• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
jsem po dnešku k.o. a to jsem si i klimbla po obídku..dobrou a zítra ať nám svítíčko sluní ale tak přiměřeně, přiměřeně :sunglasses:
24. kvě 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásný ráno,u nás opet je krásne a to jako fakt?červen a červenec pařáky?hmmm to si opravdu užijeme a pak déžd?když bude po šestinedelí a konečne vyrazíme ven s kočárkama,tak bude hnusne?no to mi je pěkná představa... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: No nic,nasnídala jsem se a jdu uklízet,ale luxovat už nebudu,jsem zaukolovala manžu,že to udelá,až přijede z práce,předci jenom už je to pro mne namáhavý a on souhlasil,že to udelá..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@lebapa hmmm u mýho gyndaře taky jsou fronty,ale trošku času najít si a neco říct by ho nezabilo,spíš me zajímá,jak to bude,až pujdu na ozvy,to se chodí do porodnice a u nás určo bude natřískáno a ješte k tomu,pokud se zadaří,budu možná slyšet rodící maminy,prej to tak u nás funguje a nevím,či na moji psychiku to udělá dobře.... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: Se budu dopředu modlit,at to mám brzo za sebou.....
25. kvě 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji všem dobré ráno...
Já se chystala do toho Brna a manžel mi teď volal,že s ním jede šéf,tak je to na prd,budu zase doma.Takhle nám kazí plány,měl mít dovolenou. Tak si skočím jen do drogerky,něco málo pokoupit a pak sebou plácnu doma.
Pokojíček už je předkreslený,zítra to přijde udělat barvou a i teď už to vypadá super,tak až to bude hotovka,tak vám to vyfotím,bude to divočina,ale pokojíček má bejt veselej,ne? :slight_smile:

Dneska k obědu udělám karbanátky s br kaší,včera jsem dostala chuť na něco smaženého a zrovna jsme měli ještě od pondělka pečené maso,tak dneska udělám navíc i zeleninový salátek s oliv.olejem,když už,tak už :slight_smile:

tak já mažu,dokud není hicák a nepřestana se mě chtít...

Zatím se tu mějte krásně :wink:
25. kvě 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky u nás je taky hezky, ale chladnějai jako včera s mírným vánkem.... ráno malinko sprchlo, zahradnický deštík .... jo a aby toho nebylo málo, tak jsem se budila tak 50x za noc ... to je už asi příprava na to večerní nevyspání s miminem a kojení :slight_smile: Včera jsem byla chvíli venku jen tak malinko chodila a pak posedávala a i tak nohy jak klády a nateklý fest ... co nás holky ještě čeká ....? :grinning:
@tasmailla1 Dneska mám v plánu také uklízecí den. Jen nevím co budu vařit na jídlo .... :fearful: už nevím co vymýšlet :rolling_eyes:
25. kvě 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mne neco o tom holka nevyspání říkej,šla jsem spát ve 23 hodin a poté každou hodinu jsem se budila na WC,od 2 do 5 hodin jsem čumákovala a koukala do blba,a za ty 3 hodky jsem byla na WC asi 5 krát a to ješte mimo v noci řádilo,hlavne když jsem si lehla na bok,tak to nejak se mu nelíbilo,takže jsem dneska jak chodící mátoha....a je me taky nejak šoufl,mám pocit,že me každou chvíli musí bezpodmínečne švihnout,takže si u uklízení delám častý přestávky.....já dnes vařit budu jenom špagety s brokolicí,salámem a sýrovou omáčkou....já už taky nevím,co pořád vařit,pred tehu sme chodili do práce,kde obedy sme meli,tak se vařilo jenom o víkendu,ale tedka každej den a nápady me opouštej a hlavne mám pocit,že pořád vařím to samý....nejak nemám ani sílu nacházet nový recepty...hlavná vec,že se to sní....
25. kvě 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak já mám výhodu , že oproti vám mám tu naší malou moc hodnou, v noci spinká celou noc a nebudí mě .... to se budím já jak mě bolí záda a klouby. Jinak sem tam se ozve k večeru a ráno jak se probudím, tak se probudí taky ... kéž by jí to tak vydrželo napořád :grinning: Jirka říká , ta je hodná asi po mě :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to tak to máš v pohode....ale si ty chlapi věřej,co?že prej po nem a po tobě by nemohla bejt??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no si pak po porodu řeknem,jak které miminko vyvádí a nechce v noci spát,ze začátku budem všichni nevyspalý,ale postupne by se ten interval mel prodlužovat,tak se možná trošku vyspíme.... :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka s tím hodným miminkem to máme stejně,stalo se mi asi jen 2x,že by mě v noci vzbudili kopanečky,to měla asi špatnej den :slight_smile: Jinak teď dva dny spím jak zabitá,kolem 22 usnu a spím celou noc,ani záchod mě nevzbudil,tak jsem zvědavá,jak dlouho to vydrží :slight_smile:

Jinak už jsem doma z města,já blbec vzala tu drogerku útokem jako první a teď mám pěkně vytahaný ruce,v tom košíku to nevypadalo tak těžký,ale pěkně jsem se pronesla,takže jsem skákla jen pro bodýčka,stejně měli jen s krátkým rukávkem,tak mám jen dvě,příští týden půjdu propár dlouhých a bude to... a valila jsem domů. Trošku to tady porovnám a uvidím,jak se mi bude odpoledne chtít,ale ještě bych si zašla do bazárku se podívat co mají pěkného.Mají to tam levné a fakt zachovalí oblečení na mrňata,tak uvidím.

Teď se jdu najíst,ráno jsem se zapoměla nasnídat a nějak mi vyhládlo. Jo a zjistila jsem,že zase funím o něco víc při běžné chůzi :grinning: Nemilé zjištění. :grinning:
25. kvě 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak to nevyspání je strašné. je fakt že já jsem celkově nespavec, ale teď bych uvítala kdybych mohla spát celou noc. Honzík spal v noci se mnou tak cestoval po posteli a něco se mu zdálo tak spadnul z postele. Martin přespal u rodičů. Zrovna z práce jeli do lesa dělat dřevo a měli to i svážet tak skončili až večer tak už se mu ani nechtělo jet dom. Ráno šel do práce tak by se ani moc nevyspal. Z domu to má do práce 35 km a od rodičů 500m. Od pondělí nebyl doma tak už se těším že dnes dorazí. :slight_smile:
Jinak já mám dnes úplně šílený kopr až to pěkné není. :grinning:
25. kvě 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím se od nás se slunečným počáskem, vyrazila jsem s tou menší na kontrolu k dětskýmu bez mikin a myslím že po ránu by jsme je ještě unesly,ale ted už to tam pálí pěkně. Dr jsme zvládly rychle ale běhaly jsme po městě dvě hodiny a sháněly sandále..má vel.36, já v peněžence 400,- kč a to jak jsem zjisitla nejde k sobě.do 35 jsou dětské a to by se sehnat daly, ale jí už musím v dospělém a to byly min. za 800,-. nakonec jsme to vzdaly a pokračování bude příště..asi po výplatě
Na dnešek jsem toho taky moc nenaspala, ale kvůli tomu že jsem spala s holkama a neměla jsem tolik prostoru na otáčení.Bára jak byla u našich tak si zavolala babi na spaní a včera když měla jít na kutě tak začala natahovat že měla zase noční můry a spustila divadlo na to aby nemusela spát sama v pokojíčku když jí ségra u sebe nechtěla. No a nebylo sil abych odolala nátlaku a když jedna tak druhá jde k mamince taky..zas mají na dlouho vybráno..
S mimi uvidíme jak bude spinkat, možná zrovna z kraje bude víc spací a po šestinedělí to teprve začne. Ono to má nastavené každé trošku jinak.
25. kvě 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak já mám uklizeno co Ty? Vysaje taky Jirka až se vrátí a vytře. Chci chi ... nějak to nezvládla hadice od sprchy a upadla ... únava meteriálu .... a to jí máme tak půl roku .... no jo kvalita baumax :grinning: :grinning: :grinning: Tak jim to tam vemu na reklamaci až pojedu kolem :grinning:

Koukám se spaním jsme všechny na tom stejně :rolling_eyes:
@misi.21 Nemáš se s tím tahat a vyrazit na nákupy autem ....

@lebapa Ty Tvé velké slečny ještě spí s maminkou ....? :sweat_smile:
25. kvě 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já mám náměstí 5min. od bytu,takže než někde zaparkuju,tak jsem tam stejně rychle pěšky,akorát jsem to nějak neodhadla...
Mám uklizeno,tak jdu vařit...Pak vyžehlím plenky co jsem včera vyprala a hodím tam pračku našeho.
Manžela taky čeká vysávání,na to jsem moc líná :slight_smile:
Ráno jsem si vyšla jen v žabkách a tričku a klidně bych taky snesla mikinu a botasky. Taky jsem viděla nádherný šatečky,ale radši je koupím až se to narodí,abych viděla na vlastní oči,jestli fakt nemá toho pindíka :grinning:

Dneska jak jsem kupovala ty bodynka,ta se mě ptala paní,jestli na kluka nebo holku a když jsem chtěla neutrální,tak to byl docela problém najít něco oranžového,zeleného... Všechno je modrý nebo růžový,ale nakonec se podařilo :slight_smile:
25. kvě 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no holka,dnes me to uklízení jede jak hlemýždovi.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: koupelna,WC je uklizena,takže se hezky pere tedka,obyvák,ložnice a kuchyn otřenej prach,takže luxování bude pak na manžoj...no tedka vařím,mám už hládek...ale pokud budu mít sílu,tak až umeju nádobí,tak možná vyluxuju,at to mám z krku.....protože pak pojedem na velkej nákup,tak nevím,kdy by Martin luxoval....
@misi.21 to si taky furt říkám,že veci neutrálních mají strašne málo,já včera byla v Krtkovi a to jsem tam byla poprvé,no sekáč hadr,to by me ale až tak nevadilo,ale ty věcičky nemeli pořádne ani uloženy,třeba bodynka byly poházený v cestovní postýlce...je fakt,že to tam maj levnejší,ale to se človek musí hrabat...chtela jsem se tam zeptat na cestovní postýlku,ale meli tam jen 3 kusy ,které byly zaházený detskýma vecičkama,tak jsem pak nemela ani chut se na neco ptát,asi postýlku objednám z netu.....jen jsem ji předtím chtela videt naživo....
25. kvě 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, jakmile tuší že mám slabou chvilku a tatka že je v práci tak už to zkouší. Teď byl teda dlouho klid, dala jsem stopku protože to se fakt nedalo, ale jsou vyčůraný jak mraky. Buď chodila jedna tajně aby druhá netušila a nebo jsem se pak nevyspala. S mimčem si myslím že je to i přejde, toho budou slyšet i přes dvoje dveře dost, i když... :wink:
@tasmailla1
@misi.21 s tím neutrálním mi povídej, u nás to je taky problém. fakt modrý s autama a nebo růžový s kytičkama. Něco jsme ale sehnali, do porodnice jdeme v zeleném, ale doma toho mám víc modrého, to se přiznám. I holky jsem tahala v modrém..mám tu barvu asi v genech, za svobodna jsem byla Modráčková :grinning:
25. kvě 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem se nažuchla, udělaly jsem si s Baru kaši s párkem, nam to stačí a je to rychle.Ted si dáme chvíli voraz a půjdeme pect něco na plech, na 18 hod.jí vezu do školy, mají spaní v družině tak se nemůže dočkat. Já bych spala jak hrom, ale budu se muset jít pak hýbat, asi taky s tím vysavačem, nábytku na prach tady moc nemám, jen otřu parapety a jinak to beru tím luxem.tentokrát musím já abych to vzala všude kde je potřeba, příště se budou střídat zas holky a taťkovi necháme vytírání,dorazí ale až na víkend..
25. kvě 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no tak když je holka v modrým,tak to není tak blbý,jak když je chuděra klučina v růžovém... Já mám taky hodně modrého a máme mít holku,ale teď když si něco kupuji sama,tak se snažím neutrální. Podědila jsem po klukách,tak co bych čekala,že jo. :grinning: A do porodnice jsem tady našla krásnou soupravičku,dupajdy a kabátek,samozřejmně modré :slight_smile: Ale zdá se mi to dost silné jestli budou 30stupňová vedra..No ještě uvidíme.
Jo a paní na mě pořát,že má neutrál v 62 a já jí zaboha nemohla vysvětlit,že to mám na novorozence a že 56 bohatě stačí,asi potřebovala prodat :slight_smile: Ale má je kvalitní,bavlněný za 50 Kč...
25. kvě 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no to by v 62 plavala teda..ono teda podle toho jak to mají šité. ta moje 56 do porodky mi přijde taky dost velká. raději jsem vzala ještě jinou zelenou čepičku, ta je o dost menší jak ta od té soupravičky..uvidíme jak dáme cestu autem, snad tam hican nebude. napadlo me možna ještě zbalit ponožky a připadně přes mimi pak přehodit plenku kdyby byl fakt vařák..ale v dupačkách si myslím že to dají, přeci jen si to teplo ještě nebudou umět udržet.

25. kvě 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky, tak jsem dnes vyrazila do města pro podprdy a koupila jsem jedu s kosticema a jednu bez a 800 v pr.. :grinning: ale to jsem asi pořídila ještě dobře, ale říkám si, že ty prsa budou asi bolavý, tak si zasloužej pořádný podprdy. My měli noc taky hroznou, tak to byly nějaký erupce ... na měsíci :grinning: v půl čtvrtý ráno jsem se šla ze zoufalství naložit do vany, v pět jsem opět ulehla a pak bych spala snad až do večera, ale musela jsem v půl sedmý vstávat, šla jsem do práce. Zítra beru auto a jedu na velkej nákup do drogérky a pak už ani ň. teda jo, musím koupit ještě tu soupravičku do porodky, pořád přebírám, vybírám, zas jsem tu vybranou nevzala, nakonec pojedeme nahatý :grinning: a přitom je to skoro jedno.
25. kvě 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jj, taky jsem se v noci dost budila kolem stejnýho času. Včera jsem porovnávala skříně a našla ještě jednu koji podprdu, takže mám dvě a doufám že mi budou..to už tenkrát vím že jsem za jednu platila přes 400,- takže jsi podle mýho určitě pořídila dobře. S tím oblečkem do porodnice, to jsem se bavila s tchýňkou a to myslím že je fakt že říkala že to bývalo za nich spíš, dneska mimi dáš do autosedačky a když jdeš z porodky tak si tě pomalu nikdo nevšimne, jen ti předem přijdou popřát a že tě propouští, pak už jen čekáš na někoho kdo si pro vás přijede. Jenže za nich to bylo tak že maminy byly hlídaný sociálkou, něco sehnat na mimčo bylo um a prý se chodily pracovnice i koukat v čem odváží dítě domů, všechno si sledovaly. Já koupila tenkrát na Lénu soupravičku, krásně balenou s bílou čepičkou, takový to top a měla to na sobě jen tu jednu cestu.
25. kvě 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, pěkný večer, zas asi nikdo co :confounded:
25. kvě 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jo, myslím, že je to dobrá cena, snad budou fajn. To máš pravdu, ani nevím proč to tak řeším, asi že to bude její první vyjití z porodnice, tak aby byla nejkrásnější holčička naše :slight_smile:

@zup ale jo, já tu trčím, dokud se mi nevypne notebook :slight_smile:
25. kvě 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup koukám, že je tady červencová skupinka : ) já mám TP 14.7. ....symbolicky na dobytí Bastily ; ), porád nemůžeme vymyslet jméno pro toho našeho klučíka a manžel jako učitel má ke každému jménu nějakou nepěknou asociaci, ach jo... jak se budou jmenovat ty vaše už víte? zítra jdu na UVZ, tak doufám, že už se třeba otočil, co vaši mimískové? Už je nějaké hlavičkou dolů?
25. kvě 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé čau
25. kvě 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava náš chlapeček se přetočil nedávno :slight_smile: a je moc hodný :slight_smile: kopká jen ab y se neřeklo a bude to Filípek na 99%
25. kvě 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jj "musí" a bude to ta nejkrásnější holčička, je fakt že uděláš ten den spoustu fotek tak je jasný že jí chceš mít krásnou :slight_smile: já mám v plánu vzít do porodky bílé body s kr. rukávem, bavlněný polodupačky a bavlněný kabátek a čepku ale budu mít připravenou i druhou variantu v semiši, kalhoty a vyteplen ou mikču kdyby třeba bylo ošklivo a uvidíme jak pak bude :slight_smile:
25. kvě 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava zdravíme :slight_smile: my jsme prý hlavou dolů, ale někdy mám pocit, že je tam napříč :grinning: ještě máte na otočeníčko čas. Jo jmééna, to je boj, my budeme mít kompromis, protože Klárka je jediné jméno u kterého jsme se nepohádali :slight_smile: sice jsme ani neoplývali nadšením, ale já už jsem si zvykla, začalo se mi i líbit.
@zup já asi zůstanu taky u bílé, přijde mi to pro ty čerstvý miminka takový nejkrásnější a hlavně... pak už si toho člověk moc neužije :slight_smile: nám babička upletla svetýrek a čapku, tak jestli bude škaredě, tak vyrazíme v tom, ale mám spíš strach že bude hrozné horko
25. kvě 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pupíci, jen v rychlosti...dnešní kontrola v pohodě pro mimíska, váha 2300g, klasicky o týden větší. Čípek se zkracuje, ale nic tragického, prcek na ultrazvuku pěkně boxoval a řádil, že opět pobavil všechny :slight_smile: další kontrola za týden, pokud bude diastola nad 100 tak okamžitě přijet a buď hospitalizace, nebo cs.
vyjeli jsme ráno v osm a dojeli večer v osm, protože nám po cestě do Olomouce odešla spojka do věčných vrakovišť, tak jsme sotva dojeli a zpět tradá vlakem... ještě, že nám s mechanikem atd pomohl přítelův kamarád, za kt. jsme se stavovali.

@lukava ahoj :slight_smile: , náš prcek je také převážně hlavičkou dolů, ale je to akčař.. :slight_smile: paráda, to už jsme tu minimálně 3 se stejným termínem :wink:

holky dobrou...mám nohy jako slon, oči jak sůva... hurá do hajan :slight_smile:
25. kvě 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava se jmény je to někdy věda :grinning: tak ať je zítra na utz vše ok :slight_smile:
25. kvě 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee co je to diastola nad 100??? jak nedočítám tak jsem mimo :zipper_mouth: jen ať je to v pořádku miminko má ještě čas se chvíli dopékat
25. kvě 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si už teda začla masírovat hráz a pít maliník tak jsem teda fakt zvědavá zda mi to tentokrát k něčemu bude, já tak nechci ten císař chjo
25. kvě 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek