• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@petrunka01 Já mám neschopenku od poloviny listopadu a od konce prosince mám vycházky (předtím mi bylo zle) - vycházky mi napsal ještě doktor v nemocnici od 8 do 19h., když jsem přešla k obvodnímu, tak se mě ptal, že mi to stačí. Trochu mi chybí to, že nemůžu nikde přespat. Klidně bych mohla nějakou dobu stonat u rodičů, kde mám pokoj.
Můj doktor říkal, že na těhule nechodí, ale nevím.
Krásné miminko.
28. led 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj doktor vůbec nedělá tripl testy. Včera jsem se na to ptala a pokud se udělá NT screeening, tak je tripl zbytečný.
28. led 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka tak dobré chuti přeju....ohledne porodu,moc není co k vykoumání,spíš táí mateřská a pak v pul roce miminka je rodičák,po porodu se musíš rozhodnout,jak dlouho budeš s miminkem doma či 2,nebo 3,nebo 4 roky....skor su to samé návštevy uřadu a porodní?na to nárok skoro nikdo nemá,pokud nemá životní minimum.....
28. led 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty to už jsem slyšela o tyhle triplech,že ne všichni to delaj,,že NT jsou přesnejší a že triply nejsou moc spolehlivý....
28. led 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no o tom porodném jsem četla je to fakt hnus!!! :rolling_eyes: jak můžou vzít tenhle příspěvek zrovna maminkám....
28. led 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no,snad jo,pokud bude vše v pořádku.On teda dr říkal,že když mě vyhmátnu,že mi napíše vyšetření u něj-i třeba o víkendu,ale já bych radši měla ofiko vycházky povolený
28. led 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, triply jsou spolehlivý asi na 60%,což teda není nic moc.Já ten první screening prošviha,páč jsem měla hematom,krvácela jsem a musela ležet a pak už bylo pozdě na objednání...tak holt musím zvládnout triply a modlit se,aby to bylo OK.
28. led 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 joo a včera jsem ješte četla v našich novinách,že jak od března odjedou lékaři,že snad nebudu mít ani kde porodit.....to je fakt síla.....
28. led 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jůůůů tak to mě bude rodit asi přítel, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak snad nás nenechají padnout za vlast ne??? :grinning: :grinning:
28. led 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlatunka84 oni se neštítej ničeho,seberou všechno a všem...jen aby oni se meli dobře....tak proč si poslaci samy nesnížej platy?ale maminkám to seberou a vlastne od novýho roku je plno škrtu.....i blbej benzín jede pořád nahoru..
28. led 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to máš fakt blbý..naštěstí v naší nemocnici nedal výpověď nikdo,snad se na tom nic nezmění.Je to fakt děsný..já teda chápu,že jsou lékaři podhodnocení,ale v tuhledobu a tuhle formu protestu fakt neschvaluju.
28. led 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 ahoj, krásné fotečky :slight_smile: také mám 4hodiny denně (10-12 a 14-16) a je to naprosto na nic.
Včera jsem už jela na odpoledne pryč na risk, jsem doma zavřená už přes měsíc a bojím, že příjdou, když nebudu doma. Ptala jsem se nové doktorky, jestli to může nějak přepsat a říkala mi, že prý to nejde, že je to nově omezené zákonem. A přitom vím, že právě těhulky mají buď neomezené, nebo skoro celý den vycházky.. :frowning2: nerozumím tomu.
@tasmailla1 jojo, doma to leze na mozek dobře :grinning: :grinning: a jsem líná jak veš, argumentuji, žemám klidový režim :grinning:
28. led 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 a ty kam bys chtela jet rodit?u vás v Buhumíne či do nejakýho vedlejšího města?No u nás ve meste prej ze 24 lékařu odchází 11....tak to asi si objednám nejakou porodní bábu domu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 já tuhle formu protestu taky neschvaluju,protože se to nedotkne poslanco,leč obyčejných lidí..
28. led 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee mně dal doktor na výběr,jak ty 4 hodiny chci a tak jsem si je dala vcelku.Přišlo mi to lepší..můžu vyzvednout malýho ze školky a pak jít na prochajdu nebo někam na návštěvu pokecat.No,snad se doktor umoudří a dá mi další hodiny k dobru..
@petrunka01 jojo, také mi dr říkala, že mi kdykoliv napíše potvrzení že jsem u ní, kdyby mě vyhmátli. ale také bych radjěi měla povolenku :grinning: prý na těhule nechodí-ale moc na to nedám...
@petrunka01 @druidee no já práve myslela,že všechny těhule mají vycházky po celý den,opravdu ste me holky překvapili,že to máte jenom na 4 hodiny...
28. led 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 je to sprostárna to se musí nechat ale je fakt že v našem kraji taky neodcházejí doktoři alespon v nemocnicích o kterých vím poruba fakultka atd. no ani v bohumíně tady sice porodnici zrušili ale i tak... to je nespravedlnost která asi nemá řešení je to začarovaný kruh jdeš k volbám změní se vláda máš pocit že konečně budou nějaké pozitivní změny a ono zase tohle .... prostě je to bohužel tak že jakmile se někdo dostane k moci chce si nahrabat a nic jiného je nezajímá neházím všechny do jednoho pytle ale u většiny to tak bohužel je!!! a dost!!! moje miminko nebudu stresovat .....raději pokračuju v jahůdkách a budeme se bavit o něčem pozitivnějším....
28. led 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 S těmi odchody mě fakt naštvali. Rozhodně s nima nesouhlasím. Taky jsem studovala VŠ, učila za 12 tis. hrubého a odešla protože mi to k životu nestačilo. Ale neorganizovala jsem žádné hromadné odchodné učitelů. Kdo by učil děti? Po mateřské bych se k učení ráda vrátila..... Švagr dělá doktora má stejný plat jako manžel v IT a není to málo!
Já jsem 3h. čekala na zaregistrování v pražské porodnici a nebudu tam moc rodit kvůli tomu, žer moje bydliště je 9km od hranice Prahy? V kraji nemají tak dobrou péči o malé drobečky (a u dvojčat hrozí, že ji budu potřebovat). Uvažuju, že si kvůli tomu třeba v květnu změním bydliště k příbuzným v Praze, pak by mě asi vzali......Ale je to dost trapný!
28. led 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já také byla překvapená :grinning: :grinning: :frowning2:
@petrunka01 mno, mě se na nic neptal.. a ze začátku jsem tu odpolední naprosto prospala.jsem na nemo od 16.12.
@tasmailla1 já bych chtěla rodit v Ostravě porubě fakultní nemocnice ta má nej pověst a měla jsem tam malou ségru na aru a ta péče a profesionalita opravdu jedna radost!!!
@druidee no me taky říkal doktor,at mám klidový režim,ale já nedokážu polehávat,nebo doma nic nedelat..a to ješte třeba nemám díte...až ho budu mít a třeba na ceste bude další,tak nejaký klidový režim bude určo tatam....jo jasne nic težkýho nezvedám...a když jede třeba nejaká mamina s kočárkem do MHD,tak se chystám na to,že ji odmítnu,že se nesmím namáhat..ale copak to človeku dá ji nepomoct?vždyt já to jednou taky budu potřebovat pomoct od jiných...
28. led 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee klidový režim ??? haha to znám no miláčku kde mám nějaké trička??? ptá s epřítel no víš už měsíc mám asi tři trička ve skříni a já na to že mu nějaké vyžehlím ....ale at si vybere jen jedno chudáček :slight_smile:)) nežehlím protože jsem těhotná :grinning: nee jen musím po malých dávkách jako když dlouho stojím není mi dobře to je fakt!!! ale on to chápe:slight_smile:
28. led 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 oni ty zmeny po volbách nikdy nebudou,vždy jenom neco naslibujou a pak skutek-utek...no já práve chci rodit u nás v Hradci Králové,je to taky fakultka ,velkej špitála jsem fakt hodne naštvaná,že se to práve týka i tydle nemocnice,kde jsem 10 let pracovala,fkat je to nespravdelivý...asi si vypracuju bojovej plán...a začnu se ptát i v Pardubicích.od nás to je nejakých 20 km,takže v pohode...hlavne se zeptám u nás po tom březnu,jak to doopravdy vypadá s tou porodnicí....
28. led 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jo, je to děs, vesměs člověk nedostane porodný a ani nemá kde rodit.. já půjdu na ten císař do Olomouce, tam také z neonata několik dr.odchází :frowning2:
28. led 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hmmm to je fakt bordel no.... jako fakultka je od nás po dálnici 10 minut takže pohoda no ale otázka jestli se tam dostanu a nebudou mít třeba plno nevím kdy už se o to mám zajímat....zeptám se doktora .... mám super doktora který rodil i moji malou sestru ale on už nerodí protože má dvě praxe asi rok ale říkal že bychom se nějak mohli domluvit že by mě odrodil tak jsem zvědavá ...
28. led 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Přesně porodné nedostaneme. Do teď jsem nebyla nemocná a když budu jednou potřebovat doktory.....
28. led 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty přesne jak píšeš,i učitelové taky mohli odjet...já vím,lékaři jako samy o sobe ,plat teda nemaj nic moc,ale službama 24 hodin a třeba příslužby na telefonu,maj pekne zaplacený,i když nemusej nic delat.....já se chci po mateřský taky vrátiti do špitálu,nejlíp na to samý pracovište,kde jsem byla doted,ale to je ješte hudba budoucnosti a kdo ví,co se dovtedy ješte změní.....já práve jsem se nikde neregistrovala,protože jsem brala hradec jako tutovku,...ale ted jsme pekne na pochybách....fakt nevím......uvidím po tom březnu co me řeknou na porodnici a podle toho se zajistím....
28. led 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 a smím se zeptat jako co jsi pracovala v nem.?
28. led 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Taky doufám, že se to do léta uklidní. Nakonec to třeba nebude tak "horké", jak dělají.
28. led 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek