• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@myschka no holka šikovná, to gratuluju k výhře, to by potěšilo každou. Já mám holky dvě a jsem za to ráda. když to ted vidím tak je asi lepší když jsou dvě holky nebo kluci, jsou si většinou blíž, přeci jen od prvních krůčků mají ty svoje zájmy. Tohle moje budoucí je už s velkým odstupem, každý nám říká ať je to ten kluk,ale nám je to jedno..možná ale asi jen nám. Kluka by bral manžel kvůli nákupům autíček ale jinak první hlásil že by rád snad zas holčičku. Myslíme si že teď to ten kluk bude, dědové budou slavit a všichni budou mít překvápko. u nás jsou samé holky, tohle by bylo průlomové. no třeba neteře budou mít zas klučíky
18. kvě 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no u nás sou holčičky zázrak, Aduš byla první holčička po 40 letech u Brandejsů, tchán reagoval na to, že čekáme holku s úžaslým: "jak to??" a teď znova :grinning:
18. kvě 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vás zběžně dočetla. Já pořídila na mmb ruční odsavačku Tommee a k tomu je i lahvička :slight_smile:
@myschka tak to je paráda s tou aukcí :slight_smile: náš malý bude vlastně 9.pravnouče pro naší babi a to bude teprve druhý kluk, jinak máme samé holky :slight_smile:

Tak jsme dnes byli znova na staveb.úřadě ohledně jednoho pozemku, co se nám líbil. minule nám tam pán tvrdil, že je pozemek ale stále orná půda, teď jsme zjistili, že tam mají bordel a pozemek je fakt stavební... o pánovi si myslím svoje a jdem shánět info, co jsme mohli mít už dávno vyřešené... :angry:
18. kvě 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ty jo, tak to je moc prima, to museli opravdu všichni koukat a ještě k tomu když umíte i repete, to manžel předvedl že to nebylo o náhodě ale šikovnosti :grinning: . Když se měl narodit manžel tak tchán nakoupil růžový nočník že se to už určitě povede, je nejmladší z pěti a pak ho šel měnit no a švárové mají po dvou holkách, to moje v bříšku je poslední pokus na vnuka, pak si holt počkají s čím přijdou ty holky. Už jim je kolem dvaceti, od té nejstarší to možná nebude dlouho trvat, žije s přítelem už několik let..
na chvíli si sem vždycky sednu,ale to bříško mě nějak zlobí..no ráno zase po doktorech, snad nebudeme dlouho trvat když mi to dětský dneska ještě obvolal...dobrou
18. kvě 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to je dobrý s tím pozemkem - tak budu držet palce, ať se to povede a ať to dobře dopadne!
18. kvě 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 :wink: uvidíme.. vypadá to na vrtání studny a čističku... tzn šílené výdaje navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a také lítání... ale prý nám pán vyjde s cenou pozemku vstříc s ohledem právě na tohle... vše se ukáže... :slight_smile:
18. kvě 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno přeji,u nás zase nádherně,ale já radši budu ještě zalezlá doma.
Dneska první noc po dlouhé době.kdy jsem se dá se říct dobře vyspala. Mám jít dneska na kontrolu,ale vzhledem k tomu,že jsem neměla žádný pořádný léky a je mi mnohem líp,tak nikam nejdu. Aby mi za 30 Kč potřetí řekla,že je to dobrý,to fakt nepotřebuju. Kašel mám pořád,ale taky už lepší a jde to znát i na mimiču,je takováklidnější.

Jdu se nasnídat a pomali něco dělat.
A taky jsem vlezla na váhu a začínám zase pomalinku nabírat,tak už jsem asi fakt zdravá :grinning:
19. kvě 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , u nás je opět krásně .... včera jsem dostala základní info co ajak dělat až to na mě příjde tak nahrubo jsem to věděla. Ale jsem klidnější. Dneska jedu na KO , tak doufám že venku nepadnu v tom horku. Už jsem za tím volantem nějaká míň pohyblivá ....
Tu soupravičku co jsem objednala mi už posílají, tak zítra možná v pondělí by tady měla být ... jsem zvědavá na ten materiál a jak to bude ve skutečnosti vypadat. Zatím všechny chrupkáte mimo misi? :grinning:
19. kvě 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko přeju krásný slunečný den a ten dneska teda bude,juchuuuu......škoda dlouze i vyspávat...zachvíli přijede segra ke mne na kafíčko a pak zustane na obed,potřebujeme si pokecat,dlouho sme se nevideli.....
@hradilenka at kontrola dopadne dobře..
@misi.21 to je dobře,že už je líp,hlavne že začínáš přibýrat a ne hubnout.... :wink:
19. kvě 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pupíci, tady hlásím také krásně. ptáci řvou, soused vrtá...a kouří... :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: jdu nahánět přes googl studny a čovky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@misi.21 tak to jsou super zprávy, že je Ti líp!
@hradilenka pak dej vědět, jak na kontrole :wink: já dnes spala až do 8. soused má štěstí, že začal vrtat až krátce potom...
@lebapa tak ve 2h jsou chůvičky doma :slight_smile: musím říct, že od začátku ten obchod u mě perlí teda... pán z ppl mě jen prozvonil a poslal hned sms ať se mu ozvu, že má pro mě zásilku.. tak jsem mu volala nazpátek. no nechápu.

Holky, jaké jste pořídily stínítka do auta? mě ty dětské vůbec neoslovují, většinou mi příjdou kýčovité nebo reklamní či jak to říct. tak jsme pořídili se vzorem oblohy...
19. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ahojky díky ... dobře poplkej :slight_smile:
@druidee Tak s pozemkem to nakonec vypadá slibně? Stínítko do auta žádný nemám , máme tonovany skla
19. kvě 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já ješte vubec nerozmejšlela nad stínitkama,tos me tedka pekne dostala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka jasne budeme kecat jak správný ženský...a pak dej vedet,jak dopadla kontrola...a to jdeš do poradny,nebo nekam jinam?
19. kvě 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj do poradny do špitálu ... já tam chodím od začátku co 14 dní .... Taky jsem zvědavá co mi zase řeknou :grinning:
19. kvě 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka s pozemkem uvidíme, neradujeme se předčasně...přeci jen, znáš to. no, další středu se uvidíme s kamarádem-fin.poradcem a do té doby bych ráda sehnala kalkulace a cen. nabídky na ty záležitosti..
Nojo, tónovaná skla, tak to máte na háku :wink: to my máme skla tak max. tónovaná mouchama a jiným hmyzem, co pochytáme za jízdy :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nj, my jak jezdíme každou chvíli do té OL a často mě rozčiluje slunko, tak už jsme je pořídili dávno...páč maličké z OL povezeme a bude to v létě :wink: jé, užij si ségru, dobře pokecejte
19. kvě 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka anebo spíš,co ti zase neřeknou.....me třeba vubec zatím neřekl,kdy budu chodit na ty ozvy a to na kontrolu mám jet za 3 týdny,to budu už 36+5,no možná nejvyšší čas začít chodit na ozvy.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@druidee no když to takhle vdiím,tak je koupíme,ale to má ješte čas....
19. kvě 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee To zatónování auta není tak drahé a udělá to dobrou službu v létě , ani se tak neničí interiér auta a je taky dobrý , že Ti tam nehledí lidi ... když vidím jak lidi jezdí s těma clonama pro děti , tak mi to vždycky připadá jakoby jelo auto od cirkusu :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee počkej ty si od Rožnova a budeš rodit v Olomouci?to máš docela dálku,ne?
19. kvě 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Na ozvy se chodí od 35t ptala jsem se na to včera švagrové ... a nebo i dřív pokud se jim něco nezdá
19. kvě 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se holit :grinning: to bude zase krve jako z prasátka .... :grinning:
19. kvě 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to máš pravdu, je to výhoda ty tónované.... až jednou v budoucnu budeme mít nové auto, budou tónovaná skla. na tomto už to nemá cenu. s tím cirkusem souhlas! (proto jsem zvolila vzor oblohy, černé se mi nelíbily :slight_smile: ) no vidíš, ty jsi vlastně měla včera odbornou přednášku :grinning: to nám musíš poreferovat a poučit nás! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
@tasmailla1 jj, co mě tam převeleli na rizikové oddělení, tak tam jsem co 2 týdny na kontrole a mám i ve zprávě, že rodit budu tam, císařem.. :slight_smile:
19. kvě 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tobě nemusím dávat žádnou přednášku, když jdeš na císaře :slight_smile: Ten kurz byl rychlokurz ,,, jen kdy mám jet do porodnice, jak tam dýchat co dělat co oni dělají a tak ... říkala že jinak ty předporodní kurzy jsou moc obšírné ...tak to vzala ve stručnosti a prý je na telefonu 24h denně kdyby se něco dělo :grinning: Tak snad nebudu rodit v noci. :grinning: Jdu s hafanem ven a pofrčím, tak se tady zatím mějte ... večer nahlídnu co jste psaly ... pa :wink:
19. kvě 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kindervajíčka :grinning: :grinning: :grinning:
západ hlásí také slunečno, ideálně s jednou vychlazenou plzní někde na zahrádce :grinning: :grinning:
tak v mém autě mám cirkusácké clony :grinning: s medvídkem pu- Aduš si je vybrala sama :sunglasses: v druhém autě jsou skla tonovaná :wink:
@druidee tak budu držet pěsti aby pozemek klapnul, já taky pokukuju po nějakém hezkém místečku ale vysloveně jen výhledově, teď se přestěhuji konečně z domku zpátky do města a další stěhování jedině do domku ve městě :grinning: což teda nevím z čeho zaplatíme.

@hradilenka tak rychlo kurz :grinning: já si pamatuju tu dvouminutovku u porodu, teď budete takhle dýchat a takhle tlačit :confused: :grinning: Na odjezd sem zvědavá u sebe, kooperace našich aby si vzali Aduš a Míry aby přijel z práce pokud neporodím v těch 14 dnech kdy má dovču bude lehce stresující. Raději bych rodila v noci než se ploužit na příjem přes den kdy se musí projít přes čekárnu plnou těhulí čekající na poradnu :sweat_smile: pár sem jich tam už viděla :grinning: :grinning:
19. kvě 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee skla máme taky tónovaný a navíc jsou v zadu stínítka už z výroby,takový ty roletky,takže asi takhle.

Já si dala místo úklidu super dlouhou sprchu,ještě že jsem doma sama,to by bylo řečí :slight_smile: Je ale fakt,že to bylo vody pro čtyřčlenou rodinu,ale co,kdy budu mít čas si po porodu pořádně relaxovat pod vodou,že jo...

Koukám,že tady máme ve stínu 22 stupňů a já nemám žádné kraťásky,co bych oblíkla. Tak jsem zvědavá,jak to vyřeším. V tomhle blbým městě nic neseženu,ale stejně bych chtěla do IKEA,tak teď to vezmeme ještě přes CaA,aspoň mám pořádnej důvod :grinning: To bude chlap rád,ale minule si tam nakoupil mnohem víc oblečení než já.

Dneska k obědu smažený celer,už na něj mám hroznou chuť,akorát netuším,čím nakrmím manžela,nemá to rád.

Teď si jdu vyfoukat vlasy a konečně trošku uklidit,ať mám ve dvě klid,koukám na Život na zámku :slight_smile:

Na ten kurz a těhu cvičení jsem se chystala tak dlouho,až jsem se dochystala do osmého měsíce a teď už se mi nikam nechce.
19. kvě 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem byla dopoledne na kontrole a teď jsem už doma. Jinak mi admini stopli albíčko - dala jsem tam foto postýlky z inzerátu, kde jsem to kupovali a byl tam odkaz na MMB, alespoň tedy myslím, že to byla ta chyba - tak jsem to vymázla a uvidím, jestli mi albíčko vrátí :confounded: Jinak na kontrole vše ok, akorát jsem za poslední měsíc přibrala 5 kg, co neni ideální (a měsíc předtím, jak jsem byla doma, tak jsem nepřibrala ani deko!) Takže se obávám, že momentálně vedu - od začátku těhu mám +14 kg a ještě 10 týdnů před sebou...to bude! Abch si spravila náladu, tak jsem se stavila v obchoďáku - otevřeli u nás po rekonstrukci staro-nový obchod s čínskými hadry a věcmi pro domácnost (3 patra!) - větší než Tesco nebo cokoliv tady na maloměstě! Tak mám fialkový mega triko pro megabříško za 190 kaček - no neber to :slight_smile: původně jsem si myslela, že když mám dnes volno, tak půjdu do Prahy, ale na tom sluníčku se mi nikam moc nechcelo - ještě mi doktorka řekla, že se sluníčku mám vyhýbat, že teplo ok, ale hezky ve stínu...
Jinak u těch ťamanů měli spoustu oblečků pro mimina a i docela hezký - ale nevím, to je asi risk, oblékat do toho mimino, jeden nikdy neví.... akorát jsem tam koupila bílé miniponožtičky jelikož ty jsem zatím nikde nesehnala, takže kdyby bylo nejhůř, snad když je vyperu a vyžehlím, tak budou ok... Jinak mám doma ananas a koupila jsem jahody, tak jdu udělat dort z piškot, ovoce a krému z bílého jogurtu, zakysané smetany a vanilkového cukru. .. mňam - navrstvit jedno přes druhé a pak nechat ztuhnout v lednici. Dobrůtka!
19. kvě 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 ahoj,já bych se bodýček od číňanů nebála,když to osaháž,tak poznáš,jestli to není nějaká umělina a když se podíváš na štítek u bodýčka od číňanů za 60 a ze značkového obchodu za 200 Kč,tak ve finále zjistíš,že to šijou stejný děti ze stejnýho materiálu... Né vždy znamená dražší kvalitnější.

Já si myslím,že 5 kg zaměsíc není nic strašného,vždyť teď miminko roste nejvíc a celé se oplácává :slight_smile:
Dort závidím,super letní osvěžení,tak dobrou chuť :slight_smile:
19. kvě 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 a jen pro srovnání,já minulí měsíc přibrala za 3 týdny přes 3 kila,takže to je to samé...
19. kvě 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já už konečně taky doma, ještě budu muset na poštu, přišly mi dva baliky z mmb - samý hadry :slight_smile: venku je fakt hic, jsme s bárou rády že jsme doma. Oběhaly jsme všechny doktory a vrátily se nakonec k dětskýmu pro antibiotika, podle ult má začínající zánět uzliny a i když to v krvi nebylo tak říkal že nebude čekat a jestli se to nezlepší tak nové kolečko na kožní. to by mi fakt už hráblo.
@druidee no sláva že dorazí, z toho ppl-áka jsem teda vyřízená, to se mi ještě nestalo a že mi to trvalo než jsem to zvedla, volal mi pak ještě znova když se blížil k baráku a byl v poho. nakonec je vyzkoušíš dřív jak já, dneska je zkoumat asi zase nebudu :slight_smile:
@misi.21 prima že ti je už líp, teď už to půjde rychle, bude chut k jídlu tak to všechno s mimi doženete a dejte si pak i nějakou dobrotu za odměnu, na kila nemá cenu koukat, taky si myslím že 5 kg za měsíc není žádná katastrofa, jeden měsíc to vyskočí rychle a pak zas pomaleji.
19. kvě 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jj, už se těším až ta naše kinder surprise rozbalíme :grinning: :grinning: kdy už budete definitivně přestěhovaní? obdivuju Tě, já tu vyšiluju z hloupého malování :grinning: snad to vyjde..sháním od rána firmy po celém googlu :grinning: to jsem zato místo přivítání na oběd od mojeho dostala sprda, že už mu někdo volal, když měl meeting :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem si zase pobrečela, hormonka, tak se hned omlouval :slight_smile:
@misi.21 tak to máte v suchu s těmi skly, jako hradilenka :grinning: jeee, nedělej chutě se smaženým celerem, mňami!!! když jsem to jedla kdysi poprvé, netušila jsem, že je to celer... bašta!
@mili01 ááá, další, co dělá chutě s dortem... a já tu křoupu jako dezert mrkev, okurku a ředkvičky :grinning: také jsem teď za 2týdny nabrala skoro 3kg... S těmi albíčky tady tomu občas nerozumím, co se děje. mě také dřív mazali fotky, bez vysvětlení, nechápala jsem proč. mám je tam znova a už tam vydržely.
19. kvě 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa taky z něj nechápu :grinning: to je první, kdo to takhle udělal. možná jen musel zase běžet od telefonu. volala jsem mu hned zpět a trvalo mu, než to zvedl. oni to mají někdy totálně nabité a sedí za volantem a hovor za hovorem... myslím, že jsou často uhnaní jak psi... chůvičky musí počkat i u nás :grinning: mám teď jiné starosti... prodáváme babiny barák a teď ohledně jednoho pozemku...
19. kvě 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek