• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka no to já taky,vždy se pořádne vypulíruju jenom vtedy,když vím,že musím k mudroj...ale jinak to moc neřeším,jenom nohy a podpaží musí byt vždy oholeno,ale tam dole,jak by se zastavil čas.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Holky ješte jedna dosti intimní otázka,jak to máte tedka se sexem?no my,jak sme se začátku nemohli,tak pak sme už meli povoleno,ale už je to asi neco vyše mesíce a u nás se sex neprovádí....kdyby jsem se neptala manžy,kde je problém,asi by me to ani sám neřekl...no proste má tedka už strach,žeby mohl miminu nejak ublížit,i když si myslím,že opatrným sexem se nic neskazí,ale přemlouvat ho nebudu,i když me to chybí,tak si budu muset počkat,až se po porodu vzchopím a všechno bude zahojeno a snad vhupnem na to..... :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no vidíš to ... já koupila ve slevě 6 párů za 16Kč v hyperce ...před 14 dny. Kdyby si kvákla .... mohla jsem Ti vzít taky a poslat... ale je fakt, že jsou lůžový 4ks a 2ks bílý ....pokud by si je ještě chtěla, mohla bych se ve čt podívat jestli tam ještě něco zbylo .... u Tebe to ještě není jistý jaké barvy. Já letáky sleduju ... teď mám na to mooooc času .... tak toho využívám, ale spíš šmejdím po regálech ... :grinning: využiju toho vždycky jak jedu do špitálu na KO .... tady u nás je jen lidl a albert .... tam toho moc nenakoupím... sem tam něco ten lidl.
16. kvě 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jojo pudr byl ješte za naší doby,kdy jsem byla malá.....a máma říkala,že byl nejlepší.....
16. kvě 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no mi se zdá, že se po tom pudru nezapaří v tom vedru .... na zimu dám mastičku .... no zkusím oboje a uvidíme řekl slepý .... já vyrostla asi na pudru .... :grinning:
@tasmailla1 koupila jsem ho od jonsons myslím za 48,-Kč
@hradilenka asi se dám opet na sledování letáku....no my nakupujeme jenom v tescu velký nákupy,takže o jinejch krámech nemám ani zdání.....nene já se podívám u nás,co kde maj za lepší peníz.....a lužový opravdu neee,ponožky mám bílý nebo žlutý nebo zelený a rukavičky budu kupovat jenom bílý,dokud se to nenarodí,bude pořád v bílým.... :grinning:
16. kvě 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to jsme na tom stejně :grinning: tak co se týče sexu... taky jsme měli zakázáno a už máme povoleno a spali jsme spolu dneska asi po dvou měsících, protože já na to do teď neměla vůbec chuť, ale vůbec, až jsem se nepoznávala a Ondřeje skoro litovala, strašně jsem se bála, že už na to nikdy chuť mít nebudu :grinning: ale tak snad nebude tak zle. U nás to teda bylo opačně, chlap by mohl furt, ale já ne e, ale opatrným něžným sexem určitě nic nezkazíte, zkusila bych mu to ještě vysvětlit... nutit ne, ale... :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka spíš mám pocit,aby ten muj si nenašel milenku,která by ho mohla obštastnit teraz,když já nemužu...ale to jsou jen blbé dohady a vím,že by to neudelal,že me miluje a počká.....ale nutit ho nebudu a vysvetlovat taky neee,ale ke konci tehu jako na podporu vypuzování mimina se mu to pokusím vysvetlit,že to je pro dobro mimina i maminy,aby nemusela na vyvolávačku.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. kvě 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 v bile mají slun. olej za 27L :grinning: , hermoš za 20,-
16. kvě 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka a zas mám pocit,že čím delší doba bez sexu,že to bude víc bolet a já si to neužiju..... :zipper_mouth: tak jsem pak zvedavá,jak to bude po porodu,když tam dole bude už všechno jiný.....
16. kvě 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka asi jo, vidíš já jsem vlastně dostala pudr a olejíček od kamarádky, od oriflamu, já na to úplně zapomněla :astonished: :slight_smile: tak to taky vyzkoušíme a uvidíme
@dpetulinka tchýně dělá avon, tam dětské věci nemají ...
16. kvě 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo u nás snad ani billa není,jenom možná nekde na okraji hradce.....ale hermoš bych si dala,mela jsem ho minulý týden smažený,i když vím,žeby se nemel jíst tedka,ale když já ho mám tak strašne ráda... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
16. kvě 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se máte? mám chvliku než vyrazím na relax na nehýtky :grinning:
16. kvě 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 taky milu ju hermelín a jím ho i teď
16. kvě 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já dělala taky smažený o víkendu ... mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup takže to nevadí,já že to říkaj holky,že by se nemel...i pití kafe bez kofeinu se prej nesmí...já vždy byla zvyklá na kofeinové kafe,tak jsem si koupila bezkofeinové kafe,dám si ho vždy s mlékem.....a je to mnamka....tak vyrážíš na nechtíky?hmmm to bude relax....pekne si to tam uži.....já bych spíš šla na nejakú masáž zádiček..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. kvě 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 buď v klidu, tyhle pocity jsou asi normální, já měla sex vždycky ráda, opravdu hodně a jak jsem těhotněla, jako by to byl nějakej vypínač, muselo to být pro něj úplně hrozný a já se tak strašně bála, aby si někoho nenašel, tak jsem se takhle občas snažila přemoct, ale bylo to hroznýýýýýýý pro oba myslím a pak už jsem se ani nesnažila a pak nám to zakázali a já byla v podstatě šťastná, ale pořád ten strach, že si najde jinou... ale určitě to tak není, ať je to z jakéhokoliv důvodu, jinak plán dobrej :grinning:
16. kvě 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kafe teda nikdy nepila, ale hermelínu se ne :grinning: umím vzdát
@tasmailla1
@zup jéé, nehtíky, to bych si dala taky říct :wink: tak ať se podaří, hezky si užij chvilku klidu
16. kvě 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jo jasne budu v klidu...a nechci delat dusno zbytečnou hádkou a upodozrievaním manžela....jenom bych si přidelala starosti a furt by me to vrtalo v hlave a to nechci....hlavne myslet pozitívne,to je tedka duležitejší.... :dizzy_face:
16. kvě 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no nejedla bych ho kdyby byli nějaký tropy a byl v tekuteém stavu to pak hrozí listerie ale pokud ještě není vedro tak snad ne :slight_smile: a kafe normoš jedno denně piju, akorád jak mi bylo za začátku zle pila jsem caro ale teď už zas normoš 1 rozpustný u NIky jsem ho taky pila :slight_smile: a teda dám si aj občas kofolu nebo colu páč mám na to šílenou chuť :zipper_mouth:
16. kvě 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mě se kvůli tomu chtělo furt brečet, mě se teda chce brečet kvůli všemu asi, ale nestojí to za to. Ještě chvilku vydržet a po šestinedělí zase bude všechno "normální" :grinning:
16. kvě 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo sex u nás teď taky není to co býval před těhu :grinning::zipper_mouth: ale já teda chuť na něj mám akorád nějak nemám sílu kolikrát :zipper_mouth:
16. kvě 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nehtíky fajné, už je mám dlouhé ale jak tam vydržím 2 hod sedět na tvrdý židli uff to bude maso
přidala jsem nějaké fotečky :slight_smile:jsem dnes neodolala a povlíkla si na 5min pos týlku :grinning:
16. kvě 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se na chvilku natáhnout, v pět jdu na cvičení, teda ono se tam moc necvičí, spíš se kecá :grinning: ale musím si předtím nějak trochu dáchnout
16. kvě 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tak si hezky dáchni, dáchanec závidím já se jdu strojit a vyrazím pa
16. kvě 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup hmm to kolu si dávam taky jednu skleničku po obede na spravení chute,protože pořád pít jenom neperlivou nebo jemne perlivou,tak to nee a džúsy taky nemusím....
@dpetulinka jojo budeme tomu věřit,at už je po šestinedelí a my sme v cajku s miminkama v náručí.....
16. kvě 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup já si snad druhý dítě ani pořídit nemůžu jen kvůli tomu, jak jsem jako těhotná neschopná, musela bych si snad pořídit chůvu nebo co. Tak nehtíky budou na etapy :wink: pa
16. kvě 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek