• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
:grinning: :grinning: aaa vylézání z vany je koukám všude stejný :grinning:
Tady je taky krásně, jedeme si dnes vyzvednout Adušku k našim, už se mi fakt stýskalo.
Holky já tak špatně spím, normálně se xkrát za noc vbudím a nemůžu zabrat, hned se mi chce na záchod a pak je mi horko a nemůžu najít pohodlnou polohu, malá kope, škytá a mydlí se v břiše, že si myslím, že tam musí být těch dětí víc. \do toho mám šílenou rýmu, myslím si, že asi nějaká alergie co se rozjela v těhu. Možná řepka :unamused: té je tu všude spoustu.
V pátek už snad budu sedět v novém, uklizeném bytečku a o stěhování nechci už ani slyšet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď řeším školku, jsme úplně bez šance, jen co začnu mluvit tak se ve všech školkách smějou až se za břicho popadají :confused: :sweat_smile: tak budu mít asi Adouše rok doma a příští rok jako předškoláka mi jí vezmou. našla sem aspoň tři kroužky aby se doma nenudila :sunglasses:
22. kvě 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jojo jen aby to pak bylo to frk mrk... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já taky se potím jak blázen,bych mohla být ve sprše pořád a hlavne v noci,hruza děs-běs,to jsem po ránu pekne splavená,ani otevřený okno nepomáhá...já už se těším,až bude mimi a možná v noci bude spinkat,jak já se možná taky pořádne vyspím,bez toho věčného hledání správný polohy a bez častého čurání v noci..... :grinning: :grinning: :grinning: a hlavne já oteklý nohy už nemám jenom navečer,ale už po celý den...a kotníky už taky nemám..... :frowning2: :frowning2:
22. kvě 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 taky mám nateklý nohy i přes den, teď po ránu to je lepší ale párkrát se projdu a budu tam kde včera. Dobrý že rodíme ten červenec, srpnovky to mají horší i když už červen bývá hicák ale dá se to. V úterý jdu na ten ult, jsem hrozně zvědavá co mi řekne doktor, zatím mimi vycházelo o malinko větší, termíny mám 10 a 16.7. než jsem z kraje tušila kdy to má být tak jsem hlásila že to bude určitě 3.7, jsem si udělala propočet podle holek - jsou 4 a 5 a bylo by to před svátky, mohli by v klidu zapíjet :grinning: . Pak mám 8.7.narozeniny ale na tom nelpím. Kámoška má narozky 14.7, ale to už bych fakt ráda měla mimi vedle sebe..no ono si řekne samo ale ten konec už zábava moc není, jen se člověk pozoruje co a jak a nemůže nic
22. kvě 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa koukám, jak sis to pekne naplánovala s tím datumem narození miminka.... :grinning: :grinning: :grinning: já taky bych byla ráda,kdyby to bylo z kraje července,at se moc neplachtím v tých vedrách,ale jak píšeš i ten červen je už krutej...a co tedka,je kveten a já už nadávam,jaký jsou hicáky.....a tak třeba moje kolegyne rodí až začátkem září,no vubec ji to nezávidím,celý léto má pred sebou a ten konec je nejhorší.....no to si piš,že se taky budu pekne pozorovat ke konci,aby sme v čas vyrazili do porodky a sledovat kontrakce a podobne....a nadávat na vše,.......
22. kvě 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@lebapa holky si pamatuju po porodu jak sem si říkala: proč já vlastně chtěla už rodit když to s tím bříškem byla pohoda :grinning: :grinning:
já sem moc zvědavá kdy vykouknem, Aduš byla 14 dní přenášená tak uvidíme kolik si dá naše druhá slečna. Ideální by bylo kdyby vykoukla na termín, Aduš má 2.7. narozeniny tak bychom to oslavili a pak bych na to vlítla a v budoucnu by to mohly holky slavit spolu. Rodina se směje, že tu budu zase strašit ještě koncem července :sweat_smile: :grinning: :grinning:
22. kvě 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ty jo tak to máš pěkný že holky vychází na stejno. S tím bříškem teď jsem taky spokojená, chlap pořád chodí jak už se nemůže dočkat, už aby tady bylo tak mu říkám že máme ještě čas, tyhle dny se mi v životě už nikdy nebudou opakovat a i paradoxně se těším na porod..zatím než přijdou poslíčci a se mi to vybaví :grinning:. Říkám si že si mimi nosím pěkně u sebe a nebrečí :sunglasses:. Taky to máš že si vybavíš jak ti dali malou a hned by jsi bulela? já si to jen vybavím a jsem hotová, měla jsem pak i doma takový ty pocity totálního štěstí,asi to bylo i po tom rizikovým těhu, že jsme to všechno zvládly a že byla hodnější jak první a sluníčko..
@tasmailla1 no plánuju si plánuju protože vím že stejně si miminko nadiktuje kdy chce ven. Léna byla začátkem října, léto jsem odbyla v šatečkách a to ještě vcelku šlo. Super byla Baru, ta si počkala o týden v bříšku navíc, se jí prostě líbilo datum 4.4.2002, přitom měla být březen, na léto už byla trochu povyrostlá a když jsme přišli z porodnice tak bylo taky zrovna krásně a na chvilku mohl pavel vyrazit s oběma dcerkama ven.
22. kvě 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , tady také krásně sluníčko , včera ten můj miláček zvládl všechna okna i se síťkama a žaluzkama poumývat a pak ještě pověsit záclony.... tak jsem ráda, že mám všechno čistý. Já včera uvařila a vyžehlila koš prádla a pak jsem byla KO. Můj mi povídal vykašli se na to já to udělám :grinning: ale chudák s okny končil v půl desáté .... to byla pověšena poslední záclona. Pak mi ještě řekl, nic nedělej , já s Tebou dřív jak v červenci do porodnice nejedu :grinning: :grinning: :grinning: Tak asi budu mít šábes do konce těhu .... :grinning: :grinning: :grinning:
@myschka Ty jdeš z baráku na okraji do města do bytu? Já bych to brala obráceně ... byt mě štve a město taky :unamused:

@lebapa
@tasmailla1 Nohy mi už taky natíkají , hlavně ty vnitřní kotníky už nejdou moc vidět ... spaní je taky jiný jako před těhu ... taky se budím xkrát v noci převaluju se záda a klouby blolí a nevím jak se uvelebit, nejraději bych si lehla na břicho :grinning: :grinning: :grinning: ale to nejde :slight_smile:

Dneska dělám ondráše se zeleninkou ... jen takový lehčí obídek .... ale musím počkat až se mi rozmrazí maso, včera jsem ho zapoměla vytáhnout z mrazáku .... :confused:
22. kvě 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj, včera jste to krásně zvládli, je prima když si chlap takhle všechno uvědomuje a hlavně že se k tomu nakonec dostane a pomůže. Ten můj teď vychrupuje po tom včerejším srazu, taky jsem se v noci budila, když dorazil tak jsem ještě usnula naštěstí. Minulý týden vytíral, asi mu řeknu aby dal opáčko, ale okna by nedal, všechno jen s žehlením by se nabídl asi jen aby to nebylo blbý a o oknech by se raději ani nezmínil. Taky nevím jestli bych to dala já když bych u toho poslouchala ty cholerický průpovídky s tím že by mi říkal že si to povídá jen pro sebe at to nevnímám..
vyjímečně jsem si maso z mrazáku vytáhla, ale ondráše neznám, jak to vaříš? já ještě nevím co vymyslím, asi by byly těstoviny
22. kvě 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo ten tvuj manža je šikula,takhle po práci ješte makat do noci na oknech...a tedka je určo vyřízenej a je rád,že aspon jeden den v týdnu má volno...já si okna nechám tesne před porodem,abych to malé popohnala ven.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no pokud budu ješte schopná stát na židli...jojo ty vnitřní kotníky nejsou videt a zustavaj v nich dulky,když si na ne zatlačím...si pripadám jak Schrek..... :grinning: :grinning: :grinning: ne tak zelená ale tak obrovská.... :grinning: :grinning: :grinning:
@myschka hmmm máš pravdu,asi ze začátku to spaní s miminem nepujde,ale až si najde svuj režím,tak si myslím,že by sme to mohli zvládnout...či já nebo mimi......

No babo raď-já taky neznám ondráše......já maso vždy vytahuju,protože přes den dokud by me rozmrzlo,tak by sme nemeli obed ale rovnou večeři.....
@lebapa hmmm máme to trošku stejný,ten muj taky tohle nemusí delat,ale už jsem se ho včera ptala,že budu v týdnu uklízet,prach vytírat to me nevadí,kuchyn,koupelnu a WC si uklidím sama,ale jsem se ho optala,až přijede pak z práce,tak či by nevyluxoval a to nenamítal,takže je to v pohode,protože luxování me nejak v poslední dobe pekne zmáhá..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Buď dělám ondráše z kuřecího a nebo z vepořového, je to maso v bramboráku to znáš ne? Maso osmahneš s jedné strany, pak ho otočíš a potřeš směsí na bramborák , necháš osmažit tu spodní stranu zase otočíš a potřeš bramborákem no a opečeš to z obou stran ... je to dobrůtka ... :slight_smile:
Jojo taky jsem ráda, že je takový a pomůže .... víš on i dost vidí jak trpím s těmi zády ... fakt někdy chodím skoro po čtyřech než se rozejdu ... si teď říkám jaké mě asi čeká stáří když už teď v těhu nemůžu .....
Tak tu jednu děvčicu máš už velkou , já v jejich letech doma dělala vše od oken po úklid i žehlení, vaření i kotelníka .... tehdy ještě nebyl plyn :grinning: ... tak by mohla přidat ruku k dílu ne? Už je to velká slečna, tak by měla všechno zvládat a pomáhat Ti . Já se těším až ta naše malá bude větší a všechno jí budu učit :grinning:
22. kvě 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Prý šrek .... chi chi spíš ta fióna nebo jak se jmenovala :grinning: :grinning: :grinning: bacha aby si pak v 9 měsíci neztratila rovnováhu při tom umývání oken.... aby Tě ten břóšek nepřevážil a nespadla si z okna :grinning: :grinning: :grinning:
No ten můj drahý mi dneska ještě dával kytky na balkon letnit ... ráno jsme byli s hafíkem v parku a teď se dívá na tv ... uvařím a někde asi půjdem ven nebudeme sedět doma.... i když se mi už špatně chodí, tlačí mě na spodek .... tak chodím jak kačka :grinning:

Maso řeším tak, když ho zapomenu vytáhnout rozmrazit , že ho šupnu do studené vody a je hned rozmrlé .... :grinning: finta fňo :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to jako směs na bramborák,to je v nejakým pytlíku?to vubec neznám..... :confused: :confused: a když bych padala z okna,tak bydlíme v prvním patře.....ale ne,abych si to ješte nepřivolala.....klepu na dřevo.... :unamused: :unamused: :unamused: no maso jsem taky takhle občas rozmrazovala,ale nejak rychle rozmrazené nebylo...no my odpoledne asi po obede taky pujdem nekam na prochajdu,doma se me nechce bejt a aspon neco udeláme pro svý telo.....no já pro to svý určite musím neco delat,abych se pak v 9 mesíci vubec postavila ješte na nohy..... :grinning: :grinning: :grinning: no u nás taky,když sme se segrou byly mladší,tak sem uklízeli,meli sme vždy rozdelené ,co která udelá...sobota byl uklízecí den....
22. kvě 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, tak maso v bramboráku znám, to bych si taky dala (chutě by byly), včera jsem ale udělala trochu mastne stavy k masu a dala si to na hranolky misto tatarky a pak nevedela co delat kdyz mi zacaly pracovat streva, mela jsem krece jak blazen. klasika bramborak jsem delala v patek, ani jsem ho nejedla. asi jsem si na to mastne odvykla a pak trpim. No holky pomáhaji obe dve, v tydnu jsem jednu nahnala a vysavani,druhou na zametani, mam trosku problem ze to delaji po svem.paradoxne s tou mladsi je lepsi domluva, beha kolem me a nabizela mi ze i vytre, ale to uz by nestihala skolni povinnosti.stridaji se u vyndavani nadobi z mycky. Mi ale prijde ze Lena ma chlapsky geny,vcera jsem ji rekla po obidku at vytaha umyty nadobi z mycky a ona sla a narve tam svuj pouzitej talir a sla.koukam na ni co to udelala, dostala vyhubec a tak je to se vsim.vystrcim kos s odpadky na schody, ona to obejde a na otazku proc to cestou nevzala ven do popelnice rekne co?? ja nic nevidela.nebo s tou myckou, reknu ji zas jindy at tam da nadobi, a ona tam strci jen ty talire na kterych jsme jedli a ostatni tam vsechno necha ve drezu s tim ze ma hotovo a ze si nevsimla. pak ti me to mrzi ze musim na kazdou jinak, nechci delat rozdily,ale strasne to vycerpava kdyz si chci stat za svym a zapojit ji do prace..jako ze teda si stojim :wink: už s ni trochu lomcujou hormony, nechce si nechat rict jak co udelat, tak ji nechavam v tech jejich postupech. Mysli si jak to dela jednoduse ale pritom si nadela 3x tolik prace..no ale to uz je jeji boj, nechci ji zas komandovat a nutit to delat podle myho, hlavne aby na vysledku byla videt snaha..
22. kvě 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa to je tá puberta,taky jsem ji mela,ale ne tak silnou,jak moje segra,tá furt hubovala mámě,to co ona si dovolila,to by neunesl nikdo....ale naštestí po puberte se spravila a je vše ok.....
22. kvě 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já dávám maso zase do teplé vody když zapomenu. Odpol si pojedu pro jedno dítě k našim, druhá tam bude do utery, ve středu jdeme na kontrolu k dr. už se taky těším ven. jdu něco vykoumat k jidlu, hlavně polívku, netuším v jakém stavu se mi ta polovička probudí. Chci si koupit nejake kratasy a holce sandalky, snad odpol poridím a pak si budu lebedit v altanu, radeji bych jela k nasim sama abych nemusela pospichat.
@tasmailla1 rozvrh na prace uz jsme jednou meli, zase ho zavedeme, zatim si pamatuji jak se stridaji a spis uklizeji v tydnu, v sobotu mi prijdou ze jsou total k.o. a maji ted ruzne akce. Ale manzel mel taky uklizeci soboty, museli delat vsechno. Sice holky nevi moc co je pouziti tora na vanu, mame hodne zelezitou vodu a je to mazec, ale jsem v klidu ze kdyz nebudu tak vi co s myčkou i prackou obě dvě.
22. kvě 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já Léňu jen pozoruju a vidím jak jí to v té hlavě lítá, ale nedovolí si, možná pak potají v pokojíčku. Ví ale že nechci aby se doma nadávalo, když to pozoruju co je kolem ní tak si říkám že je na pohodu. Přesně jak moje holky má ale švára, starší jsme věčně říkali ať nedělá ty ksichty a menší byla takový smíšek, ta to uměla s každým..a tak asi budou i moje. Starší neteř si našla kluka v 15 letech a je s ním už 7 let a mladší švárovi dala asi chvíli docela zabrat. Teď už jí je 19 let a snad už je v poho, ale asi je neochudila v nevech o nic. no neujdeme tomu nikdo :confounded:
22. kvě 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak u nás to bylo opačne,v týdnu na uklízení čas nebyl,museli sme se učit,žádný kroužky nebyly-nebo nikam sme nechodili...ale zato sobota,to bylo uklizení od rána do odpoledne....a pak jenom jeden den volna-nedele,mne to přišlo vždy málo,že jenom jeden den byl odpočinek....a tedka,jak jsem doma,tak uklízím pořád a už me to nejak nebaví,je to všechno stereotyp....co me třeba mrzelo,tak doma nás máma nenaučila vařit,nekteré holky,když vidím,že vařej už v 17 let,to u nás nebylo,radši nás nechala at se učíme nebo uklízíme....takže až jsem začala bydlet s přítelem,tak jsem se musela naučit vařit podle knížek,nežebych byla prubojnice ve vaření,ale manža nic nenamítá,co uvařím,sní a nakonec ješte pochválí..... :grinning:
22. kvě 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hlavní je že jsi si nakonec poradila. já doma taky moc toho nenavařila, mamka si s tím mi přišlo ani moc hlavu nelámala.holky varit umí, nechávám jim volný ruce a mají pak radost, i ta menší nakrájí maso a okoření a je teda paradox že první kdo je nechal obalovat řízky byla zrovna moje mamka..njn babičky už mají trochu jinak trpělivost, mouka je pak total všude. jsem ráda že je to i baví. Lenka má i ve škole vaření, sice jen málo a pečou tam, ale chodí a ptá se co a jak se dělá a proč to tak je, tak to jsem ráda. S tou sobotou mě je právě taky líto že ten víkend pak rychle utíká, no je to jak kdy, ale koupelnu je právě nutím aby udržovaly, jo pokojíčky tam utírají prach většinou o víkendu. Jedna si k tomu pustí kazeták, druhá tv a dělají si ve svém tempu, pak chodím jen na kontrolu. Lenka je větší bordelář, teď se trochu hlídá protože jsem jí řekla že jakmile tam bude mít věci po zemi tak jí nedovolím kamarádky přivést, zrovna minule koukala když jsem jí to řekla. vezly jsme kámošku cestou dom a mám pocit že čekaly kdy se optám jestli jde k nám. jenže je to na druhou stranu taky těžší, mi přijde že jsem jedna z mála která holky cepuje, prý ta kámoška má doma v pokoji brajgl mnohem větší, chodí spát kdy ona chce, večer ještě na pc a divila se že Lena nemůže že se po sedmé chodí koupat..
22. kvě 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli...
tak k obídku bylo ražněčí s bramborem a kopec zeleninky. Dnes vařila mamka tak já jsem dopoledne žehlila. za chvilku vyrážíme ke tchánům, ale předtím ještě do obchodu pořídit Honzíkovi sandále. Nějak nám ze všeho vyrostl. Martin mu slíbil že pojedou ke tchánům vlakem. Tak je vysadím na nádraží a já pojedu autem. Zpátky povezeme nějaké věci pro mimi.
22. kvě 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa joo, bylo to plodný odpoledne :slight_smile: vybrali jsme camarelo q12 jsem na něj zvědavá :slight_smile: jéé, tak koukám, že na tom jsem ještě dobře, zatím mi nic neotéká, ale ty vedra mě strašně unavujou
22. kvě 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jej to jsme na tom úplně stejně, strašlivě špatně spím, vzbudím se a už to jede... záchod, nemůžu zabrat, mám žízeň a malá škytavku, až ji lituju, někdy mi to břicho nadskakuje takovou dobu a rýma, nejdřív jsem si myslela, že jsem nastydlá pořád a pak jsem si všimla, že venku je to vždycky horší, tak nevím ,nikdy jsem na alergie netrpěla... ale jsem ráda, že přes den jsem ještě trochu funkční.
Zítra musím na matriku, protože prostě nemůžu od toho stěhování najít rodnej list, nevím kde se zašantročil, ale úplně vidím, že si nechám vystavit novej a v tu ránu ho najdu :grinning:
22. kvě 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to byl dnes den,sem po nem pekne vyřízená,to vedro....ani déžd nikde,co by pročistil vzduch...tedka jsem si dala sprchu a uplne naprd,vlézt bych tam mohla opet.... :grinning: Zítra se chystám do mesta dokoupit zásoby do tašky.....a vařit pak nic nebudu,máme zbytky z víkendu.....Sem zvedavá,jak dnes zas usnu,otevřu si pekne okno,ale určo se párkrát vzbudím a budu čumet doblba....ješte to horko me ke spánku nepomuže...... :confounded: :confounded:
22. kvě 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak po víkendu KO. Křtiny se vyvedly a tam kde byla hostina byl celou dobu nádhernej chládek,takže jsem to v klídku zvládala. Pak ještě na chvilku ke tchánům na návštěvu,jak jsem byla nemocná já a před tím manžel,tak jsme tam dlouho nebyli a do bytu jsme se vrátili v osm.Teď házíme nohy nahoru a za chvilku asi půjdeme směr ložnice. Teď se má trošku ochladit a červen prý tropy,tak uvidíme,co si na nás to počásko nachystá. Kino jsme nestihli a ani jsem si nekoupila ty kraťásky,musím v týdnu.
Zítra mám naplánováno spoustu práce,tak jsem zvědavá,co stihnu...
22. kvě 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my dnes hlavně odpočívali a vyklidili jsme balkon a zase kus krámů z domu :slight_smile: statečně jsem odfuněla jednu procházku, počasí je tu aprílové, ale bouře nás minuly,až na asi 2 deštíčky...
Jeli jsme nakoupit do Tesca (na rady jsem také koupila rukavičky :slight_smile: ) a měli jsme to i s motorkářským zážitkem-sraz na parkovišti a pak jela celá kolona chopráků a trojkolek, no úžas :dizzy_face: :dizzy_face: v klídku, pomalu...
Je to jiné než když po cestě nás pak předjíždí různí jiní takovým prasáckým stylem, že jsme dnes doufali, že je za kilometr nenajdem rozsekané v zatáčce :unamused:
@hradilenka no já dnes viděla plkanec na našem autě a vzpoměla jsem si na tu Tvoji hlášku s atestem a řehtala jsem se jak hráblá, ani jsem nemohla Honzovi vysvětlit čemu :slight_smile: nohy už mi také pomaličku natékají-hlavně, když málo odpočívám..
@lebapa člověče, náhodou jsem teď zkusila na bazarech cosmo a teď je nabídka jak hub po dešti. před pár měsíci byly na výběr všeho všude 3 :slight_smile:
zase zde někdo dělá chutě na bramboráky :angry: :grinning: ? sním o nich celý víkend, nebýt jiné práce a že Honza i předvařil na celý víkend, nejím nic jiného, my je rádi plníme sýrem-gouda,niva, uzený...a zeleninka k tomu :slight_smile:
Jinak dítě v bříšku si libuje ve šťourání do měchýře nebo žaludku a to skoro mělo i s následky.... :grinning: :grinning: :grinning:
Se spánkem to mám taky na 2 věci. když už spí dítě a nemusím na wc či mě nehoní pálení žáhy, tak nezaberu a nezaberu...
22. kvě 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s tím spaním to budeme mít asi všechny stejné. Já buď musím na záchod nebo malá řádí nebo nemůžu zabrat. když už zaberu tak přijde HOnzík nebo už ve 4 jsem vyspaná. :frowning2:
Tak jsem navštívila dnes 4 obuvi a žádné sandálky jsem Honzíkovi nesehnala. Zase jeho velikost nikde nebyla a když už byla tak měla otevřenou patu což on nemůže mít. Má pravou nohu po operaci a trochu na ni šmajdá. Kdyby měl volnou patu tak by to bylo ještě horší. Pak jsem je vysadila na nádraží a tak jel ke tchánům vlakem. Přemluvil i dědu že má jet s ním. Tak chlapy vyrazili vlakem a my s mamkou jsem jeli autem. Nabrali u tchánů slivovici na oslavu a večer dorazili domů. Honzík usnul v autě tak jsem ho musela otřít aspoň vlhkým ubrousek jak je špinavý. Ráno ho budu muset osprchovat než půjde do školky. :slight_smile:
22. kvě 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den přeju,vzbudili mě dneska ty ptáci mrchy nějak brzo,tak už peru a jdu přebírat ty malý věcičky,ať mám konečně jasno,jestli něco přikoupit nebo to stačí. Všechno to uklidím,ať ot tam vypadá jak pokojíček :slight_smile:

Je tad teplo,ale začíná nějak foukat a je pod mráčkem,tak uvidíme,co z toho bude.
23. kvě 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno tak u nás slunečno a teplo. Jsem vzhůru od půl6 tak jsem dožehlila zbytek prádla. Martin vedl Honzíka do školky tak budu mít klid všechno vyžehlené pouklízet a nachystat co vezmu mimi do porodnice. Chystám se dopoledne na pedikůru už se těším jak budu mít zase o něco lehčí nohy. :slight_smile:
23. kvě 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady se vstávalo do zataženého počáska, ale snad se to vyvrbí
@misi.21 na dnešek jsme si to naplánovali uplně stejně. Už jsem měla místnost skoro jako pokojíček a chlap mi tam zas nastěhoval co má věci do práce a co ze sebe stáhnul jak byl večer na akci.Ještě musím vymyslet místo na pleny a ručníky abych to měla extra a po ruce. Nechtělo se mi být tak akční hned po ránu, musím se vždycky trochu rozkoukat, ale už jdu na to žehlení
@micka1 taky jsem se probudila takhle brzo, ale z pelechu by mě nedostali :slight_smile:
s tím ptactvem - měli jsme vyklopené okno a už od víkendu poslouchám jak jsou nejaktivnější ve 4 hod.ráno, v neděli se překřikovali jak blázen a ještě jsem do toho poslouchala nějakou omladinu jak táhne z tahu. Jak máme ložnici v půdní vestavbě tak se tam všechno rozléhá, v okolí jsou nízké baráky většinou a jsme přesně mezi žel.tratí, takže po ránu když je ještě klid slyším i rozumím jak na nádr.hlásí vlaky..
23. kvě 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee koukala jsem na ty inzeráty, tady na koníkovi jsem koukala průběžně, teď tam toho je na první pohled dost. Ta kupa inzerátů s tou modrou barvou je od jedné maminy, dala tam kočár za 25 tis, asi neměla žádný ohlas, tak to rozdělila na jednotlivé díly. Má totiž sadu na výměnu a přeci jen to je pálka..a co jsem koukala tak všeobecně, tak mi spousta inzer.přijde taky starých, ty fotky mi jsou povědomé, možná to upravili a dali na jiné servery. Sledovala jsem to jednu chvíli docela dost, protože jsem se nemohla rozhodnout jestli jít do nového kolem 10 tis a nebo tady do toho cosma. Původně jsem měla vybrany espiro enzo jenže teutonka má super skládání a to rozhodlo a myslím že tyhle kočáry musí uvozit bezproblémů 4 děti a nešisují..no uvídíme, písneme si jak je začneme používat :dizzy_face:
23. kvě 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky, u nás je také moc hezky a vedro. Před chvílí jsem přijela z města byla jsem v lidlu na ty chrániče matrací. Už to kupuju zase v předstihu na postele do pokojíčku až bude prdelka větší a bude spávat v normal posteli. A jeden využiju já , kdyby mi v noci praskla voda ať jí nemám v té nové matraci :grinning:
Včera po obídku jsme šli na procházku a šla jsem jak babi .. ještě čagan do ruky a z dálky podoba na 100% :grinning: Ty záda a ty klouby aúúú :grinning: Odpoledne jak jsme přišli .... tak jsem udělala horké maliny , kávičku a dali jsme si to na balkoně, bylo tam hezky ....
Dneska jen malinko pouklízím co je potřeba a budu polehávat není mi nějak dobře.
@tasmailla1 Směsí na bramborák jsem myslela, jako už udělaný těsto .
@druidee jo sraneček ... taky mi dneska na parkáči jeden přibyl :grinning:
23. kvě 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek