• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@peta3 to stopro za pár týdnů až budem "komplet" bychom to měli uzavřít ať se můžem bavit o čem chcem a nikdo nám to nečte
já jsem na koníkovi už od roku 2007, chodím na Plánovalky spoustu let a na zářijovky 08 ale ty se přestěhovali na FB právě kvůli tomu že se to tu nedalo uzamknout a teď už se sem zpátky stěhovat nechtějí, ale jsme tam taky super parta, teď jsme měli sraz bez dětía v květnu míváme víkendový s dětma :slight_smile:
1. pro 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tedy holky vás je tady najednou ale hodně :confused:. Nestíhám :grinning:.
Ale všem co je čekají nějaké kontroly moc držím palce! :wink:

Holky plánujete jít na NT screening? Já o tom hloubala převčírem a včera a chtěli jsme jít. Ale můj gyndař mi o tom nic neřekl a až k němu půjdu příště tak i kdybych to sem se ho na to vyptala tak budeme už 11+3 tedy pozdě na objednávání. Tak mi poradili holky od nás z CAR kam (na Genetiku) a řekli co a jak, že od doktora se vůbec doporučení mít nemusí že ani ony ho neměli, že si to stejně platíme sami. Tak jsme se hned včera objednali a moc se na to těšíme, až prcíčka zase uvidíme :dizzy_face: a že už konečně budeme mít nějakou fotečku :dizzy_face:.
2. pro 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak tady čtu, že se chystáte na NT sreening. Nevěděla jsem co to jo, tak jsem si přečetla různé informace a chci na něj taky jít, pro větší klid:slight_smile: Ale k doktorovi jdu v 8+5tt, tak nevím, jestli bude dost času, abych se stihla objednat.. Co myslíte? Jak hodně dopředu se objednáváte vy? :slight_smile:
2. pro 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré odpoledne, my byli s malou celé dopo venku brrrr, teď spinká a já si zahřála bříško polívčičkou :slight_smile:
holky skrínink je dobrá věc, já na něm byla u malé a půjdu zas, jistota je jistota i za ty prachy, byla jsem myslím ve 12tt na odběru a pak za 2 týdny na tom prosvícení utz a vše dopadlo super. U nás se objednávat nemusí páč moje dr. má skvělý utz přímo v ordinaci, dělá tam i 3 a 4D takže je to paráda a vyšetření utz je při každé prohlídce, kraťoučké ale je :slight_smile: takže se vždy těším až prďolku uvidím.
Já jdu zítra v půl 2 a už jsem jak na trní ale dnes jsem vyplácala poslední test co tu byl - taky co s ním že :grinning: - a čárka je už stejně silná a fialová jako ta kontrolní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nety88 Nety my se objednávali včera a to jsme byli 8+4 :wink:. Takže v tich 8+5 by jste to snad ještě stíhali :slight_smile:. A nás objednali na 3.1. (přes Vánoce tam asi nebudou) a to budeme 13+2. Prý se dělá max. do 13+6.

@zup tak to ultrazvuky u tvé Dr. závidím :pensive: :wink:. Já se bojím, že u mého doktora se toho moc nedočkám :unamused:.
A gratuluju ke krásné čárce! :wink: Super! :sunglasses: Já taky čůrala pak už jen proto že jsem tu ty testy měla tak co s nima :grinning:.
2. pro 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nety88 - asi spíš záleží, ja budou mít plno, blbý je, ež to vychází kolem svátků...mně dala dr. papír a tam je psaný, ež krev by se měla brát v 9-10. týdnu a ve 13.- 14. se dělá ten ultrazvuk...ale to by jsi stihnout měla. Nebo se tam prostě objednej ještě než půjdeš k dr. - zrušit to můžeš vždycky :wink: . A objednat jde opravdu bez doporučení dr. - u nás teda teď chce ten doktor, co to dělá, aby moje dr. vypsala žádanku na ty odběry, ale minule to nechtěl.
Kamarádka o tom NTčku taky nevěděla a musela na plodovu, jelikož jí triply vyšly špatně - a to jí bylo nějakách 26 :astonished:, tak jsem ráda, že mi o tom moje dr. tenkrát řekla a vyhla jsem se zbytečným stresům

moje dr. dělá také ultrazvuk pokaždé - jenom malý, hlavně srdíčko, jestli tluče, ale koukne se vždycky :dizzy_face: , taky v poradně většinou člověk čeká 1-3 hodiny a objednat se nedá, prostě jak se příjde, tak se jde na řadu :sweat_smile: , to je jediný blbý, ale zase vím, že je pečlivá a fakt super
2. pro 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju moc za radu. Tak já se radši objednám sama :slight_smile: A mám potom informovat gynekologa, že tam půjdu. Nebo to nemusí vědět?
2. pro 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nety88 - já bych mu to řekla a dala mu výsledky - a pak odmítla tripl testy :slight_smile: - u nás to dělá dr. automaticky, když výjde dobře NT, triply nedělá a napíše, že byly odmítnuty - proč si nechat zbytečně brát krev, když je tam menší spolehlivost :wink:
2. pro 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
můžu se k Vám přidat?Dnes mi doktor potvrdil těhu. :dizzy_face:

@peta3 koukám, že máme stejný termín :sweat_smile:

2. pro 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 jj u nás též se po NT už nedělaj tripli :slight_smile: a mě to minule dr. nabídla hned na začátku a říkáte v 10tt už krev jo? tý jo to si už nepamatuju kdy to bylo, to by mi vycházelo ale na vánoce co? no to jsem zvědavá co mi zítra poví
@veve21 vítej :slight_smile: a gratuluju
2. pro 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 koukám že máme stejně staré a stejně se jmenující holčičky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup děkuji, a taktéž gratuluju... :dizzy_face: ...jéé ajooo..to je náhoda.. :grinning:
2. pro 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 :slight_smile: se nám to bude dobře pamatovat :slight_smile:, se trošku divím že se neznáme ze září 08 :grinning:, asi jsi tam nechodila co
2. pro 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no to tedy jo... :slight_smile: ..na září jsem nechodila... :wink:
A co tvoje Nikolka, je to taky takový zlobidlo, jako ta naše?? :grinning:
2. pro 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 si piš a teď má krásné období vzdoru, si kolikrát říkám zda jsem se do toho těhotnění měla pouštět :zipper_mouth:
krásné fotečky, NIkolka je beruška :slight_smile: já už sem nevložila fotky ani nepamatuju
2. pro 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup noo, teď je období..to je fakt, má svojí hlavu, hovězí nápady...a vzteká se, až to neni hezký...a ještě ke všemu je šíleně hyperaktivní, kdo ji zná, tak ví... :grinning: ..je po tatínkovi... :grinning: ...no a až se narodí druhý dítko, tak radši nedomejšlim, jak to bude probíhat... :sweat_smile: ...děkuji za pochvalu, tvoje Nikolka je taky kouzelná...a taky blondýnečka, viď? :dizzy_face: ..po mě Niky nemá snad vůbec nic...je opravdu celej tatínek.. :grinning: tak snad druhý dítko bude po mě :grinning:
Jdu pomalu spát, dobrou... :dizzy_face:
2. pro 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 - ahoj :dizzy_face: , tak uvidíme, jestli to bude stejný i po porodu :grinning:

@veve21 @zup - nestrašte, až bude mít Marťa 2 roky, tak už bude druhý mimi a vy píšete, jak je to teď hrozný :fearful: , ale já si nechám své iluze a všechno bude fajn, Martínek je pohodář a tak taky pohodář nadosmrti zůstane :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 dobrou a klidnou noc
Niky je blondýna ze sluníčka, už nám tmavne :slight_smile: nemá být po kom světlá a je to taky dílo vzdorovitý, ale věřím že je to věkem, jinak je docela hodná a hyperaktivní teda zrovna není :zipper_mouth: je to právě ten tip co se musí do všeho tlačit
2. pro 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 držím palce ať je to tak jak si myslíš :grinning: nejhorší je to prý kolem 3tí roku :zipper_mouth: u nás je teď nejčastější slovo nnnnnnnnnnnneee a to fakt to N tak brutus zdůrazní a zařve až mě to pěkně vytáčí
2. pro 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět od dr. a zatím nic pozitivního :frowning2:
v děloze byla vidět jen maličká dutinka ale v ní nic, dr to zkoumala děsně dlouho a říkala že si myslí že ta dutinka tam je, jen díky těm cyklům bude mnohem míň než 6+0, ale že mám raděj přijít za týden, aby se nezanedbalo mimoděložní, který to snad teda není. Ale jako jsem docela smutná, jsem čekala už fazolku :frowning2: jediný co mě uklidňuje je že Niky byla taky 10 dní pozadu
3. pro 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ..držím pěsti, ať se fazolka za týden objeví a už i s bušícím srdíčkem...třeba jsi měla prostě ovu dýl, než v půlce cyklu a tím pádem ještě není vidět téměř nic..ale neboj, určitě vidět bude... :dizzy_face:
3. pro 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 díky jj to si s dr myslíme neb mám hodně dlouhý cykly 35 dní a víc tak asi byla i ovu dýl no.
3. pro 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vypadá to teda že mimi bude sprpnové tak doufám že už si mě tu necháte i když nebude TP v červenci
3. pro 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ..tak to je tedy hodně pravděpodobný...a když si to myslí i mudra, tak o to víc... :dizzy_face:
..a to je přeci jasný, nee?..a hlavně, takhle by ti to vycházelo stejně na začátek srpna, no a můžeš přeci rodit i v červenci, nee?..já jsem rodila s Niky o 14 dřív...taky jsem měla rodit v říjnu a nakonec jsme zářijový.. :sweat_smile:
3. pro 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup já si myslím, že bude všechno v pořádku ;.-) byla jsem u dr.když jsem byla 5+3tt, ale podle ultrazvuku jsem byla o dva dny dál (5+5tt) a taky tam pěkně dlouho zkoumal, jestli je tam ten žloutkový vak, nebo jak se tomu říká:slight_smile: Takže mi vycházela ovulka někdy 12 den cyklu.. Tak pokud ty si měla cykly 35 dní, tak to vychází později.. takže za tejden už tam určitě něco bude :wink:
3. pro 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky :slight_smile: určtě je vše ok věřím tomu :slight_smile:
3. pro 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám dnes taky potvrdili těhotenství :slight_smile: jinak můj dr. mi při první těhotenství NT screening dělal a pak mě posílal na krev automaticky a nic jsem neplatila, jinak u nás dr. taky dělá pokaždé UTZ a je to luxus před lehátkem je velká televize, takže je vše krásně vidět
3. pro 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkr týý jo, tak to chodíš do nějaký luxusní ordinace... taky bych to brala :slight_smile: Já to nějak s tím NT screeningem nechápu, jaktože si za to někdo musí zaplatit 1500 a někdo to má zadarmo :confused: Jako studentka bych to taky brala bez poplatku, ale takový štěstí mít určitě nebudu :frowning2: Ale i tak mi to stojí za to si to připlatit, abych věděla, že je vše v pořádku.. holt nebudu pár dní jíst :grinning:
4. pro 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se jdu rozloučit, včera jsem strávila den v nemocnici na revizi:frowning2:, mimi se nevyvíjelo dobře a přestalo mu tlouct srdíčko:frowning2:. Doufám, že se nám brzo znovu zadaří....
4. pro 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitas tak to mě moc mrzí, :frowning2: ale uvidíš brzo se zase zadaří :wink: přeji ti štěstí při příštím těhotenství, ať ti všechno výjde podle tvých představ :wink:
4. pro 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek