• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@micka1 určitě se ti uleví, klidně piš, ted jsme na tom ještě k tomu s hormonama nastejno a na tyhle typy máme dosti podobný názor. Super že jsi si brzo našla přítele a fakt obdivuju že jsi tu dovolenou dala. Když přijde taková situace tak člověk neví co udělá, asi bych taky jela, ale jen tak by to asi neproběhlo. Kluka bych mu nechtěla dát samotnýho..ty jo, to ti musela být teda situace..hlavně že už to je za tebou. S miminkem začínáš novou etapu a rodina budete vy čtyři..zbytek si člověk nevybírá..
@druidee to fakt neznám..no já říkám pořád že je prima že jsem sem k vám nakoukla, se tady toho přiučím :grinning: :grinning: tak to máte první prohlídku za sebou, ani jste nemuseli k pediatrovi :sweat_smile: tomu našemu pozoruju že se ani moc nezdá když lezu do vany, tam pak asi taky jak je víc světla tak se začne durdit a do horký vody ho nedávám že by se mu nelíbilo to. U nás možná zas probíhají testy na uši, holky ke mně vždycky kleknou a začnou mluvit přímo u břicha a to taky reaguje..občas ty jejich jedáčky..no kdo by to dal :sunglasses:
23. kvě 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc těhulky :slight_smile: .. my jdeme ještě vyhodnocovat nabídky na studny a čovky..
23. kvě 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou, ještě jsem sem jukla ale jdu do hajan..jen já, to pídě se rozhodlo býti nyní nejaktivnější za celý den, nevím co tam kutí..páá zítra večer
23. kvě 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré slunečné ranko, jak jste se vyspali? My měli problém s usínáním, cvičení jsem sice přežila, ale pak jsem myslela, že mi upadne noha, jak kdyby mi nefungoval kyčelní kloub :grinning: co teď a co potom... já snad půjdu ještě spát :grinning:
24. kvě 2011 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké slunečné ráno u mě spaní teda nic moc. Náladu už je lepší. Honzík dnes jede na výlet do Zlína do zoo. Tak jsem zvědavá jak to zvládne. Ještě nikde tak to se školkou nebyl. Já jdu na kontrolu k dr.
24. kvě 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile: dneska bude zase krásně :sunglasses: nás dneska čeká vymalovat poslední pokoj a zítra poslední přesun velkého nabytku a hlavně teda postelí :wink: Naobjednávala jsem samolepící dekorace pro Aduš do nového pokojíku a taky nad postýlku pro mimouška. Těšim se na to zůstulnování pač teď mám dům jak po výbuchu a byt jak po dvou :sweat_smile: :grinning: :grinning:

@micka1 jsem ráda, že máš lepší náladu, chce to se obrnit a kašlat na něj. Hlavně, že je vám dobře a nenechat si to kazit :wink:
24. kvě 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,u nás už je teď 20 stupňů,jsem zvědavá,kam až to vyleze. Já včera vůbec nebyla venku,jen občas na balkon a i tak kolikrát mám co dělat,abych sebou neflákla,nedělá mi to vůbec dobře to dusno a hic. Zítra jede manžel do Brna,tak asi pojedu s ním a stavíme se do IKEI pro hrací deku s hrazdičkou a do CaA pro nějaké to oblečení.

Zase máme zdravotní problémy v rodině,tentokrát manželova babička a dr řekl,ať se připravíme na nejhorší,ale jak se na to má člověk připravit?? Beru ji jako svoji babičku a byla bych moc ráda,kdyby se ještě toho našeho pravnoučátka dočkala,moc se těší. Ach jo,má to být pro nás nejšťastnější období v životě a zatím se to všechno teď posledních pár týdnů sere :cry: Já jsem zdravá,ale všichni okolo jsou buď po operaci,nebo v nemocnici... To už je třetí člověk,během pár týdnů.

Dneska jsem myslela,že se půjdu podívat tady u nás ddo bazárku na bodýčka a co tam mají pěkného,ale kašlu na to. Přijde si kamarádka předkreslit tu zeď v pokojíku a do konce týdne by to mělo být hotový. V neděli máme předběžně domluvenou prohlídku porodnice,tak uvidíme. Příští týden nachystám tu tašku do porodky,ať se manžel nemusí zbytečně stresovat a teď jdu poračovat v praní mimi věciček,ať ot je vše nachystané...
24. kvě 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,to zas dneska bude hic,já pojedu se segrou do mesta na nákupy apak možná nekde sednem na kafe....ale v tom vedru,to bude sranda,no co už,musím si vychutnávat to hezký počasí dokud je....
@misi.21 jeee holko přeju at se babičke trochu polepší,at se dočká malý princezny...ale ono jak naschvál se pak dejou takovýdle trable v rodine,no k nepochopení to je....
@micka1 taky hodne zdaru a pozitivní energie přeju,to nemá cenu se kvuli ex trápit,máš tedka krásnou rodinku,o kterou je třeba se starat...takže hlavu vzhuru a s chutí do života..... :wink:
24. kvě 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 teprve jsem četla co jsi včera psala... buď statečná a časem to určitě bule všechno lepší a lepší, jak pise tasmailla hlavně hodně pozitivní energie posílám :wink: tešte se na holčičku a všechno už bude jenom dobré, už jste si to špatné vybrali až až.

Tak já se balím a mažu k babičce, odpolko tam přijede i Ondruš, tak něco uvařím a vyvalíme se na chvilku na slunce, zatím papa a hezký den :slight_smile:
24. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky u nás je taky krásně ....
@micka1 jo chlapi a obzvlášť někteří .... to je druh sám o sobě .... měli by jim udělat nějakou rezervaci a tam je zavřít ... pamatuj , nejvíc ho odpálkuješ tím, jak Ty a celá Tvá rodina bude spokojená .... on dá pak pokoj a bude se trápit jen on sám o co přišel. Nenech si ním kazit náladu a vždy měj :sweat_smile: na tváři ... tím ho zneškodníš :grinning: a dá pokoj neřád jeden :grinning:
@misi.21 to bude dobrý musíš v to věřit, a babička taky .... víš jak se to říká víra Tvá Tě uzdraví ... a kolikrát je to pravda ... léky nic nezmůžou ,ale člověk sám svým postojem.
24. kvě 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no a to je právě to. Ona je tam původně se zádama,něco jí zanedbali,ale to je jedno. Je jí přes 80 a jak z ní udělali ležáka,tak z ní prý úplně vyprchává život. Já na to nemám jet za ní,ale byla tam tchýně a že ji vůbec nepoznávala,pořád kouká mimo a ptá se na dědečka. Já si myslím,že kdyby mohla aspoň být doma,má se tam o ní kdo postarat 24 hodin,tak by to možná bylo dobrý,ale takhle...Leží tam týden a je to úplně jiný člověk...
24. kvě 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 No jestli jí necháte na LDN , tak je to špatné ... to si chce vzít toho člověka domů a starat se o něj ... jinak v tom prostředí vím co to dělá semnou ve špitále a to mám o 50let míň
24. kvě 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ona leží normálně na interně,ale domů ji pustit nechtějí,že ji čeká ještě spousta vyšetření či co. To je právě to,kdyby tam být nemusela,tak je to všechno o něčem jiném. Když takhle zchátrala po týdnu,tak to o něčem svědčí... Doma by jí bylo mnoohem líp. Uvidíme,co dnes řeknou doktoři,tcháni za ní jedou.
24. kvě 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 No v každým špitále je to jiný, pokud by s ní nic nedělali, tak jí zkuste domluvit jiný špitál, který je lepší a dají jí do cajku .... tak přeju aby to bábi zvládla .
24. kvě 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už doma od dr. Kontrola dopadla dobře. Další má za 3 týdny. Využila jsem toho že nemusím spěchat pro Honzíka do školky tak jsem se courala po městě. Zastavila jsem se v bazárku a koupila letní kalhoty pro mimi a kraťase pro HOnzíka. Sobě jsem si udělala taky radost a koupila jsem si tričko. Potkala jsem kamarádku tak jsem si zašly na kafíčko a na zmrzlinu. Jsem utahaná jako kotě. Na chvilku se natáhnu a v půl3 se vrátí Honzík z výletu tak bude zase veselo a pusu nezavře jak bude plný zážitků. Jenom nevím jestli mu ráno nebylo líto že některé děti tam mají maminky a on ne. Příští rok mu to vynahradím. Chtěla jsem původně jet s ním, ale v tom horku bych tu zologickou nedala a jízdu autobusem skoro hodinu taky ne. :slight_smile:

Jinak díky za psychickou podporu. :slight_smile:

@misi.21 myslím že by pro babi bylo lepší aby byla doma. My jsem měli něco podobného v lednu. Dr říkali kolik má babi ještě vyšetřeních a nakonec s ní stejně nic nedělali tak se teta naštvala a řekla že když má umřít tak ať umře doma. Na revers ji vzali z nemocnici. Babi byla těžce nemocná, ale doma se trošku popravila. I když u nás to dopadlo špatně i tak babi byla mezi námi o dva měsíce víc.
24. kvě 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Tak to je fajn, že KO v poho ... jen se divím , že jdeš až po 3 týdnech já myslela, že Tě dá už po 14 dnech. Ty vlastně nebudeš brát ani mateřskou že? Když si doma ještě s Honzíkem.Nebo jak to je? Bere se něco?
24. kvě 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ahoj, to je mi líto s tím zdravím u babi... jak píše hradilenka i micka1, mohu jen potvrdit i ode mě -pokud bude šance, vzít babi honem zpět domů z nemocnice.
@micka1 to jsem ráda, že je veseleji :wink: s tou zoo jsi udělala dobře, že jsi nejela, některé úseky tam není šance schovat se před sluncem a při dnešním počasí... těhulkám je lépe v klídku a stínu :wink:

Už mám dnes fakt ze sebe depku... těhotenská demence je u mě v plných obrátkách :frowning2:
24. kvě 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 - ahojky, myslím na Tebe, hlavně se drž. Tyhle měsíce jsou fakt "super", místo toho, abychom se radovali a těšili na ty mimísky, tak je to naopak - taky si myslím, že když to půjde, vezměte babičku domů.
24. kvě 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka u Honzíka jsem měla rodičovský na tři roky a to mě skončilo v říjnu 2010. Od listopadu jsem na úřadě práce. Podporu mě vypláceli 5 měsiců takže do dubna. Od května až do porodu jsem bez peněz, protože nemám nárok na žádné příspěvky. Bydlíme s našima a ti se počítají do všech příspěvků. :frowning2:
24. kvě 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..hlásím se zase po čase:slight_smile:
dneska jsem byla na UTZ,vše je v pořádku,mimčo má 1670 g,takže žádnej obřík,ale to mi vůbec nevadí:slight_smile:.Vero šílený,teď jsem doam sama,manžel šel do školky pro Šimonka a trochu se projdou.Já byla venku od rána,takže toho mám docela dost.Doma mám zataženo,aby mi sem nešlo sluníčko a docela to jde.Jo,a na tom UTZ to stále vypadá na holčičku-nějak tomu pořád nemůžu uvěřit,moc jsme si ji přála už napoprvé:slight_smile:
Taky jsem pocourala po krámech,koupila si dvě trika a Šimonkovi kratásky,aby měl na léto.
Nedočítala jsem zdaleka všechno,ale zachytila jsem,že jse te bavily o žehlení/nežehlení.Tak já se řadím k nežehličkám,akorát teď zase začnu,až budu prát na mimčo,to je jasný.Jinak se to ale fakt dá a komu to neřeknu,že nežehlím,tak to nepozná.
24. kvě 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 No ono hodne záleží na tom,jak o babičku ve špitálu pečujou,není žádným tajemstvým,že když vás nepoznáva nebo je jakože mimo,tak ji tám ládujou nejakýma práškama,aby od ní meli sestry svatý pokoj,bohužel takhle to na internách chodí....je nejlepší, kdyby ste si ji vzali domu...a copak na ní jako chtej vyšetřovat,když vám řekli,že to na dlouho nevidej?.....U naší babči to bylo to samé,po tejdnu na plicním skončila v posteli se sítí,protože se jako zbláznila,no at me nikdo netvrdí,že sama od sebe se zbláznila,hlavne tejden není tak dlouhá doba,aby se zbláznila,to by tam musela být delší dobu....U nás na oddelku byly taky starí a nemocní lidé,ale nic sme jim nedávali,protože dám jim prášek na to ich staré a nemocné telo,to vždy s nima pekne zamávalo,takže radši sme jim nic nedali...ale jako hospitalizace se zádama a oni vám řknou,že to na dlouho nevidej?to nic jinýho nezjistili,co babče je?tak hlavne at se babča drží.....
@micka1 no to je hrozné být bez penez ,nic nedostat,to si neumím představit....takže kdy nejaké peníze uvidíš?až nastoupíš v pul roce miminka na rodičák?nebo hnedka po porodu ti bude vyplácaný rodičák?

Tak holky byly sme s tou segrou ve meste,bylo úžasne,i když teplo,ale to me až tak nevadilo,aspon na chvílu som vypadla z domu...a koupila jsem si kojo podprdu jednu a jednu sportovní podprdu,tak doufám,že me to stačit bude...když ne,tak si pak ješte dokoupím jednu sportovní....
24. kvě 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no taky se nám to nějak nezdá s tou péčí,proto bysme ji chtěli dostat pryč,obzvlášť,když se o ni má kdo postarat,bydlí se synem a manželka je doma,nikde nedělá,takže by to bylo v pohodě. A o těch práškách si to taky myslíme. Uvidíme co řeknou tchánům. Prý má nalomený obratel,tak dostala nějaký velký krunýř přes půl těla,aby se nemohla hýbat. Nás právě dost překvapilo,že ten doktor řekl,ať se připravíme na nejhorší,když je tam se zádama... Je to děs. A ona jak leží,tak se sama nemohla najíst a oni jí prý ani nenakrmili. Tak byla pobryndaná od polévky,jak se snažila sama. Vždycky jí dá najíst návštěva,kdo za ní přijde,ale ona už nechce ani moc jíst.
24. kvě 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no tak to je k zaplakání,že ji ani nenakrmej,to si říkaj špitál?mne by zajímalo,co tam ty sestry delaj....asi pijou kafíčko a na pacienti kašlou...tak dej vedet,co řekli tchánum,že proč se máte připravit na nejhorší.....ale je dobře,že kdyby byla doma,tak se o ní má kdo postarat....a i to domácí prostředí by na ní vplývalo dobře,by se spravila a začla možná i jíst.... :wink:
24. kvě 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se po výletě z ult. No mimčo je v pořádku, hlavou dolů ale až když jsem vylezla tak mi došlo že ani nevím míry. Budu se muset optat v pátek, to jdu na krev. Dr. už asi pospíchal, přeměřil hlavu, bříško, stehýnka a utřete se. Tak mu říkám že jsem chtěla obrázek pro holku a on že co chci fotit?? tak říkám že třeba hlavu,tak tam najel znova, to jsem se ho ptala jak má tu pupeční šňůru, ta vypadá taky dost dlouhá a průchodná. Otáčet už by se prý nemělo, tak je to prima..njn, začali určitě zase dýl a pak se jim to tam nakupilo. Mi přijde že jakmile vidí že je vše o.k. že už se nechce moc zdržovat..
@misi.21 s babi uvidíte jak bude, hlavně to nesmí vzdávat sama..v tom jejich věku už to není jednoduché, ale určitě by jsi do té nemocnice moc chodit neměla, kor jestli moc nepoznává a hlavně to prostředí. Určitě se to zlepší.
@petrunka01 ahoj, my se ještě neznáme..jsem si vás tady našla nedávno :sweat_smile:
24. kvě 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa taky mám pocit,že čím mín říkaj o miminku,tím je to pro ne jednoduchší,me taky tak rychle udelal ultrazvuk a dokupy nic neřekl,kdyby jsem se nezeptala,jak je mimi veliký,tak me to ani neřekne a nejaký míry jako obvod hlavičky a tak, ani nevím....no je to smutný,ale to jsou práve informace ,co maminku zajímají..... :unamused: :unamused:
24. kvě 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 me rikal co vidi, ze to jde merit a sestre hlasil rozmery a na kolik tydnu to odpovida,tak vim jen ze to vychazi tak akorat. No uz minule v ordinaci mi přišlo že se se mnou bavil v poho a pak najedou jak když mu dojde že čas letí a šup šup..no na druhou stranu fakt má věčně fronty. jen by je měl možná zkrátit ty pauzy mezi
24. kvě 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bude někdo?
24. kvě 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ahoj, no jak je vidno jsme asi jen dvě :grinning: holky už odpočívají, brouzdám po netu ještě tak na půl hodinky
24. kvě 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nakoukla jsem, jsem tady :slight_smile: Dneska bylo nádherně, jsme s Matýskem u našich, zítra frčíme zase do Prahy, pak jde na 2 dny do jesliček. Prý se to má začít kazit, docela bych to v dalších dnech uvítala. prý má být červen a červenec tropy a srpen škaredě. Tak to se máme na co těšit...... Kamarádka má v pondělí termín, zítra ale jde na kontrolu už s taškou - má vysoký tlak, tak jí to možná už vyvolají. Bude mít druhý, tak jsem zvědavá, jestli ten druhý porod bude lepší - ať vím, co mě čeká:slight_smile:)

24. kvě 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahoj, tak aspoň trochu odpočíváš když jste u vašich. Počásko taky sleduju, o víkendu chtěl manžel s holkama a partou sjíždět místní řeku..nejdřív to vypadalo že asi bude málo vody a nakonec se budeme bát aby spíš nelilo..a jestli bude všechno s počáskem o.k. tak už to vidím jak mu změní práci a půjde makat :confounded: No myslím že kámoška toho na zítřek asi moc nenaspí..divím se že když má vysoký tlak že už si jí tam nenechali dřív, nebo aspoň neřekli termín...no i když tu moji kámošku zvali na kontroly každý týden a na císaře jí vzali taky až když měla druhý termín, ale řekli jí to ten týden předem
24. kvě 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek