• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka jasně odjezdíme to ve všem, mimču bude stejně nejlípu u nás v náručí :slight_smile:
a propo kupujete některá šátek nebo manducu?
25. kvě 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mili01 jé, ty aukce mi taky nikdy nešly, tak snad to příště vyjde :wink: ještěje fůra času na otáčení a hlavně když je zadečkem dolů, tak se může otočit do posledního dne, kamarádka šla takhle na plánovanýho císaře a poslali ji domů, protože se mrńka otočila a za tři dny porodila normálně.
25. kvě 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dpetulinka u nás na těhu - práci neberou ohled, berou děti podle trv.bydliště a věku a jelikož Nikče budou
3 až v září tak máme smůlu no, místní školky skončili na čevnu 08 a NIky je září 08 tak zkusíme školku vedle ve vesnici a uvidíme, kdyžtak to spolu doma nějak zvládnem snad
25. kvě 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup dostaneme šátek od kamarádek, tak jsem zvědavá jestli se naučíme vázat, doufám že jo :slight_smile: ale s mou trpělivostí... nevím nevím
25. kvě 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj můžou se otočit i až začne porod :slight_smile:
aukce jsou mrchy :grinning: já je miluju ale jak se do toho pustím tak je to fičec :zipper_mouth: musím si vždy stanovit limit kolik dám

a teď už fakt dobrou mamči
25. kvě 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup zvádnete to určitě, ale měli by jste fajn kdyby ji vzali. Tak to jo, to tady koukaj i na to, jinak mají jasně přednost předškoláci, no. Snad vám to vyjde, je to děs, pro nás jako učitelky nejsou pracovní místa, školky jsou přeplněný, ale na nový nejsou peníze... ach jo.
25. kvě 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 ahoj, to ti ten zítřek pěkně uteče..ještě takových pár dní a půjdeš rovnou na sál jak to bude utíkat :slight_smile: určitě se mimi otočí, tak třeba dělej i kočičí hřebety, minimálně si protáhneš záda a u mě to pomohlo 14 dní před porodem se holka otočila. Tohle už je hlavou dolů a prý by se otočilo jedině snad kdyby ho stahla pup.šňůra,asi už tam to moje moc místa nemá..taky jsem byla na mimiaukci, koukala jsem na nějaké nádherné růžové, ale do toho já nejdu :dizzy_face:
@dpetulinka buď spokojená s tím co jsi objednala, až si ho chytneš znova do ruky a zjistíš jak ti pěkně padne tak budeš zas klidná. Ber to tak jak píšeš že by Ondra na něm fakt něco našel..já už slyším toho mýho, měla jsem vybraný a během 5 min. mi to tak vysvětlil že kterýkoli jiný ale to co jsem vybrala že je nesmysl..oni na ty kočáry koukají zas jinak..jo dřív, to fakt byl jen jeden obchod třeba u nás v Kolíně, přišli jsme, měli tam zrovna tři volný a další měli přijít až za jakou dobu tak se čapnul ten s medvídkama a šli jsme..
25. kvě 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup dobrou
25. kvě 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa pravdu máš :slight_smile: už se na něj taky klepu, až budeme vozit, tak už nad tím nebudu přemýšlet, jen aby se na něm něco nevysypalo. Holky já jdu taky spát, jsem mrtvola, tak dobrou noc
25. kvě 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jména to je boj ; )... u nás taky bude kompromis, jediné jméno, u kterého jsme se nepohádali je Jan, ale mně to pořád připadá takový obyč... jo a klárka je super! Jmenuje se tak moje sestřenka a moc hezký jméno fakt!
25. kvě 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já mám holky o 3,5 roku, ale vím že tady je se školkou taky problém, nechtějí brát co mají maminky doma na ty čtyři dny nebo dopoledne - nevím jak to teď je. A i děti co by věk splňovaly a mají maminy doma to mají horší, teď je asi celkově hodně dětí, je to mazec. No s tím otáčením miminek mi dr. říkal že měli i maminku kterou už uspali na císaře a mimčo se jí než dojeli na sál otočilo, ale už bylo pozdě na normal tak jí to císařem vzali. Mě tenkrát řekl že počká až se rozrodím a když vystrčí zadeček tak dobrý, jinak když jí vyleze nejdřív nožička tak že by to stopli a šla bych na císaře, to mě málem kleplo..ale zvládly jsme to a otočila se včas...
taky jdu do hajan, zítra napísanou
25. kvě 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jo jo právěže jsem se dnes smála, že jednatel naplánoval mojí účast na nějakém školení koncem června (měsíc před porodem) - tak mně asi povezou do porodnice přímo z práce :grinning: ale jsou tam na mně hodní, odkdy jsem se vrátila po té měsíční pauze kvůli zádům - téměř nikdy nejsem v práci stanovených 8 hodin, šéf mně vozí každé ráno a většinou i odpoledne na autobus, když zajajkám, že něco, tak jsou v pozoru :grinning: jen ať tam vydržím co nejdýl. A moje nástupkyně ta mně taky nechce pustit, prý je šéf poklidný jenom když jsem nablízku, ona to s ním neumí.... je to mladičká holka, tak se směju, že holt zkušenosti starších dám nejsou na zahození, viďte :slight_smile:
25. kvě 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee taky mas termin 14.7.? a kde planujete rodit? My mame Podoli v Praze
25. kvě 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava jj, máš to asi nějak jako já, taky jsem si říkala že Honzíků je hodně, ale je to prima. Navrhla jsem Robina, mi přijde že to naše bude takový zbojník který si to tady přes všechny moje zdrv.problémy vybojoval ale neprošel mi. A jestli manžel učí, no tak to budete mít asi boj a ani se mu nedivím teda, určitě ale vyberete dobře. Hlavně nemá cenu aby si jeden prosadil to co se druhému total nelíbí.
25. kvě 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jéé, tak to máme se jmény podobné favority Honzík a Petr u nás taky vedou...mně se líbí ještě Matěj a Vojta, ale to můj mužskej nějak neschválil...Brala bych i Jiří, ale tak se jmenuje švagr a tchán, takže to taky ten můj zavrhnul, pak taky aby se to hodilo k příjmení no a to neni jenom tak ; ) Klárka je krásný jméno, to máš pravdu
25. kvě 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jo a robin se zase moc líbí manželovi jenže tak se jmenuje syn mojí praštěný kmotry, takže to jsem nechtěla zase já, ale jméno je to krásné... tak snad to nějak rozhodneme, taky se Vás všichni ptají, jak se bude jmenovat? už mám dojem, že mi to zní v uších jako ozvěna : )))
25. kvě 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 no tak to je moc prima že si tě tak hýčkají, se tady musím culit..no s vedoucíma a chlapem k tomu se to musí umět. Určitě je to prima pocit když tě nechtějí pustit. Já dělala taky spíš mezi chlapama a jsou pořád pozorní, jezdím se za nimi občas kouknout a je to prima když se vedoucí ptá co a jak, mám pak pocit že byli rádi když jsem tam k nim kdysi přišla a počítají se mnou i do budoucna..pokud se nezmění situace firmy..
25. kvě 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava u nás je švára a tchán Honza, proto jsem navrhovala Robina, ale povolím protože jsme vždycky říkali že by to ten Honza mohl být, kdyby se mi ale nezdál tak měl manžel smůlu..Kamarádka dala holce Martina a dodnes toho lituje že neměla povolit, že to je taky její švagrová kterou nerada a holce říká Milu..je jí 9 let a ještě nedávno říkala že měla dát Lauru co chtěla,asi jí to k dceři prostě nesedí a to je na prd. :angry: Matěj a Vojta jsou teď taky oblíbené a zas jiný holčině se narodil Matyáš a to se mi taky líbilo..Maty, Matýsek
25. kvě 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jo, nestěžuji si a nějak mi ani nevadí, že bych měla zůstat dýl... před tím, jak jsem na měsíc "ochrnula" tak jsem se dušovala, že max do konce května a ani o den dýl... ale ono mi ty lidi ten měsíc i chyběli... domácnosti si ještě užiju po porodu, takže až by bylo vše ok, tak zůstanu v práci alespoň do toho školení :slight_smile: právě že se mnou počítají i na částečný úvazek počas mateřský - dělala bych nějaké věci z domova, což se tedy taky nebráním, každá koruna se počítá a když se naučím aukrit, tak je budu potřebovat až až :slight_smile:
Jinak naše malá bude Miriam - holčičí jméno jsme měli vybráno již od ledna, jenom to klučičí ne a ne vymyslet.. předevčírem přítel navrhl Roderik - tak jsem i ráda, že to bude ve finále holčička :grinning:
25. kvě 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 taky pracuju něco na pc do práce, není toho moc a každá stovečka se hodí a i tím trochu jistoty navíc že se je pak kam vrátit. Hledání práce po MD jsem si zažila a tak jsem teď ráda za to co mám. Uvidím jak to bude s mimi a jak to bude v práci, ani bych se pak nebránila jezdit na dopoledne občas do práce..ale to nevím jak se mi pobouří hormony až se to narodí,plánovala jsem si že to zvládnu s hlídáním dcer, že babi potřeba nebudou..no uvidíme..ale být jen doma to je za čas fakt na budku..všechno je stereotyp, takže i být jen s dítětem doma není nic moc. Chce to nějaké zájmy, tak proč ne práce když baví, nebo bych si určitě něco vymyslela kam docházet s prckem, kámoška ta založila centrum pro maminy s dětma..zatím to nechávám otevřené..Roderik jsem ani nikde neslyšela a to jsem koukala i na atypická jména, no jde o to jak si to řekneš, mě se líbí, myslím ale že by mu za chvíli stejně všichni říkali Eriku a Miriam je také hezké
25. kvě 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Tak to je super, když má taky tuto možnost - předse jenom, tři roky nedělat nic a pak myslet, že na Tebe budou čekat s otevřenou náručí a nabízet Ti původní pozici je možná trochu naivní v dnešním světě... No Roderik by mně nenapadlo ani náhodou, za Miriam jsem mega-vděčná - to se mi líbí, hlavně je stejné v češtině i ve slovenštině, což byl můj požadavek :slight_smile:
Běžím do sprchy a do postele, tak hezký den zítra a papa příště :slight_smile:
25. kvě 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak spát se nejde, hnula jsem si se zádama a díky bohu že jsem se dostala z lehu, protože bych se bolestí asi rozbrečela. Tak tu sedím, hekám a čekám na Ondřeje, že mě zachrání
25. kvě 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno tak jsem vás dočetla. To zase byl noc. Když nebyl vzhůru Honzík tak mimi. :slight_smile: Honzík přišel za náma do postele a nechtěl jít do pokojíku tak jsem se zase stěhovala já k němu. Sotva jsem za dřímla už vstával Martin do práce a tak jsem od té doby vyspaná. Uvidím třeba se mě podaří si odpoledne lehnout.
Dnes mám v plánu navštívit kadeřnictví abych byla na sobotní oslavu kočka. Naši už mají nervy na pochodu z té oslavy tak je u nás veselo. Si říkám už aby to bylo za náma. Kdyby to měli někde v restauraci tak by to bylo v pohodě, ale když nás bude hodně a tak si to chystáme sami. Paní kuchařka je velice šikovná. Já to mám dobrý já nic dělat nebude jenom dirigovat chlapy co kde mají dát. :grinning:
26. kvě 2011 v 05:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, opět straším už od 5h, tlak na nic, kotníky hrajou na schovku, ale jde to, prcek cvičí o stošest :slight_smile:
@micka1 tak to máš zodpovědnou funkci-dirigovat chlapy občas není jen tak :grinning: copak plánuješ za změnu u kadeřnice?
@lukava ahoj, jj, termín máme stejný :slight_smile: jdu rodit do Olomouce.
@zup máme šátek na nošení, snad se v tom nezauzluji... a naučím se to používat :sweat_smile:
26. kvě 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jo, šlo to v pohodě, jen únava. naštěstí bylo stálé počasí a nemusela jsem být pořád na sluníčku, tak se o mě ani omdlévání nepokoušelo, což je paráda :slight_smile: já bych Ti ráda trochu tlaku poslala.. :grinning: jó schody a výtahy - to mě vždycky taky svlíkne z tlaku a pak omdlévám právě :grinning:
26. kvě 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím u nás dnes opět slunečno, teď utřu prach a pak se chystám opět do šití, nejhorší je se do toho pustit, pak už to je v poho..docela :angry: jo a se spaním, měla jsem otevřené okno a kolem páté začala krákat slepice, mi přišlo jak když se půl hodiny chlubí že snesla vajíčko..tchýňka má poslední dvě a dělají nám radost :slight_smile:..už aby bylo po nich a začali jsme všechny ty jejich ohrady likvidovat a postavíme místo toho pořádný altán..takže asi hodinku jsem byla vzhuru a pak se mi total nechtělo vstávat na budík s holkou do školy
@druidee o výtahu mi nemluv, když jsem měla rodit první tak jsme jeli ke kámošovi do paneláku 6p.a když jsem se zmínila že mi to zastavení nedělá dobře tak mi tenkrát Pavel když jsme jeli dom zastavoval v každém patře..to byla sobota, v pondělí jsem měla odrodíno..dneska už by mi to ale snad neudělal :dizzy_face:
@micka1 a co máte za akci? teď si to honem nemůžu vybavit a pátrat zpět v textu se mi nechce
26. kvě 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa :grinning: slepička snesla vajíčko...nám tu řvou ptáci už tak od 3h a nebo dělají bugr morčata na balkoně... No jé, tak to jsou blbé fóry s výtahem- typicky chlapské :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
26. kvě 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj, ptáčkové u nás vstávají kolem čtvrté, ale dneska ta pipka přeřvala všechny, do toho začnou hlásit na nádraží vlak..pak se mi začalo zdát že někdo chodí po bytě,tak jsem poslouchala jestli to jsou fakt bludy a ne a ne usnout. jj, ty jejich nápady, tenkrát nám bylo 21 tak doufám že to bylo i tím..no nevím jestli jsem psala když jsem rodila Barču - to už porod stíhal a koukal mi na hodinky na kontrakce, měla jsem je po dvou minutách a on spokojenej jak je to prima že mám mezi nima pauzy :grinning: jo a to mi řekl že když se mi pozastavil porod že by si stihnul domů ještě dojet pro osobák, aby stíhal tak ho přivezl kámoš co ho nabral cestou z německa..tak to už byl fakt total blbej nápad a dostal vyhubec..do hodinky byla holka venku
26. kvě 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa :grinning: to jsou perličky s chlapama.. jde vidět, že o těhu věcech nemají šajn :grinning: no tak takovéhle ránka také mám- zapraskají dveře od skříně (to už pravidelně), u sousedů jde někdo na wc a já už naslouchám a nespím...pak se to namotá do snu a někdy brrrr...noční můry zase.
26. kvě 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka včera jsme mluvili s kamarádem, co také rodili císařem - s epidurálem, v OL a tam by ho na sál nepustili..(on to stejně nestihl, šli akutně) takže mám smůlu. vrtá mi tedy hlavou, kde jsem přišla na to, že při epidurálu být přítomen může.. i když prý jde fakt o to kt. nemocnice a také jestli tam má člověk známé... :slight_smile:
26. kvě 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek