• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@werty no jasne kvuli dvojčátkam musíš myslet na lepší péči po porodu....co znám dvojčata ve svým okolí vždy potřebovali nejakou lepší péči,inkubátor a já nevím co ješte .....a to si neco musela platit,že si se zaregistrovala?A kam do který nemocnice teda pujdeš rodit?
28. led 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no, já taky jedu "na doraz" ale je pravda, že toho moc nezvládnu, jinak je mi špatně, nebo se sunu k zemi..
@zlatunka84 :grinning: to je jak u nás doma s tím "miláčku, potřebuji tričko" :grinning: žehlení u nás převzal přítel už nadobro.já jen vyjimečně. v sedě se mi žehlí na prd a ve stoje jdou na mě mdloby.tak aspoň dělám ty věci okolo :grinning: naštěstí mám také chápavého chlapa doma :slight_smile:
28. led 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jako zdravotní sestra :slight_smile:
28. led 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty taky se utešuju,že to snad do léta nejak vymyslej a nenechaj nás na holičkách.......
28. led 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no mne zatím žehlení nevadí....věčne mám plnou kupu prádla na žehlení,ješteže manža má plno triček a tak za mnou nechodí,či už to má vyžehlený.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty jo tak to máš opravdu zlatého chlapa ten můj žehlit asi nebude no ale zase mi nachystá jídlo nakrájí ovoce někdy mě i zanese do postele hihi což moc nechci aby si neublížil :slight_smile:))
28. led 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ahaaa na jakém oddělení??
28. led 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ješteže más dobrýho pomocníka na žehlení,to kdybych já skusila na manžu,že by mohl vyžehlit,tak to nevím,to by neprošlo..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. led 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jeje mne taky manža občas donese jídlo do postele,ale je to opravdu jen výjimečne...pracuji na urologii...
28. led 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jee už nepracuji,ale pracovala jsem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 @tasmailla1 holky, on je vážně poklad.. ze začátku mi bylo hodně hodně zle -nevolnosti, teď se mnou mává tlak. prý nesmím chodit ani do schodů. zastal všechno a teď by mi taky nosil, co na očích vidí. vařit atd se naučil za studiích na koleji (a nevybírat v jídle taky) :grinning: a je pravda, že rozmazleného chlapa, co chce všechno pod čumák bych nesnesla.
28. led 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda doma nesmím pomalu ani umýt nádobí:slight_smile:..ale když jsem doma sama,tak mi to nedá a něco málo pouklidím.ALe žehlení se mě netýká už dlouho,páč jsme to tak nesnášela,že jsem to prostě přestala dělat a vždy si to rovnou ze sušáku uhladím,srovnám a dám do skříně.Naštěstí nenosíme nikdo mačkavý věci a košile.Ale,až bude mimčo,tak zase začnu žehlit,přeci jen je to pro něj lepší..
28. led 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hm tak to je fakt zlatý
28. led 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tiše závidím...no ale me taky ze začátku muj by snesl i modrý z nebe,ale ted když je mne fajn,tak se správa normálne,ale zas když me nekde neco píchlo,nebo jsem si jen povzdechla,už hned,že co mi je,co se deje...a když jsem začala špinit a nevedela jsem ,co mám delat,hned by me vezl do špitálu....a pak depky, že špiním,že určo přijedu o miminko,on byl ten,kdo me prvý uchlácholoval a byl pro mne oporou...takže si nemužu stežovat...a vařit,to vařím já,i když on taky umí,ale ted,když jsem doma furt,tak ví,že navařím a trošku se na to i spolejhá......ale zatím me to nevadí....
28. led 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky,tak mytí nádobí,to je tak jedna z věcí,které muj manža úplne ze všeho nesnáší...takže si vždy musím úmýt všechno sama.... :confounded: :confounded:
28. led 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo, zlatej je, ale nas..t mě dovede taky - s úklidem nebo tak. spíš jeho "neúklidem" ...colombo by ho vypátral hned-co jedl,kde seděl, co vzal do ruky a kam položil.... a obědy chodí domů, vařím většinou já - i když často ze židle u sporáku (hold to neustojím) nebo předvaří on, když chce - sám se nabídne :slight_smile:
No, v prvním trimestru mi zakázal šahat na savo a chemie a já chtěla vydrhnout záchod. On, že ne, že on to udělá. tak vzal houbičku na úklid, utřel prkýnko zezhora a hotovo :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no oni chlapy jsou všechny stejný,s úklidem si moc velkou práci nedelaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mytí záchodu?to se nedivím,že to zvládá jen takhle,to by mu človek nejdrív musel ukázat,jak na to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdyby úklidy sme přenechali našim drahým polovičkám,tak v baráku máme bordel,nečistoty,plísen,prach,možná i různá menší zvířátka..... :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hihi to je dobré :grinning: prkýnko zvrchu adobré:ú))))) no tak my jsme se dohodli tak že hold budu dělat na co se cítím a zbytek nějak zvládne :slight_smile: a to platí a jsem taky zvědavá jak budeme sehraní s miminkem potom jak mi bude pomáhat a tak....
28. led 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska mě zas docela nepříjemně táhne bříško. míváte to také nekterá? je to tím, jak roste děloha a ty úpony okolo. no dnes jsem měla bříško jak míč už ráno.. občas mi pomůže protáhnout se a zavrtět na míči. hold rosteme :wink:
28. led 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 @zlatunka84 jj, nedaj tomu moc, ale ta snaha se počítá a to hlavně :grinning:
28. led 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to tu tak čtu,tak mi to připomnělo,že je potřeba umýt záchod..:slight_smile:..za chvíli se bude zase blýskat:slight_smile:
Dneska je u nás hezky,sice zima,ale svítí sluníčko.Snad to vydrží a půjdeme se odpoledne ze školky trochu projít
28. led 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se s manžou doma střídali s úklidem vždycky,teď to dělá prakticky všechno sám a taky to jde..sice mě vytáčí,když umeje nádobí,ale nechá drobky na lince,pokapanou linku,neumytej sporák..ale je fakt,že si musíme cenit toho,že se snažej.Já si pak počkám,když jde do práce,uklidím si tu víc a on to ani nepozná..:slight_smile:
28. led 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já holka žádné táhnutí,nebo neco jako pohyby pořád necejtím, břiško mám takový menší....a to sme ve stejným týdnu....já si pořád připadám jako kdyby ani tehotná jsem nebyla,jen trošku napapaná....
Všichni chlapy jsou stejný :slight_smile:. Ten můj mě taky rozmazluje, ale umýt záchod?
Břicho mě občas bolí docela dost. Občas cítím každý pohyb, bolí mě i sedět, nemůžu se narovnat. Poslední dobou je to o něco lepší. Mě doktorka řekla, že mám příliš pevné břišní svaly (ptala se, co jsem cvičila :slight_smile:.
@druide ty jo připomnela si mi,že si chci koupit ten míč.... :slight_smile:
28. led 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky hlásim krásne slnečno,ale zima,spoza okna u PC se me na tu nádheru hezky kouká,ale vylézt se mě tam moc nechce.....a to odpoledne jedeme na velkej nákup,to zas bude lidí,když je pátek,ach jooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. led 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Buď ráda, já mám břicho už veliký a žádná sláva to není.....Docela mě i bolí záda a moje pohyby :slight_smile:. Vypadám jako hladovějící africké dítě s vypouklým břichem. Je fakt, že se tam musí vejít dva a ještě zvětšený vaječník. (levý už mám v pořádku :slight_smile: ).
28. led 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo to mi dělá taky tahá mě to tlačí asi jak to roste.... mám celkem dost pevné břišní svaly a je to asi trochu větší práce aby se natáhly .... ale dá se to no někdy se mi docela blbě sedí nebo stojí každopádně nejlépe je mi v leže na břiše s pokrčenou nožkou na zádech se mi leží blbě jak to tahá
28. led 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty no ale to je jasné,když čekáš dvojčata,že budeš mít drív břiško a věčší...a počkej pak před porodem,jaké bude.....a ty pojedeš na cisaře,nebo se až pak před porodem o tom rozhodne?
28. led 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic,nachvíli pádím pryč,jedu delat palačinky...paaa
28. led 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek