• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 já už jsem musela z hodně věcí doma ustoupit, páč to teď fakt nedávám a přítel se fakt snaží, tak ho nechci peskovat.. :slight_smile:
@lebapa přítel také vždy ucho k bříšku s vidinou, že uslyší, co tam maličký dělá a vždy jen slyší moje zažívání.. :grinning: návštěvy musíš usměrnit předem.. návštěvní řád a hodiny :grinning: , no sranda to nebude, to věřím.. budeme potřebovat klid.. my máme všechny příbuzné daleko, tak to u nás nehrozí..
16. kvě 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak v 5 jsem vstávala v půl 7 jsem byla ve špitále a až teď jsem doma ... děs ... byla jsem na hematologii na kontrolu a bylo tam lidí jako by dávali něco zadara .... :grinning: přišla jsem a byla plná čekárna a začínají až od 8. Ufff ... jdu si dát nějaký žvanec a dočítat. :wink:
16. kvě 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahojky, znám tyhle noci probdělé. to jsem měla z pátku na sobotu a to jsme v sobotu malovali, tak jsem opět byla nervózní jak stará panna celý den.. jinak co se týče vložek, někdo mi radil Samu, někdo Batist, tak jsem koupila balík těch a balík těch, jinak prý i černé Kotex.. ale uvidím, až co mi řeknou na exkurzi v porodnici, zda dostanu nějaké erární...moc s tím nepočítám, takže asi později dokoupím asi zase Samu..
16. kvě 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj a jak jsi dopadla? ...možná tam fakt něco rozdávali :grinning: :grinning:
16. kvě 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ty jo, tak to je taky fičák...koukám že tyhle typy ještě dlouho nevymřou..no já kvůli baráku zas nekomunikuju s jedním švárou..a taky mám aspoň klid. U těch rodičů to mrzí víc, ale nenaděláme s tím nic. Nakonec to teda ten váš vyřešil asi nejlíp jak mohl. Tím že má manžel x bráchů tak jsme doplatili na něm dluhy a než ho dali dokupy a zadlužili se hypo až do důchodu tak mu ho jeho rodiče darovali. No a chudák švára nerozdejchal že prý už nemá pokojíček...přitom už má dospělý dcery a přes 20 let bydlí jinde..no nemá cenu se nad tím rozčilovat, nejlépe by bylo kdyby bydlel ještě o x km dál.
16. kvě 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka dočti, dočti a písni co ti teda řekli. To je mazec v těch čekárnách, to víš, pondělí, důchodci museli přežít celý víkend bez lékařů..máme prababi a ta je v tomhle oboru přebornice
@druidee tak já jsem zase total mimo..značky vložek jsem vůbec neřešila. Dneska mě v břichu dost pne, jsem ráda že sedím, jak lehnu tak by zas kopalo jak ďas a hlavně nestíhačka, zvedám se k prádlu a na noťasu se snažím poslat emaily, zas je to celý zbržděný. Zrovna ráno jsem koupila nějaký obyč. vložky do porodky, taky nevím jestli nebudu muset mít erár aspoň teda z kraje..
16. kvě 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa já se na ty vložky ptala v diskusi jinde, páč jsem sama netušila, kolik jich člověk denně vlastně potřebuje. jenže v každé nemocnici dávají jiný počet erárních, někde prý krom 1dne vůbec nic, stejně jako s plenečkama pro mrně či župan, košile... ale jsem raději připravena dopředu :slight_smile: zbytek bude muset dokoupit přítel, kdyby bylo třeba. ale zase nechci, aby kvůli balíku vložek bral dovolenou a jel za mnou (máme porodku hodinu cesty od domu) :grinning:
16. kvě 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - taky bych brala, kdyby manželovo táta i ségra (ta drží samozřejmě s tátou, taky nebyla na svatbě) bydleli nejblíž v Brně :slight_smile: Manželovo brácha se ženil 14 dní po nás a tam už byli všichni - jako aby nám asi ukázali.... :grinning: Od té doby (od října) jsem ho neviděla (tchána) a ani po tom netoužím. Jeho reakce na to, že čekáme druhý byla - že z toho teda velkou radost nemá, tak to už mu manžel něco řekl - jsem radši, když se nám do života nebude plést. S manželovo maminkou i bráchou vycházíme skvěle, (rodiče jsou rozvedení), teď už to nějak neřeším. Ale byli doby, kdy jsem to těžce nesla a hlavně nechápala proč jako tohle mají zapotřebí dělat. Nakonec, jejich věc - ničí si tím zdraví oni :grinning:
16. kvě 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - někdy je to hrůza a nejlepší je pak ráno ten budíček v 7, že už je vyspinkanej - to bych vraždila!! Vůbec si nedokážu představit, jak to bude i s tím druhým - to asi odpadnu po měsíci :slight_smile: Na ty vložky se podívám - u prvního porodu jsem je dostala v porodnici - erární, ale v Podolí asi nic dávat nebudou, tak si je radši pořídím
16. kvě 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedu se podívat na pokojíček pro Máťu - manžel je myšlenkou udělat mu fotbalový a tenisový pokojík nadšenej, takže jdu vybrat správnou postel i nábytek a pak frčím pro toho mýho raubíře do jesliček. Zatím se tu mějte, večer se tu snad na skok zase ukážu - pokud nepadnu v sedm do postele. Pááááá
16. kvě 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já se chystám kouknout do porodky, teď jdu jinam než jsem byla s holkama a tenkrát by se mi asi s nějakým otevřeným dnem vysmáli. Když jsem porodila Léňu - tu první tak byla chodba jako taková závora. Maminy musely z pokoje, dítě v postýlce a mezi dveřmi do čekárny jen tatínkovi ukázat. Když se na té chodbě tenkrát složila cigoška - šla totiž z wc po cigáru a asi nízkým tlakem se rozplácla, všude krve (mi nedošlo ýe to je ze spoda a né z jiné části těla) tak jsem začala panikařit a manžel ještě s jedním tatínkem vyběhli aby jí pomohlli zvednout. První dostali vyhubec od sestry oni jakto že tam jsou v botech, že je to sterilní prostředí a pak jí naložili na vozík. U druhé už mohl na pokoj, no tak jsem se pěkně do toho zamotala, tím chtělo býti řečeno že dřív jsme si brali jen plenky na mimi, jinak jsme mohli mít všechno jen jejich..aspoň ty poslední dny se daly ukecat :confounded:
16. kvě 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy pokojíček byl fakt super, dobře pořiď ..páááááááá
16. kvě 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už zase ležím,zítra gynda a ve čtvrtek opět k doktorce,pokud se mi to nezlepší,tak už si ty antibiotika určitě odnesu,teď to zkusím ještě vyležet,pokud to půjde. Koupila jsem si kapky do nosu a na kašel a nějaký kloktadlo,tak uvidím. Nejhorší jsou noci. Výtěr mám dobrej,žádnej bacil a na průduškách taky nic neslyšela,tak piju horkej čaj a snad to přejde.

S tím úklidem je to asi všude stejně,co není vydět,není potřeba uklízet. :slight_smile: když mám hodně blbou náladu,tak vezmu znovu vysavač a lezu po kolenách,abych vysála pořádně u zdi a rohy,aby manžel viděl,jak se to dělá pořádně. :slight_smile: Ale je fakt,že jsem na začátku min.týdne vysávala po dlouhé době celý byt sama,jinak to dělá manžel,to mu nevadí. Teď drhne i koupelnu,páč naznal,že bych se mohla převážit :slight_smile: a do té vany spadnout. Nejhorší je tos kuchyní,máme každý jinou představu o tom,jak vypadá uklizená kuchyň. On to bere tak,že když je umyté nádobí,je uklizeno :grinning: Ale jsem ráda,že mi pomáhá.

Já si radši nakoupím vložek hodně,kdyžtak je využiju potom doma,než abych jich měla málo.
16. kvě 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy @lebapa svatbu plánujeme až po porodu, teda já plánuju, nechtěla jsem se vdávat jako těhule, ono být na mě nemusela bych se vdávat teď vůbec, ale Ondra chce a teď jsme o tom tak mluvili a já z toho mám hrůzu, chtěla jsem normální svatbu, přátelé, rodina, prostě fajn den s lidma, který máme rádi a mrzí mě, že to tak asi nepůjde. Teda to je hrůza... alespoň vám tam nešel, já vím, že můj táta půjde, otázka ale je co se bude dít potom, no nechám to být a uvidíme až přijde co k čemu, jak to bude, ale na rovinu všem řeknu, že pokud bude mít někdo nutkání řešit nějaké svoje rodinné problémy, tak není zvaný.
16. kvě 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka nakonec to proběhne v klidu a uleví se ti uvidíš. Teď bych řešení svatby asi uložila někam hluboko, třeba se zatím celkově situace uklidní. Aby jsi si svatbu aspoň trochu užila tak honem po porodu to asi taky nebude, uvidíš jak se pak budeš cítit. I kdyby to bylo za rok tak se nic nestane. Emoce přejdou a bude líp :sunglasses:
@misi.21 jen se pořádně vylež, ten kašel dá zabrat normal, kor teď. Mě tam dneska prcek dloube a tlačí, zítra nevím jak zvládnu tu Prahu, středu se budu léčit a čtvrtek a pátek musím jezdit znova s holkou, naštěstí jen kousek, ale i tak..hlavně aby nám ti doktoři dopadli dobře. Super že jsi neměla žádný nález.
16. kvě 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee
@msevy co se týče těch značek, mě třeba dost překvapily jednorázový podložky, že jich je v tom balení deset a stojí kolkrát přes stovku a v lékárně prodávají právě značku Seni nebo Batist a Seni 60x60 10ks okolo 70kč a Batist 40x60 25ks 159kč
16. kvě 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a tak všechno v pořádku?
@misi.21 o uklízení mi ani nemluvte, největší bordel tady je vždycky po víkenu, protože když Ondra přijede domů, tak nadělá takovýho nepořádku, že jsem to neviděla, teda on to rozhodně nevidí :grinning: když se snaží mi pomáhat, tak mám pořád tendenci to po něm předělávat, tak se musím brzdit.
16. kvě 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ty jo,zažívat takovej horor v rodine...a prej susedský vztahy jsou ty nejhorší,ale kdepak ty rodinný jsou ješte horší...mě přijde ,že tvuj tchán žije v době minulý,když otcové vybýrali nevěsty pro své syny...ale ty doby jsou už dávno pryč....nikdy se pak ničím jim nezavděčíš.....a že mu vadilo,že si mela Máťu za svobodna?no a co ,bože,nejste ani prví ani poslední,co meli díte za svobodna a hlavne věk si na to mela,neřeknu kdyby ti bylo 18 let,to naši by me asi taky vydedili,ale takhle,no nechápu....hlavne bud ráda,že se máte rádi,ste štastný,zdravý a čekáte přirustek a to je hlavní...co tam po rodine,která se neumí chovat,i když věřím,že to zamrzí...třeba tchýne tedka jak byl svátek matek,tak řekla manželoj a víš,co je dnes za svátek? a on,že jo,je den matek...tak mu došlo,že ji má pogratulovat..ale nechápu proč jí pogratulovat,práve že ona,se ho zřekla,když mu bylo 9 let a vubec se o nej nestarala,odešla od neho,i od manžy a tedka se domáha gratulace?nevím za co,teda ukázková máma to nebyla a ani není a jsem zvedavá,jak ukázková bude jako babička...ani nemám chut ji pak naše miminko dávat na hlídání.....
@druidee no já práve mám jenom ty samu,ale práve bych chtela nekde splašit i ty batist flowers,ale v ty lékarne,kde jsem kupovala samu,je nemeli,tak se poohlídnu po jiné lékarne...mne přijdou ty batist,že jsou delší...a jaký máš samu?oni jsou mini a midi a já mám ty mini a me přijdou krátký a když si vzpomenu,jak jsem mela vždy měsíčky silný,tak se obávam,že samu me nebudou vyhovovat....a na jakou barvu ste vymalovali?
@hradilenka jojo napíš,jak dopadla kontrola,já jedu do poradny ve středu,už se teším,copak nám mudr řekne novýho...to zas zítra bude sranda se pořádne oholit odspodu...ve stoje to už nedám,tak to provádím jenom na posteli se zrcadlem v ruce a to je sranda...ale od manžy pomoc nechci,ješte by to nemuselo dopadnout dobře....
16. kvě 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ti chlapi jsou fakt asi všichni stejní s tím vnímáním úklidu :grinning: :grinning: zítra si užij utz a hlavně se kurýruj.. :wink: to je dobře, že výtěr dopadl ok a není to žádný streptokok či něco ošklivého..
@dpetulinka no, ceny jsou někdy příšerně rozdílné. ty přebal.podložky jsem nechtěla, ale pak mi někdo říkal, že jsou dobré i do porodky či domů pod sebe kvůli krvácení po porodu.. tk jsem pořídila ty z DM s kuponkem na slevu..cenu už si nevybavím.
16. kvě 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa snad jo, potřebovala bych aby to Ondra pustil z hlavy a pořád o tom nemluvil.
@tasmailla1 holení, to je príííma věc :D já pak potřebuju kontrolu přes zrcátko, strašně mě to nebaví, ale co bych pro doktora neudělala :grinning:
16. kvě 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky dočetla jsem a byla venku ještě se psem... už tady křížila od rána nohama :grinning:
U nás je problém chrápání opačný .... :grinning: můj nevydá ani hlásku a já prý řežu o 106 :grinning: prý se nevyspí .... tak že do mě dloube a tak ... no já za to nemůžu ... kdybych to mohla ovlivnit tak chrápat nebudu ... na ženské to asi moc sexy není :grinning:
Dále jste probíraly kde bude kdo spát, tak u nás to vidím v letním období já budu spát s mimi v pokojíčku a taťka v ložnici a v zimě naopak, protože ten pokojíček je dost chladná místnost. Dohromady určitě ne , protože můj vstává v 5 když bude malá tak ještě o půl hodiny dříve aby vyvenčil psa ( protože já ráno asi nebudu vědět co dřív jestli kojit, přebalovat a nebo venčit psa :grinning: ) tak by se chudák nevyspal.
Co se týká úklidu tak když má můj čas tak uklidí s tím není problém ... udělá všechno i vyžehlí. Problém je ten, že je furt v práci. Tak uklízím já, jsem teď v těhu z toho hotová se zády a pak večer dostanu nadaný proč jsem to dělala, že on by to udělal... mu říkám a kdy? To by tady s luxem lítal ještě o půlnoci :grinning: sousedi by měli radost.
Jinak v úklidu já jsem pedant, tak musím mít vše tip ťop a ten můj je snad ještě horší :grinning: :grinning: :grinning: Takže kvalita práce je od něj odvedena na 150% :grinning:
Co jste ještě řešily? Už mám zase toho němce :grinning:
Jo koupila jsem dnes v tesku ty rukavičky , když jste říkaly, že by to mělo být aby se mimina nedraly... tak mají 2 páry za 35 Kč,- Bílý, lůžový a modlý :grinning:
Dívala jsem se tam na oblečení a žádný moc slevy a co mají letní, tak sice hezký,ale drahý. Ale koupila jsem tam ve slevě hračky plyšáky do sbírky safari ... žirafu a lva .... :grinning:
Na hematologii jsem dopadla vcelku dobře, sice mám hodnoty nižší, ale není to zase taková katastrofa, tak pokračuju v tom co mi napsala posledně. Tam je to s tím čekáním tak, že jsou tam jen 1x za týden a ráno berou odběry a podle toho kdy příjdeš, tak si bereš pořadové číslo .... :grinning: Já měla dneska č. 19 a od půl 7 jsem čekala do 9:15 hladná než mi vemou krev ... a pak jsem šla na řadu k paní doktorce na výsledky až v 12:15 takže tak to tady funguje.... ale paní doktorka je fajn i sestřičky... jen je to tam pomalé.
Vlasti na jak jste vymalovali? Myslím barvu ... My máme doma každou místnost do jiné barvy .... obývák do oranžova , kuchyň něco mezi okrem a meruňkou i chodbu, ložnici bleďunko modrou , pracovnu pistáciovou a ten D. pokojík olivová a jedna stěna levandule ... a jak vy? Příště jsem říkala, že jdu do červené ... v kontrastu ještě s nějakou ... do obýváku ... no uvidím jestli si to prosadím doma. :grinning:
@tasmailla1 já na ně narazila ve zdravotnických potřebách. v lékárně neměli ničeho výběr. samu mám ty kratší.. uvidím.
@druidee taky mám ty kuponky, stejně vyjdou dost draho, nehodlám je používat nějak permanentně, ale myslím, že takhle na cesty nebo právě po tom porodu se hodí a až nechám malou bez plínky, tak myslím, že je ocením :grinning:
16. kvě 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holení chi chi .... já to odbudu ve vaně a zbytek zrcadlo to jistí... ještě že ho mám tak velký a vejdu se tam celá :grinning: :grinning: :grinning:
Ty podložky pod mimi jsem si koupila v lidlu jak je měli v akci, ale cenu už nevím....
16. kvě 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka v lidlu? to koukám :astonished: my ho máme skoro u baráku a já tam skoro nechodím :grinning: mám pocit, nějak blbě se mi tam nakupuje.
16. kvě 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jojo co neudelat pro doktora,at se nemusíme stydet,že sme zarostlé jak opice,vždyt nežijeme v džungli a holení už je nejak normální věc.....ale s tím břichem to je nadlidský úkol...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka hele nic si z toho nedelej,vsude je to stejný,všude jsou pekne dlouhý čekací doby...u nás taky...jsem zvedavá,koncem mesíce jedu k zubaři,jak já tam dlouho budu...i na gynde,jak jsem byla ve 30 týdnu na ultrazvuku,tak jsem čekala pekne dlouhou dobu,ale jenom proto,že mudr musel akutne na sál,tak to se ješte dá pochopit...ale občas když čekám na poradnu,tak bych tam mohla vysedet i důlek.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to jo, ovšem jen pro doktora, já nechodit do poradny, tak se snad neholím vůbec, jak si tam nevidím, tak mi ty chlupy vůbec nevaděj :grinning: :grinning: :grinning: je to hrozný.
16. kvě 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jo ty máš vždy pekný přehled,jaký akce jsou v lídlu...no já ty rukavičky musím taky koupit,chystám se taky do tesca na ne,ale je fakt,že tam to maj drahý,třeba co jsem kupovala 6 páru ponožek,tak me vyšli na 180 kč,ale já nemám zas chut behat po meste a koukat,kde co maj za akce a kde se dá sehnat veci za levnejc a letáky už me nebaví furt sledovat......bych si připadala jak duchodci,který číhaj,kdy a kde májí nejlevnejší máslo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 příště si dej pod sebe vajíčko ... :grinning: místo důlku bude kuře :grinning:
jj jak je poradna ve špitále tak to taky znám... lícou na sál a nebo tam příjde nějaká s akutními problémy atd.
@dpetulinka mi lídl taky nějak nepasoval,ale zvykla sem si na něj ... a někdy je fakt, že tam mají dobré i ty spotřební věci a nebo levné dětské oblečení a tak. Takže kosmetiku mám pro mimi z poloviny lidl, pak jonsons a ten bepanthen. Já kupovala ještě pudr, myslím si, že to na to léto bude asi lepší... no uvidíme ... už se asi moc nepoužívá u mamin.
16. kvě 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka pudr už se moc nepoužívá, ale spousta mamin se k němu vrací, když má miminko problémy s opruzeninama a kolikrát prý pomůže. No já tam občas zajdu, když mi něco zrovna chybí, ale na velký nákup ne e, ale občas chytnu nějaká dětský věcičky, ponožtičky a punčošky jsem minule kupovala.
16. kvě 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek