• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka no já si sítovky nekupovala,z práce jsem si vzala zadarmo,tak naco bych si kupovala,to samé i podložky do postýlky nebo na prebalovák mám z práce zadarmo.....já si taky nekupuju spešl krémy proti striím,jenom obyčejný telový mléko,naco bych do toho vrážela prachy,když v konečným dusledku se muže stát,že strie budu mít i po pravidelným mazání...škoda vyhozených peněz....tak pro malou tu zebru,cos včera nebo predevčírem dávala fotky?jee to bude koča,bude za modelku... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: já do porodky mám soupravičku,co me přivezla mamina zo Slovača...je to košilka,dupky,kabátek,čepička bílý barvy,jenom vepředu je našitá taková malá mašlička...ješte k tomu mám bílý ponožtičky...a deku do autosedačky....pořizovala si i rukavičky?já zatím žádné nemám,tak nevím....a hlavne či miminu pak nebude v tomhletom,.co mám uchystáno do porodky,pak moc horko,co kdyby byly ty pořádný pařáky....no asi oblečení by bylo v pohode,ale deku bych pak asi nepotřebovala,ale do porodky si ji vezmu,co kdyby počasí bylo hnusný....
14. kvě 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa @tasmailla1 jj jak píšeš ... stačí dobře promazávat 2- 3x za den a je to stejný efekt jak slavný drahý pyplání :grinning:

no tak uvidím jestli bude za modelku s těma mírama co mi řekli :grinning: :grinning: :grinning: aby nebyla za slůně :grinning: Já rukavičky nekupovala, dostala jsem myslím dvoje grátis od mamče když jsem kupovala z bazárku .... ale myslím si , že nebudou třeba. Není ani jaro ani podzim...
14. kvě 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
rukavičky jsou hlavně aby se miminko nepoškrábalo, v porodnici mu nehtíky neostřihají. Aduš je užila a byla červencová :wink:
14. kvě 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :fearful: Tak to abych dokoupila ještě palčáky :grinning:
14. kvě 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm tak to jseš šikovná,když mažeš 3 krát denne,to já jenom večer po sprše...@myschka no já práve proto jsem se ptala na rukavičky,protože vím,že deti se mužou poškrábat,ale aby pak nebylo v tom vedro...a že v porodnici se nestříhaj nechty?to je mi novinka,a já že si přibalím do tašky do porodky ješte nužky...
14. kvě 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 oni dělají i opravdu tenoučké :wink: No já to taky nevěděla, ostříhala jsem jí nehtíky asi po dvou dnech když jsem dostala odvahu a Míra přivezl nůžky. Za ty dva dny se dokázala mršká zmasakrovat ale řádně, a to nemluvím o svém výstřihu :grinning: :grinning: při kojení mě pořád škrábala a štípala :sweat_smile:
14. kvě 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já rukavičky taky nemám, mám jen na jednom overálku na rukávkách ohýbací záložky, buď je to jako klasika rukávek, nebo ten našitý proužek navíc se přehrne přes prstíky. Já zas rukavičky moc neměla, blbé je když se jim ty nechtíčky ostříhají že se můžou trochu rýpnout jak zůstanou trošičku ostřejší, ale nepamatuju si jestli v porod. nůžky měli ale asi taky jsme stříhali až doma..případně když nemáte rukavičky dá se delší kabátek. Snad se mi nenarodí obr a bude mít košilku volnější :slight_smile:
14. kvě 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já se snažím mazat 2x denně, po koupeli a ráno musím hned jak vylezu z pelechu, jinak už bych se k tomu totiž nedokopala :grinning: určitě mají význam ty dražší přípravky, ale asi jak které, hlavní je ale promazávat, promazávat, je to jako u atopiků, je to o tom dodání pružnosti..když se máznem nedostatečně drahým tak je to taky k ničemu.

Byli jsme se podívat na té besedě májové, bylo to prima, nějak mě ale mimi tlačí na močák, šla jsem si pomalým tempem, I ted mě tam tlačí snad uplně všude...

koukám na Marečku podejte mi pero, to je klasika :grinning: :grinning:
14. kvě 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
u nás chčije... Noc pro mě opět na hovno,přidala se rýma a zvýšená teplota a když jsem si vzala paralen,tak jsem se potila fakt jak prase,takže jsem nemohla vůbec spát.V šest jsem to vzdala a šla si sednout do obýváku pod deku.Už se fakt těším zítra k doktorce,aspoň ten kašel kdybych neměla tak dávivej,přijde mi,že tam to moje miminko hrozně mačkám. :frowning2:

V pátek máme lístky na koncert a v neděli má synovec křtiny,tak jsem zvědavá,jak budu pařit já :angry:
15. kvě 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak jsme se z toho vyspali a je nám hej. Taky leje jako z konve, je to protivný :unamused: my bavlněný rukavičky taky máme, já si teda myslela, že v prvních dnech (snad i týdnech) by se nehtíky stříhat neměly,že ta kůžička je hodně nezřetelná ze začátku a mohla by se zastřihnout,ty rukavičky jsou slaboulinký, já je určitě dávat budu, jestli to bude taková teroristka jako já, tak by byla celá podrápaná :slight_smile:
15. kvě 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 vydržte ještě jednu noc a doktorka vám určitě něco poradí, ale kdybys měla teplotu nad 38, tak jeď na pohotovost, na to mě upozorňoval doktor, že pak je to pro mimi už škodlivý a něco by nám dali.
15. kvě 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky u nás taky prší ... olověná obloha ... nic moc teda. :unamused:
15. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,dnes u nás taky nic moc počásko,prší a prší a me se vubec nic nechce,nejradši bych zalezla do peřin a spala až dovtedy,než bude opet krásne a teplíčko... :grinning:
15. kvě 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vyrazila na čtyři hoďky do práce, doma mi nějak švihalo. Copak všichni děláte v tomhle počasí?
15. kvě 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no aby ten muj neumřel hlady,tak vařím zeleninovou polévku a kopračku....ale odpolko si dám voraz a nic nebudu delat.....tak ty si doma sama?přítel maká?
15. kvě 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka nejradši bych šla nekam na prochajdu,ale v tomhle počasí se jenom koukám z balkona.....
15. kvě 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 přítul jel na fotbal a mě se nějak nechtělo v tomhle počasí mu dělat podporu :slight_smile: za hodinku jdu domů, udělala jsem si seznam do lékárny, akorát se pořád nějak nemůžu rozhodnout jakou kosmetiku pro mimi, tak asi vezmu od každého něco. Jakou velikost vložek do porodky jste braly?
15. kvě 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no jo, na prochajdu to dnes opravdu není, přemýšlím jestli mám dneska koukat na hokej nebo ne, abych to zas neobrečela, jako minule :grinning:
15. kvě 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky... soupravičku do porodky máte v 50 nebo v 56??? Já nevím jakou mám vzít :unamused:
15. kvě 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já kouknu na hokej, sice budu určo plakat jestli prohrajeme ale trochu odreagování bude fajn.
Do porodky mám 56, počítám s tím, že budu mít zase velké mimčo tak spíš přemyšlím jestli nevzít 62 :confused: i když Aduš se do 56 nacpala.
Já tu držkuju na chlapa, spal do jedenácti pak se milostivě najedl a šel uložit Aduš po obědě a na drsno tam s ní usnul a ona už vstala a on spí dál :angry: :angry: :angry: :angry: já chci být v příštím životě chlap :angry: :grinning:
15. kvě 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka aha :grinning: v tom případě vezmu asi tu 56 :grinning: bože, já chci bejt taky chlap, až mi je líto tý naší princezny, když vím, co všechno ji čeká :D
15. kvě 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka hmm vložky mám samu mini clasic,ale me prijdou nejaký krátký,ale jiný v lékarne nemeli,tak budu muset s nima vydržet,mám jenom 2 balíky,tak si ješte jedne nebo dva balíky dokoupím,co kdybych hodne krvácela,tak nechci aby me manža kupoval vložky,radši si vezmu do porodky víc nežli mín...kosmetiku pro mimi mám od sebamed- micí emulzi,telové mléko a od nivei olejíček...a na zadeček rybilku a bepanthen...zatím nic jinýho pořizovat nebudu...snad me to stačí...co kdyby se me mimino osypalo po tom,at pak nenadávam,že to bylo drahý...a sebamed je docela drahý...no uvidím,či nám bude vyhovovat..když ne,tak se vrhnu na niveu.....na hokej dnes budu určo koukat a fandit,stejne je venku hnusne,tak není nic co na práci...tedka sme byly s manžou trošku na zahrádce zasadit rajčata a papriky,využili sme toho,že neprší,je tam síce blátičko,ale holínky to jistili....aspon chvíli jsem byla na čerstvým vzduchu,jinak me je pořád doma vedro...ze zahrádky jsem si vzala ředkvičky a mám ješte kedlubny a tedka se tím pekne láduju..mnamy....no soupravičku mám ve velikosti 62,coo me koupila mama na Slovensku,tak si vezmu ji....obávam se,že mimino bude veliké...tedka v 3O týdnu na ultrazvuku melo 194O g,tak to bude asi trošku otesánek.....Jojo holky jak píšete,chlapy to maj vždy jednoduchší.....ale zas chlapem bych nikdy nechtela bejt,me se líbí být ženská,malovat se,upravovat,hezky se oblíct a ne být chlapem, pořád nekde v hospode sedet na píve.....
15. kvě 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak u nás je taky zakaboněno i když neprší, to stihlo v noci. To byl docela mazec, budila jsem se a sledovala kdy dorazí manžel ze zábavky, vyšlo mu to v tom nejhorším..ten kiláček z kulturáku to domů je..ale aspoň vystřízlivěl. Teď šel s jednou holkou na hřiště a juchal že mu je dobře. Dopoledne jsem byla u kamarádky po xx době, má 4letou a půl roční holčičku. Tu první prý rodila na 34 tt a druhou na 37tt a měla 3,6 kg, takže pěkný otesánek a to jí předpovídali prý tak 2,5 kg.Ale tu první prý docela odhadli, takže ty naše mimča můžou váhově překvapit.
@dpetulinka kosmetiku taky nemám, jen co holky psaly že kupujou Rybilku a bepanthen, jen ten jsem znala. Jinak taky vůbec netuším co mám koupit, hlavně jakou značku vybrat. Do porodky mám 56 velikost, je to asi jak od kterého výrobce, ta moje favoritní soupravička mi teda zrovna přijde že je docela větší.
@myschka no tak s tím spaním to známe..ještě to pak dokáže vytočit že ani tomu chlapovi to není blbý a jede si podle svého.. a pak když se jim něco řekne tak kouká jako o co jde..tomu mýmu doma to aspoň pak zpětně dojde že to třeba už přehnal, ale musím uznat že já vydržím docela dost a moc často ho nehubuju
15. kvě 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem tak my jsem ráno vyrazili na závody a začalo pršet a pršelo skoro celý den. Naštěstí dorazili jenom 3 družstva tak to šlo celkem rychle, ale byla zima tak jsem na Honzík navlekla dvě mikiny a bundu. Já jsem vyslekla Martina ještě z blůzy tak jsem to celkem přežili. Napájeli jsem se horký čajem. Naštěstí Honzík byl neustále v pohybu tak nebyl vůbec protivný. Nemohli jsem odjet domů dřív protože jsme vezli sebou kluky kteří soutěžili. :frowning2: Honzík nám usnul v autě a spal skoro 2,5 hodiny. My jsem vytuhli taky. :slight_smile:

Kosmetiku mám koupenou od oriflamu osvědčila se mu u HOnzíka tak jsem ji vzala znovu. Mastičku na zadeček mám od nivei. Rybalka se nám neosvědčila. Ještě mám calciovou mast. :slight_smile:
15. kvě 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím po vyčerpávajícím dni. Jsem úplně KO.Cítím se hrozně slabá,ale ne jako když mám chřipku,ale z toho hnusnýho kašle. Mám namožený celý břicho a miminku se to taky vůbec nelíbí,kope celý den jak o závod,chuděrka moje malá.
Jinak jsem teď vlezla na váhu a mám o dvě kila míň za ten víkend,tak jsem zvědavá,co navážíme v úterý v poradně.

Já si zatím koupila jen jednu rybylku a jeden bepanthen,ješě koupím nějakej olejíček a myslím že to stačí.Ségry si obě chválí bepanthen,tak počkám jak to bude sedět nám a kdyžtak budu kupovat to. Přece jen ty holčinky asi trpí na opruzeniny víc.

s tím váhovým odhadem,ségře řekla doktorka na konci 7 měsíce,že váží 3,5 kg,tak z toho byla úplně hotová. Naštěstí brzy pochopila,že to ani není možný,prostě vadná doktorka.

Do porodky ještě nemám nic,teprve to musím začít přepírat a uvidím,jestli něco vyberu,nebo přikoupím...
15. kvě 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík jak se máte?
já mám dítě ještě ve vaně nechce ven lump jeden a usnula nám o půl 4 v autě v 5 jsem jí budila, tak prudí koza jedna takže dnes to zas vidím na dlouho :frowning2:
15. kvě 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ááá, ztracená dcera se vrátila :grinning: :grinning: :grinning: už se Ti určitě škytalo... :wink:
jen jsem nakoukla na nové fotečky, holky, moc vám to sluší @myschka @dpetulinka zítra si vás všechny dočtu, krásný večer a dobrou noc :wink:
15. kvě 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff tak spíme, ale tady asi nikdo není co?
15. kvě 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za rady, Bepanthen a Rybilku mám v plánu taky a pak budu kupovat jen olejíček do koupele, něco na mytí a olejíček na tělo a uvažovala jsem nad něčím na masáž bříška, protože pochybuju, že se nám vyhne bolest bříška, ono to asi stejně moc nepomůže, ale i kdyby to mělo trošku ulevit... weleda má asi dobrý olejíček, nebo prostě koupím Pupík.
@tasmailla1 jéé, tak to máte obříka :slight_smile: já jak jsem málo přibrala, tak mám pořád strach, aby nebyla moc maličká, koupím tu 56 a uvidíme, nachystám i něco menšího a většího a dám Ondrovi instrukce :grinning:
@micka1 calciovka je prý moc dobrá, používala jsi ji preventivně, nebo až když se nějaká opruzenina objevila?
@druidee ahoj :slight_smile: no mi povídej, už to byla hrůza. Děkujeme, máme minimum fotek, je to hrozný, ale to focení mě vůbec nebaví :slight_smile: já se teda přiznám, že jsem vás nedočítala, přece jen... bylo by to nějakých 60,70 stránek :grinning:

Jinak my se asi odčtyř převalujeme, tak jsem to vzdala a vstala, Ondra za půl hoďky vstává, tak mu jdu udělat toustíky ke snídani, snad mu bude dobře, večer jsme přijeli z hokeje a musela jsem mu udělat hořkej čaj a dát kbelík k posteli, doufám, že mu jen nesedlo nějaký jídlo a nebude nemocnej.
16. kvě 2011 v 05:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tak po uplakaném včerejšku to tady zase vypadá na hezký den. Ode denška musím zase pořádně najet na pravidelnou stravu,jak jsem teď tři dny moc nejedla,tak mám špatnou moč,tak to musím dát do pořádku. :unamused:Ale pro mě bylo nepředstavitelný,sníst najednou víc jak půl krajíčku chleba a to je moc málo.

Na jedenáctou mažu k té doktorce,tak snad mi dá něco,po čem se mi uleví.a zítra jdu ráno na ultrazvuk,tak se moc těším,dlouho mi ho už nedělala. A do porodu už asi mockrát dělat nebude :grinning:
16. kvě 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek