• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa jj s tou mládeží to není lehké ... má teď to pubertální období a rodiče dělají všechno blbě a ona dobře ... a proč by to dělala když to není potřeba a jsou to zbytečnosti :grinning: :grinning: :grinning: Tím si projde asi každý ... ale někdy je to na zabití co? :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj, no vidiš, taky jsem zahlídla že mají v lidlu ty chrániče, je fakt že se určitě využijí..no s tím vštěpováním povinností je to občas docela mazec. Když to ale pozoruju tak si říkám že kolikrát má něco i ze mně a oto víc mě to pak štve. Jenže ty její uklízecí akce to je ala tatka v tyhle době, holce vynadám a on udělá pak to samé a toho peskovat před nima nemůžu, tam je zapotřebí snad ještě víc taktiky :grinning: na jednu stranu zlatý když jsou malý, to děláme automaticky všechno za mimi a nenervují nás takové prkotiny (třeba mokry smotaný ručník :grinning: ) Jo a ty podoby to je mazec vid? kor když už to i samy vidíme a bude to vidět za pár víc a víc :angry:
jinak sluníčko už pálí i tady, něco na mimi jsem dovyžehlila a postupně musím zas naše prádlo, na 4 lidi to už je mazec, kor teď v létě. ale žehlit jako jedna známá že to jen srovná rukou to nedám.
23. kvě 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Taky znám takové " osoby " co nic nežehlí :grinning: nechápu jak v tom může pak vylézt ven .... jejich odpověď je ... že to stačí dobře pověsit a poskládat :grinning: :grinning: :grinning: asi jsem trdlo , ale nikdy mi to nešlo :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dávám tady do placu nabídku ... můj dostal jako benefit v práci poukaz na jakékoli vstupenky od ticketpro , kdyby jste měla nějaká zájem, tak prodáme se slevou 20%
http://www.ticketpro.cz/jnp/home/index.html
23. kvě 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka s tím žehlením rukou znám vlastně dvě, nevím jak ta jedna, ale tý první to prádlo vždycky doma leželo jakou dobu a jednou jsem u ní byla když takhle žehlila. Na malou holku a přišlo mi než to v těch rukách povytahala a poštelovala tak dát na to žehličku by bylo rychlejší. Podle mýho je to jen o tom pocitu a přípravě žehlícího prkna.
No tchýňka mi přinesla na zkrácení dvoje kalhoty, v červnu jede do lázní tak se do toho musím pustit, už i tak tady mám kupu věcí na správku, ještě jsem si to dala aby mi to překáželo a donutilo mě to to udělat..ale nějak mi ta taktika nefunguje, zrovna z toho oklepu prach :unamused:
benefity nějaký má i brácha, byli jsme za to ne lední revue a super tyhle výhody. díky za nabídku
23. kvě 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa No my by jsme to jinak využili ... ale teď se to fakt nehodí :grinning: Tak se pusť do šití ... a pozor na prstíky :grinning:
23. kvě 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no se mi do toho šití moc nechce. potím se jak blázen, ale si nejdřív ještě odžehlím pár kousků a u toho šití si zase chvíli posedím..no mám na to celý den že :grinning:
zítra tady prý nepůjde proud, musím si ty moje aktivity podle toho upravit.
23. kvě 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj takže dneska u té práce umřeš... protože nejde zítra proud ....? :grinning: :grinning: :grinning: Opatrně děvčico :sweat_smile:
23. kvě 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no neboj, si dám bacha abych se nepřepracovala :sunglasses: kolikrát nepoznám jesti mi tvrdne břich a nebo jestli to je tím jak se tam pída roztahuje, tlak je to tak či tak, raději si to hlídám a střídám ty povinnosti. Dopol mi moc nejde ležet na gaučku, odpol. půjdu holce naproti ke škole. pomalinku se protáhnu a pak zas šup do baráku..vedra jsou něco.
23. kvě 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeru krásný den,tedka jsem dorazila z mesta a jsem KO....je tam slunečno a vedro....nakoupila jsem veci do tašky ,co me chybeli a ješte neco pro mimi a utratila jsem 2000... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: toto je něco,tolik penez..... :confused: :confused: :confused: :confused: tedka si ohřívám obídek,hládek je veliký a nic nebudu delat....
23. kvě 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ahojky za co si tolik utratila? :confused: co tam budeš mít ? Já si balím tašku pro sebe a pro mimi do porodnice ... ještě musím říct Jirkovi ať donese ledničku ze sklepa ... abych si jí nezapoměla vzít sebou, jak to nemám na očích tak zapomenu ... i ten polštář jsem si už povlíkla a nachystala k tašce ... doma by mu bylo dobře :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zdravím všechny těhulky nestíhám číst ani psát....tak alespon přeji všem krásné teplé dny ale snesitelné k našemu stavu:slight_smile:
23. kvě 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj, v noci byla bouřka a tak krásně se spalo, teď už je zas vedro na padnutí :frowning2: musím uklidit a uvařit a večer jdu na cvičení a vůbec se mi nechce.
@tasmailla1 já dnes nechala 1300 jen v lékárně a ještě mě čeká drogérie, uf uf :slight_smile:
23. kvě 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jé vy berete i lednici, no vidíš, to mě ani nenapadlo. Já hlavně budu muset pořídit novou tašku, protože jedna je moc malá a druhá moc velká
23. kvě 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 Ahojky díky .... jak to že nemáš čas....? Jsi už doma ne?
@dpetulinka Za co 1300? :confused: Já tolik za výbavu do porodky asi neutratila .... v lékárně ....
jo beru si autolednici, protože ty blafy co dávají ve špitále nejím .... tak tam budu mít své jídlo a pití .... a 1x za den mi doveze Jirka teplý z domu. Ta strava je tam bleee asi bych umřela hlady. :unamused:
23. kvě 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahojky no jsem a nejsem něco v práci ještě potřebují tak to mám takové rozlítané a v tomhle stavu toho zvládnu tak polovinu jak práce tka domácnost takže tak
23. kvě 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nekupovala jsem jen věci do porodky, chyběl mi ještě teploměr pro mrňousku, koupila jsem i nějakou kousmetiku, rybilku, bepanthen, tak se to tak pěkně nasčítalo. A to stále nemám kójo podprdy. No vidíš, tak to ještě zvážím, jak to uděláme s jídlem :grinning:
23. kvě 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo a taky odsávačku na hleníky, ta tam taky udělala svoje s tou cenou :grinning:
23. kvě 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka No já teda nevím,co máš nakoupenýho do porodky ty,asi máte všechno na tý Moravě levný,ale u nás je to jiný.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..v lékarne a v zdravotnických potřebách ti to naskáče,ani nevíš jak... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: koupila jsem si kolo na sezení,kdyby me nastřihli,pak porodnické vložky,ortopedické kalhotky pro mimi,když se bude naširoko balit,odsávačka hlenu na vysavač,a buničnité čverečky,jenom tohle me stálo ve zdravotnických potřebách 1200 kč a pak jsem nabehla na drogerku a tam nakoupila kosmetiku pro mne do porodky od šamponu,přes sprcháč,telové mlého a podobne a to me stálo 900 kč....a pak ješte v lékarne jsem koupila líh a sab-simplex pro mimi,když bude mít problémy s prdíkama....a zítra pujdu ješte nakoupit kojo podprdy a snad už to bude všechno....co se týče odsávačky na mléko ,zatím to nechám bejt,až to budu potřebovat,tak se to dokoupí....
23. kvě 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 Aha tak to jo , když ještě chodíš do práce .... taky toho tak nějak stíhám polovinu ... jsem jak slon v porcelánu :grinning:

@dpetulinka Aha tak to jo , já se už lekla co kupujete .... z té ceny bepanthenu jsem byla taky pěkně vycvakaná ... 100g 270 Kč ,- se po v kině ne? Za 1kg masti 2700,-Kč to je maso ....
23. kvě 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak my na Moravě a levný chi chi ha ha si mě pobavila ... :grinning: já kalhotky na šikroký balení nekupuju, třeba nebude potřeba budou nožky ok což bych si i přála ... aby ty nohy neměla po mě :unamused: .
Je fakt, že všechno jsem nekupovala na ranu ,ale postupně jak jsem to viděla ... tak možná by se to taky tak napočítalo :angry: Ta odsávačka skočí 290,-Kč
23. kvě 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no co jsem se bavila s kamoškama,co maj mimina,tak prej mudr detská dáva široké balení už všem miminum,vlastne v porodke mimi vidí ortoped a prej už i on to ordinuje....tak aspon pak nebudu muset behat a schánet,kde je budou mít....Mě odsávačka stála 400 kč,ale když bych ji kupovala z netu,tak s poštovným by me to vyšlo nastejno.....
23. kvě 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak u nás se to široký balení dává případ od případu ... já tu odsávačku kupovala s tou soupravičkou do porodnice , tak to bylo dohromady a poštovný bylo myslím jen 65,-Kč
Tady se to už nějak kaboní :unamused:
23. kvě 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nejdřív jsem si říkala jestli ho vůbec koupit, ale on se asi hodí už v porodce, bůh ví jak na tom budou moje bradavky :grinning: ale cena teda opravdu šílená.
@tasmailla1 taky mě tenhle týden čeká ještě drogérka a podprdy a vůbec se mi do toho nechce, to zas bude palba, ještě jsem chtěla koupit na prdíky baby calm, prý je dobrý a může se podávat dřív jak sab-simplex, tak nevím, to ještě musím promyslet :grinning: odsávačku na mlíčko podědíme, tak jsem ráda, nechce se mi kupovat, když nevím jestli bude potřeba, ale až budu mít prsa jako šutr, tak za ni asi budu ráda.
23. kvě 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to fakt dávaj všem dětem široký balení? Já totiž zatím taky nemám v plánu kupovat ortopedické kalhotky. Ani nevím, že by někdo ze známých dětí měl široké balení, já doufám, že budeme mít nožičky v pořádku
23. kvě 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no co jsem se bavila s holkama,tak prej jo,že oni to už dávaj preventivne,ale to taky nemusí být pravda,u vás to muže bejt jiný....to si rozhodne pak pediatrička....
23. kvě 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka sabsimplex se muže dávat od 3 týdnu
23. kvě 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 áha tak to mám zas nějaký zkreslený informace, já četla že až od tří měsíců
23. kvě 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já si tady připadám jako totálně nezodpovědná. Vy už máte všechno nakoupený a nachystaný a já kde nic tu nic. Dneska jsem teda roztřídila oblečení pro miminko,ale to je tak všechno. :slight_smile: Já si furt říkám,že mám ještě čas,ale abych se nedivila,že jo... Já vůbec nevím,kolik toho je potřeba toho oblečení,jestli mám ještě něco dokoupit,nebo ne. Co já vím,jestli unosíme víc krátký nebo dlouhý rukáv na bodynku?? Teď navíc,jak mi dr řekla,že bude melá drobnější,tak nevím,jestli si mám pořídit ještě víc 50ky nebo radši 56ku,aby mě v tom pak neplavala... Nebo jestli bude velká a dr se jen sekla.Není to lehký vám teda řeknu.
Taky se chystám do lékárny a do drogerky,ale pro mimi už jen odsávačku a nějakej olejíček,víc kupovat nebudu,bepanthen i rybilku už mám doma. Pro sebe dětské mýdlo do porodky,šampony atd doma mám vždy v zásobě,ale dětské mýdlo je prý nejlepší na to šití. A hlavně vložky,to taky bude.Prsních mám jen jednu krabičku a tu jsem na víc dostala od ségry,tak ty taky a boty.
23. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jsem zvedavá ,kam já ty všechny veci,co mám,dám to tašky,jedna me určo nebude stačit....a to ješte chci koupit jeden balík plenek do porodky....
23. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek