• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
holky,to se nedá dočíst,natož reagovat:slight_smile:
já bulím i u reklam,ale já jsem vždycky byla přecitlivělá.A na manžu jsem taky občas hnusná,i když se fakt snaží a má toho kolikrát až nad hlavu.Já se musím fakt šetřit,tak mě nenechá doam nic dělat,do toho čtyřletej čertík na baterky a navíc chodí na směny do práce,takže je po noční dost grogy a přes den mu nejde usnout.Ale stejně mě občas vytočí,že se musím fakt držet,abych neřekla něco hnusnýho..
27. led 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem třeba dnes pomalu bulila u porodu,co dala odkaz @myschka to bylo fakt nádherný..... :confused: :confused:
27. led 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunkaO1 No jo občas se človek přestane ovládat a pak ho to mrzí,ale nejlepší jsou pak usmiřovačky.... :grinning: :grinning:
27. led 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda tady se to rozjelo to zas nemám šanci dočíst zvlášť když je večer Hříšňák
Nikča už spí víc jak 3 hod tak jí jdu vzbudit nebo půjde spát o půlnoci :zipper_mouth:
a já jedu za hodinu na těhu cvíčo :slight_smile:
27. led 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup a co jaký jsou ty cvičení?
27. led 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup No jo Hříšnák to je stará osvědčená klasika...to já taky mužu....
27. led 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, on je dnes Hříšňák? No to ještěže jsem doma sama :slight_smile: to budu taky brečet :grinning:
27. led 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka teď jsem dokoukala ten porod... je to krásný, zároveň se vcelku těším na ten moment kdy už bude venku :sweat_smile:
27. led 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,až to bude venku,to už bude jiný..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: radostnejší......
27. led 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem přeji krásné ráno !!!! dneska začínám 16.týden :slight_smile:)) v noci mě pěkně tlačil malý fazolek zajímalo by mě co tam dělá
28. led 2011 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko přeju...není nic lepšího jak si dát ke snídani bábovku.....
28. led 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 ty jo,ty tak brzo vstáváš?to já se ješte přehazovala na druhou stranu.... :grinning: :grinning: :grinning: no co asi to bude malej sportovec....připravuje se na hvězdnou dráhu..... :grinning:
28. led 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přeji krásné ráno. Včera odpoledne jsem musela kvůli neschopence a daním k doktorovi a do práce. A pan doktor mi ukázal drobečky (taky mi udělal i jiná vyšetření - mám výtok). Už jsou docela velikým opravdický človíčci. Opírali se o sebe zádíčkama a jeden si zrovna protahoval nožičku. :wink:
28. led 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hihi no to nevím :grinning: jestli bude po mě tak to bude pěkný lenoch :slight_smile: no já chodím do práce na šestou takže vztávám 5:15 takže hrůza pak dorazím z práce a musím tak 1-2hodinky spinkat
28. led 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jééé ty čekáš dojčátka to je krásné.... a to tak samo nebo jste byli na umělém?
28. led 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 ty joo,ješteže existuje neschopenka,no já bych do práce nemohla,ze začátku tehotenství určite ne,a ted když je človeku už líp,tak je línej a už by tam vubec nepáchl....jen na návštevu pokecat s holkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a o tom spánku odpoledne?neco me o tom říkej,je to skoro pravidlem,že si každý den dám dvacet... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co když bude po tatínkovi? :grinning:
28. led 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty tak to je dobře,že je vše ok...to já když jsem byla na UZ,tak to naše si jen zívlo a lítalo tam jak poděs...... :grinning: No ono už ty detičky jsou jako opravdoví človíčci,jen trošku v menší podobě,ale na obrazovce vypadají jak novorozenci...nádherný....
28. led 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 aha tak to se máš no já nevím jestli bych se nenudila doma ale vím jistě že většinu času bych trávila spánkem :slight_smile: no když bude po tatínkovi tak to bude každopádně sluníčko úplně to vidím jak má dva zoubky a furt se hihňá , tatínek je veselá kopa:slight_smile: já jsem bručounek tak uvidíme :slight_smile:) každopádně jestli bude mít třetí zuby jako tatínek a před ním dědeček tak to bude zajímavé a asi že jo ptž se to dědí ....
28. led 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 No já jsem doma od pulky listopadu a zatím se nenudím...ale když je venku zima,tak me to nebaví...ale až bude líp,jaro,tak to bude omnoho lepší.......tak si přej at je po tátovi,to by ste meli veselý díte....jak se říká,miminko cejtí v bříšku všechno,i to ,když jseš naštvaná i štastná,tak se pořád usmívej a ono bude veselý..... :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno..
dneska má malej ve školce karneval,děsně se těšil,že ani dospat nemohl.Ještě,že mám šikovnou kamarádku,co mi půjčila masku,jelikož já jsem na kreativní činnosti úplně levá.To byla moje noční můra,dkyž šel Šimonek do školky,že po nás budou něco takovýho chtít..:slight_smile:Ale díky kamarádce byl děsně roztomilej malej čertík..
Holky,co jste na nemocenský,jak to máte s vycházkama?já sjem od konce listopadu,nejdřív úplně bez vycházek,teď mám "úžasný" 4 hodiny odpoledne 14-18hod.Není to nic moc.Snažím se je dodržovat,protože vím,že kontrolujou i těhule,ale je to na palici.Nemůžu ani třeba k našim nebo ke tchánovi na oběd a tak..Dr. mi sice říkal,že teď po tripplech,pokud bude vše OK,by mi je mohl rozšířit,ale nevím.On občas řekne něco a pak tvrdí něco jinýho.. :unamused: Teď mi to zase tolik nevadí,ale až bude hezky,tak chci chodit ven určitě víc..
přikládám fotku z UTZ-je to ze 14.týdne a je hlavou dolů,tak mi to manžílek naskenoval...
28. led 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,a pozitivní zpráva..manža se včera konečně navážno vyjádřil ke jménům.Pro chlapečka to bude boj,ale vypadá to,že pro holčičku by mohla vyhrát moje favoritka Karolínka.
28. led 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jé mimi krásné :slight_smile: no mě zase někdo říkal že na těhule moc nechodí já bych chtěla na nemocenskou tak někdy v květnu 2 měs. před porodem:slight_smile: abych si měla čas vše zařídit a tak na procházky apod. s těma vycházkama nic moc teda no ale na jaře by o chtělo 12-20 hod hihi co se týká kreativity jsme na tom podobně to bude horor ještě že bude hodně babiček
28. led 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ok tak dám na tvou radu a budu veselá :slight_smile:))) jen aby si v práci nemysleli že piju enbo něco beru když to u mě není zvykem :grinning: :grinning:
28. led 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 ahojky,no já mám vycházky od začátku celodenní od 8 do 18 hodiny,ale nekteré holky, co znám meli od 8 do 20 hodiny,takže třeba v sobotu ,když jsem si s kámoškou chtela nekam posedet,tak jenom na chvíli,taky se bojím,že muže přijít kontrola,tak to moc neriskuju,at me neseberou penízky....Fotečky jsou krásný...Karolínka je taky moc pekný jmeno....
28. led 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem zas slyšela,že na tehule práve že chodej...každá tehule si možná myslí,že se jí te nemuže stát a ono opak je pravdou....
28. led 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mateřskou se chodí 6-8 týdnu pred porodem...
28. led 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 aha tak to jo tak to půjdu rovnou na mateřskou
28. led 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka vždyt ono je to krásný,když človek čeká mimi...veselý musí být pořád.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a v práci nech si myslej,co chtej..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to jo no...je to krása:slight_smile: aisi bych si měla prostudovat něco o mateřské dovolené a těhle věcech kolem porodu:slight_smile: a ted si jdu opláchnout jahůdky a jdeme s fazolkem papat
28. led 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 ale jako mít vycházky jak ty,tak to by me asi doma švihlo......a máš pravdu,za 4 hodiny se nic nestihne.....to je fakt na budku a až bude hezky,když človek muže na procházky,tak snad ti to prodloužej,ne?
28. led 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek