• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Holky ty jo,teď jsem měla šok. Šla jsem nakoupit a cestou do bytu vyzvednu poštu a probírám se dopisama a tam jeden ze sociálky. No první co mě napadlo,že mě vyhmátli,když jsem byla zrovna v tahu,tak rvu obálku a oni mě srandisti upozorňují,že mi na začátku srpna končí podpůrčí doba :grinning: Bych nevěřila,že jsem byla min a tento rok doma už skoro 350 dní :slight_smile: By mě zajímalo,kdo na mě vydělává :grinning:
19. kvě 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezká den všem tak jsem byla dopoledne ve městě a běhala po úřadech. Jak mě ty úřady nebaví. :frowning2:
Pak jsem se zastavila v prodejně s kočárkama a koupila na kočárek slunečník a síťku proti hmyzu. Ještě měli ve slevě dětský opalovací krém tak jsem vzala jeden. Přece jenom mimi a Honzík to za léto spotřebují. Jeden jsem kupovala v sobotu 50 od nivei a dnes jsem brala 30 astrid.
Včera jsem se doma vážila tak mám 11 kg nahoru. Příští týden jdu na kontrolu tak uvidím kolik mě naváží tam.
19. kvě 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hlavně že to není nic horšího. :grinning:
19. kvě 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já mám od začátku neschopenku psanou s vycházkami od 8.00 - 20.00 hod. a myslím že i tak jde kdykoli se domluvit s doktorem kdyby ti přišli že jsi byla ja KO. jedu na poštu a už auto nechci do příštího týdne ani vidět :angry:
19. kvě 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 pfuj, taky by ve mě hrklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@micka1 jé, no vidíš, opalovací krém pro miminko mě vůbec nenapadl... i když úplný malošek na sluníčko stejně nesmí, viď? jak jsi mi psala o tom vasocardinu (jestli se teď nepletu) byly tam v příbalovém také nějaká velká varování pro těhulky? měla jsi to kvůli srdíčku nebo tlaku? já ten lék odmítla, zatím se nám daří i bez něj-ťuk, ťuk :slight_smile:
19. kvě 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee mimi sice na sluníčko nesmí, ale ne vždy ho uchráníš. S tím vasocardinem nevím co je u něho psané. Mě to dávali k dopegytu při Honzíkovi když jsem ležela v 7 měsíci s vysokým tlakem v porodnici. bohužel jsem ho musela brát až do porodu.
19. kvě 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 to máš pravdu. asi se po nějakém opalovacím poohlédnu. stejně tak i po těch rukavičkách, jak tu psaly holky :slight_smile:
19. kvě 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sme dneska se segrou hezky poklebetili a odpoledne sme byly na velkým nákupu,to zas byl vítr v penežence,pred chvílí sme se vrátili a mám pekne oteklý nohy-no hrůza,jak báně.....tedka se láduju zeleninovým salátem...koupila jsem ty rukavičky v tescu pro mimi,jeee hezky bílé.....a už dnes nebudu nic delat,jenom si vyložím nohy a budu odpočívat.....
19. kvě 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 o nohách mi povídej, uplně jak píšeš, kotníky mám řádně oteklé a chodím doma bosa abych se aspon trochu chladila. jenze chodim v teplakach, jak jsem jen ve spodárech tak se mi začnou otírat stehna o sebe jak se potím a to fakt nedávám. to bude jedna z prvních věcí které se ráda vzdám, žádný šoupání stehen :wink:
@druidee taky jsem si říkala že aspoň jedny ty rukavičky raději dokoupím, asi to zas rozpočet extra nezatíží :grinning: na tom krému na opalování asi něco bude, mám tady od loni po holkách, ale netuším kolikátka to je i když asi dost, kupovala jsem to k moři. Raději ale na to mimi stejně pořídím nový, měla jsem i od avonu ve spreji, ale to na mimčo asi nebude moc praktický,stejně by se to muselo stříknout do ruky a pak ho tím máznout. U nás musí být hlavně sítka na komáry a mám za to že repelent na mimi asi dávat nemůžeme, možná na oblečení ale aby se toho nenadýchalo.
19. kvě 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no práve kvuli tým nohám si už říkám,že nejradši bych to mela za sebou,abych je už nemela takový nateklý a taky abych se tak nepotila,v noci se teda potím pořádne,po každý noci jsem pekne splavená.....jsem pořád jak vorvan a ješte k tomu pěkne zadýchanej....no nevím,když říkáj,že tehotenství je to nejkrásnejší období,určite asi ze začátku nebo uprostřed to jo,ale ke konci si to nemyslím...to každá mamina určite rozmejšlí aby to mela čím dřív za sebou..... :grinning:
19. kvě 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa a stačí koupit ten krém na opalování v tescu nebo nekde v lékarne se zeptat?i když tam to bude možná dražší,myslím v tý lékárne....
19. kvě 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hlavně aby to mohlo být na mimi, minulou neděli jsem byla u kamarádky, má půlroční holčičku a koukala jsem ji na prstíky, Léna moje říkala jak tam vypadá ta kostička vevnitř když je tak pidi. A Baru dneska vypravovala jak je to vlastně prima když jsou maminky doma..prý se nenudí a mají každý den konzert :grinning: njn, ženská, hledá pozitiva. Já jsem tohle těhu spokojená, beru to jak to běží,ale pár dní a už se budu modlit aby to bylo taky za námi. Z kraje bych všechno prospala a teď už taky funím. Nerada každýmu doma hlásím jak mi zrovna je a není moc příjemný když mě děti po ránu pozorují jak funím a co z toho bude :sweat_smile: Teď by se mi hodil obkládek na chodidla, jdu je hodit na gauček a pak něco vařit, nevim co. Manžel přijel, hodil sprchu a o půlnoci zas razí, tak se musí nadlábnout..bude maso a nevim co.. :rolling_eyes:
19. kvě 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa já taky má pekne nožky nahože a odpočívám u telky....ale zítra budou zas oteklé,tedka mám pocit,že je mám oteklý už furt..... :angry: :angry: :angry: :angry: Tak neco dobrýho uvař.... :wink:
19. kvě 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 myslím, že je to na tvojí volbě-jako s ostatní kosmetikou na mimča... mám na mysli zda za to chceš dát v lékárně xx stovek nebo stačí něco klasického z drogerie... v drogerii je dobrý výběr dětských opal.krémů (na svoji bílou kůži totiž nic jiného nekupuji :grinning: :grinning: )
@lebapa tu síťku proti hmyzu jsem také chtěla i přes postýlku, ale uvidím..kdyžtak dokoupím :slight_smile: s tím funěním to mám také.Teď jsem se konečně dostala k vybalování krabic (sbírka kamenů co máme v obýváku) a funím u toho, místo pořádku jsem způsobila jaxi chaos, tak relaxuji u kapučína a pak hurá na další etapu.
19. kvě 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no mě dojde tchýnka asi na prostřeno, když to vím takhle předem tak je to v poho, dáme kávu a pak zas do práce. jdu zastříhávat pexeso..jo to přišlo jako dárek k těm jedněm oblečkům z mimiaukce (za 300,-). do tý mě přemluvila Léna, byla toho bedna, měly to být značkový hadříky, ale paní to hezky naaranžovala,tak nebylo vidět jak ty mikinky jsou už docela opraný. pár pěkných věcí tam bylo, zbytek hodím pak k našim, je to tak od půl roku a už budu nakupovat normal co uvidím. jo taky dva oblečky šly rovnou do koše,nejlepší byl nejlevnější balíček, to jsem vydražila za 80,- kč a plno krásných dupaček. A tak musím si vyzkoušet všechno když to dřív nebylo že jo :grinning: :grinning:
19. kvě 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem doma z KO , dneska jsem si tam poseděla 3h než jsem šla na řadu. Měli to dneska našlapané. Brali mi i krev a dělali mi znova sono měření a vážení , tak je vše v pořádku, malá je o týden větší a váží 2,25 Kg . Příště jak pojedu, tak mi už bude chystat papíry na mateřskou.
Málem jsem dneska zajela jednu " krávu " co lezla přes cestu mezi kamiony, byla tam fronta aut z té druhé strany a ona si tam vyšlapovala jako by nic .... tak sem dupla na brzdy ... malá udělala v břiše asi kotoul , gumy pískaly auto skákalo jak koza a ta " K " šla jako by se nechumelilo :angry:
Jak jsem byla v obchodě, tak se proti mě valí lidi s vozíky, div mi nevpálí do břicha ... ale do jednoho snad všichni a na ulici jak by smet ... nikdo nehledí a kždý by do mě vletěl ...no je tohle normální? :confused:
19. kvě 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak to je teda sprosté s těmi oblečky... to je paní pěkně vyčurkaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: já měla naštěstí štěstí... kupovala jsem hlavně zde na bazárku, ale kdyby se mi to stalo, myslím si svoje-nerada se hádám...

@hradilenka teda čím dobrým tu maličkou krmíš, že tak hezky roste :grinning: fajn, že je vše v pořádku. doufám, že jsi tu ženskou pořádně protroubila... já jsem teď v těhu v autě hrozný nervák a to neřídím (jen komentuji) no s těmi vozíky a lidmi na ulici se mi to stalo nedávno. v kauflandu a pak na ulici-lidi čumí na bříško, ale abych se jim vyhýbala, no já už jsem polohlasně komentovala každého, kdo takhle šel... někdy také nechápu!
19. kvě 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jeee hezký míry maličký...no jo bezohlednost je všude koukám,ale nic s tím nenadeláš,ale ješte jednou,tak bychh se nezdržela a vyhubovala všem.....

A už se zase láduju-dávam si hroznové víno...
19. kvě 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee
@tasmailla1 Malou láduji vitamíny ze zeleniny a ovoce .... sem tam jí dám decku vína :grinning: jo a ty těhu vitamíny femibion.
Jinak ty lidi jsou fakt hrozný .... někdy mi přijdou jak retardovaný .... dneska vyjíždím od hypernovy jsou tam dva pruhy jeden na výjezd na Slovenko a druhý do centra města ... jak jsem vyjížděla z parkáče, tak mě borec nepustil to by tak nevadilo, ale pak si stoupl do toho zúžení .... a stál tam jak trubka ... před ním bylo auto tak 8m a nepopojel abych já se mohla šoupnout do pruhu na město ... fakt děs ... všechno jsou to arogantní blbci ... já si počkala ... na to abych na vola troubila za to mi ty nervy nestojí ... ale chápete to? :frowning2:
19. kvě 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Tak to si měla pech já taky vždycky narazila jen na oblečky v dobrém stavu. No lidi jsou různí ... šak jí tam napiš komentář .... ať to druzí vidí a nebo tam to nejde dát reference?
19. kvě 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo tak deckou vína :grinning: mě stačilo co malý vyváděl včera a dnes po kofole, takže pivko či vínko nebudu riskovat, ale chuť by byla :slight_smile: také z lidí často nechápu... buď máme jiný svět my těhule, nebo je ten dnešní svět fakt o ničem (viz. nikdo v buse nepustí těhuli sednout, málem mě srazil tenkrát chlap k zemi, lidi čumí a neuhnou..jj, retardi)
Tak, já si počkám na večeři do osmi-bude zase šopák od miláčka, mňam :slight_smile:
19. kvě 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nekdy si říkám,proč nechali udelat takovýmdle lidem řidičák....když na to očividne nemaj.....decka vína,tos já nemela už pekne dlouho,naposledy na Silvestra.....si říkám,až přestanu pak kojit a dám si vínko,tak po jedny skleničce budu pod stolem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 stačí nějaký z obchodu nebo z drogerie. Já jsou koupila nivei senstiv 50 a pro Honzíka astrid 30 :slight_smile:

@hradilenka mimčo teda pěkně roste. :grinning:
Tak jsem si dala k večeři párek, rajče a rohlík a dojedla jsem se melounem. To zase byla kombinace. :grinning:
19. kvě 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to malá roste po těch vitamínech. Kamarádka se taky ládovala celé těhu vitamíny a malý měl 4,5 kg.
19. kvě 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee spíš si myslím,že to všechno tedka až moc sledujem,práve jako tehotné,hlavne tu bezohlednost....kdyby sme nečekali miminka ,tak nekteré veci nás nechaj určite chladnými...ale řidiči za volantem,to by me nenechalo chladnou nikdy...a přesne jak ty,i když nejsem za volantem,tak občas krititzuju....
19. kvě 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt,že po vitamínech přibírá mimi?to já neberu nic a si myslím,že budu mít taky takový mimi jak hradilenka.....
19. kvě 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a kupovali ste do výbavy i šampon pro mimi?
19. kvě 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no tři hodiny, to je teda taky mazec a s tou babou, já bych jí určitě vytroubila. jsem klidas, ale tohle mě dostává. jezdím hodně do poděbrad, tam mám doktora a tam si snad 3/4 pěších myslí že kolonáda je naprosto všude. Asi jsi dneska vyzařovala nějaké zvláštní vlny že si všichni na tebe dovolovali, taky jsem minule okomentovala ženskou, ve frontě do mě strkala košíkem ze zadu..baby jedny. :astonished: Jinak malinká je pěkňoučká, určitě jsi zase o dost klidnější když víš jaký už je to cvalíček
@druidee no já ty oblečky taky nebudu řešit, možná má bazar a už v tom umí chodit, udělá sady a šikovně prodá všechno..většinu určitě použijeme, to co jsem hned vyprala jsem poštelovala,možná i ty mikiny pak půjdou a nebudou mít vytahaný rohy.Dědit po kom nemám, jen od té sestřenky bych měla něco dostat tak na písek to bude dobrý..no i když to vlastně bude nosit v zimě :slight_smile:
vyprala jsem i zabalovačku po holkách, asi ji ještě použiju určitě do postýlky
@tasmailla1 jůůů, hroznový víno, jsem na něj úúúchyl a na rajčata. dneska jsem ho už měla v ruce, ale přišlo mi že už je takový v posledním tažení a Baru vybrala broskve, tak máme změnu po zimě.
19. kvě 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa a to ješte v lednici mám mozarellu a rajčata,mnamy,dala bych si hned,ale už mám pocit,že jsem po dnešku pekne přecpaná,tak to nechám na zítra.... :grinning: :grinning: :grinning: broskve jsem ješte nemela...ale spíš jsem koukala po melounu v kráme,ale udržela jsem se a nekoupila...
19. kvě 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no musím to tam prozkoumat co kam se píše, už jsem na to myslela, ale zatím nepřišla jak se boduje. tchýňka došla na prostřeno, ptala se na oblečky že jí Baru říkala že nám přišly. Nechci je ukazovat protože je většina modrá a oni pak špekulují jestli to náhodou nevíme..a ani tak nějak celkově se mi nechce ukazovat co si pořizujeme..
s tou dopravou to tak bude, že jsme citlivější, ale je to o tom dnešním komerčním světě, všichni se za něčím pachtí, pak jsou nervozni. Jo asi by nejraději aby jsme si nalepily cedulky na čelo a i s tím co se tím pádem od nich čeká..já to ale vidím i v té tv, co za nás dávali s hvězdičkou, dneska naférovku dávají odpoledne a už v tom vyrůstají generace, takže jim to přijde normal..jo amerika se nám sem vtírá, jen si tu svobodu překládá každý jinak
19. kvě 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek