• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka no já mám pocit,že nízká porodnost vubec není,to pořád vidím po meste tehule a maminky s kočárkama....to si taky říkám,nedej bože aby se neco stalo manžoj,to si neumím ani len představit.....
@hradilenka jhojo jak píšeš na tmavší plet se vždy najdou prachy,ale že bílí lidi maj problémy,to je až tak nezajímá,já taky mám oddeláno 1O let,ani jednou jsem nebyla na neschopence,všechno jsem si vždy řádne zaplatila a když potřebuju pomoc od státu,tak se na me vyprdne,ješte me obere a to málo penez,na co nárok mám.,..a že vzali porodný,to je kapitola sama o sebe,štve me to pořádne,z tých penez si človek aspon neco mohl koupit,ale takhle,pokud na to človek nemá,tak pořídit si díte je těžký....
14. kvě 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já duhý brzo vážně neplánuju, protože by se opakovala situace co teď, čtyři roky doma za tři a půl tisíce.... za deset let mi bude 31... to je normální věk dnešních prvorodiček, já do druhého fakt nepůjdu, teď ne, chci taky začít chodit do práce a za tři roky to taky může vypadat tak, jako kdysi, že mateřská se bude brát půl roku a pak šlus a nazdar, poraďte si. Nemyslím si, že by se jedináčci měli špatně, je to o výchově, já sice bráchu mám, ale o dost staršího, jsem skoro jako jedináček, našim to nešlo, jsem takový vymodlený ditě a nikdy mi špatně nebylo
14. kvě 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no tady v hradci jesle jsou,ale nevím či jsou státní,protože kolegyne dala dceru do jeslí,ale platí za ne kolem 4OOO teda jsou soukromý...a za druhý,nikde není psáno,že ve třech letech ti díte do školky vemou...tady v hradci jsou školky přeplneny,tak si vybýraj koho vezmou a nárok nejvěčší maj deti předškolního veku teda kolem
4-5 roku.....
14. kvě 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 u nás si stěžovala vrchní z porodnice, že je málo rodiček, al v poradně je plno, to je pravda, jen si myslím, že to nebude trvat dlouho a ono přece jen průměrnej počet dětí na ženu 1,5 není vysoká porodnost
14. kvě 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Tak já to vnímala jinak když jsem byla sama... chyběl mi tam aspoň ten jeden sourozenec... a teď mi to taky třeba chybí, když si Vás tady čtu , že jedete za bráchou , ségra jde s váma vybírat věci a tak ... prostě ta nějaká blízká duše tu není ...
@dpetulinka ale tak snad problémy s kojením nebudeme mít a budeme kojít co nejdýl to pujde,ta umelá výživa to je teda darda.....
@hradilenka když není sourozenec,tak je dobrá i kámoška....
14. kvě 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to je pravda, pokud je plno, přednost mají předškoláci... myslela jsem to tak, že mladší jak tříletý ti nevezmou vůbec
14. kvě 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka když jste u té porodnosti tak se koukni na tohle ... je na tom kus pravdy

http://www.youtube.com/watch?v=74iYg1SQREo
14. kvě 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nikdy to není ono :frowning2:
14. kvě 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já bráchu mám, ten má manželku, děti mít nemůžou, ale co jsme se odstěhovali, tak jsme se prakticky neviděli, nějak to nevnímám, byla bych ráda, kdyby to bylo jinak, ale přes koleno to lámat nebudu a hlavně jsem zjistila, že možná tím, že si rodinu člověk nevybírá né vždy s ní je naladěnej na stejnou vlnu, to se mi stalo u táty a bráchy, prostě jim nerozumím, jsme asi každý hodně jiný. Mám kamarádky se kterýma se vídám a který už mají malé děti, tak s těma nějak válčíme :slight_smile: mamku, tetu a tak mi to nějak nepřijde.
14. kvě 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to už jsem kdysi viděla, ani si to nemůžu pustit znovu, je mi z toho úplně špatně, ale je to pravda, když se člověk zamyslí, tak pokud dva lidi přivedou na svět dva další lidi, tak se to vykrátí, dva se narodili, dva umřou, pokud je to míň je to špatně a aby se něco změnilo museli by lidi mít alespoň tři děti.
14. kvě 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no hlavně z toho vyplívá to, že nakonec tady v evropě to bude sám arabáč .... a pak tady bude stejný bordel jako v jejich rodných zemích ... jsou to fanatici ...
14. kvě 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka s tou rodinou je to těžký máš pravdu, ale říkám si co kdyby ... a jepší to zkusit jak tuto možnost zahodit :wink:
14. kvě 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka fuj, nedá se na to koukat, měje z těhlech věcí úplně divně. To ti rozhodně neberu :slight_smile: jen si myslím, že jedináčci na tom nemusí být hůř než děti, které sourozence mají :slight_smile: ono nakonec člověk míní a ... za tři roky uslyším tikot a budu chtít znova držet v náručí to malé miminko.
14. kvě 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. kvě 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka to si psala už předtím,že se nejak s tou přitelkyní nebo manželkou bráchy nebavíte,že asi žárlí,že ty čekáš mimino a ona nic...tak koukám,pořád to platí,že se nebavíte.....to je škoda.....
@hradilenka fuj z toho videa je me hnusne...samej arabáš,to je teda perspektiva,počkej a kolik bude ješte teroristickejch utoku....a třeba válek....
14. kvě 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo to bude doba k tomu spěje ...
14. kvě 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no staví stáje a pořídili si dva koně o kterejch má potřebu mi pořád vypravovat, když se jednou za uherskej rok potkáme, myslím, že ani do porodnice se nepřijede podívat, adoptovat si něchtějí, svoje mít nemůžou, já se snažila všemožně chápat a omlouvat, ale už mě to nebaví, prostě mám svoje starosti a s ohledem na ni ji je nevyprávím, tak mě ale opravdu nezajímají problémy jejich koní, ve chvíli, kdy mi hrozí předčasnej porod a kdy mám strach, aby malá byla zdravá a v pořádku, nejsem totiž schopná, což je asi moje chyba postavit dítě a koně na stejnou úroveň, i když chápu, že je pro ni je to totéž, mě to prostě nejde a nevím proč bych měla jevit zájem, když mě se ani nikdo nezeptá jak se daří a jestli něco nepotřebuju.
14. kvě 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka holky ne, války ne, touž se mi pak tuplnem nechce mít děti :frowning2: je hrozná ta představa toho, co nás všechno může čekat
14. kvě 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka podívej se zpětně ... každá generace měla nějakou katastrofu ... si myslíš, že nám se to vyhne? Všichni si přejeme aby ano ,ale historie se opakuje ....
14. kvě 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už se tady zakabonilo ... asi bude ten deštík ... jdu s hafanem ven, než opravdu začne ... tak zatím pa a opatrujte se :wink:
14. kvě 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka kéž by. Tak my máme za rok naplánovaný koonec světa, ne? :slight_smile:
14. kvě 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hezky si to užíjte, tady už se taky zatahuje. Až se vrátíte tak otázka z jiného soudku, máte někdo problém s padáním vlasů?
14. kvě 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jako je fakt,že jsem si musela nechat ostřihat vlasy,protože jsem je mela už strašne zničený,takže tedka je mám kratší a je to pohoda,jsem ji je chtela i nabarvit,ale do porodu si je barvit nebudu,až po šestinedelí bych si na ne nejakou barvu hodila...pred tím,když jsem mela dlouhý vlasy,tak me padali a tedka jak je mám kratší,tak skoro vubec ne.....
14. kvě 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já mám vlasy po ramena, hodlám to nechat ještě zkrátit, ale už jsem na stříhání byla a je to hrozný, uplný chuchvalce :(
14. kvě 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no já je mám delší než po ramena,ale nepadaj me.....
14. kvě 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no jo občas tehule trápej i tyhle problémy s vypadávaním vlasu.....ale tak snad po porodu to budeš mít lepší....to říkaj i o zubech,že se víc ničej.....
14. kvě 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já mám jaksi strach, že to bude po porodu ještě horší :grinning: no jo, uvidíme, kdyžtak si pak nechám napíchat B12, ona to měla i moje mamka, je skoro bez vlasů po mě, říká mi, že je to daň za holčičky :slight_smile:
14. kvě 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka paruky předci prodávaj,tak v tom nevidím problém.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek