• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky, tak já zatím nestihla usnout. Malý v bříšku řádí neskutečně.. jede už asi 5.pohádka a nezaberu, i když ležím na boku, docela mě to dusí :fearful: . chjo. uvědomila jsem si, že jsem zapoměla vyřešit ty vaku pytle... už půl hodiny mžourám do diskusí a nabídek... můžete mi nějaké doporučit???
20. kvě 2011 ve 02:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2011 ve 03:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké slunečné ráno :slight_smile:
Honzík si to večer rozmyslel a k našim nechtěl jít spát. Tak spal u sebe, ale něco se mu zdálo tak přišel 3* lehl si za náma. Chtěla jsem si jít lehnout k němu, ale usnula jsem taky.
20. kvě 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji příjemné páteční ránko, u nás bude slunečné. Dala jsem si k snídani čajik a už by se mohla jít spršit jak jsem se po něm zpotila :slight_smile:
@druidee tak v kolik se ti povedlo usnout? to máš teda akční mimi, ber to tak že teď se vybouří a pak bude určitě jak šípková růženka :slight_smile:
@micka1 v tomhle věku to jsou cestovatelé, holky by nejraději spaly se mnou pořád, jak není táta doma,tak už se hlásily. Musela jsem jim dát zákaz oběma, když jsem povolila jedný tak druhá hudrala a s obouma jsem se nevyspala.Mladší kope jak blázen a když byla na kraji tak jsem se celou noc budila aby mi náhodou nespadla
20. kvě 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahoj, určitě pak písni tu značku odsávačky, nemám s nimi žádné zkušenosti, ale kdybych neměla kojit jen kvůli množství mlíka to by mě mrzelo. Třeba bych se dotřetice mohla polepšit a kojit aspon půl roku :slight_smile:
20. kvě 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,no u nás taky vykukuje sluníčko,to zas bude hicák,já si zas dávam bezkofeinové kagíčko s mlíkem a koláč.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@msevy jeee dekuji za odporučaní.....a koupila si si tu odsávačku už dopředu pred porodem,nebo až se malý narodil?protože me přijde dražší a zase nechci vyhazovat peníze,co kdybych ji vubec nemusela potřebovat.....nebo ji budu potřebovat určite?já fakt nevím,jak to pak bude s kojením,nemám žádnou představu,či to pujde nebo ne....
20. kvě 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Ono hlavne je na heurece víc druhu ručních odsávaček od avent,třeba isis nebo avent via a já nevím jakou.....
20. kvě 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj přesně tak to máme taky. Jakmile má Martin noční tak hned toho využije a spí se mnou.
@tasmailla1 už jsem tady psala mě se zdá koupě odsávačky teď zbytečná. Já jsem ji nepouživala vůbec. Prsa mám velké a mléko nikde. :frowning2: Takže Honzík byl od samého začátku na nutrilonu. V nemocnici měli odsávačku elektrickou tak co jsem tam ležela po porodu tak jsem chodila na ni. Bohužel efekt u mě žádný.
20. kvě 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 hmmm jenomže každá porodka je jiná a co kdybych mela už problémy s kojením v porodce a oni by mi nic nedali?to jakože pak zaukoluju manžu,at koupí odsávačku....
20. kvě 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Myslím že odsávačku má každá porodka. Právě kvůli tomu když jsou problémy s kojením.
20. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko... venku bude krásně. už dávno peru, jdu chystat štrůdl a asi už něco z mražáku na oběd...
@lebapa :slight_smile: ale jo, myslím, že 4h spánku byly, ale cítím se a vypadám jak... ani nevím, hodně zvadlá kytka? :slight_smile:
20. kvě 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 určitě každá porodka má odsávačky na 100pro. Baru byla líná i dlabat, nechtěla se přisát a tím jak se mi nalily prsa a nejedla tak to bylo během dne náročnější a náročnější. Pro tyhle případy tam mají odsávačky, aby třeba jen trochu tomu prsu ulevily a miminko pak mělo lehčí práci. Bez nich by to kolikrát už vůbec nešlo a je to většinou jen zkraje než se to všechno vychytá..určitě se neboj jít případně dokoupit osávačku až porodíš a pozjistíš, jak píše micka1 taky jsem odsávačky neměla a když jsem potřebovala přestat kojit tak jsem během několika dni jen odstříkavala min a min aby došlo postupně. Nevím jestli nějak rapidně dokážu ovlivnit kvalitu mlíka, ale ráda bych teď kojila dýl. Odsávačku bych asi taky pořídila až podle toho co mi poradí v porodnici nebo pediatr podle aktuální situace.
20. kvě 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no tak aspoň dobrý 4 hodky, po obídku to třeba na chvíli doženete. No a jak noční pátrání? našla jsi šikovný vaku? taky ještě nemám, teď byla nestíhačka, ale příští týden snad budu pokračovat ve stěhování věcí, zdaleka nemám doladíno to co bych potřebovala
20. kvě 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa :slight_smile: také stále ladím... vaku pytle - v podstatě na všechny dostupné (od vietnamců po značkové) jsem se dočetla plus i mínusy-co člověk to jiná zkušenost.. někdo i psal, že stačí klasické pevnější igelit. pytle vysát a zauzlovat, no zkusit to můžu..uvidím :slight_smile:
20. kvě 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás zase krásně a horko , tak jsme toho zase využily na opalovačku v parku ... vždycky se tam smažím tak hodinku ráno a pokud vyjde čas tak i odpoledne . Hodím něco do pračky, pak zajedu do města na pečivo a odpoledne nevím co budu dělat ... ten můj nemá stále čas na ty okna ... :unamused: tak nevím jestli se do toho nemám pustit....? :confused: Jen tak mě to doma nebaví sedět .... Tak nevím. :confounded:
20. kvě 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já mám doma dva pytle, nevím kde jsem je už kupovala. do jednoho dávám zimní čepice,rukavice a šály, je fakt že je docela nacpanej, ale netrvalo dlouho a ten jezdec mi vypadnul. zacvakla jsem minule ten zip ručně a vysála, no možná tak dva dny to vydrželo a už je zase normal. netusím jestli ten vzduch propustil ten zip nebo je někde jinde zrada :unamused:
@hradilenka s oknama mi nemluv, nejsou to ani dva měsíce co jsem je umyla a už jsou zase zoufalý. dopol mi do nich jde sluníčko a to je mazec.plánuju že jednou ještě přelíznu na terase zasklení a menší okno u vstupu, ale jinak na to kácim, jednou sprchne a je to zpátky. Odpol má holka vystoupení pro seniory, budou něco cvičit, povezu jí tam a budu doufat že začnou podle plánu a nebudu tam hodinu stepovat než to odcvičí, slunění bych taky brala, to je prima že máš takovou možnost, to je pak labůůžo :sunglasses:
20. kvě 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa No lepší je zahrada vlastní ... jak se slunit v parku .... tak nemůžu vytáhnout břuch :grinning:
20. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne,dneska jsem spala nádherně až do půl desáté...
Rýma fuč a kašel zase o 100% lepší,na to jak se mi to pořát horšilo,tak teď se mi to rychle zlepšuje.

Včera jsem byla akorát nakoupit a dneska půjdeme koupit synovcovi nějakou pěknou pokladničku,dám mu tam 500 a křtiny jsou z krku.Večer jdeme na koncert Kryštofů,tak musím jít uklidit kuchyň a něco uvařit.
Hodím do pračky povlečení,krásně to uschne a zítra odpoledne pojedeme popřát mamce k narozeninám.
V neděli ty křtiny a pak bych chtěla jet do kina na nový Rychle a zběsile na mého oblíbence Vina Diesla :slight_smile: Takže víkend zase plnej,poslední dobou na sebe nemáme s manželem moc času a už mě to štve. 5.června máme výročí svatby,tak objednám hotel a tradá...Je to taková poslední šance,kdy můžeme být úplně sami,pak už to potáhneme ve třech :grinning:
To snad ani není možný,jak ten rok po svatbě strašně rychle utekl.
20. kvě 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa @hradilenka okna :fearful: .. s těmi mi teď pomohla máma. jenže jak mě vycepovala za ty roky neustálou nespokojeností s mým způsobem úklidu, cepovala jsem teď já ji... páč už asi hůř vidí a tak jsem si rámy a vše přemyla stejně sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: stejně jako ostatní věci. pořád si říkám ať sklidním, páč jsem v tom případě stejná jako ona, vrrrrrr
@misi.21 tak aspoň někdo se super vyspal :grinning: to je bezva, že už jdou bacily do háje! máte krásný program na víkend :dizzy_face: křtiny, narozky, kino :dizzy_face: ...chci takyyyy :grinning:
20. kvě 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 gratulace k výročí, no letí to jak blázen všechno. Z hotelu bude mít manžel určitě radost, to jsi vymyslela dobře.my měli teď výročí od seznámení 16 let, jinak od svatby to bude v srpnu 14, to už oslavíme jako trojnásobní rodičové :slight_smile:
@hradilenka my dvorek máme, jenže barák stojí přesně uprostřed. chtěla jsem se dřív chodit slunit jen tak, aspon bez vršku ale měli jsme souseda který jak někdo vytáhnul nohu z baráku hned visel na plotě a čudil. ted už je někde nahoře, ale dcera jeho si přivedla do baráku takovýho rozumu podobného ražení. Ještě nemáme udělaný posezení, na to nezbyl čas a financ, venku máme jen klasika lavici a ta je dost nepohodlná. Ale super je to u našich, ti mají altánek a křesílko i na nožky. tam pak trávím celá odpoledne když je tak nádherně. Dneska nám dorazí domů manžel, jinak bych tam jela a jen si lebedila
20. kvě 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj zahrada je fakt výhoda ... před sousedem bych se nestyděla :grinning: :grinning: :grinning: třeba by ho to ťuklo a vystřelil by ... a nebo by čučel škvírkou žejo ....? :grinning: :grinning: :grinning:
@druidee No nevím jak s těmi okny ,,, měla bych to ráda z krku , ale od mojeho mamina jela do porodky, jak umývala okna a známá taky umyla okna a jela do porodnice a tam ležela 2 měsíce ..... tak to asi nechám tak ... bude to jako clona proti sluníčku :grinning: :grinning: :grinning: Třeba to ten můj mili někdy umyje .... sice nevím kdy ... zase po něm každý všechno chce .... teď má taky fušku tak fakt nevím kdy :confounded:
20. kvě 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa my se brali po pětiletém vztahu,ale teď zase od jedničky :slight_smile:
Ségra je s přítelem 13 let a už dlouho říká,že až se jednou vezmou,tak to teda v žádným případě nebude počítat zase od jedničky :grinning:
20. kvě 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka okna neutečou, nemá cenu to lámat přes koleno jen kvůli tomu aby se neřeklo. já si taky zatím jen plánuju, ale že bych šla dělat všechny to ani náhodou. stvou mě hlavně po ránu když na ně praží, jdou tam vidět i čmouhy jak jsem to nevychytala a to dole jak je vopatlaný od kocoura.
@hradilenka no soused by se z plotu pak ani nehnul, nemáme moc vysokej takže se o něj opřel loktama a když tchyňka třeba plela tak na tom plotě visel celou dobu a čuměl i když mu došly slova. pak jí zval na kafe..no blee, byl celej nechutnej, tlustej a bolavej. za to nemohl ale asi si taky pomohl tím životním stylem.zásadně plel záhonek v leže :grinning: jen si na to musel udělat širší cestičky aby se do nich mohl rozvalit
20. kvě 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee taky se občas přistihnu jak mám stejný hejble jako moje mamka a Pavel, ten se vztekal když jsem mu jednou řekla že je celej táta..postupem času jen kouknu a on hned hlásí, ani to neříkej nahlas, teď jsem si uvědomil sám že jsem jak táta a šklebí se u toho. no holt geny jsou geny, ony nám to ty naše děti taky vrátí. Ber to s nadhledem, dobrý že si uvědomuješ že by jsi možná měla i brzdit, dítko ti to i tak za pár připomene :grinning:
20. kvě 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já už se nevejdu ani do teplákovejch tříčtvrťáků,takže dneska musíme ještě odpoledne stihnout něco koupit,jinak se v takovejch hicech upeču. Mají krásný v litexu,ale nejdřív zkusím asi kik a uvidím,jestli něco na takový slůně pořídím. Na to,že má nahoře čtyři kila,tak vypadám tak na 15... :grinning: Říkám manželovi,že jsem jak almara a on místo aby mě ujišťoval jak jsem krásná :grinning: ,tak mi jen řekne no jo,no. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já jsem se krásne 2 hodky dopoledne smažila v plavečkách na balkone a jako na potvoru tam chodil po zahrade soused,ale aspon me pořádne nevidí,jenom hlavu,inak by asi hodne rychle utekl....plavky jsou mi menší a to břicho přede mnou...ale co,aspon trošku me to chytlo,protože jsem jak bledulína obecná a k tomu oteklý nohy,no strach a hruza se jenom na me podívat.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale miminku se to asi taky líbilo ,být na sluníčku a slunit se,protože kopalo a delalo neskutečný boule po břiše,až jsem se musela smát,no hold bude asi teplomil po mě.....asi kolem 11 hodin přišel manža z práce,ža ho to dneska moc v práci nebavilo,tak jsem musela z balkonu jít vařit-byla smažená ryba a bramborová kaše s pažitkou a salátem,tak sme se nažuchli a tedka každý odpočívame zvlášt,on na jednom PC,já na notasi.....
@misi.21 jee to máte hezký plány na víkend,tiše závidím,my budem doma,jako každej víkend....a to překvápko na výročí,to je super,manža bude určo rád...my máme výročí až v srpnu 2 roky,tak jsem zvedavá,co podnikneme,ale to už budeme tři... :wink: :wink: :wink:
@hradilenka hihi okna,to je dilema,máma me je omývala na konci března ,když tu byla u nás a už se taky na ne nemužu ani koukat,když na ne svítí sluníčko,je to všechno videt,ale zatím to nechám bejt,když tak se do nich pustím ke konci těhu jako k vypuzovací formě...prej je to pravda,že nejlepší na urýchlení porodu je pořádnej uklid,mytí oken,neco delat na zahrádce a sex,tak to ke konci budu neco skoušet...i když možná to nebude zabírat,ale aspon neco pro to udělám....
20. kvě 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já jsem si tedka koupila kratasy v Kik černý a jsou super,i když nejsou těhu,tak jsem si vzala o pár čísel věčší a sedej mě krásne..... :wink:
20. kvě 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 taky se chystám do kiku něco koupit na sebe. Mám jedny letní kalhoty a 3/4 co jsem měla tak mají nízky pas a mě to vadí. Ti chlapy nás fakt dokáží potěšit. Já jsem nadávala zrovna včera že jsem jak širokorozchodná. :slight_smile:
20. kvě 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo takhle ty tónuješ skla proti sluníčku.. nemeješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele, já to doteď dělala tak, že jsem je umyla jen, kam jsem došáhla.. páč vlézt teď na židli, tak hodím jasný padák, poslední dobou jsem pěkné nemehlo :slight_smile:
@lebapa jj, geny... :grinning:
@misi.21 :grinning: chlapi...
@tasmailla1 náš prďola na sluníčku taky docela boulí-jakoby se nahříval :grinning: ale je fakt, že on boulí vždy, když si lehnu nebo v klidu sedím...
20. kvě 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1- odsavačku jsem koupila předem, začala jsem jí využívat hned jak to šlo - po příjezdu z porodnice. I když moc ze začátku neodstříkáš, tak tím trénuješ a podporuješ tvorbu mlíka. S mlíkem jsem problémy neměla, ale horší to bylo s přisátím malýho - nemohl dostat bradavku do pusinky, tak mi strašně pomohly takový gelový kloboučky - ty nasadíš na prso a malej tak mohl líp pít. Taky napíšu od jaké jsou firmy (myslím, že Malewo), ale dají se sehnat kdekoliv - možná je budou mít i v lékárně. Po první zkušenosti si je zase určitě připravím - co kdyby.
20. kvě 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek