• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@zlatunka84 ahoj, no s tím břichem, já si u první myslela a i mi říkali že už ho mám hodně dole a si pamatuju že jsem jela do porodky, manželovi řekli jak v noci porodim aniž bych to tušila. On se jel nervovat domu, že mu zavolaji až to bude aktual a když viděli že si v klidu čtu tak mi dali nějakou tabletku na spaní. Stejně jsem teda neusnula, ale když jsem ráno vstávala tak pak jsem teprve cejtila co je to mít břicho dole.Krásně jsem si nahmátla žebra celý zespoda. Určitě buď v klidu, každý je fakt jinak. To co mám ted mi přijde že nosím jen před sebou, snad na mě těch kil navíc moc nezůstane.
@misi.21 tak to je pěkný s tím vozením do porodky, kdo to pak u vás prožívá víc? :grinning: Já pomalu chystám věci taky, ale jen spíš z toho důvodu že s rostoucím bříškem a teplem pak budu raději odpočívat. Pracuju na tom dokud je energie :sweat_smile:
@druidee na kočáry taky pořád koukám, si porovnávám jak jsem nakoupila :dizzy_face: Ty jsi nakupovala přes inzerát nebo od někoho známého? Břicho si držím hlavně když si potřebuju pšiknout a že fakt se mi to stává aspoň jednou denně, tak aby se prcek zase neleknul.
@tasmailla1 jo a jak ti řekla že to bude klučik, tak se připrav na holčičku :grinning:
@dpetulinka no a počkej až bude kočárek jak zas budou mít všichni potřebu komentovat jak to roste a komu to je podobný..super síťky proti hmyzu, ty šetří slova a nemaj babči tendenci komentovat..jako od někoho mi to neva, třeba u kámošek by mi bylo líto i že nezahlídnou, ale nechápu babky co mě znají od vidění že jsem ta a ta a slezou z kola a strkají hlavu až bůchví kam..a kor když vy budete mít první a my do třetice, to budou komentáře jestli se zadařilo nebo ne..
23. kvě 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa fakt?holčičku?no nevím,no uvidíme....jojo jak píšeš babky budou strkat hlavu do kočára...to tedy neneeee....jim budu radši zdrhávat z dohledu.....
23. kvě 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: mám bujnou fantazii, jsem si ted představila jak zdrháš s kočárem a babky za tebou otáčí kola a chtějí tě dohnat...jak ve slunce seno... :grinning: :grinning: :grinning: holčička je holčička, já vždycky říkala že chci kluka a teď si říkám že bych jí i ráda do třetice..toho kluka fakt jen kvůli tomu aby měl manžel parťáka, ale i on říkal že holky jsou lepší
23. kvě 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa hmmm tak to jo si taky myslím že to je normální ale třeba když déle chodím více jak hodinu tak mě to dost tlačí na spodek bolí mě v tříslech hodně a nevydržím moc myslím že je to tím no
23. kvě 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ono to je dítě od dítěte, víme že není jedno nebo druhé lepší.
23. kvě 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jojo jak ze slunce,seno..... :grinning: :grinning: já taky bych radši holčičku,ale když to bude klučík,tak me to vadit nebude...a vy ste si to nechteli nechat říct,co to bude?že to nevíš?
23. kvě 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa a víš co budeš mít?
23. kvě 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 me ani nemluv,me tedka v poslední dobe pobolívá stydká kost a dokud se ráno rozpohybuju,tak si připadám jak 1OO-letá babka...dnes jsem byla ve meste a je znát,že už to není ono,pekne me to dole bolelo..... :unamused: :unamused:
23. kvě 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no to já uchodit hodinu tak si pískám :sunglasses: to už je k tomu našemu stavu, přeci jen se štelujou být co nejvíc dole, já to svý mi přijde že hlavou bude dole a cejtím ho uplně na té kosti..dr. kontrolují čípek a ten je hlavní, on pak včas upozorní na to že už se začíná zkracovat.
23. kvě 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@zlatunka84 no nevíme co to bude ale tušíme..nikomu ale nic neříkáme a necháváme je ať si typujou, je to docela zábava..taky jistotu nemám, jen Pavel koukal na ty auta no :zipper_mouth:
23. kvě 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa aha no máš dvě holky u tebe fakt nevím co bych si tipla:slight_smile:)) nevím
23. kvě 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky odku d jste objednávali oblečení na mimi?? Laclik,mimibazar a dál?
23. kvě 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no většinou mi říkají kluka, právě že mi jde břicho hodně dopředu, a nebo mi říkají dvojčata :sweat_smile: mám ještě svobodnýho bráchu ale ze strany staroušků manžela by to měli tak že první vnučka Jana,pak dalších pět holek i s mými a poslední by byl Jan. Mám ho i v kartách a mezi námi i dr.něco říkala jako že budeme mít po holčičkách změnu..ale čím se to blíží tak mi to přijde takový divný, přeci jen jsem zvyklá sbírat po baráku čelenky a sponky do vlasů :wink:
23. kvě 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa hihi tak třeba to vyjde no a bude chlapeček:slight_smile: mě zase říkali všichni že budu mít holčičku a my s přítelem od začátku tušili že to bude kluk a vyšlo no ale holky se drží doma taky jsou vštšinou k ruce a tak tak se říká že jsou lepší ale myslím že maminčin "cicek" dokáže být dlouho i kdejaký kluk no tak uvidíš jsem zvědavá brzy s eto dozvíme
23. kvě 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no jindy až tak horoskopy neprožívám, ale zrovna ke konci roku jsem koupila časopis a byl u toho druhý jako horoskopy na tento rok,tak jsem koukla na kluka raka a bylo tam že to je mamánek..to by u nás odpovídalo protože já jsem ta kvočna a tak holky budou mít víc svobody a si musím zvykat že rostou. Myslím že by se pak mohl doma držet trochu dýl..no a když to beru podle manžela, tak taky zůstal doma, ale měli jsme k tomu víc důvodů to tak nakonec udělat..
23. kvě 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no počkej,holky se ti pak vdají,odjedou z domu a ty budeš ráda,že toho kluka máš pekne doma.....to se bude mít....anebo holčička...to by byla taková malá princezna.....no me tipovali kluka ,tedka zas holku,tak sama nevím a tušení není žádný,takže se uvidí..... :wink:
23. kvě 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si pedikůru užila. Pak jsem byli s mamkou nakoupovat. Takže takový skvělý den. Dojeli jsem domů v půl2. Honzíka hlídal děda. Martin pro něho byl ve školce a pak jel do práce na odpolední. Odpoledne jsem měla sraz z exmanželem. Potřebovala jsem s ním mluvit kvůli Honzíkovi. Trvalo mu skoro dva měsíce než si udělal čas. Tak jsem si naivně myslela kolik toho nevyřešíme, ale bohužel. Vzal sebou i přítelkyni se kterou se nebavím. :angry: Jeho přítelkyně je totiž moje byvalá kamarádka a exmanželka mého bratrance. Tak jsem byla vytočená na maximum.
23. kvě 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ajeje, ti nový partneři, to je docela dost často problémové místo..no hlavně když se překlenou ty začátky a nějak se dá domluvit. Ale jak je to tak že se znáte z dřívějška a ještě jsi ji měla v rodině tak to bývá docela záhul, to se ti nedivím že ti to nadzvedlo žluč. A tak mysli na to pěkné dopoledne a snad to bude časem lepší. Jen nevím proč to ti chlapi nemůžou nechat trochu jednodušší. Jenže jim to ani nedocvakává že my to vnímáme dosti jinak než oni flegmaticky..
23. kvě 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene oni chlapy to delaj naschvál,si pamatuju,že moje máma vždy se dohadovala na alimentech s tátou a když to dostal písemne od soudu,kolik mne a segre bude platit,stejne to jednu dobu nedelal,takže máma tátu nemuže ani cejtit,ani se ji nedívím,já k nemu láskou taky neoplývam a segra taky ne....a sme rádi,že sme vyrustali bez nej.....
23. kvě 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no já těch charakteristik znamení mám proštudováno hooodně moc a co se raků dětí i dospělých chlapů týká tak mamanci jsou spíš tak v prostřed července začátkem července konec června a konec července už bývají více samostatní ale ono je to taky na vztahu maminky s dítětem my jsme s přítelem oba raci já jsem 14.7. a přítel 4.7. a jsme oba v hodně věcech stejní ale přítel je mnohem energičtější a jí spíše klidnější ....a co se vztahu k rodičům týká tak naše maminky nás zbožnují a všude chválí.... jsme takoví mazlici maminek takže asi v tomhle budou všichni raci stejní -..... když dostávají dost lásky od rodičů umí to stejně vracet:slight_smile:
23. kvě 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 to je pěkný, máte hezký datumy, s tebou má narozky i moje kámoška, říkala mi že by ráda kdyby to vyšlo na toho 14.7. :slight_smile: s ní jsem právě docela začala koukat na horoskopy, kolikrát spíš z hecu. Já jsem 8.7. na polovinu máme názory stejné a na druhou total rozdílné. Ale víme to o sobě a i tak a možná právě pro to to té druhé napíšeme a nebo aspoň já to tak mám, že čekám na total rozdílný názor. Pak si nad tím aspoň podumám, ale většinou jí moc dobře dokážu odhadnout co z ní vypadne :grinning: manželovi jsem to právě hlásila co jsem vyčetla, lekl se že chci rozmazlovat, ale v tom to není. Nejvíc nemám ráda rozkňouraný děti a vím že to bývá většinou výchovou, ty děti to dělají proto že ví že nakonec bude po jejich. Raci jak píšeš jsou prostě pro maminky - závisláčci - v dobrém, ale jak sami víme, občas náladoví :wink: Ale aspoň jim budeme rozumnět :sunglasses:
23. kvě 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestíhám dočítat.. pořád je co dělat (kdž člověk každou druhou minutu musí sednout a odfunět si) no teď jsme zase zkusili po delší době s přítelem posvítit skrz bříško baterkou a mladej v bříšku se tak vyplašil, chudáček :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se nerozešli zrovna v nejlepší. Dlouho mě lhal a Honzíka si nevšímal a ani se o něho nezajímal. Vyvrcholilo to všechno když jsem byli obě rodiny spolu na dovolené. Jela jsem jenom kvůli Honzíkovi. On si ho nevšímal a ani mě s ním nepomohl. Hlavně že ve všem pomáhal jí. Napřed jsem si říkala že kvůli Honzíkovi to prostě nijak řešit nebude, ale jeho vztah k němu se zhoršoval a já už jsem vypěnila. Věděla jsem 9 měsíců s kým se schází a když jsem něco řekla tak mě lhal do očí. Honzíka si po rozvodu brával na celý víkend, ale jednou jsem mu večer psala když u něho Honzík byl co dělají a jak se malý má. On mě napsal že dobrý že si hrají a za chvilku ho půjde uložit do postele. Během snad 5 minut jsem ho potkala v divadle. Takže mě lhal co dělá malý a navíc ho nechal u tchýně která o něho nejevila žádný zájem. Já jsem si pro malého hned jela. Ještě jsem stačila vzít svého taťku abych tam nejela sama. Když jsem dorazili k tchýni tak Honzík plakal a byl rád že tam jsem . Držel se mě jako klíště. Tak jsem zbalila věci které tam leželi a v pyžamu jsem ho nesla do auta. Mezitím dorazil i exmanžel a před barákem fyzicky napadl mého taťku a to před Honzíkovíma očima. Už se to stalo před rokem, ale Honzík k němu vůbec nechce jít na noc. Takže se stýkají jednou za týden odpoledne a jednou za 14 dní sobota. S Honzíkem jsem musela navštívit dětskou psycholožku, protože se začal počurávat a v noci se budil až 8 za noc. Teď už je relativně v klidu. Myslím že exmanžel není ve vztahu zpokojený a snaží se rozbít můj vztah s Martinem a hlavně Honzíkův s Martinem. Honzhík totiž říká Martinovi tati. začal s ním sám od sebe a my jsem byli za to rádi.
Vidím že jsem se moc rozpsala. Tak se na mě holky nezlobte že vám zatěžuji svým problémama. Před těhu bych nad tím mávla rukou, ale dnes se mnou cloumají hormony a mě je ze všeho do pláče. :frowning2: Martin má dnes odpolední a zítra hned raní tak ani nepřijede domů a přespí u rodičů. Mě je ze všeho tak nějak smutno.
23. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jejky co jste mu to prováděli :grinning: :grinning: to jsou páni rodičové teda, takovou bojovku mu dělat..jste mě pobavili, tohle testování by mě nenapadlo :sweat_smile:
23. kvě 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 co to máš za myšlenky že by jsme se zlobily?? já jsem určitě ráda že jsi napsala to co v tobě sedí, proto si myslím že si tady i píšeme. Na jednu stranu máš jistotu že nejsme z tvého okolí a "nehrozí" to co už se ti asi cca stalo. Vůbec se nedivím tvé reakci že jsi Honzíka takhle odvezla a nejhorší je že ti ten chlap lže, přitom si myslím že je to uplně zbytečné. A to když jste jeli na tu spol.dovolenou jsi už něco tušila? To obdivuju, takhle dlouho mít podezření a žít s tím kvůli dítěti.. Lepší že jste to rozsekli nakonec když byl Honzík ještě malej, i když je mi jasné že už to muselo v té době dost gradovat.. Určitě to s Martinem zvládnete a když mu Honzík začal sám říkat tati tak to bude dobré. Třeba si ten bývalej pořídí svoje a dá pokoj..i když píšeš že je nespokojenej možná. Nová si ho uváže a začne jen podle ní, pak nebude mít čas něco zkoušet..neboj, ono se mu to vrátí i s úrokama
23. kvě 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 vůbec se nedivím, že to musí ven.. jen piš. tvůj ex je vážně děs a hrůza osoba, co čtu... už dost toho očividně napáchal a jestli se snaží ublížit teď jakkoliv i vstahu s Martinem, tak asi brzo na budku dostane on, ne? asi by si to zasloužil. Je dobře, že máš oporu v rodičích a v Martinovi, na takové věci jen tak zapomenout, to nejde.
Já poslední dny taky pořád utápím mysl v minulosti a nemůžu se toho zbavit, až mě to štve a mám zas noční můry, ale jde to. Hlavu vzhůru, víš, s kým máš "tu čest" a podle toho s ním jednej.
23. kvě 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa to už jsem věděla, ale ex mě vyhrožoval že si vezme Honzíka sebou a toho jsem se bála. Tak jsem se věnovala jenom Honzíkovi o ho a ani jí jsem si moc nevšímala. Byla to zkouška nervů. Naštěstí už je to za mnou. Já jsem teď šťasná že mám Martina, Honzíka a teď ještě tu naši princeznu. Že náš vztah je v pohodě. :slight_smile:
23. kvě 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa nojo, prý se to mimískům i dělá, když nejsou otočení a že jak před světýlkem utíkají, tak se správně otočí hlavičkou dolů. ale hlavně jsme chtěli vyzkoušet, jestli a jak reaguje - nojo, zrovna koukal :grinning: (a my také :grinning: ) minule se k nám otočil zády a vyprdl se na nás i baterku :grinning:
23. kvě 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík za podporu. Myslím že tím jak jsem se tady ze všeho vypsala tak to bude lepší.
23. kvě 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 uleví se :wink: moje kamarádka říkala, že když už neví, jak si pomoci a ulevit, tak to vyřve do záchoda a spláchne :grinning: já to tady moc praktikovat nemůžu-v paneláku by to slyšeli všichni stupačkama :sweat_smile: občas pomůže dlouhá vlažná sprcha.. sic symbolicky, ale jo :wink: jak píšeš, máš skvělého přítele, skvělého synka a čekáte krásnou holčičku... to zní nádherně a nikdo Ti to kazit nebude! :wink:
23. kvě 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek