• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahojky u nás je hezky, dneska by měla dorazit známá , tak si dáme kafé a koupila jsem k tomu zákusek. V lidlu mají zase ponožečky a punčocháčky :slight_smile:

@druidee Jinak s tou spojkou dobrý adrenalín ... teď to bude ještě cosi stát že? Na toho císaře jsem se ptala švagrové a říkala, že pokud není akutní, tak se na sál může. Mi už zase prim. říkal, pokud to nebude akutní tak normálně jdu. To mi posledně o tom císaři říkal prim. zástup. Tak nevím co si mám z toho vybrat ... Nechám to na znameních :grinning:
26. kvě 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava Taky mám ten sám termín :wink:
26. kvě 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak vidíš... zase rozdílné zprávy o císaři a sále:grinning: já si už ani nedovedu představit, že bych najednou mohla rodit přirozeně-nejsem na to vůbec připravená :grinning:
nojo, stát to něco bude :unamused: .. to jsme si zrovna po cestě říkali, že do auta už nic investovat nebudeme... tak jsme si to asi přivolali, nebo se nám auto pomstilo :unamused:
26. kvě 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Jak to máte starý tu herku? :grinning:
26. kvě 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: už slouží 13let... myslím 98 a my chtěli doklepat do příští stk a pak pořídit nové-tedy jiné, protože se sype čím dál víc a tohle jsme už investovat nechtěli. ale zrovna teď, když se může stát, že mě Honza bude muset odvézt kdykoliv do porodky a kontroly každý týden... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se to zpravit hold musí :slight_smile:
26. kvě 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne,
Já byla zase nakupovat,budou rekonstruovat drogerii a všechno mají o 25% levnější. Jenže já se to dozvěděla až včera večer a dneska už tam toho moc neměli,nejvíc mě štve,že jsem mohla mít levný plenky. Zrovna včera jsem nakoupila olejíčky a ubrousky,tak jsem to mohla mít mnohem levnější. Tak jsem nakoupila aspoň nějaký šampony a chlapovy gely na holení a sobě parfém,deodoranty...No nechala jsem tam zase 700.ale je toho fakt hromada.

Dneska budou jenom zapečený těstoviny a večer jedeme popřát synovcovi k svátku..

Dneska je mi nějak divně,od žaludku mi není nejlíp a bolí mě břicho,tak to nebudu přehánět a budu odpočívat.
26. kvě 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo auta, to mi povídej, my máme r.výroby 95 a taky zlobí. naštěstí spíš že vrže v nápravě a tak, zrovna tento týden půjde taky panu doktorovi..v těch jejich letech už holt mají to nej za sebou a už se sypou..jen zvládnout našetřit. my kdyby jsme chtěli jet letos na hory tak se do něj už ani nevejdeme,takže máme rok na to pořídit nějaký autobus :grinning:
Si myslím že jak se srovnáš s tím že jdeš na císaře že to je pak v poho, hlavně když řeknou včas kdy ti dají termín. blbý je když pak chodíš na kontroly a řeknou tak za týden zas přijďte a pak zas ..jen jsem si sedla a už mi tam zas mimčo rejdí..zas tou ručičkou v třísle, to už dělá víc dní..
26. kvě 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ahoj, určitě odpočívej, nemá cenu pořád něco podnikat, ono to na tebe stejně doma všechno počká. Škoda toho nákupu, ale i tak jsi toho nakoupila pořád dost, tak aspoň to. K obědu ještě nevím co vymyslím, má dorazit odpol Pavel, budu muset vymyslet něco s masem.
26. kvě 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,u nás taky svítí sluníčko....a konečne jsem se hezky vyspala,v noci jsem na WC byla jenom jednou a spala jsem do 10 hodin a je me úžasne,žádné motáky,no proste super.....toto ste od včera pořádne nakecali,človek má co delat ,to všechno přečíst....dneska nic delat nebudu.všechno se udelalo včera,možná navečer neco žehlit,ale s rychlostí blesku se do toho nepoženu.....k obedu budu mít zbytky,takže taky dobrý...a či mám mimčo otočený?občas se me zdá,že je přes den napříč,no nevím,neumím to posoudit,třeba se me to jenom zdá....
26. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee
@lebapa jj já jsem zastáncem toho max 10 let a musí z chalupy ... zn. ideál je max 8 let. Pak je to pokladnička ... a člověk co by šetřil na nový rve 2x tolik do starýho .... a ještě pokud jsou nějaké " super značky " jako např. fiat atd, tak to bych už nechtěla ani zadarmo. :grinning:
26. kvě 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, přesně tak to vidím i já, jenže u nás se víc plánuje než uskutečňuje..ale zas jsme dali bydlení dokupy tak je to vždycky něco na úkor něčeho..teď už je na řadě to auto a pak snad i motorka, zas pořídíme a na ni chvilku klidně počkám až bude mimčo větší..teď si budeme užívat jeho ..
no a s fiatem jsi mě pobavila, se tady šklebím ..u nás to kluci vnímají stejně, my trpíme na peugeotky a líbí se mi i citroen
26. kvě 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa já trpím zase na oktana a teď se mi líbí nový superb ... ale limuzína .... ale jen líbí .... :grinning: ještě se mi " líbí " audi :grinning: Fiat je dobrý jen pokud je nový.... za málo peněz hodně muziky ... ale do 5 let musí z domu :grinning:
26. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa rodiče slaví 60 a pozvali asi tak 70 lidí. Což je jenom rodina a dobří kamarádi. :grinning:
@druidee změna moc velká není akorát vlasy mám spíše do blond a sestřih jenom trochu kratší.
Zvládla jsem to i s kosmetikou. Takže dobré jsem si užila pěkné dopoleden. Na kosmetice jsem sice nevydtžela dlouho ležet, ale kamarádka už je zvyklá. :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s autem jsem na tom relativně dobře. Teď jsme koupili druhé máme teď ford galaxy sice má už 10 let, ale je v skvělém stavu. Navíc máme automechaniky doma takže je to v pohodě. :grinning: Sice nám to taťka hned naboural, ale zase to opravil.
26. kvě 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, jdu dobalit tašku. strašně mě naštvala máma, bulím tu už nějakou hodinu. Tlak mám šíleně vysoký a nejde dolů, takže pokud za hodinku neklesne, jedem..
26. kvě 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 galaxko má kámoš, taky nad ním hodně uvažujeme, já ho nejdřív moc nechtěla, jednou jsem v tom jela jako řidič, bylo to na rychlo a docela pár kiláčku. Tím jak jsem prcek tak jsem byla celou dobu natažená jak špona abych dosáhla na pedály..ale přesvědčují mě že se dá ta sedačka polohovat na všechny způsoby
@hradilenka no audi a pod. je jiná kategorie, to kdybych si mohla vybírat já tak jdu do volva, ale to aby jsme uživili museli by jsme prodat barák :slight_smile:. škodovjenky nové si začal pořizovat v rodině Pavla strýček, to už je jiná a taky to dělá že pořídí na dva roky a jdou zas pro novou, jenže on si to hodí do podnikání a jak to odpíše z daní tak neřeší..jo pěkných aut by bylo :pensive:
26. kvě 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee držím palce aby klesnul a ty jsi mohla zůstat doma.
26. kvě 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jejky, prosimtě hlavně pořádně dýchej..mě klepne
ty jo ani nevim co poradit, zkus se opláchnout a fakt se snažit to rozdýchávat, určitě to pomůže, budu na tebe myslet, řekni si že na to co ti řekla prdíš, mysli jen na sebe
26. kvě 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa sedačka se dá krásně naštelovat. Já mám ještě renault scenic s tím jsem byla maximálně spokojená,ale bohužel teď když bude mimi tak bychom se všichni do auta nevlezli. Naši jezdí hodně s náma tak oni by museli jet svým autem. Tak jsem dokoupili ještě dvě sedačky dozadu. Kočárek se nám tam skvěle vleze. Napřed jsem takové velké auto nechtěla, ale teď bych ho nedala z ruky. Renault jde opět do bazaru.
26. kvě 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jj, říkali mi to že jde i víc než jen přisunout, tak uvidíme..švára si teď pořídil citroena C8, to je ještě o něco větší, to už mi přijde fakt až moc, ale na dovolenou by byl super. Jinak to galaxko těm známým taky funguje bez problémů, no uvidíme jak to dopadne. ted máme peugeota 306 s kufrem, ten kočár co jsme vybrali tam dám si myslím, ale nikam jako rodinka na delší dobu by jsme se asi nevypravili..zatím doufám že ještě vydrží
26. kvě 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Držím palce, ať klesne a vše je OK!!!!! (-:
26. kvě 2011 ve 12:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj, to vše už proběhlo... i ledová voda :grinning: nějaké starosti mi fakt můžou políbit zadek :wink: to si říkám celou dobu, ale co je moc, to je moc a hormony do toho.... :wink: pomalu dobaluju, kontroluju, za hodinu přeměřím... asi je to jedno s druhým, jsem na nervy i z toho tlaku, už ráno nebyl moc slavný a jakobych od rána něco tušila, že se něco bude dít. snad to zažehnáme - i když od dr. mám nakázáno, že mám okamžitě přijet...(viz. ten tlak)
26. kvě 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Co Ti zase řekla? Chuďátko malý ... no není to jednoduchý s těma matkama .... snad budeme lepší mámy ... hoď se do klidu ... opláchni se vlažnou vodou a lehni si.
26. kvě 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 @micka1 děkuju holky, nějak to dopadne :wink: snad to nebude tak žhavé, jak vypadá..
26. kvě 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no, to raději do osobky
26. kvě 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee na předtuchách vždycky něco je a určitě je to i z toho jak se ti toho sejde víc. jestli budeš mít tlak stejný tak rozhodně raději vyražte, přeměří tě a budeš klidnější...a jestli máš chuť tak písni hradilence, když se z toho vypovídáš tak to taky pomůže..protějšek doma to nemusí pobrat stejně jako třeba druhá ženská..držíme pěstičky
26. kvě 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to bude v pohodě, neboj, chce to klid a nepanikarit...vcera jsi psala, ze mas TP stejne jako ja, tak to koukej dodrzet! ne ze nas v tom nechas, jasny? drzim palce!
26. kvě 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to koukam, to jsme uz tri se stejnym TP ; ) dneska jsem zase dostala od mudr za ukol cvicit pejsky a kocicky, aby se prcek otocil, sedi tam podar KP a pohoda, tvoje mimco je uz pretocene?
26. kvě 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava No je přetočená ... někdy si říkám, jak to může vydržet tak dlouho být hlavou dolů :grinning: Když si vzpomenu na tělák jak jsme stávali na hlavě a jak mi pak bylo z toho zle ... chudáci mimča :slight_smile: Já jí mám asi otočenou proto , že doma máme pejska a kočičku .... :grinning: tak je nemusím cvičit chi chi ... to bude v poho na příští KO bude naopak neboj.... ještě jak tady psala druidee kdysi , tak jsem o tom taky slyšela, zkuste baterku, prý jde mimčo za světlem.
26. kvě 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jaké barvy máte síťku na kočárek? Tady na netu jsem našla že přes modrou jde lépe vidět do kočárku .... :confused: Tak nevím jestli vzít modrou a nebo bílou
26. kvě 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek