• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
ahojky tak my máme na oběd kuřátko s rýží a domácí čalamádu. Tu jsem zblazjla já sama. :grinning:
Děda byl pro Honzíka ve školce a stálo ho to jednu zmrzlinu. Naproti školky se cukrárna. Dopoledne jsem jezdili ještě kvůli zákuskům našim na oslavu. Už aby to bylo za náma. Naši to mají příští týden. Oba dva slaví 60.
17. kvě 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ,@misi.21 - koukám, že se štítnou žlázou je nás tu víc :grinning: Já měla problémy asi ve 20 letech a ještě teď musím chodit každý rok na kontrolu. Jdu zrovna v pondělí. U prvního těhu jsem měla trochu tam měla trochu zvětšené ty uzliny, ale nebylo to nic tragického, tak jsem zvědavá teď.
Ty jo, když tu čtu, kolik jste která přibrala, tak já jsem na tom asi nejhůř- mám skoro 9kilo nahoře. Za poslední měsíc jsem sice nabrala jenom půl kila, ale ono to ještě pěkně poroste. Myslím, že na 13kilo jako u Matýska se nedostanu - spíš to překonám :confounded: To pak budou hoňky to shodit.......
17. kvě 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
frčím pro Matýska do jesliček, pak vezu auto do servisu a doma uklízet ten čurbes. Nějak v poslední době nestíhám vůbec nic - prádla na žehlení mám jak pro 5 rodin, hlavně že vyprané je všechno, ale nemáme co nosit, protože se někomu nechce do žehlení :grinning: tak se tu zatím mějte, páááá
17. kvě 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no mě kdyby teď nebylo tak zle,tak jsem taky už takovejch 7 8 kilíček měla. Jsem zvědavá na další váhu v průkazce,pomalu se mi začíná vracet chuť,tak uvidíme :slight_smile:

Já se před chvilkou vzbudila,tak jsem hodila do trouby pár hranolek a zapéct hermelín. Manžel za chvilku přijde z práce a pak jde někomu dělat elektriku,tak zase přijde až večer.

Dneska jsem v obchodě narazila na nádhernou soupravičku ,byla by perfektní na křtiny. Bilé dupajdy,kabátek se sukýnkou na kterých byly vyšívané kytičky,k tomu bačkůrky,rukavičky,čepička...Všechno vyšité,no nádhera. Jenže co jávím,kdy budeme křtít a jakou bude potřebovat velikost??
17. kvě 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pupíci, tak jsem vás konečně dočetla.. :grinning: sranda s vámi. teda, rodinné konstelace vůbec nezávidím... také to nevnímám doma nejrůžověji, užila jsem si dost s vlastním bráchou, on je šíleně zakomplexovaný a za vše jsem mohla vždy já... no, to by bylo na dlouhé psaní... tak si voláme či se vidíme tak 1x v roce, ale s jeho ženou jsem v kontaktu skoro denně na sms nebo tak, je to zlatá holka :dizzy_face:
No a s mámou... je to generál...co není po jejím, je špatně. A hlavně, když jsem byla poprvé těhu, místo aby měla radost, slyšela jsem jen výčitky a místo podpory jen otázky jak a co udělám a zařídím... a že první má mít ale děti můj bratr a né já! tak jsem z toho byla nakonec víc v pr..li, než z toho, že jsem o malé nakonec přišla.. vstah slepujeme dodnes, já už to jednu dobu vzdala..vůbec nechtěla připustit, že mi kdy něco takového řekla. ani jsem neměla chuť ji říkat, když jsem teď otěhotněla. taky ze začátku těhu teď jsem byla pro všechny simulant a cosi kdesi že ále prosím Tě jaký císař a jaké ledviny atd... no, ale musím říct, že mám pocit, že se mi teď strašně snaží to vynahradit a pomáhat mi..
S intimnem to máme doma střídavě.. ze začátku těhu jsem nechtěla já, aby se malé udrželo a taky mi bylo dost zle. pak fajn, a poslední dobou se mě přítel taky jakoby bojí :grinning: nechce .. prostě vidí pupík a prý aby miminku neublížil. Někdy mi s tím už leze na nervy, to se přiznám... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes ráno jsem stoupla na váhu a tak už mám 10,5kg nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslela jsem, že se vejdu za těhotenství do 12kg. Také jsem se nastrojila, že zajdu konečně na tu registraci k pediatričce. než jsem se vykodrcala, udělalo se mi zase špatně, pak jsem obrečela, že mi nejde udělat hezký drdol :grinning: , tak jsem šla jen tady poblíž nakoupit a tam jsem se málem vyvrátila... :grinning: :grinning: takový normální den :grinning: :grinning:
@misi.21 ahojky, ani nevím, jak dopředu se musí křtiny zařídit.. jinak myslím, že miminko je velké akorát, to naše mělo zhruba 1600g, ale vím, že je od začátku o asi 10dní větší.. věřím, že vám ten kontrolní utz dopadne dobře :wink: doktoři občas plácnou něco, co nás hodně vystraší, nebo co doktor, to jiný názor (bych mohla vyprávět..).. dokud není nic špatného prokázaného, vůbec se tím nenech vyvést z klidu :wink:
17. kvě 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj koalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my malovali hlavně protiplísňovou barvou, chodba a většina na bílo, jen v ložnici stěnu za postelí na klasickou broskvovou a taková bude i v kuchyni (a celá koupelna). v obýváku stěnu za sedačkou na zeleno. bohužel ty barvy hodně pracují a blednou, takže z té hezky syté zelené bude klasická nemocniční :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hlavně je to čisté a snad to udrží ty plísně pryč.. :slight_smile:
17. kvě 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup přiznám se, že již asi 12let nelakuji nehty, ale stále dokola vidím, že hezká manikůra a pěstěné nehty udělají na ženské víc než sebelepší make-up. fotečky moc hezké, vidím, že kdo má doma panenku, má výhodu :grinning:
17. kvě 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak koalo .... :confused: :grinning: Aha takže nic celobarevnýho .... a jak to že Vám barvičky vybledly? My kupujeme barvy přímo v míchárně, kde si vybereme odstín a oni ho namíchají. Barvy jsou takové jako na vzorníčku. Jen se to těžko určuje ... jak daná barva bude vypadat v ploše. Tak se Vám to možná tak stalo ... ale většinou v ploše je to tmavší jako na vzorku.
@msevy Já se zvážím až ve čt ráno jak pojedu na kontrolu a dám vědět jak sem natom... ale počítám 13+ .... se štítnou máš asi opačný problém jako my .... Ty jsi štíhlá, tak Ti asi jede rychle .... mi pomalu a kynu :cry: Po porodu a kojení s tím něco musím začít dělat nebo se v 50 letech nevlezu do futer :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 na ebay máš hezké věci na křtiny i pro malou družičku třeba na svatbu :slight_smile:
http://baby.shop.ebay.de/Kleider-/77142/i.html?_catref=1 mrkni
17. kvě 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka asi je to tím, že nám bylo prioritou ta protiplísňová složka barvy (už jsem si dělala srandu, že to asi žere vše co není bílé :grinning: což je ale dost možné) barvy opravdu vybledly, třeba v porovnání s prostěradlem podobné barvy či závěsem v koupelně taktéž...možná to tak půjde dál a budeme mít do půl roku bílé všechny zdi :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee nevšimla jsem si,kdy jste se tady bavili o sexu,ale s tvím příspěvkem se mi něco vybavilo :slight_smile: Přijeli jsme z hor a manžel se chtěl přitulit,já byla unavená a neměla náladu,tak jsem mu řekla,že je teprve začátek měsíce a on už to měl dvakrát. On na to,jestli to nechci teda jednou vrátit,no já se musela smát. Jsem zvědavá,jak dlouho po porodu si to zase pořádně užiju,teď už je to takový jednotvárný,jak jsem taková hůře pohyblivá :grinning:
17. kvě 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ta pohyblivost je na tom nejhorší, já si někdy neuvědomím, že mám to bříško a že mi překáží a pak zjišťuju, co všechno nejde :grinning:

jsem dnes, jak kdyby mi dal někdo lopatou po hlavě. Zítra přijede návštěva, tak musí jít něco upíct, něco dobrýho... rychlýho... hmm ,hmm. Koukala jsem na ten odkaz, ty šatečky jsou krásné, tak jsem tak přemýšlela... ani já ani přítel nejsme pokřtění a napadlo mě, že bychom se mohli nechat pokřtít všichni tři, není to blbý, takhle nastarý kolena? :grinning:
17. kvě 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@dpetulinka šatečky jsou nádherný... Já jsem spíš zvědavá,kolik těch holek tady nakonec opravdu bude :grinning:
17. kvě 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přisly mi ty vaku pytle,tak je co nejdřív naláduju,to se skříním uleví...
17. kvě 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka na tom nic blbého není, naopak, zní to krásně. jestli se nepletu, znamená to ale i příslib, že své potomky budete ve víře vychovávat..aspoň tak mi to kdosi tenkrát řekl. spousta lidí se nechá křtít třeba před svatbou atd, aby mohli mít oddavky v kostele či jen prostě "pro toho druhého" :slight_smile: .
@misi.21 holky tu tohle téma probíraly myslím o víkendu.. máš pravdu s tou pohyblivostí :grinning:
17. kvě 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka
@misi.21 jj jsou hezké šatečky i pro kluky tam mají pěkné " obleky "

My křtít nebudeme ... věřím ... ale jinak a pokud se malá bude chtít později nechat pokřtít ať, bránit jí nebudem . My jsme neměli ani svatbu v kostele .... pokřtění jsme oba .... ale nevyznáváme to . Navíc když slyším některé ty faráře jaký mají projevy ... děs a hrůza.
Taky jsem zvědavá jaké bude skóre tady na červenci kluci a holky :grinning:
17. kvě 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to znamená, taky to pro dospělého člověka není úplně jen tak, musí před tím absolvovat přípravu, myslím že Ondra by asi nakonec stejně couvnul ,kdybych mu řekla, že musí chodit na setkání s knězem :slight_smile: ale bylo by to hezké
17. kvě 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to je ono, člověk věří, ale taky to citím jako hodně soukromou věc, taky je pravda, že nechodím do kostela každou neděli a vím, že ani nebudu :slight_smile: asi to nestojí za to, svatbu v kostele taky neplánujeme
17. kvě 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Vy malou budete křtít?
17. kvě 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ještě nevím, ale uvažovala jsem nad tím
17. kvě 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím u pc :slight_smile: Dneska jsem k.o.,myslím že jak zalehnu k tv tak usnu. Manžel přijel ve 4 hod rano, v 9 hod jsme jeli do toho motola a vratili se teda i s nakupem v 16,30. Báře se udělala na tváři boule u spodní čelisti. Na zubním jsme čekali až přijde z oběda na rentgen, tam nic nebylo, tak řekli že od zubu to není a poslali na krční. Tam jí vzali krev kvůli zánětu, prohlídli a řekli že u nich to taky není. Chtěli nás poslat na ult uzlin, to už jsem fakt nedala a chlap mi už taky zas odjel ted do práce tak bylo málo času. Zítra ráno jdu k dětskýmu aby nás na ten ult poslal a jsem zvědavá jak dopadneme. na antibiotika to prý není, ale nikdo neví co to je, prý snad podhnisaná uzlina, nebo nějaký váček kolem ní.
@misi.21 s tou váhou to neber doslova, nedávno rodila kamarádka z práce, měla cukrovku těhu a trápilo jí že malýmu spočítali před porodem 2,5 kg a narodil se 4 kg macek. Ono fakt stačí jak to měří že kliknou o milimetřík jinam a už jim to tu váhu propočítá uplně jinak. Taky nevím kolik to naše má, na ult jdu za týden.
17. kvě 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jo a s vařením, potřebovala jsem rychle stihat večeři a hlavně s co nejmenší mojí aktivitou, tak jsem hodila stehna kuřecí do toho sáčku na pečení a brambory.
a jak píšete s váhou - asi vedu já, mám navrch 11,5 kg, za těch 14 dní mám kilčo a půl nahoře. Připadá mi že to má všechno na sobě mimčo, musím být pořád propnutá, cítím ho uplně všude. asi je hlavou dolu protože mi drnká ručkou v tříslech a většinou je narvaný asi bokem v pravo a vykopává do levý strany, tam to mám věčně jak bouřku na moři :dizzy_face:
17. kvě 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka hmmm já jsem pokřtená a věřím, ale muj manža nee a proto sme nemeli svadbu v kostele,i když jsem chtela,ale manžu by do kostela nikdo nedostal,takže sme meli na radnici...a či díte dám pokřtít?asi ani ne,když ani svadbu jsem nemela v kostele.....
@lebapa hmmm tak tomu říkám-den strávený po lékařích..od rána do odpoledne....at hlavne holce zjistej,co ji je a zaléčej ji.....já už na tu váhu radši ani nestoupám,protože me ručička pořád cestuje nahoru.....ale jak píšeš,že by to mohla být podhnisaná uzlina,tak by se to v krvi jako zánet ukázalo...a určite by mela bolesti a možná i teplotu.....
17. kvě 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,od kolikátýho týdnu se začíná chodit na KTG?A když už se začne chodit,tak jak často?
17. kvě 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ahoj, to jsou ty ozvy? na seznamu těhu vyšetření píšou že od 32.tt, ale sestři mi říkala, že od 35.tt... mělo by se každou návštěvu.
17. kvě 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska dobrou. přistála vedle mě krupicová kaše s grankem, mňam... miláček asi postřehl moji dnešní labilitu, tak je na mě až moc milý a stará se :grinning:
17. kvě 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 taky nevím co tím přesně myslíš, jestli to je poslech srdíčka mimča to mi dělá doktor při každé prohlídce - už asi 3x. Holky koukaly jste na VIP zprávy na primě? tam byla Salačová a že přibrala při těhu přes 30 kg a jaká je z ní zase modelka :slight_smile: a tak jsem šla a snědla besipky :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@druidee dobrou
17. kvě 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno tak u nás slunečno to bude krásný den. :slight_smile:
Já jsem na KTG byla ve 30tt. Kvůli tomu jak mě tvrdlo břicho. Trvá to asi tak 20min než to natočí. Příští týded jdu na kontrolu k dr tak uvidím jestli mě tam zase pošle.
Dnes jdu zase na těhu kurz. Nevím jak to tam ty 3 hoďky vydržím sedět. :frowning2: V noci jsem nemohla spát jak mě boleli kolena a chytala jsem křeč do lýtek. Honzík přišel za náma do postele a já jsem se stěhovala do jeho. Jinak už se na naší posteli všichny nevyspíme. :grinning:
18. kvě 2011 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek