v týdnu, tak jsem mu řekla, že dnes nevařím, jel s bráchou někam pro gauč, tak se asi na jídlo staví a udělám až večeři, ale mám toho plné zuby. Slíbila jsem mu takový masový měšce, ale nechce se mi, pořád vařím jen to na co má chuť a když jednou udělám něco jiného, tak to nejí a já to pak vyhazuju, protože bych to jedla týden a když u toho člověk to dopoledne stráví, tak ho to rozčílí.
Rozhoduju se mezi Náchodskou porodnicí, kterou mám kilometr od domu a Vrchlabím, tady mám strach, že do mě hned naperou oxytocin, nastřihnou ať to bude potřeba nebo ne a mímo mi hned odnesou a dvě hodiny ho neuvidím. Ve Vrchlabí mám zase strach, že to bude šílenství, že příjdu na to, že tu bolest už nezvládám, ale tam mi žádný léky na bolest prostě nedají, nevím, nějak se nemůžu rozhodnout, kdyby člověk věděl do čeho jde... u doktora jsem nakonec zůstala, protože mě v Náchodě nikdo nevzal, všichni mají plno a jelikož nemám k dispozici auto, tak dojíždění by bylo naprd a dobrá doktorka je vblízkosti prý až v trutnově ,takže válčíme, on dělá jakože nic, já taky, všechno běží normálně, jen ten přísun informací je prostě minimální, já se pouze domnívám, jak je malá velká, protože mi to prostě neřekl
14. kvě 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Tak to nechápu , proč by Ti tam v té nemocnici nemohli dát nic proti bolesti? To se dává přece všude , mají Ti to nabídnout a nebo si o to řekneš.
S tím vařením Tě chápu ... bych se na něj vyprdla ... nejíš tím pádem nemáš hlad nic jinýho není a bylo by .... ten můj sní všechno co uvařím je dobrý strávník a vždycky pochválí.
S tím doktorem to třeba vyřešíš po porodu. Teď mě napadlo a tam do toho špitálu co máš kousek by si nemohla chodit k některýmu? Oni mají ve špitále i ambulance ... taky teď chodím do špitálu. Jsem i ráda, že jsem s nimi v kontaktu, snad to bude lepší když budu rodit, že jsme už tak oťukaní .
14. kvě 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka protože tam dělají přirozené porody, je tam krásné domácí prostředí, pokud nejsou komplkace rodí se jen s asistentkou, ale prostě využívají jak "altrnativní" metody tišení bolesti, epidural, ani žádnej oblbovák ti nedají.
Ve špitále by mě asi vzali, myslím, že musej, ale upřímně... teď se pobavíš, mě se nechce šlapat ten ukrutnej, opravdu ukrutnej krpál, je to úplně na vršku města, chodila jsem tam na praxi a byl to teror, každý ráno :grinning: as tím naším klidovým režimem nevím jestli by to bylo ideální a jak doktor začal dělat, že nic, začal se se mnou zase normálně bavit, tak jsem to přestala řešit. Ale je pravda, že je výhoda potom při porodu, že už ty doktory znáš.
Teda zas mě bolí v podbřišku, jak před měsíčkama, pořád se chodím kontrolovat jestli nešpiním, tak doufám, že to přejde, ach jo.
14. kvě 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jinak s tím jídlem... já si udělám krupicovou kaši a hotovo :slight_smile: jsem zvědavá, co drahouš na to. S ním to není jednoduchý, půlku věcí nejí a já už to mastný vepřový nemůžu ani vidět, kdybychom měli každej den pečenej bůček s knedlíkem a se zelím, tak je v sedmým nebi
14. kvě 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Tak si zavolej do špitálu vždycky taxi .... za ten 1km zaplatíš pajsku a je to .... :grinning: stejně tam chodíš na KO 1x za 14 dní ne? Je pravda že před termínem 1x za týden. No ale jak už jste v klidu s doktorem tak nic.
No musíš dávat na sebe pozor ... taky mě někdy bolí jak před menzes ... asi mi tlčí sem tam na vaječníky ... tak mi to příjde... ale třeba je to jinak. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo děvčico , jak si špatně chlapa naučíš z kraje, pak s ním už nehneš ,,, to myslím to jídlo ... chce to tvrdou výchovu :grinning: :grinning: :grinning: pak bude vděčný i za tu kaši :grinning: :grinning: :grinning: Nesmíš ho tak mlsat ... :grinning: A když by něco remcal, tak ať si uvaří a je ... má taky ručičky a nožičky :grinning:
14. kvě 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm no u nás je to to samý,co se týče jídla,ten muj má rad masíčko a testoviny,ale jinak když udelám zapečený brambory,tak se moc nezavdečím,to si pak musím jíst sama,nebo smažený kveták,to taky nejde mu dole hrdlom....no co,ale me už taky to maso jede občas na nervy,já zas taková masová nejsem....já radši testoviny...
14. kvě 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nemáte to jednoduchý s těma chlapama .. jak říkám můj jí vše jak krupicovou kaši, tak květák, zapečené zemáky ... všechno sní ... je pravda , že má nějaké věci oblíbené,ale sní všechno :grinning:
14. kvě 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no vidíš, to mě nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: člověk je ze všeho vyvalenej.
No jako fakt končím, až bude malá na světě, tak bude mít smůlu buď bude co bude, nebo nebude nic, on nejí ani polívky nic, normálně mám kolikrát chuť fakt zvednout telefon a tchýni poděkovat :grinning: květák by taky nesnědl, v žádné podobě a já ho tak miluju :D
14. kvě 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jestli ta malá bude po něm tak si užiješ :grinning:
14. kvě 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a víš co? já měla vždycky nervy z toho, že jsem rozmlsaná :grinning: jestli bude malá po tátovi, tak to balím a najímám kuchařku :grinning:
14. kvě 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka :grinning: :grinning: :grinning: ne to je lepší se pak chodit stravovat do restaurace,,, tam je jídelní lístek a můžou si vybrat ... kuchařka by taky doma nevařila x chodů aby si vybrali :grinning: U nás je nejvíc vybíravý pes a kočka :grinning:
14. kvě 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Už máš vybranou dětskou doktorku? Já se to chystám pořešit příští týden ...
14. kvě 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to ti upřímně závidím :slight_smile: doktorku vybranou mám, jen tam ještě musím zavolat, nejdřív jsem myslela, že půjdeme k té, ke které jsem chodila já, ale nakonec ne e, máme jednu 50metrů od vchodu a prý je dobrá, tak jsem si říkala, že budu klidnější, když ji budu mít za rohem, kdyby se něco dělo. Akorát nevím ke komu půjdeme až se odstěhujeme
14. kvě 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Tak snad tam ještě chvíli zůstanete ... teprve teď jste se nastěhovali :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no chvilku asi jo, ale nejdýl na jaře se budeme stěhovat :grinning: bude se předělávat domeček po babičce
14. kvě 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás dneska krásně, chodí máje tak se k večeru půjdu podívat na besedu, ale jsem taky nějak líná. Po obídku přijede kámoška na kávu, těším se že pokecáme.
@dpetulinka s tím jídlem to máš prima, my dneska máme zrovna výpečky se zelím, ale taky to vepřový už moc nemusím. V týdnu vařím jak kdy, dcery mají jídlo ve škole, občas máme véču jen studenou a manžel jezdí kamionem tak se stává že jeden týden není doma vůbec, pak zas každý den. ale aspoň to není stereotyp. S porodem si myslím že se nemusíš bát času. Co jsem měla já, tak mi začalo šimrání od páteře k pupíku, z kraje to je hodně nepravidelné a vyplatí se jet do porodnice až se to trochu časově srovná..když ti teda nepraskne voda hned. Já si chodila doma a při obou jsem byla tak půlden v porodnici než se to dostalo do finále. Určitě když tam ale přijedeš hned jak to začne nikdo tě nevyhodí, jen je to doma příjemnější.U první jsem si tenkrát četla že 24 hod odchází hlenová zátka, tak jsem vzala tašku, jeli jsme ještě na plánovanou návštěvu ke švagrovi a pak do porodnice. Manželovi řekli že holka bude ještě v noci, on byl doma nerv a já si v porodnici četla časopisy.Rodit jsem začala až druhý den když mi píchli vodu. No a u druhé jsem raději jela odpoledne ve 4 hod. měl mě na starosti brácha a zlobil že o půlnoci nikam se mnou nepojede. No a Barunka byla v 0,45 hod, ještě jsme čekali opět s píchnutím plodovky na taťku..a teď už se těší jak bude i tady u toho, jen jistoty že to stihne nemám total žádný
14. kvě 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek