• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 to mě říkala jedna porodní asistentka. Prý to tak na 99% je. Právě mě doporučila brát vitamíny jenom v prvním trimestru pak už ne. Je fakt že mě to říkal i dr.

19. kvě 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no jo, na lemouna jsem taky koukala, jenže u nás koupit 1/4 nebo 1/2 to je jak nic. bála jsem se aby byl taky trochu sladký, jak by ho holky zmerčily, byl by v tahu a zase abych si koupila jen pro sebe to neumím. Holt ještě chvíli počkáme a nebo se dřív dočkají u našich, děda koupí jen aby holčičky měly všechno :slight_smile:
19. kvě 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 krásná kombinace-večeře :grinning:
@tasmailla1 šampon zatim nekupuji, ze začátku není potřeba :slight_smile: meloun si kup, je to mňamka když je horko. koupili jsme v tescu i kauflandu, oba byly slaďounké :wink: asi citlivky teď jsme, ale já tohle chování nemám ráda ani normálně..
19. kvě 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, je prokázané, že miminka po těch vitamínech dost přibírají. doktoři (až na toho starého prďolu) mi to také nedoporučují. jen tu omegu a listovku :slight_smile:
19. kvě 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jj, mě to kdysi taky dr. říkal, to byli vitamínky specloš pro těhu chvíli v oběhu a pak mi řekl ať už je neberu že se ukázalo že ty děti byly fakt velký. Teď ale taky beru vitamínky a neříkal nic, možná asi jak který a v jakých dávkách
19. kvě 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mě dnes nějak blbě. Utahaná jsem jako kotě. Přitom jsem spala celou noc. Honzík spal u našich v ložnici tak za náma nedošel. Pomalu ani nevím kdy dojel Martin z odpolední. Dopoledne jsem lítala po městě a odpoledne jsem měla různě popojížkdy autem.
Zdá se mě že mě kleslo břicho. Uvidím co na to řekne dr v úterý. Tlak mám dnes nějaký taky na prd a břicho mě tvrdne. :frowning2:
19. kvě 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee mě listovku říkal dr jen do určité doby, pak už jsem jí taky přestala jíst ale mám pocit že říkal že se k ní vrátím při kojení, ale to si fakt nejsem jistá. Teď mám gravital a ob den železo a 3x to různý magnézko
19. kvě 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
meloun si určitě kupte byl skvělý. Podělila jsem se s Honzíkem tak jsem jenom mlaskali. Ještě jsem měli odpoledne jahody tak uvidíme který z nás se osype. Já jsem se posledně osypala na ruce a Honzík ještě předtím na břiše. Teď měl jahody 2 po sobě a neosypal se tak snad to bude dobrý.
19. kvě 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no ono se to už načítá všchno hodně rychle, jak je to ted už pomalu ke konci tak aniž by to přišlo na to tělo to je zápřah a potřebuje si pak odpočinout ale pořádně, to jsem měla včera, dneska už je to zase lepší..
19. kvě 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa já jsem měla listovku do 16 tt. Teď mám jenom magnézko a železo co mě napsal dr. Jinak vitamíny láduji v zelenině a v ovoci.
19. kvě 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jahůdky jsem dojídala po holkách o víkendu, ani o ně už ta mladší nestála, toho melouna teda zkusíme když píšete že byl dobrej
19. kvě 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím si toho ovoce a zeleniny. Při kojení budu zkoušet tak po jednom kousku aby se mimi neosypalo.
19. kvě 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj, mě zbyla listovka ještě z prvního trimestru, pak už jsem ji podle doktora neměla brát. ale tenhle další doktor zase že jo a ještě omega 3 (kéž by se doktoři někdy shodli... :slight_smile: ) ale celkově ty vitamínky pro těhulky, co tu jmenujete s holkama, jsem ani nechtěla.
@micka1 snad je to jen jeden blbej den :wink: já jsem poslední dny většinou jak spící panna.. naštěstí tlak a vše ok..
19. kvě 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak jsme okoukali chůvičky-máme z toho dobrý pocit. ale na štelování a zkoušení si asi počkají.. nějak na to ani nemám teď náladu. koš super, jen je to ten, co fakt nevyužiji-mám látkové pleny. tak ho někde střelím nebo daruji... ještě nevím :slight_smile: ale radost
19. kvě 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám že je to jenom blbý den. Honzíka si naši berou zase na noc do ložnice tak se vyspím. :wink:
19. kvě 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já dostala ještě od kamarádky dvě balení pregnia od walmarku, ukazovala jsem to dr.řikal at to střídám s těmi vitamíny od něho že mi aspon dýl vydrží. tak vám nevim jestli si toho taky neuberu. zeleniny a ovoce si myslím že jím taky dost, každý den nějaký tak abych fakt nerodila obra. I když Baru měla 2,9 a rodila se hůř jak Léna a ta měla 3,30 a to byla první průkopnice cesty rodidly :grinning: :grinning:
19. kvě 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 tak to je fajn, v klidu se vyspíš, určo bude ráno líp :wink:
@lebapa jj, naše mamči také žádné vitamíny v tabletkách nebraly a jak jsme krásné :grinning: :grinning: :grinning: je to každého volba, také se snažím jíst ovo a zeleninu :slight_smile:
19. kvě 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak to je fajn, nám udělaly taky radost i když taky nejsou vyzkoušený. dneska jsem tu rodičovskou zkusila zapnout, hned se hlásila o spojení s tou u dítěte, tak jsem to zas vypnula, taky na to nejsem nějak nastavená. Koš určitě udáte, koukni na typ za kolik se prodává, když je nový tak se někdo určitě přihlásí..
holky kolik máte kojících podprsenek? já našla jednu, nevím jak až budu kojit a asi bych další pořídila až jak se mi prsa nalijí..ani nevím jestli mi tenkrát stačila ta jedna a nestřídala jsem jí s normal..
19. kvě 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa hihi kojo podprdu ješte nemám,mám na ní čas,ale už si ji budu muset koupit aspon jednu,kdyby neco,at mám do porodky,ale jakou velikost?se zeptám prodavačky,pokud bude ochotná a když ne,asi bych si mela vzít o číslo věčší,ne?
19. kvě 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa zatím nemám žádnou přímo podprsenku, jen 2 "lambádky" ale říkám si, nevím, jak v nich budou držet prsní vložky..uvidíme. podprsenku pořídím později, tuhle dobu mi zase rostou prsa (jupí :grinning: )
19. kvě 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee šak si je mužeš přilepit leokoplastí......no mne prsa už nerostou,chvalabohu,zvěčšili se me o jedno číslo a dekuju,ale zatím me to stačí,pak až se nalejou je budu mít po zem a možná o další dvě čísla věčší..... :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to máš pravdu s tou náplastí, díky za tip :slight_smile: nojo, to víš já s prsama po tátovi jsem za to vděčná :grinning: jestli jsi obdařená od přírody normálním poprsím, tak to vidíš úúúúplně jinak :grinning: :grinning:
19. kvě 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no normálne mám C-éčka,ale tedka D-éčka,takže si neumím představit ješte věčší,až se nalejou.... :grinning: :grinning:
19. kvě 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se loučím dnes. Miláček mi udělal salát a dělá nádobí... pak jdeme asi už chrnět :slight_smile: tak hezký večer :wink:
19. kvě 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak dobrou chut a dobrou noc.....
19. kvě 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já se tu hrdě chlubím s C a tiše Ti závidím :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic,já se taky loučím a jedu kouknout neco,co dávaj v telce,papa a dobrou noc.... :slight_smile:
19. kvě 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee na mě příroda taky hodně šetřila. když jsem dokojila a ještě týden jsem měla pěkný plný tak jsem juchala a pak jsem se jedno ráno probudila a byly pryč :angry: ted jsem taky spokojena, i když v tom poměru s bříškem to taky není ono..no ale hlavně že je nebudeme mít jako švagrová, ta měla fakt rulovací..
dobrou holky
19. kvě 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - ahojky, dostala jsem se na téma odsávaček:slight_smile: Musím doporučit do Aventu, používala jsem jí u Matýska a super. Je ruční a fungovala naprosto super. Jenom nemůžu teď poslat číslo výrobku, protože jí má půjčenou švagrová. Ale snad jí bude brzy vracet, protože už ve 3 měsících nekojí. Já kojila skoro do 1roku, pak jsem musela na doporučení doktorky přestat - hodně mě to prý vyčerpávalo :grinning: Je fakt, že čím víc jsem odsávala, tím víc jsem měla mlíka a to nemám žádný prsa :slight_smile:
19. kvě 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek