• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 já mám chlupatý snad úplně všechno ... rostou mi i lícní kotlety ... a za chvíli mi snad porostou i chlupy z uší :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 a kolik si za tu odsávačku dala?tos kupovala v lékarne,nebo nekde jinde?třeba výrobky od aventu maj i v tescu,ale nevím,či tam maj zrovna i odsávačku.....a odsávačku na mlíko budu určo pořizovat...jsem si ješte napsala poslední seznam,co ješte nemám a až budu mít prachy na účtu,tak vlítnu na krámy a dokoupím,at už to mám konečne všechno z krku....
18. kvě 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a z nosu taky...to pak budeš jak chlapy,který si nechávaj zastřihovat chloupky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 já slyšela , že někomu ta mateřská chodí taky nepravidelně ...
18. kvě 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a ty lahvičky od tomme jsou ty antikolikový,nebo ty vyrábí jiná firma?
18. kvě 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nerozčiluj mě ,,,, jo máš pravdu z nosu taky :cry: béééé v tom těhu jsem celá jakási divná ... stává se ze mě asi chlap :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 antikolikový ....
18. kvě 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 http://www.matulda.cz/katalog.php?typ=10636&kategorie=79304 tady jsem to všechno kupovala se mrkni co tam mají
18. kvě 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 o mateřský vubec nemám tucha,jak to chodí,na jakej presnej dátum,jenom tedka už jsem odevzdávala vyplnený papíry na mateřskou,tak počkám,až me pak přijdou prachy na účet a uvidím...prej domu me přijde poštou dopis,kde bude napsáno,kolik mateřský,kolik penez budu dostávat....takže počkám a uvidím..nechám se překvapit..já ani neím,kolik se to počítá procent z platu.....
18. kvě 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nebude ta suma stejná jako nemocenská? Já si myslím, že ano ....
18. kvě 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a tos objednávala tu startovací sadu?kde jsou asi 3 lahvičky se savičkama a 5 kelímků na skladování odsátého mléka a k tomu odsávačka?to stojí 1100 kč,není to moc drahý?nebo já nevím,asi to je normál cena,nemám v tom přehled.....
18. kvě 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 s tím epidurálem to máme stejně, taky jsem si nejdřív myslela, že jo, ale pak abych poznala kdy zabrat, tak radši to zkusit bez toho, s tím, že to bude víc bolet.
látkových kalhotkových jsme koupili 20, stálo to kolem 7 tisíc. ale ze začátku, než se zaběhne režim, tak to chci kombinovat s jednorázovýma, pořád si totiž neumím představit toho drobečka v tom velkým balíku. ale postupně určitě chci ty látkový napořád.
@mili01
@hradilenka s těma lahvičkama je to děs. já je koupila v dětských potřebách, dvě takový menší, kdybych musela někam, tak aby mohl někdo za mně krmit:slight_smile:ale třeba nechci kupovat už ten sterilizátor, se mi to zdá moc drahý a prej silikon se nemá vyvářet. nevíte jak to mám vymývat a sterilizovat?
taky máte pocit, že všechny ty výrobky pro miminka jsou děsně hi-tech a člověk, aby byl skoro technickej typ, aby to uměl všechno používat. :confused: :confused: :confused:
18. kvě 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a není lepší koupit rovnou tu elektrickou odsávačku?
18. kvě 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no je to možný,že to bude stejný,ale oni vypočítavaj mateřskou za poslední rok,co jsem dostávala prachy...a to tam vyše pol roka mám tu PN,což nejsou až tak dobrý prachy,takže nevím,kolik to bude...ale PN to bylo 60 % z platu..tak si myslím možná,že neschopenka bude mín než PN....spíš se mateřská líp vyplatí maminám,co do posledku pracovali,pretože jim to vypočítaj z platu...
18. kvě 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 no sterilizuje se tak,že se nechá v hrnci svařit voda a když buble,tak to tam všechno dáš,či lahvičky,savičky,dudlíky,odsávačku a necháš 5 minut sterilizovat....
18. kvě 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo to první na to jsem koukala....tak k tomu si pak koupila ješte i ty věčší lahvičky 260 ml....já sterilizátor nebudu pořizovat,budu sterilizovat v hrnci,jak to delali naše mámy... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 a ze začátku se sterilizuje každý den třeba ráno...postupne třeba jednou za 2-3 dny....protože mimi je ze začátku náchylný na bakterie,tak at neco nechytne...ale nekteré maminy jenom dudlíky třeba omývaj a třeba jednou za týden vysterilizujou....
18. kvě 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 koupila jsem to co jsem Ti polslal linky
18. kvě 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a děj se vůle boží :grinning: nějak to dopadne ... :slight_smile:
18. kvě 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a máš nejaký obal na dudlíky?já si teda nejak nedovedu představit,když to bude vysterilizované,kam dát usušit dudlíky,aby zase se neznesterilnili...ty to máš dobrý,že ty nepotřebuješ žádnou podložku,ty to budeš mít všechno sterilný v tom sterilizátoru a vybereš ty veci,až je bude potřebovat...
18. kvě 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já mám jenom jednu lahvičku a to od aventu,takže termo obal a pak další lavičky budu asi pořizovat od aventu,no nevím zatím....
18. kvě 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 @hradilenka @tasmailla1 tak co se lahviček a sterilizátoru týče - zatím jsem nekoupila a přemýšlím jestli pořizovat nové nebo použité - sterilizátor do mikrovlnní roury z MMB za 200 - vše se to tam nastrká a nechá projet mikrovlnkou - prý úplně dostatečné, doporučili mi 2 kamarádky. Co se odsávačky týče, tak jsem taky našla na MMB za 500 - váhám, jestli novou nebo použitou. Koupím novou sadu za téměř 2000 a pak zjistím, že kojit vůbec nebudu ....myslím, že i ty maminy, co to prodávají a tvrdí, že bylo použito jenom chvilku, tak přesně dopadli - nebo jenom rozbalili, jednou zkusili a ono nic... nebo to nechat až po porodu? ale pak pořizovat na poslední chvíli, to je zas stres.. jinak ta sada tomee tippe vypadá že finančně vychází možná i líp než od aventu..ale nemám nikoho, kdo by mi tu značku doporučil - vy jse si vybrali dle sebe, nebo Vám TT někdo doporučil?
18. kvě 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 no já spíš rozmejšlím,že si v lékarne koupím tu obyčejnou odsávačku na mléko...stojí do stovky...aspon by me to pak nemrzelo,že jsem vrazila hodne penez do ni...a pořizovat pred porodem budu určo odsávačku na mléko a na hleny...to se nestratí a určo to pak využiju...a co se týče lahviček..zatím mám jenom jednu...nejak nechci nakupovat ve velkým,až to bude potřeba ,tak se to koupí.....
18. kvě 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 Já hodila dotaz tady na koníkovi a dost mamin mi to doporučilo , že jejich dítka nechtěli z ničeho jiného pít jak od této značky ,prý je to skoro identické jako prsní bradavka ... Jinak jsem se na to ptala i v prodejně a taky pováídali, že jedny z nejlepších ... nemám to odzkoušené ... až to zkusím dám vědět :grinning: Jinak si myslím, že to můžeš nechat i po porodu a koupit to , pokud to mají skladem , tak max do týdne to máš doma. V krámech jsem se dívala ještě na chicco a to je drahý a nic moc
18. kvě 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka u nás chicco byl a zrušili ho,tak to nemám,kde odkoukat.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 @hradilenka hmmmm, tak se mi zdá, že asi budu muset ještě pošpekulovat. už se mi nechce vyhazovat další prachy :confounded: takže ještě tu odsávačku a pak termoobal. co se týče těch značek, tak na kurzu nám říkali, že nejlepší lahvička, kterou používají i v porodnicích, když se neumí miminka přisát, tak tohle je poslední záchrana, která funguje a to jsou lahvičky medela. tak mně ten štve, že jsem si koupila tommee :confounded: tak kdo ještě nemá, tak bych doporučila tyhle.
18. kvě 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 já bych to takhle neřešila,že bych byla nespokojná s tím,co jsem si koupila,co človek,to názor.....
18. kvě 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 máš recht :slight_smile: když už to mám doma, tak nebudu naštvaná, žejo :wink:
no nic, tak já jdu zase koukat na život na zámku :grinning:
18. kvě 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek