• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
K tomu širokýmu balení,mamka ségrám ušila z plínky takové kalhotky,takže budu dávat normálně jednorázovou plenku a na to na sucháče vlastně obyč plenku,takže to snad bude v poho...
23. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 v klidu ... já to mám nachystaný dopředu všechno jen z toho důvodu, že na poslední chvíli nerada stresuju, tak proto. Taky mám nakoupenou 50vel a myslím, že mi nebude k ničemu... to se uvidí. Body mám půl napůl krátký a dlouhý rukáv. Švagrová mi říkala, že po šití je nejlepší se omývat jen čistou vodou. Tak uvidíme. Teď jsem se dívala tady na koníkovi na fotoalba a jedné se narodil kluk 4,5kg :confused: to je maso ... snad ta naše bude menší ....
Jsem si koupila mrkev novou tak to tady křoupu jak zajíc :grinning: Ale je dobrá šťavnatá .... :grinning:
23. kvě 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jeee 4,5 kila,tak doufám,že to dovtedy nedoženu...já taky slyšela,že na nastřih je nejlepší čistá voda.....tak říkáš,že už žiješ zdrave,jo?zeleninka ,mrkvička a tak.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@misi.21 no já nemám po kom neco podedit,tak si musím všechno kupovat sama.....
23. kvě 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 buď v klidu, každá máme jiný tepmo, někdo radši chystá postupně, někdo to má pak za dva dny sfouknutý, já to dělám, když mám náladu, tak vždycky vyrazím něco pozařizuju... s těma oblečkama jsem taky nevěděla, ale mám od každého něco, buď je toho moc a nebo málo to nevím :grinning: ale to poznáme a když bude nejhůř dokoupí se po porodu.
@hradilenka 4,5 jo? No moc mě nestraš, z toho mám největší děs, že budu muset porodit takovýho cvalíka
23. kvě 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 žiju zdravě furt ..... :grinning: koupila jsem si i hrušky , jahůdky, borůvky, jablíčka .... měli všechno v lidlu pěkné .... :grinning: to bude kombinace :grinning: :grinning: :grinning:

@dpetulinka jj pěkný cvalíček i po pusině .... vypadal jak malý zápasník sumo :sweat_smile:
23. kvě 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no tak to vypadá, že ještě před cvičením skočím do lidlu na dobrůtky :grinning: no já se pořád modlím za tří kilovou holčičku :grinning:
23. kvě 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, no to je něco, člověk než vyžehlí tak tady přibyly dvě stránky čtiva, tak jdu na to :grinning:
23. kvě 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy o zelenině a já tady po práci slupla holce tyčinku liona, už jsem zas nějaká přeslazená tak se těším že se dostanu taky do města a dokoupíme. Tady v samošce toho moc nemají. Jak píšete o tom širokým zábalu to jsem taky neřešila. Jak píše misi.21 řeší se to z kraje pouze těma plenama navíc, mě místo toho pak dr.předepsal takový vychytávkový rozšiřovák. . Koupila jsem to ve zdrv.potřebách, možná to tenkrát ale bylo i celé hrazené. Dávala jsem to Baru přes dupačky a měla to nevim jak popsat kus pod zádičky - vycpanou část ze které jsem i ubrala výplň mezi nožkama a zas se to přeložilo přes část bříška. K tomu byly našitý na sucháč kšandičky. Nemusela jsem tak holku dávat do dupaček o x čísel větších a hlavně se nepotila. U nás je to taky individuální a nedávají to všem dětem, co si pamatuju měly jsme to jen my.
S velikostmi myslím že určitě stačí nakoupit od 56, bude teplo tak i když to bude náhodou volnější ničemu to nevadí, delší rukávek se dá ohrnout a hlavně něco zaberou plínky a záleží jak je to šité. Tu 50 si myslím dávají jen na předčasně..
23. kvě 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa ahoj, já koukala na sbazar apod. tady to také průběžně sleduji, ale už jen tak, máme v podstatě vše na mimi už pořízené :wink: myslím, že budeme s károu spokojené :wink:
@micka1 asi jsme stejně naladěné. dnes jsem si snad poprvé za těhu konečně upravila obočí a manikůra také proběhla :slight_smile: no, pak jsem si dala nějaký vzorek bio krému na xichtík, ale pěkně se po něm osypala... asi moc bio :grinning:

23. kvě 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám dotaz moje okolí mi tvrdí že mám nízko bříško než normálně bývá jestli prý nebudu už rodit musím se zeptat doktora.... ale četla jsem na netu že u prvorodiček je to normální a celkem časté ...jak jste na tom vy?
23. kvě 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 já mám bříško taky dost dole a taky se mě každý ptá jestli nebudu rodit... tak nevím, ale doktor na tom zatím neshledal nic zvláštního.
23. kvě 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka díky no taky si myslím ale za zamyšlení to stojí když tikaždý říká jé ty už budeš určitě rodit a tak no sranda jak se lidi starají:slight_smile:)
23. kvě 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 ahoj,já bych tohle moc neřešila,akorát se tím budeš nervovat.Já na sobě změny vůbec nepozoruju,mě přijde,že mám břicho už pár týdnů stejný,ale každej mi říká,jak je velký.

Volal mi chlap,ať si zbalím tašku do porodnice,že se jinak už nevyspí. Dneska chudák celou noc jezdil do porodnice :slight_smile: A já nic neměla nachystanýho,tak hledal tašku.
23. kvě 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hmm ais jo no neřeším to nějak moc ale nejdříve mě to vylekalo spousta věcí nemám hotových asi čekám an poslední chvíli nebo co:slight_smile:)) to jsem celá já taky koukám všichni tady mají pokojíčky a všecko možné s tím jsem teda ještě pozadu a taky kosmetiku nemám .... no a tašku do porodky? hihi to vůbec ale asi na tom zapracuju co kdyby dříve....
23. kvě 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 ahoj, nevím, jak moc je okolí odborné a jak moc musí být bříško dole, aby to vypadalo, že člověk bude brzy rodit.. :wink: já bych si z toho nic nedělala.. no, hihi, ale dělala-taky by mi to vrtalo hlavou - spíš bych to nebrala nějak moc vážně :wink: uvidíš, co doktor na to :slight_smile:
23. kvě 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska to mám za 60dní:slight_smile:) Zaběhla jsem ještě ke kamarádce kadeřnici na barvu a střih, tak se smála, že to prý vypadá, jako kdybych měla pod tričkem míč - dneska mám břicho strašně dopředu a fakt kulatý :grinning: Koukám, že už se balíte do porodky - já mám zatím nachystané jenom jednorázové kalhotky a kojící podprdy. Jinak nic. Ale asi budu muset začít, kdyby náhodou........
23. kvě 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84
@misi.21 já už se těším až porodím a budu zase moct normálně vyjít mezi lidi. Už mě to rozčiluje, každej na mě kouká, každej to komentuje, jeden že mám malý bříško, druhej, že se mi dost zvětšilo, třetí že ho mám dole, že už to mám určitě za pár, když řeknu, že máme termín za dva měsíce, tak že to bude určitě dřív a brzo... nějak mě ty lidi rozčilujou, nebo když mi chtějí cizí lidi osahávat břicho... jsem teď jak nějakej veřejnej majetek
23. kvě 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 chi chi , tak Tvýmu se zdá, že jezdí do porodnice a mýmu se zdá zase furt o práci ... říkal já si ani v tom spánku neodpočinu :grinning: Břicho mi roste jak meloun po dešti .... asi když na mě lidi zírají, tak si myslí, že budu rodit každým dnem a když řeknu , že polovina července tak koukají div jim oči nevypadnou :grinning: :grinning: :grinning: Asi vypadám na trojčata :grinning: :grinning: :grinning:
@zlatunka84 s tím břichem si myslím, že je to i o postavě. Já mám zase břicho dost nahoře... tchýně zase odrodila 5 dětí a u všech měla břicho dole jak sama povídala musela si ho poponášet . :grinning: U každýho je to jinak ... zrovna tak i s těmi boletmi zad atd. Doktor mi povídal vydržet do 36t a máme vyhráno :slight_smile: tak se podle toho řídím ... :wink:
@druidee S tím bio to nepřeháněj :grinning:
23. kvě 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 ále neboj s tím chystáním.. sic mám postýlku a přebalovák v pohotovosti, ale zato mi tu stojí zas a znova šílená hromada žehlení, asi 10krabic věcí všeho možného druhu z domácnosti na probrání a vyházení... abysme se tu vůbec vešli :wink:
23. kvě 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jj, to sahání na bříško.. mě se to stalo 2x a pěkně mi to zvedlo žluč :angry:
23. kvě 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já mám na břichu knoflíček .... :sweat_smile:
23. kvě 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jojo s tím posledním mám taky celkem problém už jak se někdo blíží a natahuje ruku jééééé ty máš už pěkné bříško tak normálně říkám nesahat.... připadám si jak opička v zoo:slight_smile:)) ne no už toho bylo dost taky se těším až bude malý s náma:slight_smile: a na kočárek si dám nečučet a nesahat:slight_smile:)))
23. kvě 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm taky si myslím že je to i o stavbě těla....
23. kvě 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já na bio moc nehraji.. tohle byl vzorek od yves rocher, co jsem dostala :slight_smile:
@misi.21 :grinning: :grinning: tak to jsou pěkné sny...
23. kvě 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee taky si říkám že malý ještě není na světě a už zabírá polovinu bytu :slight_smile:))
23. kvě 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jinak když jsem fakt už utahaná a nemůžu ani chodit tak si ho fakt přidržuju ze spod:slight_smile:)) pomáhá to :slight_smile:
23. kvě 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jé :D no to je dobrej nápad, uživila bych ho i teď :grinning: mám jít na cvičení a vůbec se mi dnes nechce.
23. kvě 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já to cvičení nějak odbývám:(( jakože dost
23. kvě 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 :slight_smile: to také dělám už čím dál častěji-držet bříško zespoda-hlavně na procházkách nebo když už moc dlouho chodím :slight_smile:

Dnes jsem šla k dětské mudr, jak chtěla. ale zrovna tam pondělky bývají poradny pro kojence - to jsem se zprvu lekla, kolik kočárků a autosedaček a křičících miminek na tak malém prostoru je :grinning: No bylo by to čekání na hodinu a nechci riskovat něco chytit-náhoda. tak jsem se vytočila, zajdu jindy :slight_smile:
23. kvě 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,hlásim tašku do porodky mám zdrane uchystanou,nejak se me tam nevešel župan,tak ho nebudu brát,budu používat erární.....už jenom zítra dokoupím kojo podprdy a plenky pro mimi do porodky a je to.....dnes me psala SMS kámoška,že prej se ji o mne zdál dneska sen,že jsem porodila klučíka,že me byla navštívit v porodce a prej datum,kdy jsem porodila,bylo 21.červen...tak me napsala,at si na ten datum dávam bacha....tak jsem se na tom hezky nasmála....a i mne to příjde brzo už 21.červen,tak i proto jsem si radši tu tašku uchystala..... :grinning: :grinning: :grinning:
@zlatunka84 já bříško dolu nemám,ale občas si ho musím taky přidržovat,delám to tak nejak automaticky.....a to že človek jede do mesta,me taky štve,všichni jenom čumej po břichu,a pak te pomalu ani nenechaj sednout v MHD...a ješte aby me nekdo na břiško sahal,to teda ani náhodou.,at si každý šahá na to svý..... :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek