• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa nu, já ho zatím vyvěsila za 500 i s poštovným. nejlevněji jsem ho našla za 550,ale spíš víc. uvidím, slevit můžu kdykoliv :wink: přítel se rozhodl udělat buchtičky se šódó či jak se to píše, tak jsem zvědavá, kolik nádobí a všeho bude od těsta a všeho. už jsem teď zachraňovala utěrku :grinning:
20. kvě 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odpoledne sme byly na zahrade plejt a pekne se zatáhlo,tak sme si mysleli,že přijede nejaká hezká bouře....pořád tam je zataženo a hřmí ale nikde nic,žádná bouře,tak třeba přijde v noci...já tak miluju letní bouřky,ale to musím být doma a ne někde venku....aspon se pročistí vzdoušek.... :slight_smile:
20. kvě 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to nádobí to pak zistíš,až to budeš muset uklidit.... :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :unamused: no právě...
20. kvě 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme před chvilkou dorazili ze dvora. Opékali jsem špekáčky a Honzík nechtěl jít vůbec spát. Před chvilkou jsem ho okoupala a hned usnul. Mě začalo odpoledne bolet břicho jako když bych měla dostat měsíčky. :grinning:
20. kvě 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byli jsem s HOnzíkem na procházce a ja jsem přišla domu udýchaná, zpocená a totálně vyfluslá. To jsem šli asi tak kilometr. :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přeji příjemné ránko, u nás včera krásně sprchlo a teď je slunečno a nádherně. Jen než jsem vylezla z postele tak už jsem byla propocená jak blázen, no lepší už to asi nebude. na 6 hod musím dávat Báře antibiotika, vůbec se mi nechtělo vylejzat. Manžel mě nechal spát na gauči, kvuli práškům byly holky do 22 hod vzhuru a už si jen matně vybavuju jak si ho tady brala. Po půlnoci jsem se vykoupala a bezproblémů usnula znova. Nějak mě to mimi tlačí na spodek, k véče jsem udělala bramboráky a během toho mi pořád tvrdlo břicho, no uvidíme co ukáže ten ult, potřebovala bych ještě měsíc fungovat.
@druidee jak dopadla kuchyň? jo jak se chlapi chopí vaření tak to pak je pokaždý mazec a u nás se v těchto případech najednou razí heslo "já vařim, ty uklízíš" ale obráceně to nefunguje :wink:
21. kvě 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , to je zase hic Cecilko :grinning: Dneska se možná dočkám umytých oken, jen nevím kdy se ten můj vrátí z fušky ... ale naznačil :grinning: Tak uvidím jak to klapne :grinning: Včera jsem se dívala na prostřeno a ten blonďáček byl úplně mimo mísu ... už od prvního dne jsem si říkala , že to je pěkný exot, který umí jen pěkně kroutit prdelkou božínku :grinning:
Co dneska vaříte? Já asi udělám plecko na zelenině, brambůrek a hl. salát :dizzy_face:
21. kvě 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyhledávač léčiv bez doplatku, třeba se to bude někomu hodit ...
http://www.mzcr.cz/leky.aspx?otevri=true&naz
21. kvě 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásné ráno,no včera nakonec u nás žádna bouřka ani déžd nebyly,tak večer musel manža zalejvat zahradu....
@hradilenka jojo máš pravdu,kdyby se dalo nekam napsat,co si o soutežících myslím,tak určo napíšu,že ten blondak celej tejden jen každou pani buzeroval,že to bylo všechno propadák,ale když vařil on,ani blbý bramboráky neumí,tak proč tam teploušek šel....já nevím,nejsem rasista,ale tenhle me uplne hnul žlučí.....
@lebapa no co se týče kuchyne a když vaří manža /tedka moc nevaří,když jsem doma,tak má každý den teplý jídlo/,ale když jsem chodila do práce ,tak občas vařil,hlavne když jsem mela pracovní víkendy,nebo nočné a to pak kuchyn vypadala jak po granátu....to nádobí pak čekalo na me....ale když vařím já,tak si i to nádobí musím umýt sama,ten muj prohlásil,že nesnáší mytí nádobí....tak co nadelám,musím si to uklidit sama.... :unamused: :unamused: :unamused:
@hradilenka já dnes dělám česnečku a znojemskou roštěnou s rýží..... :wink:
21. kvě 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak nějak při řeči jsem se zmínila ohledně té vaší mateřské, když jste marodily, tak jste povídaly, že budete mít menší mateřskou, tak prý to není pravda. Že nemocenská se do toho nepočítá, ale průměr z platu co jste ještě dělaly. Tak snad to tak nakonec budete i mít. Bylo by to fajn.
Svůj názor můžeš napsat na stránky prostřeno na netu chi chi .... je jich tam požehnaně těch komentářů :grinning:
21. kvě 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no vidiš to a já se na to ptala a prej se do toho zahrnuje i nemocenská,proste poslední rok,tak koukám,že ani oni samy v tom nemaj jasno.....a potom nás blbnou..... :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska je tu nádherně, večer průtrž mračen, ale aspoň se trošku ochladil vzduch. Noc byla u nás šílená - večer už si Matýsek stěžoval, že ho bolí ouško, v noci jsme vůbec nespali, vždycky nachvíli usnul, pak se probral, neplakal ale držel si ouško a pořád že ho tam bolí. :frowning2: Naštěstí jsme měli doma Alpu, tak jsem mu udělala obklad, šílená scéna,nechtěl, až ráno ho to bolelo asi tak moc, že si sám o obklad řekl. Usnul a spal aspoň 2hodky. Takže jsem pak ráno dospávala. Kašel, rýma a ještě do toho ucho - doufám, že to nepůjde zase na průdušky. Ještě prý skvěle zabírá stroužek česneku, zabalený třeba do kousku obvazu a dát ho do ucha. To mi poradil rodinný doktor, tak jestli to dneska večer znova začne, zkusíme to. Takže dnešní den bude hoooodně náročný, usínám za chůze.
21. kvě 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jeee chudák malej ,ale já když jsem byla malá,tak jsem pořád mela zánety ucha a me máma dávala na vatičku alpu a pekne na to látkovej kapesník,aby to bylo v teple,anebo taky jak píšeš ten strouček česneku je taky dobrej.....
21. kvě 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad to bude už lepší, ráno říkal, že ho to už nebolí. Ale jestli to říkal jen tak,aby jsme ho dál netrápili - to nevím. Zítra odpoledne musím odject do Budějc, v pondělí tam mám vyšetření štítný žlázy a pak zase zpátky do Prahy, tak by měl Máťa spinkat u babičky v Praze - no nechci ho tam dávat v tomhle stavu, ale jak to udělat - to netuším.
21. kvě 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Ahojky na ouško je ještě dobré vytírat ho propolisem ... jako dítěti mi to zachránilo 2x píchání ucha :wink:
21. kvě 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - vytírat ho jako na tyčince do ucha? Zkusím všechno, co by mohlo pomoct - díky holky za tipy
21. kvě 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky neměla nikdy píchané ucho, mě právě vždycky pomohl obklad z Alpy. Tak snad to tady bude taky stejný
21. kvě 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Buď tam namotat vatu a namočit jí do toho propolisu a nebo jen vytírat smotanou vatou .... pak je ještě dobré dát na ouško buď termofon a nebo el. peřinku aby se to nahřívalo. Mi to tedy vždycky pomohlo ... tak snad to zabere i vám... já beru propolis i na bolení v krku a tak ... je to k nezaplacení .. i když na polykání je to hnusný ... ale co je šmakem dobré většinou nezabere.
21. kvě 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu si ohřát obídek a frčím do Takka, podívat se na něco do těhle veder. Mám si prý vybrat nějaký dáreček, tak jdu na to:slight_smile:)
Mějte se tu zatím, páááá
21. kvě 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak já jsem byla ráno ve 4 vyspaná do 5 jsem se převalovala a pak jsem vstala že půjdu žehlit, ale taťka mě potkal na chodbě a vynadal mě tak jsem si šla zpět lehnout a podařilo se mě aspoň do půl7 usnout. Pak jsme jeli s mamkou na trh a nakoupit. Dopoledne jsem se trochu pomotala po baráku. Mamka dnes vařila tak já jsem douklízela co bylo potřeba. Odpoledne klasika hasičské závody. Chystáme se ještě na pivko. :slight_smile:
21. kvě 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahojky, o mateřské moc nevím, jedině bych uvítala kdyby se to počítalo jen z odpracovaných, ale mluvila jsem o těch dávkách s bývalou kolegyní a ta mi právě říkala že by jí měla vyšší než bere, ale že se do toho počítá jak byla doma...no i když teď jak to píšu tak ti nevim co za dávky přesně brala protože přišla na to že je těhu když dala výpověď a jestli pak pobírala neschopenku nebo dávky z pracáku to si nejsem jistá. a ty by se tam počítaly určitě..no necháme se překvapit, lépe počítat s mín a pak to bude třeba jen lepší.
K obídku jsem naložila maso s hranolky, zapomněla jsem koupit brambory ale nikdo se nezlobil. Holky vzal brácha do Pardubic na koně, pak budou spát u našich a manžel vyrazil na sraz ze základky po 20ti letech. Večer se mi ani nikam nechce, kvůli té hodince co bych vydržela v restauračce s kámoškou, to to raději nechám na zítra odpol a zkusím něco málo požehlit. Odpoledne jsem prospala, pořád mě to bříško tlačí na spodek tak se bojím a raději se víc šetřím
@tasmailla1 u prostřena je diskuze, občas tam čtu co lidí píšou, kolikrát se to ale zvrhne na nadávání mezi s sebou :slight_smile: Kluk byl jasnej, z kraje mi přišlo že se trochu hlídal, ale teď už si v těch svých gestech i lebedil a s vařením jen potvrdil pravidlo nej rejpala co nic neumí. I to bydlení jak komentoval že kuchyň nemění protože není jeho, ale zbytek bytu byl a bylo to nymlich to samý..no typ co za všichni můžou a on je na pohodu za 30 bodů :grinning:
21. kvě 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmmm me spíš trápí v poslední dobe,že me pobolívá stydká kost,tak nevím či to je normální a proč to mám?holky nevíte?
@lebapa jojo už jsem do tý diskuze napsala,no proste me to nedalo a ozvala jsem se... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tož kde jsou ty kroupy, bouřky? :slight_smile: tady sice hřmělo v jednom kuse, ale až na malý deštíček dopoledne z toho nic není. Doufám, že se máte všechny hezky, užíváte víkend.. u nás kuchyň hotová-vymalováno,uklizeno. já jsem hotová také. ještě nějaké uklízeníčko tu je, ale to už neuteče :slight_smile: už sotva lezu. asi vás dočtu až zítra, páčko pupíci :slight_smile:
21. kvě 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no u nás taky žádná bouře ani kroupy nebyly,jenom kolem poledne spadnul slabej májovej deštík...ale hřmělo krásne a nic z toho.....
21. kvě 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 takže počásko stejné :wink: s tou stydkou kostí já myslím, že je to ok, patří to k těhu.. možná na ni miminko tlačí či tak, nebo jak pracuje-roztahuje se pánev..??
No mě teď musel přítel pomáhat z vany ven :sweat_smile: nějak mě chytly záda a nemohla jsem se vyvorvanit.. a za to, jak jsem byla dnes čiperná mám za odměnu hrozně oteklé nohy,což doufám do rána pomine :wink:
21. kvě 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, tak mám konečně chvilku. Včera měli lítací den, nejdřív jsme jeli do Žamberka na kočárky, díky bohu jsme ho objednali :slight_smile: šli jsme kouknout v Častolovicích do zahrady na zvířátka z toho jsem byla nadšená jak malý dítě, daněk mi olizoval ruku, prase chtělo drbat na zadku, mazlila jsem se s oslem... no paráda :grinning: :grinning: :grinning: pak k babičce, ke tchýni a večer k mojí mamce grilovat, měla jsem toho skoro plný kecky :slight_smile: teď je tu krásně, Ondra má jet na fotbal, tak asi pojedu s ním. Jak jste se jinak vyspali? A jak snášíte ty vedra? Pro mě je za trest jet někam dál autem, to se mi udělá úplně špatně a vůbec si neumím představit, že bude ještě hůř, strašně špatně spím.
22. kvě 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee šikulka, to je paráda,když je hotovo, viď? Hlavně to s tím uklízením nepřeháněj. :wink:
22. kvě 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,tak dnes opet bude hezky....
@dpetulinka no me ty vedrá nejak nedelaj dobře,přes den jsem radši zalezlá doma a když nekam jedem autem,tak jenom na nákup a to jsem ráda,že to není daleko,asi bych dlhou cestu autem taky nezvládla.....to už není den,abych nohy nemela oteklý,tak si zvykám,že nosím jenom balerínky nebo žabky.... :grinning: jako né že bych teplo a léto nemela ráda,to ne,ale v tomhle stavu si to nejak neužívám..... :grinning: :grinning: :grinning: jééé to ste měli hezkej den.....to já bych asi po takovýmdle dnu byla úplne KO.......
@druidee no já si taky myslím,že stydká kost k tehu patří,jak se to tam všechno roztahuje a připravuje k porodu,tak to asi tak má bejt.....ješteže máš hodnýho přítele,že te vytáhne z vany,to já mám taky kolikrát problém se v ní postavit,hlavne za co se chytit,když se chci postavit,bych asi potřebovala nejaký madlo,co maj ve špitálech pro starý lidi,aby se přidrželi a postavili.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky přeji krásné ránko, i u nás to vypadá na slunečné. Peru, tak to zas rychle uschne a na zitra si budu muset nakázat žehlení, mi přijde že pomalu nic jinýho nedělám, jen jezdím s holkama a žehlím. Včera jsem se večer pustila konečně do žehlení klasika plen a dek s ručníkama. Sice mám plínek cca přes 20 kousků, ale jak už si s nima sestřenka nelámala hlavu když byl kluk už velký, tak jsem měla co dělat každou rozžehlit. Koukala jsem u toho na Alexanda velikýho a netušit že to má být ten mega trhák tak mi to ani nepřišlo. Pěkný byl, ale žádný zázrak.
@dpetulinka to jsi byla opravdu akční, tolik návštěv a pořizování. A jaký jste vybrali kočárek? :dizzy_face: už se nám to krátí, my se snad konečně dočkáme postýlky, ještě ale musíme v ložnici přestěhovat toal.stolek se zrcadlem, to zas ten můj nebude chtít tlouct do zdi..
@tasmailla1 ty tlaky budeš mít určitě od toho jak se to tělo připravuje, je to pro to tělo premiera,aspoň vidiš jak je zodpovědný a připravuje se postupně, pak to bude frk mrk :grinning:
v teplech jsem taky raději doma, kontíky jsou kdesi ale to je u mně normalka, jen mi včera huboval manžel že chodím doma bosa, musela jsem mu vysvětlit že si tak nohy chladím. už se zas potím jak blázen, počásko zná jen extrémy
22. kvě 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek