• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@zup Jaké budou nehtíky barvy? :confused: Nebo bude francie ...? Ta se mi líbí nejvíc ....

@tasmailla1 já jsem byla vždycky velký a silný kafař, tak bez kávy bych asi nevydržela, ale musela jsem přesedlat na nesko s mlíkem... což byl pro mě vždycky hnus :grinning: ale lepší jak nic... teď si dám sem tam i preso ...
četla jsem o tom a ze začátku se může jen slabé s mlékem a pak můžeš max 3 šálky za den ... psal to doktor.... ze začátku říkali, že ani kolu ne, ale teď to nezakazují ... v přiměřené míře ... spíš zakazují minerální vody ...
16. kvě 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka
@zup tak si holky užijte pekný odpoledne...papa
16. kvě 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kofolu miluju a nemůžu, strašně mě po ni teď pálí žáha a po kole taky, ne teda tolik, ale taky a tak aby mě Ondra týral koupil celej balík a já si samozřejmě tu skleničku naleju a pak trpím :grinning:
16. kvě 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka chůvu budeš mít tu malou :sweat_smile: to se zvládne co mám říkat já stařenka :grinning:
16. kvě 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka
@tasmailla1 uvidíte jak po 6ti nedělí bude, každá a pokaždý je to jinak. a chlapi to vydrží. my teda u první vydrželi tak měsíc, když je všechno v pořádku tak se tomu už nedalo bránit a po druhé jsem měla komplikace a šlo to až po dvou měsících a pomalu. Nebála bych se toho že si najdou bokovku teď jen kvůli tomu že to není až tak často. Jiný by to asi bylo kdyby dětem byl už rok a ono stále nic :confused: U nás to je teď asi taky tak že chutě by byly ale síli mi pak už dochází, hlavně když klimbnu při tv. Manžel mě nechává, možná to je rokama nebo tím že to není první mimčo, sám prý taky neví ale říkal že mu to přijde divný když je tam to mimčo, že u holek to tak neměl. Druhá byla riziková tak jsme taky nemohli a asi se mu ty problémy všechny vybavují. V podstatě jsme naladěný asi na podobnou notu, ale už se taky těším až budu zas v pořádku..aby pak teda byly ty síly..mezi nočním vstáváním moc energie taky není :grinning:
Přivezla jsem Baru a jdu se natáhnout, než jsem to tady pročetla to bylo docela na dýl :slight_smile:
@hradilenka kávy jsem taky docela popila dřív, hlavně turka. v těhu mě to přešlo, pak jsem si dávala rozpustný s mlíkem a když mi začali měřit nízký tlak začala jsem si dávat bez mlíka. Četla jsem v mamince že 2 - 3 šálky denně není nadměrné pití, i když mě už to docela dost přijde. dávám si jedno denně. k tomu ale ráno černý čaj, tam je toho kofeinu taky dost.
16. kvě 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nehtíky mám bílomalinové třpytivé :slight_smile:
16. kvě 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zup Jůů tak to budeš k nakousnutí .... taková horká malina :grinning:
@lebapa No já jsem taky na turky :grinning: jen v hrnku :grinning: ale teď piju to nesko a jen sem tam výjmečně v restě preso ... ale chybí mi ten tureček ( silný ) :dizzy_face:
16. kvě 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já taky vždy v práci pila turka,ale jak jsem tehum přišla jsem na chut nesce s mlékem a chutná me teda víc.... :wink: :wink:
16. kvě 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já tomu říkám umělohmotné kafé .... je to stejný jako granulovaný čaj ... samé chemie a samé Éčko :grinning:
16. kvě 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem na nejaký diskuzi tedka si přečetla,že prej v tehu se nesmí skořice...to me teda dostalo,protože ji dávam na palačinky,nebo na nejaký řezy,ve velkým množství ji nekonzumuju....tak jsem si to vyhledala,co by skořice spusobila a prej spusobuje stahy delohy a možnej potrat.....no si říkám,že bych možná potřebovala seznam věcí,co se nesmí jíst...ale zas na druhou starnu,když se to jí v malým množství,tak at me nikdo neříká,že to spusobuje nejaké komlikace.....to bych potom asi nemohla jíst nic..... :unamused: :unamused: :unamused:
16. kvě 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já nikdy nežila zdrave.,takže nejaký éčka me nevyvedou z míry...hlavná vec,že to proste chutná.....
16. kvě 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ještě se nesmí šalvěj, pelyněk a nejsem si jistá mátou. Chi chi a jo máš pravdu, většinou chutná jen to co je nezdravé :grinning:
16. kvě 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak tyhle suroviny co píšeš,naštestí nekonzumuju..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já celkove nemám moc ráda takovýdle bylinky,to radši bazalku,nebo oregano a tak.... :wink:
16. kvě 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to jsou mi věci, zrovna dneska dělá holka palačinky a posype je skořicovým cukrem. ale to já nejím, budu na zelenince. S bylinkama vím že se musí opatrně, mohly by vyvolat kontrakce, ale podle mýho by se musely pravidelně a nějaký množství, po jednom čaji se snad nic nestane.
@hradilenka já na turka teď ani chutě nemám, jen jsme šly ke známe a předem už nám připravila kávu - jak jsem zvyklé - turečky. Nechtěla jsem jí říct ať to vyleje, tak jsem si ho dala a tak krásně jsem si pošmákla..snad se mi na chvíli tlak aspoň dal do normálu.
prima jsem se prochrupla, břicho mě stále pne a tlačí na spodek, doufám že se to zase srovná a není to začátek něčeho..aspoň že už jsem tam kde jsem, měsíc ležení by se už dal zvládnout.
16. kvě 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Taky mám sem tam tlaky na spodek .... si říkám že kolikrát jdu jak ..... hm hm kačena :slight_smile: Hmm tureček to byla lahoda ... :wink:
@tasmailla1 Já mám ráda čaj ze šalvěje ... pak jsou dobrý i bonbóny a nebo i mátový čajík je fajn ... ale na doporučení to nepiju ... bylinkové čaje mám moc ráda .... krom toho pelyňku ,... to se nedá ani zadkem... ale to je na žaludeční potíže ...
16. kvě 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa
@hradilenka ty jo holky,ješteže já neznám co to je,když vám mimi tlačí na spodek,ale to si radši budu klepat...at nijaký problémy si ješte nepřivolám....
16. kvě 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm já čajíková vubec nejsem,pokud nejsem nemocná,tak ho nepiju a když už tak jenom ovocný,nebo lesní směs,ale tyhle bylinkový ,asi bych se po nich poblila.... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
16. kvě 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 taky jsem byla ještě minulý týden na pohodu, ale asi jak mimčo roste a vypadá to že už je hlavou dolů což jsem moc ráda. I tam cejtím ručičky..no taky musím počítat s tím že už je to do třetice, mimčo asi bude mít s roztahováním míň práce :grinning: .postupem času se to dalo čekat, takže ani neřeším že holky jdou teprve večeřet, mladší se prochrupla a starší bude spokojena že je neženu do pelechu. Jsem ráda že sedím a ony se obstarají. Manžel dorazí asi ve 2 hod. v noci a ráno pojedeme do toho motola.doufám že ne zbytečně a že nás tam nepoženou hned zas na kontrolu.
@hradilenka taky mám ráda bylinky i nápoje, ujížděla jsem na ten mateřídouškový rajec a jiný příchutě, v práci mi říkali že jsem čuně, že se to nedá. :sweat_smile:
16. kvě 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no me taky řekl mudr,že mimi je hlavičkou dolu,ale já to nepoznám,,,podle pohybu je to jednou kopání nahoře,poté zas dole,takže nevím,kde má ručičky nebo nohy....a nemám boule na břiše,abych to rozeznala...máš moc šikovný holky,když takhle se o sebe postaraj,to já proto radši bych chtela holčičku,aspon když bude věčší,by me s nečím pomohla.....to muj manža by si mohl vzít příklad z tvých holek....když navařím,tak si to ani neohřeje,předci je jednoduchší,když to udelá jeho ženuška...a už si opravdu připadám jak ženuška domáca,pořád v jednom kole,vaření,uklid a tak...aspon když bude mimi,tak to bude trošku jiný....
16. kvě 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no neboj, ten můj si jídlo ohřeje taky jen jednou za čas a nejraději vše čerstvé, na ohřívaný kouká jak..ale jinak to nejde. Hodně začal pomáhat když jsem šla do práce, jak jsem byla dlouho doma s holkama tak bylo normal že dorazil dom a bylo všechno, nejvíc si myslím že bude pomáhat teď protože už to zná z obou stran. holky jsou prima, oba jsme říkali že by jsme rádi klidně holčičku i do třetice, sice znám spoustu holčiček raubířek, ale ty naše jsou v poho a máme to holt v genech to opatrování. I se s nima dobře nakupuje, všechno se nám hodí :grinning:
16. kvě 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mě řekl doktor jen podle poslechu srdíčka že je tam hlavou dolů, ale že tam ještě plave, takže tu pozici zaujímá ve většině času,ale nemusí to tak být pořád. Ted to cítím sakra jak tam je, taky tím jak jsem prcek tak dole dloube, to cejtím že to není velkou plochou ale něčím drobným a u žeber mám tlaky jak blázen. no začíná to být zajímavý, ale vím že ještě máme čas, měsíc to takhle snad dám a pak už se budu modlit aby to přišlo dřív :confused:
16. kvě 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - s tím chrápáním jsme na tom stejně :grinning: :grinning: Kolikrát mě manžel budil, že by se rádi s Matýskem vyspali :grinning: No jo, když se mi nejlíp spí na zádech......... Ale on teda začal chrápat taky v poslední době - ne tak jako já, to se přiznám, že mě to samotnou i vzbudilo, jak jsem zařezávala :grinning: :grinning: Teď už mě jenom otočí na bok a chrní dál - po porodu se to zase trochu zlepší.......doufám :grinning:
16. kvě 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky, člověk si dá odpoledne šlofíček a vy toho mezi tím naplkáte.. :grinning: :grinning: :grinning: tak jdu dočítat :grinning:
16. kvě 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy určitě to pak zas bude v normálu..kamarádka chrápe normal a přítel její má slabé spaní tak si liboval že jí to v těhu přešlo. prý spí k sobě i obráceně - když usíná tak jí drží za palec u nohy a jak začne chrápat tak jí za něj zakroutí a je prý chvíli ticho..jo a liboval si jen chvíli protože holce je rok a co vím tak je zpátky ve svých kolejích :grinning: :grinning:
16. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa že píšeš,že doufáš že vydržíš ješte mesíc,ti hrozí předčasný porod?ale tedka jak polehávaš,tak to je lepší ne?no já bych chtela vydržet do toho 38 týdne i víc,ale přenášet bych teda nemusela.....to si pak človek připadá jak vorvaň a chce to mít,co nejdřív za sebou.....a hlavne ty sms lidí,tak co,už si porodila?to me bude asi pekne štvát.....ale tak koneč června bych brala.....
16. kvě 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy
@lebapa já taky občas chrápala...ale tedka co me spíš manža říká,tak už nechrápu,ale vytláčím ho z postele...máme velký letište a on v noci spí jen na kousičku postele a zbytek je jenom pro mně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a když mu řeknu,at me vzbudí,když to udelám a on no předci te nebudu budit,tak me nechá takhle spát....no zlatíčko..... :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no doufám že vydržím měsíc být soběstačná, příčí se mi pocit toho že by mi sem měla chodit tchýňka a dělat práci za mně. s tou druhou jsem tři měsíce jen ležela ale tenkrát jsem byla u našich, ted holky chodí do školy tak se z baráku nemůžu hnout a ještě k tomu vlastně jede tchýnka do lázni 1,6. tchán si bude brát dovo až od poloviny měsíce. s odpočinkem zatím moc nestíhám, 3x v týdnu ted pořád někam jezdím autem, to mi dává asi zabrat nejvíc.hlavně že mě neberou záda, vlastně je to pořád v pohodě :dizzy_face: Se spaním mi přijde že ten můj se lepí na nás ještě víc, mám lehký spaní tak si ten prostor hlídám, už dřív jsem občas dostala loktem do hlavy, teď se mi cpe na deku celej..asi nás chce chránit celým tělem :grinning:
16. kvě 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no jo,koukám že ty si pořád na cestách a vubec se nenudíš...i když si tehotná,tak to zvládáš pekne.....a to je krásné od tvýho manžela-chránit Vás celým tělem.....tak zítra at to v motole dobře dopadne a pak podej správu.......a jsem ráda,že praní a žehlení jsem si udelala tedka,človek nikdy neví,či nebudou nejaký komplikace,aby me pak neřekli,jenom ležet....me by nikdo nepomohl.....aspon bud ráda,že máš takhle rodinku,která ti pomuže,když potřebuješ.....já se loučím,jedu kouknout na telku,tak přeju ješte peknej večer,papa....
16. kvě 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsem vás dočetla.
Holky s tím sexem je to u nás teď dílo. Naposledy jsem ho provozovali tak před 2 měsicí a naše princezna nám to dala pěkně najevo že se ji to nelíbí. Řádila až moc a přestala až tak po hodině. Navíc mě ztvrdlo břicho několikrát po sobě tak dr sex zakázal. Martinovi nic jiného nezbývá než to vydržet.

Dnes jsme byli s Honzíkem u kamarádky tak se děti vyřádili na trampolíně a já jsem dostala dvoje letní kalhoty. Tak snad je ještě dosytosti unosím. Mě připadá že mě tohle těhu nějak rychle uteklo. Při Honzíkovi jsem víc odpočívala a měla čas jenom sama na sebe. TEď je to všechno strašně rychlé. :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 :grinning:, no u nás to sexování taky bylo jako by nebylo :grinning: skoro 2 měsíce jsme měli strach, aby mimčo vydrželo, tak jsme to vydrželi taky. Teď jak se cítím líp, tak jsem při chuti :grinning: :grinning: Zatím vše v pohodě, ale jsme hooooodně opatrní :grinning:
16. kvě 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek