• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka a jak si psala,že si ležela ve špitálu,to kde si ležela?v Náchode či ve Vrchlabí?A postýlku už máte?
14. kvě 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 v Náchodě, do Vrchlabí bych jela rodit, ale jinak je to z ruky. Dej pokoj s parukou :grinning:
14. kvě 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo jo postýlku už máme, dneska jsem koupila prostěradla, povlečení už taky máme, tak to by snad bylo v kupě
14. kvě 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka postýlka je už složená?my ji máme už složenou,tak se teším,až ji pak pred porodem povleču....a co vám ješte je potřeba?či už máte pro mimi krome kočárku všechno nakoupeno?
14. kvě 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jojo už je složená, ale povlečení jsem ještě ani nezkoušela, taky se moc těším, až to bude hotové. Budeme mít půjčenou i kolíbku, na tu se taky ohromě těším. No chybí mi věci do porodky a pro mimi kosmetika a takový ty věci z lékárny, na kterou se chystám udělat příští týden zátah, to dokoupím a už to asi bude v celku, pak už jen tak něco, co kde potkáme a bude se líbit. A jak jste na tom vy?
14. kvě 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no já povlečení taky neskoušela,ale jak jsem všechno už vyprala a vyžehlila,tak musím uznat,že to povlečení se pekne blbe žehlí,ale jinak je krásný,bylo objednáno z netu.....no já už v lékarne nakupovala,jenom mám ješte zálusk na odsávačku na vysavač,takže tam ješte nabehnu...vložky a takovýdle veci i kosmetiku pro mimi mám,ale chybí kosmetika pro mě...a ty vložky porodnický od SAMU ,co jsem si koupila,me přijou krátký,ale pani lékarnice říkala,že všechny tehule berou tyhle vložky,tak jsem zvedavá,jak s tím vydržím v porodke,stejne bude nejlíp,až budu používat normální vložky a
ne tyhle porodnický.....jééé kolébka,to muže bejt úžasný,tak to potřebuješ extra povlečení i do ní....a co tu houpačku,nebo co se ti to líbilo,tu si pořídila taky?
14. kvě 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka s tím padáním vlasů to může být způsobeno i tím, že nemáš v pořádku štítnou žlázu. Raději si zajdi k obvodní aby Ti udělala krevní testy . To může mít špatný vliv i na mimi tak čím dřív tím líp. Já se se štítnou léčím už 2 roky, tak mě doktor během těhu zve 4x na kontrolu aby se hlídala hladina a je fakt, že v těhu mi zvýšil dávky léků.
14. kvě 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás v rychlosti dočetla. Ráno tu není ani noha a přes den toho tolik napíšete. :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme nakoupili na oslavu a já jsem z toho byla tak unavená že jsem vytuhla na hodinku. Martin se vrátil ze soutěže a teď ještě spí. Z noční jel hned na soutěž. Čekáme až se vrátí HOnzík od svého táty a jedeme ke tchánům.

@tasmailla1 ty porodnické vložky stačí. Já jsem je měla jenom v porodnici a doma jsem pak používala normální vložky na které jsem byla zvyklá.

Nakoupila jsem si do zásoby vlhké ubrousky a taky jsem koupila opalovací krém na mimi i pro Honzíka. Koupila jsem niveu senstiv dětskou 50.
14. kvě 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka rozhádané rodiny to je jenom potíž. Že si nedají pokoj aspoň kvůli tobě. Potřebovali by dostat pořádně na pusu. :wink: Jinak se drž a odpočívej. :slight_smile:
14. kvě 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Taky mám koupené jen ty porodnické , kolik si bereš balení do špitálu? Já mám koupeny 4 ... když tak bych poslala mojeho aby koupil ... a pokud pochybí, tak si myslím, že dají i ze špitálu ....
14. kvě 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 a kolik si mela balíku tych vložek?stačí 2 balíky?nebo si mám ješte dokoupit jeden balík?
14. kvě 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hihi koukám,že se mici ptám to samý,nejak jsem si neprečetla,cos ji psala ty.... :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 noo ... tak musí poradit ty co už rodily .... :grinning: jdem do neznáma :slight_smile:
14. kvě 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@tasmailla1 myslím že jsem měla 4 baliky a divala jsem se do seznamu co mám s porodnice tak mám napsané 4 takže to bude asi stačit. Když si vezmu že tam bude asi tak 4-5 dní tak to fakt stačí. :slight_smile:
14. kvě 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky mám takovou otázku,je to normální,když me zatím neteče mlezivo?nekterým holkám,co jsou tehotný,tak teče už od nejakýho 2O týdne v malým množstvím a me ne,ne že bych nebyla ráda,ale či pak bych nemela problémy s tvorbou mléka a pak laktací?
14. kvě 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Taky mi nic neteče buď v klidu :wink:
14. kvě 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 hmmm tak si musím ješte dokoupit 2 balíky...at to mám v tašce a nemusím pak posílat manžu,aby me v lékarne nakupoval vložky..... :grinning: :grinning: :grinning:
@micka1 díky za info :wink:
@tasmailla1 mě taky nic neteče :slight_smile:
14. kvě 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě je divně, pořád mě bolí to břicho jako před měsíčkama, jen bych řekla, že je to horší než dopoledne, zkoušela jsem ležet, procházku, kdybych nebyla těhotná, tak bych čekala, kdy to začne... neměla jste to nějaká? Myslíte, že to přejde?
14. kvě 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Neměla jsem to tak silné jak píšeš, ale taky mám někdy takový pocit,ale je to jen chvilkové. Jestli Ti malá tam nějak netlačí ... lehni si na levý bok a pokud by to nepřešlo tak zajeď raději ať se na Tebe podívají doktoři. Budeš klidnější
14. kvě 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka vubec jsem tohleto nezažila,tak nevím,ale jak píše hradilenka, pokud by to nepřešlo,asi bych navštívila lékaře....
14. kvě 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak dobrý, tak já žádný porodnický vložky nemám, kdysi jsem prvni dny použivala ty co měli v porodnici - jinak se nesmělo a pak už jsem si dávala ty klasický, naštěstí jsem nijak extremě nekrvácela takže to bylo v poho a když jsem šla dom z porodnice tak už jsem měla jako skoro po normálních měsíčkách.
@tasmailla1 buď ráda že ti žádný mlezivo neteče, ono se to spustí těma hormonama po porodu. Mě by asi i teklo, nemá se to nijak vymačkávat, je to pak jak s mlíkem, čím víc jde ven, tím víc se utvoří. Vložek do podprdy se ještě nanosíš až až :slight_smile:
Seznam do porodnice žádný nemám, ten co mám je starý pomalu 13 let, tak ten asi nebude ten pravý :grinning: nechám se teda překvapit co budou po mě chtít
14. kvě 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@tasmailla1 ach jo, tak já jdu dát film, přestat na to myslet a zkusit to zaspat, jestli to do večera nepřejde, tak asi pojedem, radši.
14. kvě 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka určitě to nepřejde procházkou, raději lež a jak píšou holky, je lepší jedna cesta navíc k doktorovi. Může to být třeba i z té psychiky a když ti potvrdí že je vše jak má být tak by se ti ulevilo a možná i samo přešlo
14. kvě 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa já jsem se jenom ptala,ale jinak jsem ráda,že mlezivo me neteče...protože ješte není na svete miminko a já už bych nosila vložky do podprdy....jojo po porodu je unosím...doufám....
14. kvě 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás začalo pršet :unamused: to bude zase neděle :unamused:
@lebapa Ty vložky jsou stejný jak si měla asi Ty v porodce... jsou to ty obyč, z té buničiny... pokud budeme víc krvácet , tak 2 mezi nohy a i tak to stejně proteče a budeme si muset měnit gaťky co chvíla :rolling_eyes: Klasika vložky ala komanč :grinning: a tehdy se na ně stále ještě fronta :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ješteže má človek nakoupené sitované kalhotky,když proteču,tak je vyhodím....čistá práce.....no ale jsem stejne zvedavá,jak to poteče,abych opravdu nebyla furt jenom ve sprše....u nás ješte neprší,ale schyluje se k tomu a nedele má byt hnusná a zima...
14. kvě 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já si síťovky nekupovala .... hanila mi je švagrová a navíc když jsem se dívala na ty teny, tak jsou stejně drahé jako gaťky od ťonga .... Tak raději budu mít ťonga a budu se v tom cítit i líp.

Nakonec jsem se rozhodla, že té naší malé koupím aspoň do porodnice tu soupravičku novou co jsem našla s tou zebrou. Ať je čananá .... bude se fotit tak ať je za kočandu :dizzy_face:

Byla jsem teď v lidlu a koupila si mlíko na mazání pupku a vlastně všeho co kyne :grinning: a je moc moc bezvadný :grinning: Tak kdo chce tak ať zkusí .. je to ten modrý Cien je ho 0,5l je s mandlovým olejem ... je fakt moc vláčný bezva a myslím za dobrou cenu tuším 39,-Kč. Já ty spešl klémy na strie nekupuju je to drahý jak čert :grinning:
14. kvě 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka první jsem si jak blb mazala břicho olejem..dle rady babičky že tak se to děla :angry: u druhé jsem používala krémy na strie, u té jsem ale moooc přibrala a enya balzám tenkrát začínal, nebyl ještě tak předražený kvůli reklamě. od první mám prasklinky na stehnech, naštěstí ne moc, od druhé mám na břiše a na bokách jako ze zadu u zad (jakože nad zadkem vlastně). Teď se mažu obič mlíkem, taky mi je líto korunek a byla jsem na to mlíko už zvyklá. Je to na pružnosti pokožky. Zatím jsem bez známek čehokoli, ale může to přijít až přesně před koncem. Jsem nějaká utahaná, venku je zatím prima, ale taky sluníčko někam zalezlo, na 18 hod.jdeme juknout na ty máje, chodit za nima po vsi se mi teda nechtělo. Večer pouštím manžela na zábavku, doufám že bude aspoň něco v tv aby se mi u toho dobře usínalo :grinning:
14. kvě 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek