• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Tak já v klidu ani nemůžu kouknout na Koníka - manžel zase chce něco vyhledat v PC, tak se loučím, mějte se pááááá
16. kvě 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, jak jste se vyspali? My měli děsnou noc, šla jsem spát asi v deset... chybka, od jedný jsme vzhůru v půl druhý jsem se musela jít najíst, protože jsem neusnula hlady :grinning: ve dvě jsem si šla lehnout, ve tři mě vzbudil Ondra, tak jsem pustila film a spánek vzdala, pak se mi spalo nejlíp :slight_smile:
Byla jsem včera na těhu cvičení, je to tam super, máme končit v sedm a domů jsem přišla v půl devátý, je tam skvělá porodní asistentka, tak strašně žvaníme, chodíme jen čtyři, tu bych opravdu chtěla mít u porodu
17. kvě 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky,u nás zamračeno...ale neprší...
@dpetulinka no já si už říkám,že spánek u mne celou noc nehrozí,permanentne chodím spát kolem 23 až 24 hodiny,když už v telce nic nedávaj a vždy za 2 hodky se vzbudím s tím,že musím na WC a pak nemužu zabrat,aj 2 i 3 hodiny koukám do blba a když zaberu,tak už se rozednívá,pak už spím jenom tak do osmy,si říkám,asi se připravuju na novej režim,až bude mimi na světe.....tak si objednej tu porodní asistentku či ti nepojede k porodu...či ona to nedelá?ona je jneom na tohle cvičení a žvanění? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nevím nevím, dělá vrchní na porodnici, mě nenapadlo si objednat porodní asistentku. Určitě ale není jen na cvičení a žvanění :slight_smile: s tím spaním jsem na tom podobně, je to na zabití, chtěla bych se do porodu ještě jednou pořááádně vyspat :slight_smile:
17. kvě 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jojo pořádne vyspat to bych chtela taky....já jsem nad porodní asistentkou uvažovala jenom do chvíle,když človek zistí,kolik to stojí....při tý představe vyhozených nejakých 3000 kč,me přešla chut a kašlu na to...doufám,že na porodnici budou asistentky v pohode a taky pomužou a hlavne nebudou řvát.... :wink:
17. kvě 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :astonished: :grinning: aha no tak to nic nebude :grinning: co jsem slyšela, tak tady jsou pa skvělý, s doktorama je to horší :grinning:
17. kvě 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Tak mám radost , že v tom nejsem sama :slight_smile: ... víš co se mi stalo nedávno? Já vařila večeři a Jirka vytáhl telefon.... říkal já Ti něco pustím ... jsem říkala tak jo .... v duchu jsem si myslela, že to bude něco z práce.... pak zapl zvuk a pustil to ..... slyšela jsem takové vrnění .... jakoby medvídek koala .... Tak jsem mu říkala jé co to je medvídek? On mi na to řekl ne .... Ty ..... už jsem Tě musel nahrát, když mi stále nevěříš, že tak chrápeš :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsme se smáli .... no to byly zvuky :grinning: A já si naivně myslela, že to jsou zvuky z přírody :grinning:
17. kvě 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás je dneska vcelku hezky polojasno ... teplo. Dneska musím zase uklízet, protože jak jsem byla včera pryč a nechala tu naší malou čtyřnohoú doma, tak tady udělala pěkný sajgon, rozkousala celý uzel, pak tenisák na milion kousků všude po bytě a jak jsem přijela, tak jsem našla v obýváku u jejího pelechu obě mé boty ... asi se jí chudince po mě stýskalo ... takže dneska bude asi plný pytel od vysavače :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No mám radost .... ale aspoň se zabavím. Zítra má přijet švagrová, tak dostanu předporodní kurz doma :grinning:
17. kvě 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak už to píšu podruhé,nějak se mi to dneska seká,tak jen v rychlosti.
Já za tři týdny 3kg dole,takže od mé původní váhy jen 3,5kg nahoře. Přičítám to té dietě kvůli cukrovce a hlavně tomu,že je mi od pátku zle a nemám moc chuť k jídlu.

Malá má jenom 1400g. Dr mi říkala,že to může být právě tou cukrovkou,ale za dva týdny mě chce udělat kontrolní ultrazvuk,jestli není nějaký problém ve vývoji,tak mě moc neuklidnila. No musím dva týdny vydržet a dufat,že bude jenom drobné miminko.
Říkala mi že máme o něco menší bříško,jinak je všechno OK. Tak snad už to těch pár týdnů do konce nějak přečkáme a bude vše v pořádku.

Ale já se nasrala a končím s nějakou pošahanou dietou,nebudu moje vlastní dítě trápit hlady,k tomu mě nikdo nemůže nutit.
Jinak už je hlavičkou dolů,tak doufám,že tak bude i před porodem. Zase mi dr říkala,že určitě nebudu přenášet,takže počítám s tím,že budu mít mimi do tří kil. To abych si tu velikost 50 do porodky opravdu pořídila :slight_smile:
17. kvě 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tak snad bude vše v pořádku ... doktoři toho někdy moc napovídají ... druhý dr. pak řekne pravý opak.
Mi zase říkali, že cukrovkou jsou ty děti velké tak vidíš každý říká něco jiného ... Všechno bude v pořádku když jsme už tak daleko .... Bereš nějaké těhu vitamíny? Možná by si měla brát ...
S tou dietou to budeš mít fajn až po porodu ... pokud to takto zabírá za chvíli budeš jak laňka ... pak mi musíš napsat pokyny ... zkusím to taky .... :grinning:
17. kvě 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no celá dieta spočívá v tom,jíst často,málo a vypustit sladké... Je to vlastně zdravá strava.
Vitamíny žádné neberu,ale každý den mám ovoce i zeleninu,tak myslím,že toho mám dost...

No proti těm váhám,co jste tady psaly vy,tak je opravdu mailnká,ale ono to není přesné. Mě stačí když budu vědět,že povyrostla.

Já se na to taky ptala,jestli je pravda o cukrovce a velkých dětech a dr mi řekla,že jeto hodně individuální,akorát když má dítě při cukrovce přes 4kg,tak se o tom mluiví víc,než když má tři,to nikoho nenapadne,že cukrovka byla.
17. kvě 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo holka,ty si taková šikovná,nechceš přijet pouklidit byt i ke mě?pomoc by sa zišla.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@misi.21 jee to je malý mimi,ale je to jenom odhad,no my taky ,i když sme psali,že mimi má 2 kila,tak to je jenom odhad a nemusí to být pravda,všechno se pak ukáže u porodu.....ty jo,spíš bys mela přibýrat a ne hubnout,ale jo,když ti není dobře,tak to třeba ješte doženeš,až ti bude líp...hlavne at je vše pak na ultrazvuku v pořádku.... :wink:
17. kvě 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 a opravdu nejíš sladké?třeba nekteré ovoce má hodne sacharidov....
17. kvě 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 snad budete v pořádku, já se musím taky za 14dní zeptat jak je veliká, jediný co mi řekl, že roste normálně, já přibrala zatím jen 3,5kg tak mám strach aby nebyla malinká. A s tou cukrovkou to máš pravdu, když mimi nemá nad čtyři kila, tak ji nikdo neřeší. Určitě budete holky v pořádku.

Holkýýý, co mám vařííít?
17. kvě 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm tak koukám,že nejaký mazání jako prevence strií u mne nehrozí,už se na to mužu vybodnou,objevily se mršky po obou stranách břicha.....ale to je možná i tím,jak hodne jsem přibrala...už nebudu za modelku a do plavek už me nikdo nedostane.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka me už taky docházej inspirace,co pořád vařit.....tak si neco udelej,na co máš chut.... :grinning:
17. kvě 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já ani nevím na co mám chuť, ... na palici hlávkovýho salátu :grinning: no jo, taky čekám kdy to přijde, ale budem hold zasloužilý matky :grinning: hlavně maž dál, oni pak přece jen nejsou tak hrozný a plavky kvůli nim přece nezavrhneš.
17. kvě 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ovoce je sladké,ale tady jde spíš o sladkosti,cukr,kečup a tak... A samozřejmně nemůžu sníst kilo jablek na posezení a třeba hrozny a meloun nemůžu vůbec,to je čistej cukr.

jojo,je to jenom odhad,proto jsem psala,že je pro mě důležitý aby do příště přibrala a tak by se vyloučily nějaký trable,ale žádnej macek to asi nebude. Musíme to dohnat po narození :slight_smile:
17. kvě 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tak uvidíš jak to dopadne ... já beru vitamíny , brala jsem je ještě před těhu na doporučení doktorky a švagrová mi říkala, že po těch vitamínech jsou taky velké děti ... ale já nejím třeba ryby a ty by se měly jíst 2x týdně luštěniny taky nejím a taky by se měly jíst . Navíc jsem teď četla že nároky miminka právě v těchto měsících jsou vysoké na příjem vitamínů. Tak aspoň si můžu říct, že jsem pro to udělala maximum.
@dpetulinka Já dneska dělám kotletku na houbách a rýži + nějaký salát

@tasmailla1 jo to by se Ti líbilo, kdybych Ti vypíglovala byt chi chi ... ale pak bych se asi nepostavila :grinning:
17. kvě 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Já zatím žádné strie nenašla ... myslím nové :grinning: ale taky s nima počítám .... :grinning: :grinning: :grinning:
@misi.21 na tu dietu najedu .... abych pak mohla příští léto do těch plavek :grinning:
17. kvě 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já mám navíc tu štítnou žlázu,tak nemůžu brát všechny vytamíny,ve většině je jód a ten mě musí hlídat. Beru ho samostatně k lékům a každé dva měsíce chodím na odběry a hlídají mě... Proto namůžu ani jíst moc mořských ryb,abych měla hladinu pořát v normě...
17. kvě 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo,zkus to pak,navíc se od té doby cítím tak nějak líp a není k tomu potřeba nějaký super pohyb,stačí pravidelné procházky a těch bude s mrnětem až až... Já byla zvyklá hodně pít džusy,sirupy a limonády,tak to je asi taky hodně tím,ikdyž přejít ze dne na den na čistou vodu byl mazec :slight_smile:
17. kvě 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já mám taky špatnou š. žlázu beru na to euthyrox a taky chodím co 2 měsíce na KO. Já jsem to všechno nahlásila doktorům a nikdo nic neříkal, že bych ty vitamíny nemohla.
17. kvě 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ono to asi záleží na tom,jaké máš výsledky. Já mám taky euthyrox a když mi to zjistili,tak mi moje stará gyndr napsala ještě jód a měla jsem to o dost horší,takže mi na endakrinologii řekli ať si na to dávám pozor a jód mi dala až ve druhém trimestru,aby se mimi dobře vyvíjelo a mělo vše co potřebuje. Pokud ti to s výsledkama nic nedělá,tak buď jenom ráda.
17. kvě 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já dělám kotletu zapečenou se šunkou,sýrem a míchaným vajíčkem,k tomu hranolky a salát.....
17. kvě 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hmmmm tak to bych nedala,já tedka si hodne ujíždím na hroznech...a čekám až zlevnej meloun,ješte jsem ho tenhle rok nemela.....
17. kvě 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já strie nemela žádný a tedka je tam mám...no jo hold...už budeme pak zasloužilý matky,jak píše dpetulinka a na krásu se už tak nebudeme ohlížet...ale mazat teda budu dát..kdo maže ten jede.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 on mi zvýšil dávky na začátku těhotensví to jsem měla testy špatné. Jdu k němu v červnu tak jsem zvědavá co mi řekne teď , ale doufám, že to bude oki.
@tasmailla1 dneska je asi kotletový den co? :grinning: Meloun jsem už měla a včera koupila zase malinkou půlečku ... je to nějak vzácnější než když to pak bude co chvíla a musím říct, že je dobrý.
Chvíli jsem uklízela, převlíkla povlečení a teď mě čeká vysávání ... vůbec se na to nětěším, záda mě bolí jak čert :rolling_eyes:
17. kvě 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo máš pravdu,dnes je kotletový den,ale mne nic jinýho nenapadlo,kotletky byly v mražáku,tak dneska se zdelaj....už jenom čekám na hranolky,až se dodelaj a pujdu hamat,už me pekne kruší v břiše.....
tak se tolik nehon,ono ti tá práce neuteče a když te bolej záda,tak si oddýchni a nech luxování na manželovi,at to udelá,až přijede z práce.... :wink: :wink: :wink: :wink:
17. kvě 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ha ha ... jak příjde z práce, tak jde hned dělat druhou práci :grinning: příjde tak v 8 večer :slight_smile: To bych neměla uklizený nikdy :slight_smile: Douklízím a taky jdu na to vaření ....
17. kvě 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek